Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

weronika131
4. led 2010

abig
aspon mas istotu, ze nesplodis ziadneho X-mana...... 😀

abig
4. led 2010

😀 no, to se teprve uvidíš, že ?

weronika131
4. led 2010

abig
to je pravda

misanda
autor
4. led 2010

cabal : tak já MS nemám a ani mít nebudu...začnu prostě natvrdo stimulovat...aspoń si to myslím. pač s tou mojí endometriozou by MS byla naprd 😖

cabalkova
4. led 2010

vever... jo, zoladex je to samy, co pises ty... tak treba ms jeste dojde... taky jsem z toho zmatena, no... pan dr. rikal, ze proste budeme cekat na ms... nebo ze pokud nedojde, budeme prinejmensim zjistovat, jestli nejsem tehotna a pak by se zacalo stimulovat, ale v ten naplanovany den teda rozhodne ne... toz tak...

misa... mozna je to jiny, kdyz se ten zoladex picha vytrvale nekolik mesicu?

vevericka80
4. led 2010

cabal....ktory si den po zoladexu?

misanda
autor
4. led 2010

cabal : nevím...kdybych píchala jenom jednu injekci zoladexu tak na MS taky nečekám a začínám hned se stimulací.

cabalkova
4. led 2010

vever,,,, jsem dnes 13. den po Zoladexu, ale uz nekdy od patku me boli bricho i prsa jako na ms, ovsem ms stale nikde... samozrejme, kdyz by ji clovek pro jednou chtel, tak se nekde toula... 😉 Jojo, Priroda ma smysl pro humor. 😵

vevericka80
4. led 2010

neboj, urcite dojde....teraz si dava na cas 😉

cabalkova
4. led 2010

Tady je odkaz na popis protokolu... u dlouheho tam maji malovanou ms cca po tydnu od injekce, ale asi kdyz mam bezne dlouhe cykly (i 40 dni), tak nejspis ms taktez dostanu pozdeji...

http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4&

misanda
autor
4. led 2010

cabal : asi to dělá holt každý dr jinak...ale když mám endometriozu tak mi přijde logický se tomu krvácení vyhnout.

ale co jsem četla tak plno ženských má po zoladexu s nastartováním MS problém...tedy s tou první MS...tak uvidíš...

misanda
autor
4. led 2010

tak jdu příští pondělí k mudře na poslední zoladex a kontrolu...jestli to bude ok, začneme se stimulací..jestli ne, tak se asi zabiju do hlavy 🙂 😠

cabalkova
4. led 2010

Misa... nepanikar, urcte to bude ok a budeme stimulovat skoro spolu. 😉 Ja o Zoladexu toho moc nastudovano nemam, jen me prekvapilo, ze mi dr. vyhrozoval ms a ono nic. Drzim palce, aby vse probehlo super a hlas vysledky. 😵

abig
4. led 2010

Misando ... trochu optimismu ... 😀

abig
4. led 2010

Dneska jsem zjistila, že jsem dobře prdlá .... furt čekám na ms .... a dneska jsem zjistla, že mám ještě čas .. no borka ... jsem si popletla datum ... napsala jsem ti to do kalendáře, ale pracovního a teď jsem nebyla skoro 14 v práci, tak jsem nevěděla ...
No, ale podle bolestí, co už několik dní mám, tak si říkám, že by mohla dorazit bez zpoždění ...
Za týden jdu na konzultaci, tak jsem zvědává ... mohli bychom vyzkoušet minimální stimulace, tu nehradí pojišťovna, takže bychom mohli začít bez schválení ..... přeci jen to je šetrnější a píše se, že se OHSS při minimálce neobjevuje.

pampeliska36
4. led 2010

holky a jak dlouho se ceka na schvaleni od pojistovny? nevite?
predem diky za odpoved 😉

abig
4. led 2010

Pampeliška ... tak já u RBP to měla do 7 dnů.

