Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
27. led 2010

boruvka...já jsem to taky mamině svojí tak nějak řekla, ale ona do toho sama moc kecat nechce a po pravdě mi vystačíte tady vy a doma to chrlim pak na manžela 😀

každopádně mi vadí řeči typu : Ta taky nikdy neměla děti...to moc na psychice nepřidá...

misanda
autor
27. led 2010

jinak mám ale skvělou tchýni 😉

salopa
27. led 2010

Tak my to museli říct našim a tchánovcům. Tcháni se furt ptali kdy už konečně bude miminko a furt dokola a dokolečka, že jako po 2,5 letech už jsme to prostě řekli co a jak. Ale jsem ráda, že to naštěstí už teď nikdo nijak neřeší, pokud teda o tom nechceme mluvit. Což jsem fakt ráda.

misanda
autor
27. led 2010

Salop, tak to máš dobrý...u nás se neptá akorát moje mamča...jinak všichni 🙂

boruvkova
27. led 2010

U nas nasi v pohode, tchanovci, teda tchyne ne. Nedavno volala, ze uz vi, co bude delat v duchodu, ze bude hlidet kamaradky vnoucata...ahm. Radeji to nekomentujeme. Ona je takovy verejny rozhlas🙂
I kdyz ja jsem extrovert ja bych to mozna klidne rekla, ale pritel nechce, tak to respektuji 😔

salopa
27. led 2010

misi: mno jako jsem z toho měla strach...páč do té doby, než jsme to řekli, tak to bylo furt a proč nepiješ...ty jsi těhotná a furt dokola a to jako na moc člověku nepomůže, když furt bloumá po doktorech a nedaří se a nedaří
a my se tě tu taky furt vyptáváme, cooo 😀

boruvkova
27. led 2010

holky na chvili se zase vzdalim..

salopa
27. led 2010

koukám borůvko, že to máš veselý

misanda
autor
27. led 2010

nj, ale brzo bude po všem, borůvka bude hlásit // a tchýně bude spokojená 😀

evik73
27. led 2010

tak konečně,ale jsem zralá na chocholouška!!!Tak 6 Pešulátek je krásných čtyřbuněčných a to jedno trošku horší,takže zítra opět volat,ale už mi dal číslo na mobil,tak snad ho nebudu nahánět půl dne a transfer vypadá asi na tu sobotu,aby vybral to nejlepší z nejlepších..ufff...jestli jste slyšeli nějakou ránu,tak mi spadl kámen ze srdce...teda spíš balvan!!

misanda
autor
27. led 2010

Evi, tak to je super!!! 6 je úplně nádherný!!! já ci taky!! mě budou stačit kidně i 4 krásný 🙂 ale čim víc, tim líp 😀

ty jo, takže sobota bude velikej Evíko-den!!!

hegricek
27. led 2010

Ahoooj holky, my dnes volaly a z 6 odebraných se dobře rýhují už jen 3 ☹ Ale lepší než žádný!!! U mě transfer proběhne v pátek, snad aspoň ty dvě budou do té doby ok, takže tobě eviku hodně štěstí v sobotu!!!

salopa
27. led 2010

evi: a já si říkala, copak to bylo za ránu 😀 mno tak super....6 nádherných, to je kráásnýý..tak to už je za chviličkuuu 🙂

misanda
autor
27. led 2010

hegricek : lepší tři jak nic, ne? 🙂 zvlášť jestli se rýhují ukázkově 😉

salopa
27. led 2010

hegricek: i ty 3 jsou krásný 😉

tulanek
27. led 2010

Evikuuuuu,to je super,ted uz to bude v pohodeeeee,vidis,krasne se jim dari,ja mam takovou radost,ze ctu dobrou zpravu!!!!!!!!V sobotu bude koukam nas velky den 🙂

hegricek
27. led 2010

holky díky díky, hned je mi lépe 🙂

tulanek
27. led 2010

Hegricku,ja bych ty tvoje tri brala hned!!!! 🙂 Bud v pohode a rada,ze jsou,vsak do patku uz jen chvilka a oni se jeste vypiplaji do te doby,fakt tri jsou krasny!! 🙂

hegricek
27. led 2010

jeee díky, a tulanku kolikpak jsi měla ty nebo jak si na tom?

evik73
27. led 2010

holky kuju a přeju vám taky jen to nejlepší,však se všechny dočkáte 🙂 🙂 sobota bude den D

hegricek 3 jsou taky moc pěkný,hlavně když budou dál pokračovat 🙂 🙂

prozatím mizím,taťka dovalil dom,musím se mu věnovat,ale ještě nakouknu 😀

cabalkova
27. led 2010

Ahoj holky, tak se vam hlasim po odberu a jsem zklamana, i jsem to uz obrecela, jak zelva... nakonec se odebiralo jenom 10 foliku a z tech mame 5 vajuch... pry teda peknych, no ale kdyz bim, kolik se jich oplodni a kolik se z tech oplodnenych pak dal ryhuje, tak mi to prijde jako minimalni sance, ze by mi vubec meli neco transferovat... volat si mam az v patek, takze jeste ke vsemu budu zitra celej den stresit, jestli vubec se neco deje... v nasem CARu je to tak, ze kdyby bylo vsechno blbe, tak volaji sestry nam, jinak se vola az za dva dny na domluveni terminu transferu... tak nevim, nevim... 😢

mima
27. led 2010

ahojte, tak dnes som bola na odber aj ja, podarilo sa 5 vraj schopnych, zajtra mam volat ako dalej, teda ci su OK, tak sa neviem dockat ci sa cosi podari, drzte palce

vidim, ze ste denne aktivne, nestiham docitat a vyznat sa v tom, ale postreh, aj ja robim s autami a rada jazdim rychlo, obcas daka pokutka, ale zatial bez nehody

misanda
autor
27. led 2010

tuli, neboj, všechno bude!!!!

já taky za chvílu mizim...půjdu dělat hodnou manželku, udělám špízy 🙂

misanda
autor
27. led 2010

cabal: simtě a co je na tom hroznýho??? myslíš, že já budu mít víc vajec jak 10? já budu ráda i za 6 !!!!! a to nebudu ani vědět jaká je to kvalitka... 😒

misanda
autor
27. led 2010

máme tu dalšího piráta silnic - mimu 😀 😀

no vidíš pět je krása...!!! z tebe by si Cabalka měla vzít příklad 🙂

holky nebojte, nějak to dopadne!!

mima
27. led 2010

dufam, ze dobre, staci aj tych 5, ak z nich vydrzia do konca bojovat aspon 2-3, ne 😕

salopa
27. led 2010

cabalkova: hlavu vzhůru holka 😉 uvidíš, že budou bojovat a udrží se jich maximum 😉 nestresuj..hezky odpočívej.bude to dobrý
mima: tak držíme pěstičky
misi:fíííhaaa...to je rozmazlováníčko...počkejte, si manžílkové na toz vyknou a bude to:o)))

misanda
autor
27. led 2010

já si taky myslim, že dva super bojovníci jsou faaaaajn...vždyť člověk může otěhotnět z jednoho bojovníka 😉

hegricek
27. led 2010

no holky jste na tom stejně, ja měla 6, teď už jen tři a ty to snad zvládnou, ale 5 je hezké!!! I lékaři nám říkali že 6 je OK...pak je to o tom jak dál....držím pěstičky 🙂

salopa
27. led 2010

tak tak...i dva jsou super a i jeden bojovník může bejt tak silenj, že z něj můžou bejt dvě miminka:o))