Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
27. led 2010

Jinak já si nechám dát 2, ze začátku jsem si neuměla představit dvojčátka a ted jsem si na to už tak zvykla, že už bych byla ráda za obě..pořád nám to všichni říkaj, že budeme mít 2 tak už mluvim automaticky v množnym čísle 😀 Ale manža by radši jedno..tak mu furt říkám, aby nesejčkoval, že se pak pustí...tak už taky mluví o dvou 😀

pajass
27. led 2010

tak miláčci, jdu si pustit nějaký film a snídat ( v době oběda) a přijdu za váma zas odpoledne na chvilku, tak hodně štěstí všem!!

boruvkova
27. led 2010

pajka: na OPU po me predoperacni vyzadovali.
Co se tyka transferu tak jsme meli prijet na desatou.Nejdrive jsme sli k embryologovi, ten nam rekl kolik embryi se oplodnilo, domluvili jsme se, kolik jich chceme zavest, pak jsme sli zase do cekarny, pak nas vzali na transfer, bylo nas pet - 4 holky az z Chorvatska a ja. Jo embryolog nam rekl, ze je lepsi, kdyz je alespon z poloviny plny mechyr, ze se pak lip vytvaruje deloha nebo co a je lip videt i na utz pri transferu, tkaze nez jsme sli na pokoje, tak jsme si mohli vypit co jsme chtely. Jenze holky ja jsem desne prutokova, vzala jsem si jeden kelimek v pul jedenactky a od jedenacti, kdy mely postupne zacit transfery jsem si myslela, ze s fakt pocuram, ale vydrzela jsem, pak protoze jsem mela mocak fakt plnej uplne, me nechali jako jedinou lezet na zadech, abych totiz vydrzela jeste chvili lezet. Po transferu se ma lezet 20 minut. Ty ktere nemely mocak tak hodne plny lezely na brise. Po pulhodine jsem sla na toaletu, chivli jsem jeste lezela a pak ke kazde z nas prisla doktorka, tkera delala transfer a kazde nam dala zpravu, recept na utrotgestan, rekla co dal a propustila nas, na recepci jsem uz mela pripravenou neschopenku.

Vcera a dneska jsem byla takova nafoukla. Taky jsem se tesila na cteni a valeni, ovsem v praci nejak tak pocitaji, ze budu makat z domova, takze uz me otravuji telefonaty a ja jsem bohuzel tak blba, ze je neumim poslat doprcic☹
TaK tise doufam, ze to vyjde, protoze vracet se tam uz moc nehcci.

pajka00
27. led 2010

Tak držím borůvko moc palce, aby to vyšlo!!!Musí🙂 Tak jo, něco popiju a vemu si i s sebou....a kafe si radši nedám-protože to bych šla čurat hned🙂
Neschopenku nechci, tak doufám,že mi ji nebudou nutit..

misanda
autor
27. led 2010

ahoj holky, jdu dočítat 😉

misanda
autor
27. led 2010

Salop, to máš ale nadílku!!! Zááávidíííím...teda ne tolik, ale jinak jooo 😀

Mě jako sem tam pobolí, ale jinak mě bolí spíš furt žaludek...a dole skoro nic ☹ takže se bojim a strachuju ☹ co bude nebo spíš nebude ☹

Kruela, New moon miluju z celý ságy nejvíc..já hrozně zbožňuju Taylora 🙂 – Jacoba 🙂 takže jj, líbilo se mi to 🙂

misanda
autor
27. led 2010

už aby se vrátila tuli...ta bude mít určitě taky mega úrodičku 😉

misanda
autor
27. led 2010

borůvko, takže k ET došlo, to mám velikou radost!! jsi frajerka, zmákla jsi to!!! 😉

ratatooy
27. led 2010

Borůvka.po nás taky predoperacni nechcou jen vyplnit dotazník vzali nám v sobotu krev a zítra jdem na to.ono to není jako normální operace.je to jen chvilkova šetrna narkoza.cítila jsi něco při transferu?já si vždycky vzpomenu jak mi zkoušeli průchodnost děložního čípku aby pak nebyl problém a moc příjemné to nebylo.pajas vůbec se nic neboj protože mě někdy bolí břicho hodně a někdy zas vůbec.dneska třeba necítím nic. A jdu na opu zítra.

