Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
25. led 2010

Tyyyyy voe,lizo ne,lito jsem myslela 😅 😅

pajass
25. led 2010

Evi, a ven!!! já musím taky, něco vykouzlit k večeři, asi lasagne, taky mě vykopněte, nebo tata dojde dom a bude studená plotna

misanda
autor
25. led 2010

tuli, jj, já už takovejch nevydařenejch testů zažila...hoodně...a do několika jsem fakt vkládala veškerý naděje...holt věřím, že miminko bude, i když třeba první IVF n evyjde...tak prostě se pustíme do druhě IVF...člověk musí bojovat za to, co chce...že? 😉

misanda
autor
25. led 2010

tuli by lízala 😀 😀

tulanek
25. led 2010

Pajass,asi to tam mame neake choulostive ci co,ja jsem to zazila jednou jedinkrat,pac to me to bodalo podobne,ale podstatne min a to po Clostillu,ale pak uz mi to ani Clostill nedelal,hajzlik 🙂

tulanek
25. led 2010

Kuuurna,koukam,ze je nas tu po vicero,co doma za nama prace stoji a hlavne,ze kun jede 😀 jo moje rec Misi,kdyz to chceme,tak hura dal a dal za svym cilem 🙂 vzdycky si vzpomenu na DADU a jsem zase nakopnuta kupredu 🙂 no Misi,kdyz jsem si to po sobe precetla,smala jsem se tu jak magor,Pepinka asi nechape 😀

pajass
25. led 2010

tuli, tak jo, chceš se zasmát? já jsem kdysi utíkala na pohotovost s bolestma břicha a dr. mi pogratuloval jenom ke krásné ovulaci, aj bez Clostilu a stimulace, fakt mě to bolí tak aj normálně, ale fčil teda víc, protože foliků je víc,

tulanek
25. led 2010

Chudacku malinkej Pajass,to je masakr teda 😝 tomusel byt hnusnej pocit vid,co to s tebou je...Ale hlavni je ze to funguje a timpadem muzu tusit,ze se mi tam neco mozna i klohni,ze jo? 🙂 ja jak mi to delalo po tom Clostillu,tak jsem taky raplovala,jesli me nebere slepak,pac samozrejme pichala jen prava strana 😀 jeee,tak to se mi ulevilo,ze je to v ramci moznosti normalni 😅 a nejvic se mi ulevi,kdyz se odplynuju 😀 😀 jo a lasgne bych si dala,holky vy mi delate chute,to je krtek,to jsou lasagne a ja jeste taky s nicim nezacala 😀

pajass
25. led 2010

tak to si piš, že ti rostou

salopa
25. led 2010

pajas a cabi: gratuluju k úrodičce:o)
evik: ty hezky odpočívej pupíka:o) jojo..ještě mardešic furt ordinuje, ale zřejmě jen VIP klienty:o))Ale já musím říct, že všichni jsou tam děsně milí:o)
mno holkyy..to si děláte srandu, že budu msuet toloik píttt ☹ šiš..to už se na ten záchod budu moct vážně vodstěhovat 😅

tulanek
25. led 2010

juuuuuuuuu,ty jsi mi Pajass uplne zvedla naladu!!!!!! 😀

boruvkova
25. led 2010

Ahoj holky,

snad se můžu přidat. Jsem po včerejším OPu, který teda nic moc, tak teď jen čekám, jak to s vajuchama dopadne☹ a trošku vám všem závidím, že teprve stimulujete🙂

tulanek
25. led 2010

Ahoj boruvko 🙂
a kolik bylo foliku?Jee,tak ty uz to mas za sebou,to my ti zase budeme zavidet,ze uz mas za sebou OPU 😀
to vis,ze jo,pridej se k nam!

salopa
25. led 2010

boruvka: vítej:o)mno téédaa...a my se třepeme, aby už to bylo za náma:o)Tak držíme pěstičky, aby se držely prďolky:o)

boruvkova
25. led 2010

Děkuju Tulanku za přivítání🙂

Bohužel jsem měla jen 4 vajíčka, z toho jen 2 zralá, takže kultivace žádná a zítra čekáme, jestli se vůbec alespoň jedno podařilo oplodnit. Jsem z toho na hlavu.

tulanek
25. led 2010

Chudacku,ale neboj,kolikrat se stane,ze prave je majinko vajicek a to jedno je proste silak a staci za vsechny a je z nej prcosek!!Hlavu vzhuru,nadeje umira posledni a mate ICSI?Boruvecko drz se! 🙂

misanda
autor
25. led 2010

boruvka : vítej...a jakto, že jsi nastimulovala "jen" 4????

boruvkova
25. led 2010

no to právě nevím. Měla jsem od pátku do čtvrtka gonal 225 jednotek + od uterý souběžně cetrotide až do pátku a prostě výsledek je takhle slabý. Podotýkám, že hlavní problém byl na straně partnera, který se hodně snažil, každá den vitamínky, byl na operaci s varikokélou, sperma se raději nechali zamrazit, kdyby náaaahodou nic nebylo při opu, ale snažil se a taky se zlepšil, na konec to takhle pohořelo na mně☹

boruvkova
25. led 2010

právě jsem si myslela, že když ultrazvuk ukázal takový stav, že mi ještě něco přidají, ale nic..

salopa
25. led 2010

boruvka: mno fíha...koukám,že úplně stejný injekce jako já...a řekli ti proč tak málo? hlavi vzhůru..ješt naděje jee...silní jedinci..teda vajucha přežívaj 😉

boruvkova
25. led 2010

no po pravdě jsem z toho bylo tak mimo, že jsem se ani na nic neptala, v patek na UTZ mi řekly, že to vypada na 5 vajíček, ale že mohou do neděle ještě další dozrát a po OPU jsem byla po narkoze ještě trošku mimo.
No salop rada bych tomu věřila, ale fakt nevím, uvidíme zítra, ale jestli řeknou, že oplodněno 0 tak si to fakt pujdu hodit.

misanda
autor
25. led 2010

boruvka : tak to je divný, že ti nezvedli dávky...ale ono asi jde o to, že zezačátku se musí udělat vajca...pak už je dodatečně nenastimuluješ...pak můžeš stimulovat jenom tu velikost atd...

misanda
autor
25. led 2010

ty jo, taky mám gonal, ale mám ted mnohem vyšší dávky, 268,5 jestli to píšu dobře 🙂 to mám an prvních pár dní, pak se mi to snižuje...

salopa
25. led 2010

to ti věřím, že jsi byla ráda že jsi ráda a neptala se..tak mooc držím pěstičky, aby aspoň jeden bobík se chytil 😉 A žádný házení, ju. ¨Jsme tu s tebou 😉 A kampak chodíš?

boruvkova
25. led 2010

no asi je to už teď jedno, stejně s tím nic dělat nemůžu, ale holky, já celou dobu řešila, jestli první pokus vyjde a já na konec třeba ani nebudu mít možnost to zkusit 😢

salopa
25. led 2010

já mám úplně stejný dávky a stejný preparáty ☹

boruvkova
25. led 2010

no salop zase v klidu, neznamená to, že budeš mít taky špatný výsledek, každá z nás je jiná 😉

tulanek
25. led 2010

Ale jinyho cloveka ze vnitr Salop vis,na kazdyho to pusobi jinak!!!Tak klidek 🙂

misanda
autor
25. led 2010

tak ještě jednou pro mišandu : SAlop, ty už jsi byla na ko???

misanda
autor
25. led 2010

boruvka : toho se nejvíc děsim, že nedojdeme ani k tomu ET ☹