Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
27. led 2010

a ještě panna? 😀 😀 ty jo, ale je to dobrý, mu doma můžu vyhrožovat, že jestli mě naštve, tak po něm mrsknu hlen 😀 😀 😀

boruvkova
27. led 2010

Tuli procitam, procitam a co nevidim..... Drzim palce, aby to dopadlo dobre a ono to dobre urcite dopadne, jen musis hodne pit a byt, i kdyz je to tezke, v pohode.

Holky vy jste teda srandistky🙂 Omlouvam se, ze se nezapojuju tak casto, ale i kdyz sem doma, tak nejak nestiham 😅
Kdyz jsme se dozvedeli, ze prirozene pocit nemuzeme, vymyslela jsem si plno aktivit, abych na to nemyslela a musim je zvladat i ted, kdyz jsem doma.

salopa
27. led 2010

😀 😀 misando ty jsi fakt éérooo 😀 jsem tu chytla záchvat smíchu... 😀

tulanek
27. led 2010

Holky,tak jo,ale pak musim vazne letet smer pelech 🙂 a slina vam bude kapat jen chvilenku,pac za par dni,na tom budete uplne stejne,taky to budete mit vysmaty od pipiny az k mimiskovi a par holcinek to stihne jeste driv!!! 🙂 Eviku i tobe moc moc diky,kdyz tomu tak krasne a moc veris,tak to proste musi dopadnout!!!! 🙂 Eviku i ja tobe drzim moc moc moc pesti,at se prcousci tak krasne dal vyvyjeji a ty muzes v klidu cekat na transfer,budou urco spokojeny embrijka neboj!!!! 🙂 Jo a jak tu pisete o tom hleniku holky,tak ja myslim,ze to bude normal,ze me vypadl predevcirem,pardon za vysvetleni takovej hlen,az jsem se lekla,bylo to pruhledny uplne a tahlo se to,nechci zasejc byt nechutna,jen popisuju...Tak ted uz opravdu zatim pa a za chvili se prijdu stejne juknout co a jak Evik 🙂 jo a Brouku ty at mas v pohode vysledky na predoperacko 😉

salopa
27. led 2010

boruvka: tak to je super, aspoň se nenudíš. a co kutíš?:o)

misanda
autor
27. led 2010

jo, to by mě taky zajímalo co borůvka dělá? 🙂

misanda
autor
27. led 2010

jinak můj hlen je mrskózní a je teda bílej... 😅

salopa
27. led 2010

sněhobílej? 😕

misanda
autor
27. led 2010

salop, jj..to je špatný??? 🙄

boruvkova
27. led 2010

Holky my jsme se s moji kamaradkou vrhly jeste krome standardni prace do podnikani. Mame firmu na dekoracni veci a provozujeme jeste cukrarnu.

marrad
27. led 2010

baby ja mam taky priesvitnz vztok pocas celej stimulky
mate niektora nieco podobne?

salopa
27. led 2010

nééé..právě dobrý..to je tím prolaktinem..taky to tak mám..když jsem to viděla poprvý, tak jsem se lekla co too...a tak jsem se včera právě mudry zeptala tak jako nenápadně..a ona se usmála a říkala, že se nemám ničeho bát, že to je úplně normoš a může bejt teda prej i bezbarvej

boruvkova
27. led 2010

Holky ja mela prave pruhlednej a ten mam vzdycky, kdyz mam ovulaci, proto jsem tady byla pred nekolika dny hystericka, ze jsem urcite predcasne odovulovala, ale pry za tomuzou hormony, takze v klidu, zadna ovulace, proste je to asi z tech drijaku co si vpravujeme do tela.

misanda
autor
27. led 2010

jo, tak ovulace bych se nebála...to vim, že je možný až po tom PRegnylu...

tyjo, jááá užžžž chciiiii pondělííííííííííííííííííí...do ty doby se zabiju do hlavy 😀

salopa
27. led 2010

boruvka: jééé...to je supeeerr..a máte nějaký stránky?:o)
jooo..taky jsem se bála, jestli jsem nezačala ovulovat...ale je to fakt z těch hormonů. takže ženy..klídek..je to všechno jak má být 😉

misanda
autor
27. led 2010

mám hlad 😀 😀 😀 😀 když vidim nick borůvková, tak mám hlad 😀

salopa
27. led 2010

nebooojjj...pondělí je tu coby dup:o)nezabíjej se do hlavy ani nikam jinam:o)
ježdaa...tak borůvky mi teda zrovna nic takového nenavozujou..asi to bude tím,že je nejim:o)

misanda
autor
27. led 2010

ty jo,k takový borůvkový knedlíky!!!!! nebo koktejl z borůvek!!! no, asi si mišanda dneska rozmrazí borůvečky co má v mrazáčku 😀

evik73
27. led 2010

mišo a já budu druhá,co se zabije do hlavy!!!Pan Mgr.je v laboratoři a nemůže k telefonu,tak jsem nervní jak pes...až pojedu na transfer,tak mu dám dělo za to,jak mně nervuje ☹ nadiktovala jsem číslo,tak budu jen čekat a čekat,jestli se uráčí zavolat 😝