simpatica
27. led 2010

boruvko: Vcera jsem na tebe myslela, ale ani by mne nenapadlo, ze tak narocny den, Vam nekdo vykrade auto. Hruza. Takze ted jsi doma, doufam, ze jsi v klidu

misanda
autor
27. led 2010

holky, tak já si předoperační vyběhávám, zrovna zítra si pro něj jdu.

evik73
27. led 2010

Jiný Car,jiný mrav...prdíme na předoperační,hlavně aby to celé proběhlo bez komplikací a úspěšně 😀 😀

mišo,takže kino bylo super..to je dobře,že se takhle pěkně odreaguješ od toho píchání a věčnýho přemýšlení 🙂 🙂

Tuli se někde courá,už mám nutkání,nechat po ní vyhlásit celostátní pátrání 😀 😀

ifet
27. led 2010

Holky mám ještě jeden dotaz, kolikátý den vám dělali OPU...??? Díky moc furt vás pročítám, ale ještě se pořádně neorientuju...jsem ostuda 😀

misanda
autor
27. led 2010

jo, hlavně aby mišanda měla v pondělí folikuly, teď mě nic jinýho nezajímá 😀

evik73
27. led 2010

Ifet mně po 14 dnech...11.1.jsem začala stimulovat a 25.1.byl odběr 😉

misanda
autor
27. led 2010

holky stimulantky..jak jste na tom váhově? já zatím horej haj nic a to jsem se toho hrozně bála 🙂

evik73
27. led 2010

no jistěěěě mišo,to je správný předsevzetí 😀

pajka00
27. led 2010

misando-nepřibrala jsem ani deko-takže super🙂
ifet-já jsem píchala 9 dní a 11ctý den mi dělali OPU

broukb
27. led 2010

já zatim nic, jen jsem nafouklá jak balonek 😀

evik73
27. led 2010

no s váhou to asi nebude nic moc,ale ještě jsem to nezkoušela,hupnout a zvážit se,mám nějak obavy 😝 ale když já dost papkám,tak to je těžký se mnou,ale mám porád hlad,teď jsem se zase nadlábla šunkofleků a sotva funím 🙄 🙄

misanda
autor
27. led 2010

holky nechápu jak někdo nabere 10kg...ale třeba mě to taky čeká..?? 😔

broukb
27. led 2010

kde je ta Tuli, jsem nervní za ní 😔

misanda
autor
27. led 2010

brouku, já taky furt čekám...tipuju to u ní na 20 vajuch 😉

broukb
27. led 2010

misando neboj, já simyslim, že když člověk nezačne nezřízeně žrát, tak nemůže nabrat jen tak kuli hormonům 🤐 hlavně ne tolik

evik73
27. led 2010

Jo Tuli je mrška a to včera slibovala,že se ozve už někdy kolem 10 hodiny.... 😎

misanda
autor
27. led 2010

třeba má takovou radost, že se šla vožrat 😀

evik73
27. led 2010

Tak já tipuju 25 kindervajuch 😀 😀

ratatooy
27. led 2010

Holky tak já teda po těch hormonech vysloveně žeru.ale přibrala jsem asi něco přes kilo.se divím protože já normálně přiberu i z vody.cvičení teď trochu flákám.ale bude hůř.sice nejsem žádnej drobek tak až jednou porodim budu mít co shazovat.

evik73
27. led 2010

To snad né mišo,že by nasávala někde v putyce? 😀 😀 Spíš někde šmejdí po obchodech 😀 😀

misanda
autor
27. led 2010

jako já na ty hormony hlad nemám...je mi blbě po Prednisonu a když se najim, tak je to ok...ale kvůli tomuhle teda žrát nebudu...takže se docela držim 😀