Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
8. únor 2010

holky, tak jsem zvědavá, jak na tom budu já 😒 když to tady tak čtu, tak malinko závidím, že už máte mimoušky u sebe 😒 já chci taky ☹

pecicka
8. únor 2010

broučku, moc děkuji a taky posílám pozdrav 😲

broukb
8. únor 2010

a proč se u toho tak divíš Peci ?? 😀 😀

pecicka
8. únor 2010

to jsem se překlepla 😀 😀 😀 😀 😀 už jsem od půl sedmé v práci, to bude asi tím 😀

tulanek
8. únor 2010

Brouckuu,ahoj ty potvurko mrnava 😀 nene,kdepak,jsi hodna,ze jsi me usetrila,pac uz me asi drobatko znas 😅 tak jsme to mely teda skoro stejny,my den pred tim taky pet a dnes dva sikulove 🙂

cibka
8. únor 2010

peci tak jo, holky uz budou hlasit // a my to budem mít pred sebou a drzet si palecky

broukb
8. únor 2010

ale my věříme, že to jsou ty správný vid...a hezky si to užijem..a taky s Hugouškem, páč ten si to z těch našich šikulů vybojoval nejvíc 😀

broukb
8. únor 2010

cibko, Peci,Handiku,Abig my budeme s vámi celou dobu!! 😉 a taky budem držet palce, páč my bysme to zas nezvládly bez těch vašich palců 🙂

cibka
8. únor 2010

broukb ahojky ted sem jak na trní která z vás bude hlasit // to bude nadílka jak o vánocích

cibka
8. únor 2010

broukb tak jo to berem 😀 sem tak rada ze tu jste 😉

broukb
8. únor 2010

Holk yteď jsem se jen tak ze srandy koukla na těhu kolečko a vyšlo mi to přesně na 25.10 že budu ve 40 týdnu 😀 😀

cibka
8. únor 2010

tak to je pekný snad nebude jeste taková kosa joko je třeba ted to sou ty prckové celý zachumlaný 😀

pecicka
8. únor 2010

holky jsem tak ráda, že vás všechny mám 🙂

cibka
8. únor 2010

peci to je parada co kdyz si človek takhle muze vylejt srdíčko a ostatní ho tu podrží a podborí, hlavně kazdá ví o čem je řec a co prožívá jeste že tuhle diskuzi zalozili co bysme si počli trapili bysme se samy ☹

cibka
8. únor 2010

broukb koukala jsem na tvoje fotoalbum tobe dovolili ty prcínky vyfotit 😲

broukb
8. únor 2010

jo jo já si o to řekla...fotila to ta sestra, ale moc jí to nešlo.. 😀 aspon tak. Mám je zvětšený na mobilu a hrdě je nosim na ploše 😀

cibka
8. únor 2010

to je hezký zkusim se taky zeptat 😉

pecicka
8. únor 2010

tak já budu hokky zachvilku končit 🙂 myslím, že od půl sedmé stačilo a povalím domů🙂už se těším, až si dámj sprchu a natáhnu se🙂

cibka
8. únor 2010

peci tak pa a dobrou opatruj se nám 😉

broukb
8. únor 2010

Tak peci pááá já to jdu taky zalomit 😉 pápá cibko...

pecicka
8. únor 2010

tak holky všem přeji krásný a klidný večer🙂pa zítra odpoledne se připojím a budu se těšit na novinky🙂

cibka
8. únor 2010

broukb papapa dobrou zítra odpoledne vás zase dočtu mejte se krásne 😉

pampeliska36
8. únor 2010

ahoj holciny 😀
taky jsem tu dlouuuuuuuuho nebyla!!! ale MOOOOOOOOOOOOOC jsem na vas vsechny myslela!!!

teeeeeeda uplne koukam, kolik je tady novopecenych nepotvrzenych tehulek 😀 mam z vas radost!!! a doufam, ze to vsechno klapne!!!

joooooo a gratuluji te jedne, co to ma potvrzene z testu 🙂 jak jsem tady dlouho nebyla, tak z vas mam peknej chaos holky moje!

ja se pridavam do druhe skupiny holek cekatelek na stimulku... tento tyden ve ctvrtek jdu do CARu a jdeme se s doktorem radit, co dal a kdy zacneme... tak uvidim, co z toho vseho bude.

je pravda, ze v mem CARu kam chodim a nahlizim i do jine diskuse... tam se to tedka cerstve tehotni hodne 😀 tak jen tak dal i u vas!!!

evik73
8. únor 2010

Ahooooj kočénky 🙂
tak hodila jsem ouško,pustila si romantický film,trochu si i zaslzela a drobátko schrupla.....no a pak do toho ještě nečekaná návštěva,takže mám na koníkovi dlouhou absenci...a hlavně už tady zase nikdo není ☹ Stejně zase k netu zasedne mladá a já budu koukat na Vyprávěj...

