Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
12. únor 2010

já jdu tady hodit hygienu a hlavně budu s Cibkou držet basu,protože potřebuju odchlupit a dneska mám na to klid,nikdo doma,tak nebudou vopruzovat,kdy už bude volno v koupelně 😀

cibka
12. únor 2010

😅 tak sem zpet

cibka
12. únor 2010

holky kde jste evik dnes nemusi odevzat notase je doma sama a tady nikdo nejní ☹

cibka
12. únor 2010

taky myslim na handika jakpak je na tom kočka jestli už jí mrcha dorazila nebo čeká chudinka

tulanek
12. únor 2010

kuk 😵

evik73
12. únor 2010

no to sice nemusím odevzdat noťas,ale já teprve ted dokončila dílo ve vaně!!!!Jestli nejste chlupatý,tak děkujte bohu,protože to je strašnýýýý 😝 😝 jestli budu pupíčkovat,tak nevím,jak to budu potom zvládat...zapřáhnu rodinku,ať se snažej,sama to nezvládnu 😝 😝

evik73
12. únor 2010

To by bylo na kožíšek snad,co jsem ze sebe zase sundala...kdyby to aspon vydrželo,ale za chvíli to mám zpátky auuuuu 😀

tulanek
12. únor 2010

Eviku to je pech,co?Taky uz jsem o tom premyslela,co budu delat,az budu mit bruch,jo jo,asi budeme muset zapojit pomocnou silu 😀

lumpajda
12. únor 2010

Ahoj holky, Cabal, véééélikááánská gratulace, já to říkala holky teď už budou jen samé// 😉

Antoanet a borůvko, tak budem zase bojovat spolu, chci začít co nejdřív, tak doufám, že v dubnu už to půjde.
Jen mě trošku zaráží, když nám volali výsledky, tak nám řekla sestřička, že je to negativní, ale že s námi chce mluvit hned Dr. a ten do telefonu, že nás chce hned co nejdřív vidět, aby to prý příště vyšlo a hned nás objednal, tak z toho mám trochu strach, aby se to nějak nekomplikovalo, myslím, že nás asi čekají nějaká vyšetření. Z 15 vajíček se oplodnilo jen 8 po icsi a v podstatě se všechny pozastavili ve vývoji i ty co nám zaváděli po 6 dnech kultivace to byly jen morule, takže tam bude asi nějaký větší problém. Manžovi jsem koupila už vitamínky, tak doufám, že spermíci budou šikovnější. Jinak se mi nějak nechce spustit mrcha, furt jen tak divně špiním.

Myslím na vás kočenky, držím palečky.Kůň s vámi 🙂

evik73
12. únor 2010

Ahoj Lumpi,neboj,určitě nebude žádný problém,jen zřejmě zkusíte na to jít jinak 🙂 a manžílka dopuj dopuj,kvalitních spermoníků není nikdy dost 😀

Tuli ještě že to největší bříško nám vyjde na zimu,ale stejně se do porodky budeme muset oholit,aby nás odsud nevezli do ZOO 😀 😀 teda aspoň mě 😀

cibka
12. únor 2010

ahoj lumpajdi, neboj to bude dobrý akorát je hlouúý že te takhle napínaj a do telefonu nic neřeknou, určo nasadí jen nejaký léky a co nevidet pujdete do dalčího pokusu 😉

cibka
12. únor 2010

evik 😀 😀 😀 taky jsme zvedavá jak to bude až budu mít pupek to bude makačka

cibka
12. únor 2010

holky kde jste dycky když sem prijdu tak vy zmizíte ☹

evik73
12. únor 2010

Cibi taky budeš muset zapojit manžílka do odchlupovacího procesu 😀 Zítra máš volno?

cibka
12. únor 2010

jo jo zítra do práce nejdu ale ve 3 jedu pryč a dorazim tak kolem8 večer a rano asi pojedem nakoupit

cibka
12. únor 2010

eviku a jakto ze si doma sama
no hlavne aby me nepodřezal 😀

evik73
12. únor 2010

Tak budeš zítra dohánět,co jinak kvůli práci nestíháš že?
No tak je pátek,takže mladá táhla za kulturou a tatka je ještě v práci,ale už jede,takže za chvíli je tu a budu mít po ptákách 😅

cibka
12. únor 2010

jdu koukat na mumii mej te se 😉

cibka
12. únor 2010

manza je taky v praci prijede tak kolem 11 no ani toho moc dohánet nebudu manza má odpolední takze dycky poklidí ráno 😉 😉

evik73
12. únor 2010

Tak to máš super,že manžílek je takový šikulka....tak si to volníčko zítra pěkně užívej a já se jdu připravovat na svého milánka.Pěkný večer a dobrou noc 🙂

misanda
autor
12. únor 2010

ahoj holky,

tak mi zrovna odešla tchýňo návštěva a jsem totálně přežranááá!!! a od zítřka je se žraním amen!!!

kruela
12. únor 2010

ahoj holky,

tak já už dneska konečně také postoupila. 🙂 mám za sebou ET, zavedeny dvě mimi takže teď už budeme jen čekat. Cabal velkáááááááááááá gratulace, doufám, že nás bude přibývat. Máte někdo už zkušenosti s tím utrošem - nechali mi ho totiž i teď po tom transferu? Jak to čekání holky vydržíte? já jsem doma první den a už teď mi to leze na nervy. 🙂

misanda
autor
12. únor 2010

Kruel, tak super, gratuluju a hlavně hodně štěstí a pevný nervy 😀

jinak utroš se po ET zavádí...nebo co chceš vědět???

kruela
12. únor 2010

Ahoj Miso,

tak jak se má Hugouš? Nějak totiž nestíhám dočítat 😒

misanda
autor
12. únor 2010

Kruel, Hugouš nevim, ale Mišanda je přežratá a má naplánovaný 2IVF :D :D :D

cabalkova
12. únor 2010

kruel... ja byla na ET v sobotu, tak jsem vikend polohovala, ale pak jsem sla do prace, kdybych mela bejt doma, tak mi normalne hrabne... takze jsem se chovala jako nic,no a ono neco! 😉 Tak se holt budes muset nejak zabavit. Mas takovou praci, ze nemuzes delat??

misanda
autor
12. únor 2010

cabal, no super...takže vám to vyšlo?? 🙂 jéé, gratulujuuu!!! 😀

evik73
12. únor 2010

Míšo vidííííš,kdyby jsi nebyla krknička a poslala nám taky chlebíček,tak nebudeš tak přežraná 😀 😀

Kruel tak ti přeji hodně štěstí a ať to vyjde 🙂 🙂

misanda
autor
12. únor 2010

Evi, na tchýniný chlebíčky s domácím pařížanem krknička budu 😀 ale dneska byl dobrej díl Faktoru strachu, tak můžu vyprávět o dalších dobrůtkách 😀

kruela
12. únor 2010

Mišo: pjomiň to mi je líto. příště budu raději dočítat. 😉
cabalkova: šéf mě v práci nechce, prý bych neměla na práci správný myšlenky. takže něco dělám z domu a jinak pletu šály pro dětičky svých kamarádů. jo a po kolika dnech od transferu sis dělala test a kolika jsi měla buněčné embryjko? Já mám jedno 12-ti buněčné a druhé mám 10-ti buněčné.