Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
5. bře 2010

peci to by me taky zajímalo 😀

pajka00
5. bře 2010

Já jsem po ET ležela hodinku a jela domů. Přítel byl v práci-na co taky, aby seděl v čekárně celou dobu...takže jsem si nechala vložit bobánky a frčela🙂 Byl se mnou při OPU samozřejmě, aby mě odvezl pak, ale na ET už jsem ho nechala v práci.

pecicka
5. bře 2010

cibi-no třeba v Brně, kde jsem byla já, tak na sále mohl být i manžel u ET, doktor mu všechno ukázal i embryjko a koukal celou dobu na obrazovku, jak to doktor zaváděl, potom jsem ležela na sále 15min a pak přišla sestřička, že se můžu oblíknout a šli jsme pro propouštěcí zprávu a mohli odjed

pecicka
5. bře 2010

paji-takl já ležela 15min

pecicka
5. bře 2010

tak je to všude jinak, když se zeptáš doktora, tak v tom taky jsou rozdílné názory, můj tvrdí, že je důležitých prvních 10min, tak nevím

cibka
5. bře 2010

no ai je uplne jedno jak dlouho ležíš hlavne ze tam mimiskové sou 😉

cibka
5. bře 2010

holky razím se ostříhat uz ani nevidim 😀 pak se zase ozvu zatim se mejte
jo a jak je to s tim spinenim muzu trosku spinit

pecicka
5. bře 2010

já to beru tak, jestli se má chytit, tak se chytí ať ležíš 15min nebo hodinu, nebo celý den, no je to tak? Když si zase člověk uvědomí, jak se oplodňuje normální cestou při sexu, tak taky nepřemýšlí nad tím, jestli leží nebo neleží a většinou hned po tom jde pod sprchu a taky se to chytí.......jsem ale dneska ukecaná

pecicka
5. bře 2010

můžeš, je to po tom odběru, nás na to upozorňovali cibi

broukb
5. bře 2010

jo Peci máš recht ..já měla ležet 20min ale je to podle mě fuk..nejdůležitějších je prvních 10 min.
Cibko podle mě můžeš špinit...mě se to nestalo, ale myslim, že je to ok 😉

ratatooy
5. bře 2010

Ahoj holky.tak už je to tady.je mi zlé.fuj.dneska nevstavam,nevařim nic nedělám bolí mě do toho ještě hlava že sotva vidím.

suzanna
5. bře 2010

holky ja jsem po ET nelezela vubec,dr zavedl ja vstala a jela domu.

pajka00
5. bře 2010

Vidíte-všude je to jinak. Po IUI jsem ležela půl hodiny a po IVF hodinu...jsme s ženskýma na pokoji pokecaly a jely dom🙂
Ratat chudino....to mě mrzí. Já musí říct, že dnes po 14 dnech je mi skoro dobře....ale už to klepu🙂 Tak lež a odpočívej.

martiiik18
5. bře 2010

Broukb: doufám v to, že to vyjde na poprvé, leč ta představa, že nee... mám strach jak budu reagovat, tak si hledám vše, čím se můžu uklidňovat... no uvidíme- z těch 19 vajíček se vyklubali pouze 2 silní jedinci jež se hřejou už v bříšku tak snad se jim tam zalíbí 🙂

jinak já ležela po ET něco přes 2 hodiny a pak až mně pustili domů...

pecicka
5. bře 2010

ahoj suzzi, zdravím 🙂

suzanna
5. bře 2010

peci tak jsem fakt na zitra napnuta za tebe...kolikaty den po ET je to zitra??

tulanek
5. bře 2010

Ahoj holcatka 🙂
Cibi,no vidis ty kvočničko naše 😀 to je moooc dobry,mam moc radost za tebe,uplne presne vim jak ti ted je,jak pise Broucek...Ja mela taky silenej strach,aby vydrzely,nez dojde na transfer,ale taky nam vydrzely dva bojovničci do pateho dne a pravdepodobne ti spravni,nejsikovnejsi 🙂 ta PK je fakt ohromna vyhoda,ze muzou vybrat opravdu ta nejsikovnejsi...

Pecicko,drzim s tebou,vydrz fakt az do rana,pac dnes odpoledne si myslim,ze by tam zarucene nic nebylo vis...Ono opravdu je to pres den jak pijes hodne naredeny a toho HCG tam je ted i tak malo,takze hezky drzet curanky do rana a pak to v tom vymachat 🙂

Jinak me bylo vcera vecer taky soufl,jsem rozdejchavala piskoty asi hodinu,ale neblinkala jsem 🙂 a pres den kdyz jsem sla curat me bodlo ve vajecniku jako pred nebo po OPU,fuj jsem se uplne lekla,ale tuk tuk tuk,uz dobry 🙂

Vysocanko,Broucku,tak jakpak je vam par dni pred utz???Ja to odpocitavam jako adventni kalendar 🙂

cibka
5. bře 2010

tulanku díky
ste me holky uklidnily jeste se vás zeptam kdyz ste jely rano na et zavadely ste si utros

suzanna
5. bře 2010

cibka ja si zavadela utros rano po ET az odpoledne a pak vecer a ten dalsi den uz 3 x 2 denne...

cibka
5. bře 2010

suzanna díky ja mam prave 2rano a 2 večer tak nevím

cibka
5. bře 2010

holky jeste ze vas tu mam 😀

suzanna
5. bře 2010

cibka kazdy to ma jinak...ale urcite si ho rano neber ,mohlo by to branit v ET .

tulanek
5. bře 2010

Ahoj Suzie 🙂
Cibi ja jsem mela ty injekce misto Utrouse vis,takze neporadim,ale to uz stejne nepotrebujes,pac poradila odbornice 🙂

suzanna
5. bře 2010

tuli 😀

pecicka
5. bře 2010

suzzi, 8 den když nepočítám den ET

pecicka
5. bře 2010

tulinku zdravím 🙂

tulanek
5. bře 2010

no jooo Suzie,jakypak copak,nemit tebe,uz jsem taky byla kolikrat ztracena,ale ty jsi takovej nas Robin Hood zachrance 🙂 🙂

pecicka
5. bře 2010

a kdepak je Mišanda, už tady dlouho nebyla,že?

cibka
5. bře 2010

😀 😀

cibka
5. bře 2010

jo a evik tu taky dlouho nebyl asi nemá na horách signál ☹ a handik