Míšo my tety koníkovky Hugítovi věříme,prostě ten si to místečko tady na tom světě vybojuje 😀 😀

Tuli,Brouku,Pajass,Ratatooy,Pajka,Ifet všem hladím bříška a pozdravuji vaše prcíčky,ať se hezky zavrtávají 🙂 🙂 Salop a tobě zdárnou regeneraci,ať můžeš šupajdit taky pro prcošky 🙂 🙂

Cibko,Peci,Handíku,Abig vám ať to uteče a začnete bojovat o svoje štěstíčka.....a Pampeli tobě samozřejmě taky 🙂 🙂

Všem krásný těhotenský a skorostimulační večer!!!Kůň s vámi 😀 😀

evik73
8. únor 2010

Teda těch skorotěhulí už tady je..... 😀 😀

Holky...doufám,že jsem na nikoho nezapomněla,to bych byla nerada...snad nééééé!!

Tak ještě jednou všem pěkný večer a zítra bye bye!!

antoaneta
8. únor 2010

Ahoj holky! 🙂 🙂 🙂
tak se po dlouhé době opět hlásím a móóóc vás zdravím!!! Jen tak narychlo a v kostce o mě, protože vy jste teď zajímavější a důležitější 🙂 Tu bolístku z našeho nezdařeného prvního pokusu, jsem už tak nějak překonala. Kecala bych že už nejsem smutná. Stále mě mrzí, že se nezdařilo, ale věřím, že se nám to ještě letos povede a i já budu ještě tento rok šťastná a těhotná!!! 🙂 Stejně jako vy! 😀
A jsem na dobré cestě! Už přemýšlíme a plánujeme další pokus. Čekám kdy řekne doktor že můžeme, pak dáme na hromadu prašule a vrhnem se do druhého 😀 Tak snad budu patřit do té druhé vlny a nebudu v tom samotná samotinká.
Ale teď šup sem s informacema o Vás! Je Vás tu už tolik, že se trochu ztrácím. Ani tabulku jsem nebyla schopná dohledat 😀 Tak prosím, tu aktivní nejaktivnější, která všechno ví a orientuje se 🙂 prosím o informace. (Evíku, Tulánku, Misando, Abig, Broukbu, Pajko, Pajass, Cibalkova, atd. atd. atd.) Myslím a myslela jsem na Vás všechny!!! Kdo ještě stimuluje, koho čeká odběr, transfer, kolik kdo má vajíček, embryek, kolika buněčný, kolik kdo má mrazáčků a kolik kdo jich má v bříšku! A kdo už čeká na své // čárky? 🙂 A že by už byla i nějaká radostná novina? Prosím prosím, jsem jedno velké netrpělivé ucho!!!! 😀 Dejte mi o sobě vědět! Není v mých silách Vás všechny dočíst 😒 vy jedny drbny 😀 😀

evik73
8. únor 2010

No néééé překvapení!!!Antoanet to jsi hodná,že jsi se přišla na nás podívat....já jsem tomu věřila,že nakoukneš a nezanevřeš na nás.Jasně že jsi neměla náladu,to chápu,ale čas je prostě nejlepší doktor a i když uplně dušičku neuzdraví,tak trochu se uleví 🙂 A my holky tady ti budeme mooooc držet palečky do druhého pokusu,který se určitě podaří 🙂 🙂

A tady je šrumec,spousta už nás čeká na //,ani si to netroufnu snad napsat,abych na někoho nezapomněla...zkusím to...Já,Brouk,Tuli,Ifet,Míša,Ratatooy a Pajka(ta už má // na testu)čekáme na verdikt 😀

Cibka,Handik,Peci a Abig čekají na stimulku...Salop má mrazáčky a až se zregeneruje po OHSS,tak si pro ně jede...UUUFFFF

Přijd častěji,pak je to síla všechno napsat 😀 😀

Mladá tady krouží jak sup,musím jí to přepustit...tak papa 😀

tulanek
8. únor 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš stimulující čekatelky :
1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

cibka
8. únor 2010

eviku krásne si to celý napsala ty más teda pamatováka to čučim 😀

tulanek
8. únor 2010

Eviku dekujuuu i tobe pohlazeni a hudlana na pupika!!! 🙂

Antoanet no ahoooj kocko 🙂
Jsem rada,ze si se mezi nas vratila,Evik ma pravdu pravdouci,cas je nejlepsi lek a vidis,soupnul te zpatky k nam 🙂 takze drzim pesti,at muzete co nejdriv zacit a tentokrate se budeme vsechny s tebou radovat!!!! 🙂 hlavu vzhuru a hura do noveho pokusu 🙂