Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
22. led 2010

Pajko,moc gratuluju,to je hezky!!!Asi od kazdeho trochu,myslim,ze jinak to ani nejde 🙂 🙂

tulanek
22. led 2010

A kdepak mame Evika??????Jsem zvedava 🙂 jo a Eviku,na kontrolu jdu 27.1.,jsem si to zpetne precetla 😀 to bych do te doby do 27.2 mela opravdu pstrosi 😀

evik73
22. led 2010

Ahoj kočénky,tak jsem doma a mám véééélmi dobrou zprávičku 🙂 🙂 folíci krásně dorostli,takže zítra večer píchám pregnyl a v pondělí ráno v 7:30 nástup a jdeme na toooooo!!!!No není to paráda?
Jsem natěšená a zároveň mám stažený žaloudeček a to je teprve pátek,přes víkend mi houkne...

já jsem předoperační vyřizovala hned druhý den,co jsem začala se stimulkou,v den OPU nesmí být starší 14 dnů,ale asi je to fakt všude jinak....

evik73
22. led 2010

pajka tak jdeme v pondělí spolu,to je paráda,budeme si navzájem držet palce 🙂

broukb
22. led 2010

Jé Pájko, Eviku, gratulace největšíííí 😵 no to je super, takže těšte se a za chvilinku už budete obě pěkně těhulit 😀

evik73
22. led 2010

Tuli tak to jsem ani nepostřehla,že jsi psala 27.2.,to by byly mega pštrosáci,fííííha,to by sis musela vozit pupíka před sebou na trakaři 😀 😀

tulanek
22. led 2010

Tyyy jo,Eviku,mooooc gratuluju,to je super,vidis,jsme ti to rikaly!!!Mam hroznou radost!!!Ty jo,tak v pondeli nastup holky,ja budu nervozni s vami!!!! 🙂 🙂

tulanek
22. led 2010

No to jo Evi,uz takhle malem vozim prsejcka na kolecku pred sebou,jeste pupika,to by bylo na dodavku 😀

suzanna
22. led 2010

eviku gratuluju a drzim palecky 😵

evik73
22. led 2010

brouku díky díky,těhulit počítám tak od pátku nebo soboty,bude záležet jak dlouho je nechají v mističce,než nám je(ho)šoupnou do bříška!!!

broukb
22. led 2010

prej prsejčka na kolečku..a na pupíka náklaďák 😀 😀 tak to je dnešní myšlenka dne 😀

tulanek
22. led 2010

by jsi to musela videt Broucku,ono to furt vsechno roste,asi me jeste buberta nepustila uplne 😀

evik73
22. led 2010

suzi taky ti moc děkuji,já su tak šťastná!!!

tulanek
22. led 2010

Eviku a my s tebou!!! 🙂 🙂

evik73
22. led 2010

tuli tak to má manža radost né,že se ti dekolt pěkně nadouvá,jiný za to platej hříšný prachy a ty to máš přírodní 😀 😀

evik73
22. led 2010

Jste zlatíčka holky,já se budu s vámi taky radovat a těšit,to bude únor....samá radost!!!

A lumpajda jde už zítra?Tak to si dneska navařím na zítra,abych mohla mačkat pěsti,no jak to tak vypadá,budu mačkat celý únor,tak asi prdím na vaření 😝

evik73
22. led 2010

) Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 36 let - 3 IVF leden,OPU 25.1.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha

Stimulující čekatelky :
1) Evik73 OPU 25.1.
2) Lumpajda
3) Pajka
4) pajass-kontrola krve a folikulometrie 25.1.
5) Salopa
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

salopa
22. led 2010

Mno pajka a evik gratulujuuu..to je nádhera. Tak v pondělí budeme držet pěstičky a myslet na vás 🙂
A ty pocity chápu..na jednu stranu radost, jak je to krásný a na druhou obavy co a jak bude dál. Ale holkyyy...uvidíte, bude to o.k. a za chvilku budete dvoučárkový 😉

evik73
22. led 2010

Žádáme lumpajdu,nechť si doplní údaje do tabulky,ať máme přehled.Děkujeme za kladné vyřízení!!!

evik73
22. led 2010

salop děkuji to na stotisíckrát,jsou to nervy,ale myslím,že to nejhorší bude čekat 14 dní na test,ale to zvládneme,páč nám nic jiného nezbyde....těch dvoučárkovek nás tady bude... 😀

ratatooy
22. led 2010

Evik.taky gratuluji já se dozvím zítra jak jsme povyrostli.holky myslíte že když už je et tak že už doktoři i ví kdyby z jednoho vajka byla dvojčata?nebo se to dál naděli až v pupiku?mi máme dost dvojčat z mých prababicek a třesu se aby to nečekalo na mě.jelikož si necháme zavést jen jedno embryjko tak to by byl zákon schválnosti.

evik73
22. led 2010

Pááááni,za chvíli poledne a plotna studena,tak já mizím něco vytvářet,nebo dostanu na holou,až přijede tatík na oběd....zatím ženy.. 😀 😀

evik73
22. led 2010

ratat taky díky,já se dneska asi uděkuju k smrti...a zase se nemůžu zvednout od koňa sakra...
myslím,že se to nepozná před ET,pže jedna holčina měla zavedený 2 emryjka a až pak na UTZ jí řekli,že jsou tam tři kousky 🙂

pajka00
22. led 2010

HOlky moc díky všem🙂 Tak Evik-sice budem každá na jiném lůžku, ale v 25.1. v 7.30 jdu na to taky...nebo že by nás doktor bral dabl?🙂 Holky-musí to vyjít!!🙂 Pak 14 dní myšlení na to, jestli se to zakuklí nebo nezakuklí....no...takže jsem šéfům řekla...v pondělí nepřijdu-jdu na zákrok, pokud mi bude v úterý OK, přijde, pokud mi bude blbě-tak si beru volno.....No a transfér vidím na pátek-sobotu....takže asi víkend bude hoodně odpočinkový--žádné praní, žehlení a oběd si nechám uvařit🙂 Musím si skáknout do knihovny ve středu-ať mám co číst-když se budu moct válet🙂Takže si budem držet palce navzájem🙂

salopa
22. led 2010

avik, pajka: nervy to budou, to určitě...ale budeme se vám je snažit mírnit 😉 A jen hezky pak hezky odpočívat, ať se pěkně uvelebí a je jim krásně 😀 Držím pěstičkyyy....a jak už jsem psala holky...je nás víc, nebudem se bát vlka nic. 😉

cibka
22. led 2010

pajka evik, to jsou skvělý zprávy hodně štěstí at vám to vyjde unor pro nás všechny vypada fakt nadějně už je na čase holky všchny to zmaknem nebojte 🙂 🙂

tulanek
22. led 2010

Teeeda,to to vypadlo,fuj 😠 holky nebojte ono se to ted vama krasne prolomi v pozitivni zpravy,jste na to prolomeni dve,to bude o to vetsi darda!!!!! 😀

cibka
22. led 2010

tulanek: to je hruza co človek je na tom uplně závislej 😀

tulanek
22. led 2010

jo,jsem zkousela vsechno mozny a ne a ne se to vzpamatovat,jsem si zanadavala teda 😀 uplne me napadlo,co by,kdyby to tu zrusili,by byl aaaale pruser 😠

cibka
22. led 2010

to jo to nevim jak bysme to zvladli ,kde se povzbuzovali a drzeli palce ☹