Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
5. bře 2010

cibi, už jsi nejkrásnější? 😀 😀 😀 😀 😀

suzanna
5. bře 2010

peci hlavne zadnou paniku ,kdyz budes zitra testit...ja testovala totiz taky 8 den po ET (den Et se nepocita) a nic tam nebylo a to se mi zahnizdili dve embryjka....a 9 den uz se mi objevila slaba...priprav se na to,ze budes ted muset testit skoro kazdy den nebo ob den...jsou to nervy,ale ty to zvladnes 😉 a uvidis,ze tam ty // budou 😵 😵 😵 ja tomu verim.
tuli ty mas v profilu porad snazilka ..dej uz si tam,ze jsi tehu 🙂

pecicka
5. bře 2010

no jo, máš pravdu, už tady nebyly celou dobu 😒

tulanek
5. bře 2010

Pecicko ahooj 🙂
No jooo,Evik mozna jeste vegeti,ne??? 🙂 jen ji dejte oddych od kone aspon na dovce 🙂

pecicka
5. bře 2010

suzzi ty jsi nprostě sluníčko,děkuji 🙂 taky věřím

cibka
5. bře 2010

peci i tak by se dalo říct ale asi bych musela na plastiku aby se to vylepsilo 😀 😀 😀

pecicka
5. bře 2010

tuli-to víš , že jo jen at odpočívá 🙂 🙂
cibi-o tom to není a to snad víme,ne? Jsme všechny holky šikovný, kdo by to zvládl tak jako my? 🙂 k tomu nepotřebujeme být žádný modelky

pecicka
5. bře 2010

já věřím, že ti dopadne, jen ted mám pořád takový pocit, jako když má přijít mrcha 😒

cibka
5. bře 2010

peci to mas pravdu ten kdo to nezazije na vlastní kůzi tak neví o čem je reč zrovna sem to vypravela kolegyni v praci a ta mi rika ze o tom mluvim jak kdybych sazela ředkvičky 😀 😀 tak jí povídam to víš mam to nastudovaný 😀 😀

tulanek
5. bře 2010

Jo jo,jak pise Suzz,nesmis zacit panikarit a zbytecne se stresovat,ja osobne nebyt te krve jsem byla odhodlana testovat az 13den mno 🙂 alle tak nemohla bych s tou tehu pockat prece jen do stredy coz 🙂

pecicka
5. bře 2010

tuli a kolikátej týden jsi?

pajka00
5. bře 2010

Tuly to nechce zakřiknout...jakoby mohla tím,že si dá týdny místo snažilka,že?🙂))tuly...tak aspoň prosím tě ty týdny-nečekej na Dr.a šup-ať je nás tu víc a ty netěhulky vidí, že to funguje!!🙂
Peci-já jsem měla taky pocity na mrchu..né moc...ale občas mi tak přišla lehounká bolest břicha, jako bych to měla dostat....takže jsem to furt kontrolovala🙂

cibka
5. bře 2010

tuli určo můžes už tady dlouho nebyla ani tabulka vložena

misanda
autor
5. bře 2010

nazdar, prej je po mě scháňka, jo? všechno vim!!!! 😀 😀

pecicka
5. bře 2010

jo,jo Paji, taky to tak mám, mírně cítím to břicho
misi-já tě vidím, že píšeš jinde 😎

misanda
autor
5. bře 2010

peci, tak kdy jdeš do toho testu? 🙂

suzanna
5. bře 2010

peci me taky bolelo porad bricho jako na ms dokonce jeste i nekdy ted 🙂 a hlavne me v noci berou pekne krece do nohou ,ze musim vstat a rozchodit to,vubec nechapu z ceho to mam 😒
Ahoj misi 🙂

pecicka
5. bře 2010

asi zítra.....

broukb
5. bře 2010

vidim to takle.....25.10.2010 Tulanek: tak holky už jsem se zapsala do tabulky i do těhulek 😀 😀 😀 😀
Néééé Tulánku já si jen dělám srandičky, ŕadši se zapiš až po středě ať máš čisté svědomí 😉 já tě chápu...doufám, že jsem tě neurazila, ale pobavila 😝

misanda
autor
5. bře 2010

peci, no tak tfuj tfuj tfuj...

já příště budu dělat mamatest a až tak ten 12tý den...dřív ne.

broukb
5. bře 2010

Misi ahoj jak je?? už chodíš do práce?? aspoň t utíká ne??? 🙂

tulanek
5. bře 2010

😀 😀 😀 😀 a neprepisu holky 😀
Broucku rozesmala jsi me,fakt jo 😀 dekuju za pochopeni a ja se prepisu vazne az ve stredu kdyztak,to budu vedet na tuty co a jak popripade,jaky jsem tyden a hezky slibuju,ze se prepisu,ono kdyz to vydrzelo do ted,vydrzi uz to do stredy a myslete si klidne,ze jsem pako 😀 😀 😀

misanda
autor
5. bře 2010

brouku, chodim do práce už přes týden 😀 a je to bájo...jsem už snad i rozhodnutá chodit jako těhotná, jestli mi teda nebude blééé nebo tak...

jinak tuli, já bych se taky přepsala až po kontrole..jistota je jistota 😉

broukb
5. bře 2010

Ty naše páčko malinkatý, plosim tě a uděláš už pak to new téma...my na tebe čekáme 😀

cibka
5. bře 2010

tulanku nejsi pako
miso ahojda

broukb
5. bře 2010

Misi tak to je super, aspoň ti to uteče..a nepřemýšleli jste o nějaké dovče, to by se pak čekalo ještě líp 😉

misanda
autor
5. bře 2010

ahoj cibi !!! 🙂 nádhernej úspěch, gratuluju!!!! a jak to vypadá s tim tvym bříšandem???

tulanek
5. bře 2010

Dekuji za pochopeni 😀 😀
Nebojte se nic devcata,ve stredu kdyz to dobre dopadne,vsecko bude i new tema 😀

misanda
autor
5. bře 2010

fuj, nekažte češtinu se slovej new 😀 😝

cibka
5. bře 2010

tak to sem teda zvedavá kdo tu bude psat kdyz skočíte jinam, ale je to tak správný, prostě tendle název uz není pro vás/nas co uz mají ivf za sebou a uz pekně tehulkují nebo čekají na //