Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
13. led 2010

no, tak to bys ale musela brát ten prednison třeba půl roku, ne??? aby se ti to upravilo???

nevim, neřešim...prdim...děj se co děj 🙂

misanda
autor
13. led 2010

jo, a jinak mě vlastně řekli v imumedu, že to mám brát se začátkem stimulace až do 8tt, jestli teda otěhotnim a pak v tom 8tt k nim na testy... 🙂

chrobacek
13. led 2010

no právě a proto mi připadá že brát to jen při ivf je k ničemu, ale v podstatě jsem na to nikde nenašla odpověď

chrobacek
13. led 2010

hlavně co doktor to názor, že? 😉

misanda
autor
13. led 2010

nj, právě...a taky každý tělo reaguje jinak...nevim...radši to řešit nebudu, nebo by mi musela prasknout hlava a i kdyby, tak už je stejně pozdě 😖

misanda
autor
13. led 2010

chrobacek : a teď bereš kolik mg???

chrobacek
13. led 2010

5mg .... ale v podstatě jsem si to naordinovala sama 😉

při ivf to bylo 5mg ráno a 2,5mg v poledne a to se dává v centru kde jsem chodila až do 12tt

evik73
13. led 2010

Teda holky,já se z toho zblázním,to je informací a každá to má jinak bože,kdo se v tom má vyznat...

chrobi a těch225j jsi měla celou stimulku,nebo ti to po ko UZ nějak upravili?a za jak dlouho jsi měla OPU?

misi,mě zase říkala emryoložka,že je ideální před IVF brát Prednison 4-6 týdnů,tak chápeš to?

pampeliska36
13. led 2010

no holky ahoooooooj... jdu si vas prvne docist 😀

evik73
13. led 2010

Ještě jsem ti misi chtěla říct,že jestli je to po Zoladexu a po jedné injekci,tak tě chuděrko lituji,co musíš prožívat ty po třech a přeji ti,aby ten prednison jsi snášela dobře a žádné ty hrůzné účinky jsi nepocítila 😉

evik73
13. led 2010

ahoj pampeli 🙂

evik73
13. led 2010

možná pokud někdo má ICSI,tak ten Prednison se nemusí tak dopředu a stačí ho nasadit až při IVFku

pampeliska36
13. led 2010

no reknu vam... vy spisovatelky... ze vam vubec nerozumim 😀 same prednison sem prednison tam... kdo se v tom ma vyznat? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

evik73
13. led 2010

pampeli,prednison je záležitost z imunologie a buď ráda,že ho nemusíš,není o co stát...

chrobacek
13. led 2010

evik jo celou klidně mi mrkni do alba ... další ivf jsem měla s 262j a taky mi to vyšlo ... protože u nás v centru platíš 5300,- paušálně za léky, takže ti pak dají na konci třeba ten bez doplatku na dopíchnutí ... nebo nějaký zbytek

jo a prvně jsem stimulovala 10 dní a pak 9 dní a navíc v perech které jsou po 450j v každém zbývá cca 75j co je tam nevíc a dá se to stříkačkou vytáhnout...

evik a ty máš protilátky nebo to bereš preventivně?

evik73
13. led 2010

chrobi spíš preventivně.protože všechny hodnoty jsme měli v normě,tak jsem i tajně doufala,že třeba v Caru mi ho ani nedají,ale prý když mi ho doporučili,tak zobu a zobu a snad to k něčemu bude...já jsem platila za Gonal jen 2500,prý zbytek doplácí nemocnice(jsou ale hodníííí),tak jdu načíhnout do tvého albíku 🙂

chrobacek
13. led 2010

evik jo dávají to preventivně 🙂

chrobacek
13. led 2010

a jestli jsi platila za dvě pera po 900j jen 2500 tak to je krásná cena

evik73
13. led 2010

tak už jsem to přelouskala a řeknu ti,taky toho už máš za sebou dost,takže hurá do třetího a hlavně posledního pokusu,protože tentokrát už to vyjde...do třetice všeho dobrého!!!!Taky jdu do třetího,tak tomu věřím. 🙂 🙂

pavcahola
13. led 2010

Abig jak ses ptala na ten protokol tak mám dlouhej prášky a sprej jsem začala brát 22den cyklu takže 2.1. no a ted čekám na menstruaci abych si mohla jed pro injekce.