antoaneta
4. led 2010

Ahoj holky!
abig: tak dnes už je to ohóóódně lepší. Děkuji. 🙂 Břicho jako tak ještě pobolívá. Když jsem v klidu tak ne, jen při pohybu, dosedaní, kašlání atd. Ale fakt je to už lepší. Tvůj pitný režim 🙂 se snažím dodržovat. Ikdyž se přiznám, že dnes, jak mi už trochu otrnulo jde mi to s ním hůř. Ale teď jsem zblajzla celý kastrůlek polívky, takže doháním..... 😉

antoaneta
4. led 2010

Jo, a zítra odpoledne si mám volat, kolik z té naší úrodičky zůstalo. Jééé, kdyby tak všechny 🙂 Ať máme všech 8. Ale řeknu Vám, stejně je to takový zvláštní, když si představíte, že tam někde daleko, ve zkumavce, či v nějakým kalíšku se tvoří vaše dětičky....., a vy tam nejste.....kdoví jak jim tam je, že? jéje, ať se hlavně tvoří!!!!!

maryah
4. led 2010

antoaneta ahooooj, vcera som na teba velmi myslela a som rada, ze si mala taku velku "urodu"... potom daj hned vediet ako sa ti drzia... nam ich tiez idu oplodnovat ICSI...

cabalkova
4. led 2010

antoan... moc drzim palce, aby se kulisci udelali, urcite dej vedet... a taky budu zvedava, jak se rozhodnes s poctem embryjek... my teda asi zustaneme u toho jednoho (jestli se vubec udela), ale ty dve mi furt v hlave taky strasi, to ti povim... tak tfuj, tfuj, hodne stesticka, a at jsi zdejsi prvni letosni tehulka. 😵

aladin
4. led 2010

Ahoj holky, tak máme po konzultaci. Za 10 dní začínám brát Noretisteron a pak při ms začínáme se stimulací. Jestli půjde všechno podle plánu, tak bude 1. IVF v půlce února. Uf. Jsem zvědavá, co to se mnou udělá. Holky, jak dlouho jste zůstavaly v Caru před odběrem vajíček a po transferu?

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
vevericka80: 29 - čekání na 2.IVF únor
ketyz 31let 1IVF brezen
Tulanek:22let - čekání na 1. IVF začátek února
pajka: 39let- čekání na 1.IVF polovina ledna
misanda : 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 6.1. (snad) zacatek stimulace
aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února

pampeliska36
4. led 2010

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
vevericka80: 29 - čekání na 2.IVF únor
ketyz 31let 1IVF brezen
Tulanek:22let - čekání na 1. IVF začátek února
pajka: 39let- čekání na 1.IVF polovina ledna
misanda : 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 6.1. (snad) zacatek stimulace
aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen

maryah
4. led 2010

aladin, ktory DC budes za 10 dni? dnes i mala prvu konzultaciu po schvaleni ziadosti?

aladin
4. led 2010

Bude to 17. DC. Až dneska jsem žádala o schválení IVF. Doktor říkal, že to trvá tak 7-10 dní, tak že by se to mohlo stihnout, ať zbytečně nezahálíme 😵.

maryah
4. led 2010

tak mto mate super, na Slovensku to trva omnoho dlhsie... ja som podpisovala ziadost este 27.11. a este sa nic nedeje ☹ . dnes som neskutocne hypnotizovala telefon, uz som nedoskava... vlastne moc netrpezliva 😅 . uz som viac krat pocula, ze sa zacinaju injekcie pichat na nejaky 16-17 DC... a potom od 1 DC... preco sa zacinaju picat od 17-16 DC? mam strasne vela otazok 😅

aladin
4. led 2010

abig: prosím tě, kolik se platí za ty stimulační přípravky? (sprej a injekce) Zapomněla jsem se zeptat. Díky

maryah
4. led 2010

baby, ako sa tak divam na ten zoznam tak nas stale pribuda a dufam, ze budeme mat vsetky uspesny koniec 😉 .

abig
4. led 2010

Maryah ... ono je to velice individální, záleží na protokolu a lécích, co ti předepiší ...

aladin
4. led 2010

Taky jsem si to pročítala, je nás fakt dost. Holky, to nám musí vyjít 😉 🙂 😵