Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cutce
2. bře 2010

jj na prvni nejak jsem vzdycky chtela by se to stalo normalni cestou ☹

cutce
2. bře 2010

a platite za to neco?

misanda
autor
2. bře 2010

cutce : no, teď jsme platili 5tis za léky, a pak jenom 3tis za ICSI jednoho embrya..jinak jsme ale měli platit cca 20tis...ale prostě jsme takhle daleko nedošli, no ☹

já jsem taky vždycky chtěla normální cestou, ale tak co se dá dělat...můžeme být rády, že máme takovouhle možnost...

a co máte za problém??

suzanna
2. bře 2010

cutce vitej 🙂 nam se povedlo az na podruhe.

tulanek
2. bře 2010

Cutce ahooj,nam na poprve,tuk tuk tuk 🙂

pajka00
2. bře 2010

cutce ahoj-mně se to povedlo při 1.IVF
Rozhodne si to děloha?No podívejme se🙂 Chce jedno-tak prostě jedno a hotovo-vybere to lepší🙂

cutce
2. bře 2010

no ja bych mela byt vcelku zdrava, ale manzel nejaky mensi problemy ani presne nevime jaky, oba dva uz jsme strasi, takze doufam, ze se to stane brzy

Suzanna: a ted jsi tehotna? A v kolikatem?

misanda
autor
2. bře 2010

cutce...neboj, v létě hlásíš // 🙂 😉

holky, mě to stejně přijde divný, že si to rozhodne jenom děloha..já si myslim, že jde i o to dělení přece 😕

cutce
2. bře 2010

co rozhodne deloha?

petluska
2. bře 2010

Ahoj holky,
jdu zase pro radu,vim,ze vy me v tom nenechate 😉 .Vyfasovala jsem dneska injekce fragmin a nevim,kam si je mam pichat.Do bricha zase? Moooc dekuju za odpoved!!!

misanda
autor
2. bře 2010

cutce : děloha rozhodne, jestli otěhotníš nebo ne 🙂 a v CARu když neotěhu, tak ti řeknou, že se nedělí embrya...

ale já neivm no 😅

tulanek
2. bře 2010

Petlusko to nevim,neznam a oni ti to tam nerikaji??Doufam,ze holky poradi... 🙂

suzanna
2. bře 2010

misanda bylo to tam fakt i nafilmovany,ze proste ta deloha jedno jaksi odhodi ☹ bylo to spis mysleno na ty dvojcata ne na jedno,proste je pry ta deloha chytra a vi co muze.
cutce jj tehu v 17tt 😵

misanda
autor
2. bře 2010

suz, to je fakt zajímavý...já viděla akorát ten dokument BBC a tam to taky bylo od oplodnění...od okamžiku ovulace až po porod do vody 🙂

cutce
2. bře 2010

suzanna: Tak to blahopreju 🙂 a jedno nebo dvojcky?

suzanna
2. bře 2010

petluska jj picha se do bricha. 😉

pajka00
2. bře 2010

cutce-když se podíváš vedle jména, tak tam svítí tt🙂-těhotenské týdny.
No je to zajímavé, ale myslím,že je to rozumné, pokud se na to necítí, je lepší jedno pořádné zdravé než aby 2 živořily...souhlasím s dělohou🙂

suzanna
2. bře 2010

cutce do 9 tt dvojcata ted uz jen jedno zdrave mimco 🙂

cutce
2. bře 2010

suzanna: tak to je taky krasne. Koukam, ze zijes taky v zahranici, muzu se zeptat kde?

cutce
2. bře 2010

pajka: dekuju, nejak mi to dneska vubec nepali 😅

misanda
autor
2. bře 2010

holky a včera na barandově operovali dvojčátka ještě v břiše...viděly jste? 🙂

suzanna
2. bře 2010

tady byli 4 zensky :tehu s jednim ditetem,pak s dvojcatama ,pak a to se podrzte mela dvojcata + jedno oplodnene v jiny den takze jakoby trojcata a pak ctyrcata ,ze se z jednoho vajicka rozdelili na ctyri...no fakt desne zajimavy to bylo a pak kdyz rodila cisarem ta ctyrcata bylo nafilmovany jak pro ne dr saha do te delohy,ja to fakt prozivala.

suzanna
2. bře 2010

cutce v Holland,takze vcerejsi operaci dvojcatek jsem nevidela...

cutce
2. bře 2010

ty blaho mit ctyrcata, tak se asi zblaznim 😅

pajka00
2. bře 2010

Joo to jsem suzi viděla....už asi před půl rokem-a ukazovali život mimča jednoho,dvojčat,trojčat,čtyřčat včetně porodu....bylo to hrozně zajímavé a tahali ty mimča z břicha jak králíky🙂

broukb
2. bře 2010

Jééé Tuli já to tady chtěla navrhnout už dávno...kokala jsem se na jiný témata v těhulkách a nějak mi tam nesedly ty ženský já ci být s váma 😀 jen jsem se bála, že mě za to sežerete. Je mi jasný, že už tady tak trošičku překážíme a taky si myslim, že proto to tady začalo být takový mrtví 😖 takže já s novým tématem naprosto souhlasím a sem budeme chodit koukat co holčičky jak pokračují a postupně se k nám všichni přidají 😉

Jinak Misi já na to koukala, bylo to neuvěřitelný...jen na konci jsem trošku fňukla. Mnaža mě seřval, že na takový věci nemám koukat...ale bylo krásný jak bylo všechno vidět 😀

misanda
autor
2. bře 2010

brouku, nepřekážíte, jenom prostě se tady baví o těhotných věcech a já myslim, že žádná snažilka k tomu prostě nemá co říct, tak radši mlčí...toť vše...

jo, ty dvojčátka byly parádní, já viděla teda jenom kousek, zrovna jak je tam laparoskopicky operovala a řikala jsem si, že bych taky chtěla jenom takovou lokální laparoskopii 😀 😀

cutce
2. bře 2010

misanda: muzu se zeptat kolik je ti?

misanda
autor
2. bře 2010

cutce, už skoro 27 🙂 a zrovna tenhle měsíc je to dva roky co se snažíme o mimino..jinak chci mimčo už 4roky 😅

cutce
2. bře 2010

no ja uz chci mimco strasne moc dlouho, ale manzel nechtel zacit pred svatbou 😅