Misanda jestli je to pravda s těma černochama tak minulý týden u nás v obchodě jeden byl tak že by? 😀 😀

evik73
13. led 2010

jj za dvě pera,říkám,že jsou hodnííííí,hlavně je to státní a ne soukromý Car,tak je to znát,tak pokud to třeba nevyjde(ale vyjde),tak zbydou prašule na další nahrazený pokus 🙄

abig
13. led 2010

No tak holky, kdepak jste ? Jsem sama doma a tady nikdo ... 😀 😀 😀

ratatooy
13. led 2010

Ahojky.tak já prednison beru taky ale o imunologii mi nikdo nic neříkal tak je to asi preventivně.jinak ho beru před OPu tři týdny a naštěstí mi nic nedělá.mě celkově léky nikdy nic nedělali špatnýho jak kdybych žádné neměla.

tulanek
13. led 2010

Ahooooj holky 🙂 tak jste zasejc pisaly,co? 🙂 no ten Prednison beru taky,ale nevim jesli je to z Dipherelinu nebo z Prednisonu,ale jsem taky takova hned dojata a hlavne mam v hlave porad jakoby ,,vykoureno,, ....Takze radost rozebirat se mnou neco,co je na delsi povidani nebo u ceho musim moc premyslet,to pak nastane skrat a proste nevim... 🙂 Antoanet,porad drzim co se da,tak i vy se poradne drzte,vsichni tri!!! 🙂

Misi a ty neboj,nesmime si ty vedlejsi ucinky cist,jak uz jsem jednou psala,myslim ze to cloveku strasne podkopne to pozitivni mysleni,kdyz vidi,co vsechno by se po tom mohlo stat,ale ono se nestane a basta!!! 😀

Holky,dneska rano jsem dostala v praci od dvou kolegynek zelvicku,Pepina se jmenuje 🙂
Pro stesti,abych mela celou dobu doma kamose a mohla se o nej starat a nepremyslet tolik o tom,co je a bude... 🙂 Mela jsem a mam takovou strasnou radost,konecne zviratko doma! 🙂 chlupace zadnyho mit nemuzu,mam alergii,tak me opravdu udelali hroznou radost! 🙂 tak dobrou noc holky a zitra vecer pa...

pajka00
14. led 2010

ahoj holky, tak se po delší době zase hlásím-i když vás průběžně čtu.
Byla jsem nafasovat včera injekce, dnes přišla mrcha,takže zítra začínám stimulovat..Dostala jsem 250 pregnilu v peru...Při IUI jsem píchala normální stříkačkou a teď pero....ale asi je to jednodušší🙂Tak se fakt strašně "těším" na hormony...ale vydržím, když vím, že to má nějaký smysl. Jo a doplácela jsem 4.960,- Kč....A teď uvidíme podle ostatního, jestli budeme potřebovat i ISCI nebo ne.🙂 Tak hodně štěstí všem. V seznamu jsem...bohužel-vedu tabulku podle věku 😒 no ale co nadělám🙂

pajka00
14. led 2010

A ještě mi poraďte-pícháte nebo budete píchat ráno nebo večer? Při IUI jsem píchala ráno v 6 než jsem šla do práce, o víkendu jsem si přivstala a pak šupla zpátky do postele....ale teď mi sestra řekla,že bych to neměla dělat na lačno-že by mi mohlo být špatně, ale já v 6 ráno do sebe nic nedostanu-tak mám teď dilema..

chrobacek
14. led 2010

Pajko mě teda říkali v centru píchat mezi 15-18h takže jsem píchala až jsem přišla z práce 😉

chrobacek
14. led 2010

Evik 🙂)) jojo do třetice to klapne 🙂

misanda
autor
14. led 2010

bréééé ránko,

tak mi to nedalo a včera jsem koukala do papírů a z imumedu mám napsaný, že se začátkem stimulace 10mg prednisonu 🙂

misanda
autor
14. led 2010

holky, mě zase sestra v pondělí říkala, že ten gonal bych si měla píchat dopoledne 😀 a na IUI jsem taky píchala ráno, abych to nemusela tahat do práce..takhle to budu mít o to složitější a všichni to budou hlavně vědět 😔