Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
17. únor 2010

doufam,doufam,ja uz bych tak strasne chtela mit za sebou ten ultrazvuk a vedet,ze je vsechno,jak ma byt,to bude nejdelsi cekani tohle..Vydrz Ifet,vydrz,ja verim,ze to bude stat za to a odmena bude nejkrasnejsi!!!! 🙂

ifet
17. únor 2010

Tuli to je sranda, jak člověk chce furt a furt víc a víc...nejdřív hodně vajuch, pak aby se oplodnily, pak aby se chytly, pak dálnici, krev, UTZ 😀 člověk se vlastně furt strachuje, aby bylo vše oukej 😀 ale bude neboj...
Doufám, že budu mít pusu o víkend taky od ucha k uchu... 😀

tulanek
17. únor 2010

Ifet,moje rec a reknu ti,pro me je to cim dal napinavejsi,ja uplne fakt uplne chapu Pajku,ze je vic na nervy,nez predtim,jesli se miminko(a) chytli nebo chytlo,uplne ji chapu....Ale jak pises,verim,moc verim a vsechno bude v poradku 🙂 no pusu od ucha k uchu z daleka jeste nemam,jako na pul jo,ale od ucha k uchu ji budu mit,fakt az jesli bude ultrazvuk v poradku 😕 ale neboj,musi to klapnout,zasejc tady rozviris pozitivno 🙂

ifet
17. únor 2010

Snad jo...holky nebojte, uzlíčky budou v pořádku...teď jen, jestli budou dvě nebo jedno 😀 😀 😀 😀 😀

tulanek
17. únor 2010

no tak to jsem taky mooooc zvedava 😕 🙂

hannii
17. únor 2010

na ET jsem byla 8.2...dali jsme si prodlouženou kultivaci, protože jsme měli i ICSI a tak jsme to pro jistotu pojistili...Dneska beru naposledy crinone a od zítřka ultrogestan...a k tomu prednison.. 😝
na kontrolu-krev bych měla jít už příští pondělí..dělají ještě kromě té krve nějaké jinévyšetření ..třeba UTZ?

tulanek
17. únor 2010

Hannii,to jsi byla jako ja 🙂 ja beru trocha jine prasky,ale Utrogestan zacnu brat od toho 24,kdyz bude vsechno stale pozitivni...Ja jsem objednana az na 10.3 na utz,ale to diky tomu,ze vedi,ze se zadarilo,no a ten test mam delat 24...Ultrazvuk vetsinou,delaji asi az ten 4tyden od ET...

ifet
17. únor 2010

Haniii tk to jsem na tom taky stejně jako ty, já jen neměla prodlouženou kultivaci...

hannii
17. únor 2010

no já jsem moc ráda..prootže i když jsem měla 23 vajíček..ne všechna byla dozrálá a takhle jsme to alespoň věděli, jestli jsou v pořádku nebo ne..
chodíte do sanusu nebo do jiného CAR?

ratatooy
17. únor 2010

Je tuli jsem tě taky zastihla?tak jak je tehulko?už jsi se přepsala do tabulky?

tulanek
17. únor 2010

Ratat,halo jsem tu 🙂 no skoro porad stejny,obcas ta krec mrchozni a taky rano mi bylo pekne blbe od zaludku,jsem snedla musli tycku a krkalajak po peti pivech,az se mi to vratilo vsechno do pusy,pajdon za to,ze jsem nechutna...Neprepsala,do dvou carek az po ofic testu a do maminek kdyztak fakt az po tom ultrazvuku,ju? 🙂 a jakpak je tobe,jak se citite s prcickem??? 🙂

tulanek
17. únor 2010

Pajko,na zitra drzim taaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc palce,at je vsechno v poradku,tak jak ma byt,urvcite bude vsechno v pohode!!!!! 🙂 drz se,myslim na vas!!! 🙂

ratatooy
18. únor 2010

Tuli já už včera nestihla napsat.mi se máme taky celkem dobře.na tu křeč už jsem si zvykla vzbudí mě každé ráno přesně na čas to budeme mít nějaké dítě co bude všude přesně na čas.já taky po všem krkám jak blbá ale manza furt čeká kdy budu konečně zvracet a ono nic.tak jsem mu řekla že nebudu a hotovka.