salopa
27. led 2010

blééééé................. 😝
ale jen si klidně dej 🙂

misanda
autor
27. led 2010

salop a ty máš taky docela dost folíčků...a když ti tam strkaj ten utz není ti to nepříjemný??? mě to vždycky při IUI bylo hrozně nepříjemný, jak jsem měla tu vysokou sliznici nebo co...nevim...nebo těma folikulama? já měla na IUI snad 6 z toho dva nebo tři obr, jeden měl dokonce 28mm 😕

salopa
27. led 2010

mno hele...jako bolelo mě to docela dost..hlavně pravá strana..ale jsem na to nějak už zvyklá díky těm cystám. a je teda pravda, že při IUI to bylo docela děsný a to jsem tam měla jen tři a ne moc velký.
Mno pěknýýý...too byl obřííík:o)

evik73
27. led 2010

borůvky já taky ráda,teda sbírat néééé,ale papkat jooo!Takovej koláček s borůvkama a drobenkou....hmmmm 😀 a už zase přemýšlím o žrádle 🤐

borůvko ty jsi tedy akční žena plně pracovně vytížená...tak teď pomalu a opatrně s mimískama 🙂 🙂

boruvkova
27. led 2010

Holky stranky jsou zatim ve vystavbe.

Jinak jak jsem doma, tak bych se furt necim rvala, holky ja nejsem zadny diblik v normalnim stavu natoz ted v tom hormonalnim, jak uz zacinam byt fakt jak koule. Sice jsem byla vzdycky tak trosku ne vylozene tlusta, ale hubenour taky ne, ale aspon jsem dost sportovala. Ted jsem doma, doufam ze to vyjde a furt se necim futruju.
Jo je to jeste ke vsemu takovej divnej pocit, porad nejak nevim, co mam doma delat. Teda planovala jsem si o neschopence doma douklidit, vyzehlit, vyprat, udelat si poradek, cist, zkouknout filmy, ale nejak se na to uklizeni necejtim.

Jinak boruvkovy knedliky kdyz jsou z kynutyho testa MILUJU, mnam...

salopa
27. led 2010

evik: tak mě sbírat nevaaa..to já klidně sbírám...ale papat neeee:o)proto každej se mnou rád sbírá, páč všichni svbíraj do pusy a já do kyblíčku, že...takže se nemusej bát, že domů žádné borůvky nedorazí:o))

salopa
27. led 2010

Tak pak dej vědět, ať juknem copak to všechno naše borůvka dělá 😀
Joooo...to bych taky nejraději..pořádně si uklidila a podobně. Ale to bych asi byla po smrti, páč by mě ten můj zabííííl asi 🙂

misanda
autor
27. led 2010

tak já nerada sbírám, já jenom ráda papám 😀

Evi, zabij ho do hlavy!!! kdo má jako ty nervy vydržet!!!?? no jo, chlapi, no!!!

jako já jak byla měsíc po laparo doma, tak jsem si toho taky naplánovala dost a skutek utek 😀 furt jsem jenom četla nebo čuměla na filmy 😀 ani na netu jsem moc nebyla 😅

boruvkova
27. led 2010

No a bohuzel u te konzultace co delat po ET byl pritel taky, takze jasne slysel, ze dite se proste nevylezi, takze dva dny valeni mi asi projdou, ale ja nejsem schopna dojit nakoupit, ne nic tezkyho, to pritel zaridi, ale ty bezne lehke veci. Takze si rikam ze to musi dneska vypadat, jakoze jsem neco delala..
A do toho tchyne, ktera o nicem nevi vola a ja jsem teda dost spatnej lhar porad vymyslet nejake vymluvy...
Jako co rict na to jestli jsem v praci.. no jsem doma, mam neschopenku, nebylo mi dobre... a to ti napsala ta nase obvhodacka? (mame totiz stejnou a ona zadne neschopenky moc nechce psat) a ja nene, jeden znamej, jakoze mam urologicke problemy .. no uz jsem se do toho zacala zapletat. A na konec.. ja jsem ti rikala, ze mit dve prace neni zadny med a ze se z toho za chvili zhroutis.. 🙄

misanda
autor
27. led 2010

boruvka : já se taky zamotávám..teda u nás se ví, že jdeme na IVF..někdy...ale nechci říkat kdy...už jsem kvůli tomu měla potyčky atd...takže jsem říkala, že to prostě zůstane jenom mezi mnou a manželem (pokud mě teda někdo nešmíruje tady) no a vysvětluj, proč pořád chodíš k doktorce a tchýni to zajímá (což jí nezazlývám)...atd atd...děs běs!!!

boruvkova
27. led 2010

U nas to vi mamka, po pravde jsem nevydrzela ty stresy co byly, kdyz jsme zjistili, ze prirozenou cestou to asi nepujde... ona mela totiz podobny problem se mnou, tedy na konec me mela prirozene, ale trvalo to tenkrat pres dva roky, takze ze nemuzeme, to vedela. Ze jsme sli na ivf se dozvedela, kdyz jsem za ni prijela s injekci pregnylu, doktorka me tak vystresovala, ze si ji musim pichnout v presnou hodinu a spravne, jinak zacnu predcasne ovulovat, nebo mi nedozrajou vajicka, ze jsem to proste nedala.
Tchyni jsme nic nerekli. Porad neco resi, jen aby se neco delo a dela ji dobre, kdyz muze byt za chudaka, dela problemy z veci, ktere problemem ani nejsou, takez pred nima jsme nic nerekli. Navic by to rekla vsem, je to neskutecna drbna, jen proto, aby ji vsichni politovali.