Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
24. únor 2010

peci nooo super 😵 😵 😵 to mam radost 😵 tak si hezky dneska odpocin at si na zitrek fit 🙂

misanda
autor
24. únor 2010

peci, super, veliká gratulace!!!!

broukb
24. únor 2010

Peci no nááádhera, ale ty si nám teda dala 😀 Tak držíme pěstí dál

tulanek
24. únor 2010

T ypasy jsou uzasny,moooc hezky a za 350,to je jak zadarmo,kdyz se dal bude hezky darit,urcite objednam 😀

suzanna
24. únor 2010

tuli tak ulozit a pak objednat 😉

pecicka
24. únor 2010

holky moje, trošku se to natáhlo, protože jsem nevěděla, kdy pojedu na transfér, ale nakonec mi volali, že si to chce můj doktor udělat sám, tak jedu zítra 🙂 jsem ráda, že vás mám, je to fakt super

tulanek
24. únor 2010

Ulozeno v oblibenych 😀 jo fakt se mi moc libej a proc kupovat miliony novych tricek,kdyz doma toho mam kupu a staci jeden ci dva ci mozna tri sikovny pasy 🙂 🙂 holky,pockala jsem na Pecicku a ted jdu opravdu chrnet,jsem dneska mimon 😅 tak preju hezke odpoledne,ja zas nakouknu 🙂

broukb
24. únor 2010

teda ty pásy jsou fakt nádherný...určitě si je taky objednám

suzanna
24. únor 2010
suzanna
24. únor 2010

peci tak zitra je velky den a 3 den ET je perfektni ,tak pak hlad pupika. 🙂

pecicka
24. únor 2010

suzzi jo to já budu, já jsem právě měla obavy, jestli to není moc brzo

pajka00
24. únor 2010

Peci-gratulace veliká-vidíš?co jsme ti říkaly? 😉 😀

suzanna
24. únor 2010

peci neni,ja mela taky 3 den ET 😉cim driv u maminky v brisku tim lepe 🙂

pajka00
24. únor 2010

Není peci....já jsem sice měla 4 den.....včetně dnu odběru....ale myslím,že to fakt stačí!! vůbec se neboj dopředu.

pajka00
24. únor 2010

takže transfér ve čtvrtek-taky jsem měla.....a v pátek si vezmeš dovču,sobota neděle a v pondělí do práce?
Já zítra mám volno-jedem s miláčkem na krev a UTZ-tak mám bobánky o srdíčko-ale protože je mi zle-tak předpokládám,že je tam vše OK!!🙂

pecicka
24. únor 2010

tak tojste mě holky uklidnili, no já si beru zítra a v pátek dovolenou, potom sobota,neděle a v pondělí bych šla, myslíte, že to tak je dobr nebo bych si ještě měla v to pondělí vzít dovolenou?

pajka00
24. únor 2010

Máš to přesně jako já peci....taky jsem šla v pondělí už do práce....ono to stačí ty 3 dny v klidu a stejně ti to nedá a budeš šmejdit po baráku. A jak jsi psala,že máš práci klidnou a sedíš-tak je jedno-jestli doma nebo v práci a zabavíš se....je to samozřejmě na tobě..já jen píšu-jak jsem to udělala já.

suzanna
24. únor 2010

peci udelej to podle toho jak se budes citit 😉
pajka tak zitra drzim palecky,ale urco je vse v poho ,kdyz je ti spatne,je to vlastne dobre znameni 🙂
Jdu odpocivat.

pajka00
24. únor 2010

Joo...tak jsem zvědavá.....mějte se pěkně....končí pracovní proces a jdu taky dom odpočívat🙂 papa a zítra držím palce peci.

pecicka
24. únor 2010

paji-děkuji a zítra vám pisnu, jak pokračuji 🙂

ratatooy
24. únor 2010

Peci gratuluji.já myslím že tři dny stačí když je jen jedno tak stejně nemá cenu ho zkoumat dyl jestli bude dobré nebo ne to se vyplatí když jich je hodně aby se vybralo to nejlepší.

salopa
24. únor 2010

peci: mno tak velká gratulace:o))tak zítra tfuj tfuj tfuj a pajce taky tfuj tfuj tfuj 🙂
Ostatní hezky odpočívejte a já jdu opět makat 😒

pecicka
24. únor 2010

salopa-děkuji ti moc 🙂 a jak jsi na tom ty?

salopa
24. únor 2010

peci: teď už budeš jen čekat na potvrzení // 😉 Já, já si ještě počkám. Ale říká se, že kdo si počká, ten se dočká. Tak snad to tak platí. Já jdu někdy v půlce března na kontrolu a uvidíme jak se tělo pere s hyproušem a pak se uvidí. Ale spíš počítám, že mi tam zmrzlinky dají až v dubnu 😒

pecicka
24. únor 2010

tak to budu na tebe taky myslet a držet ti palečky 🙂

salopa
24. únor 2010

díky moc 🙂 je to super, že člověk má kam zajít a pokecat a nemuset to držet v sobě

pecicka
24. únor 2010

je, vnímám to úplně stejně a hlavně člověk povídá s lidma, kteří ví o čem mluvíš, moc mi to tady pomáhá 🙂

cibka
24. únor 2010

peci velká gratulace to je teda fofr tak si to zítra pekne uzij a napis ,i sem tvoje pocity a tak 😀

pecicka
24. únor 2010

cibi-to víš, že pisnu a podělím se s vámi o zážitek🙂a jak válčíš ty?

pecicka
24. únor 2010

holky, tak já pomalinku povalím z práce domů a mooooooc se těším na zítra, je můj velký den 🙂 užijte si krásný večer a zítra pisnu 🙂