tulanek
18. únor 2010

Ahoooj Ratat 🙂
Tak budete mit sikulku,zadny zpozdeni,se ti hlasi presne,aby jsi o nem vedela 😀 to je dobre!!No ja zase vecre v posteli krkla a uplne se bala,kdy to hodim na Tulanka myho,nemuzu jist takpozde,jak jsem byla zvykla kolem desate,pak me to hrozne nakopava 😅 tak kdyz to vydrzis,budes dobra,oni by tak strasne chteli videt takovej ten klasickej priznak ze 😀 ale davam ti par dni a myslim,ze nejaka ta savlicka padne 😀 😀 😀 koukas na kluky sikovny hokejovy?? 🙂

vysocanka
18. únor 2010

Dobre ranko ve spolek 😉
Vcera jsem si psala s Haničkou a zjistily jsme, že obě chodíme do Sanusu ve stejném městě.. jak je ten Koník malý.))))))))
A ted prekvapko....
Nevydrzela jsem to a vcera jsem testnula a vykoukly na me // 😀 málem jsem omdlela stestim. Ted hlavne aby to vydrzelo.
Na krev jdu o den déle než Hanička tzn. 23.2.2010.
Tedka budu moc drzet palce jí, aby i ona našla // !!!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

tulanek
18. únor 2010

Tak gratulujuuuuuu!!!!!!!To je nadhera,krasne se to rozjizdi opravdu jo 🙂 neboj,vim ze to cekani je dlouhy,ale to bude uz vsechno v pohode!!!!U nas museji byt spokojeni,kdyz uz to vsechno bobanci vydrzeli 🙂

vysocanka
18. únor 2010

Děkuju Tuli, to cekani je hrozny, ale uz se tesim az bude uteryyyyy

tulanek
18. únor 2010

Pro me je tohle cekani za celou dobu to nejtezsi,do 10.3. okousu nervama i futra 😀 a nedekuj,mam opravdu radost a velkou!!! 🙂

vysocanka
18. únor 2010

to já taky TULI je to jak z fantastickyho filmu najit po trech letech //

chrobacek
18. únor 2010

Dobré ráno holky,

Vysocanko gratuluju krásné !!! rozklikla jsem tvoje album a čumím 🙂

vysocanka
18. únor 2010

chrobacku, my meli taky veliky problemy s imunem my meli oba na sebe protilatky. ale prednison mi moc pomohl dokonce i manzel na to bral vic jak pul roku leky.

tulanek
18. únor 2010

Jo jo,je to neuveritelny,vid?Clovek si to porad nedovede moc predstavit 🙂 po tom cekani najednou pecka a fakt je to tady 🙂 🙂

suzanna
18. únor 2010

vysocanka velikanska gratulace 😵 😵 😵
No to je super holky jen tak dal 😵 😵

chrobacek
18. únor 2010

jejda to fakt ráda slyším snad nám to taky pomůže 🙂 beru to už od konce prosince a ivf ted v podstatě začínám dlouhej protokol tak snad to bude dost ... na kontrolu nestihnu jít .... a měla jsem jen hraniční protilátky tak doufám, že tentokrát to taky klapne 🙂) a měla jsi stejný protokol na to druhé ivf? jak to že nebyl ET? měla jsi mín vajíček nebo ´to nezvládly kvůli tém imunologii?

ratatooy
18. únor 2010

Tuli no jo aby se Tulanek nevzbudil pěkně vymašlenej.já jdu na utz 3.3.to už uteče.jsem hrozně zvedava co tam bude jinak než bylo teď.teď to byla jen černá malá bublinka.tuli a co že jsi tak brzy vzhůru?

chrobacek
18. únor 2010

u nás je manžel po imuno stránce OK a u vás to byl určo ten problém když se to ted povedlo.. a kolik Prednisonu bereš ted?

vysocanka
18. únor 2010

tedka beru 1 rano a půl v poledne.. a asi jeste nejakou dobu budu muset

hannii
18. únor 2010

Ahojky děvčátka, tak jsem přece jenom nevydržela a zkusila si dneska ráno testík...a....jsou tam dvě...mám z toho úplně šílenou radost..že budeme mít sanusátko.. 😀

vysocanka
18. únor 2010

Haničko báječnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý mám děsnou radost 😎

chrobacek
18. únor 2010

no téda tady se to rozjelo 🙂