Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
25. led 2010

Jo a heslo KUN S TEBOU 😀 ja jdu den sedmy a taky jsem myslela,ze pujdu driv,he aby si to urodicka do te doby nerozmyslela 😀 😀 😀

misanda
autor
25. led 2010

salopa, já chodím ke svojí mudře...pak jezdíme do Pronatalu na voplodňováky 🙂

já se jenom bojím, kolik tam toho bude, když řekla, že mi endoška sežrala nějakou důležitou tkáň a proto těch vajec zas takový kvanta nebudou ☹

misanda
autor
25. led 2010

suz, musíš být fakt mega šťastná!!! krásnýýýýý!!!

tulanek
25. led 2010

Suzann,tak to moc gratuluju,vidis,bude to poradnej miminek!!A uz je krasne videt,to je žůžo 🙂 skoda,ze tu neni tleskaci smajlik ,jak na skypu,bych ho sem hned prdla 😀

salopa
25. led 2010

suzan: mno krásnýýý...je vidět, že je mimískovi u tebe moc dobře 😉
tuli: jooo...to by bylo super heslo:o))mno taky mi to přišlo docela dlouho, ale asi ví, co dělaj:o)
misanda: a kam do pronatalu?

mno já se bojím,že možná bude hodně, ale malý. protože s tím PCO mi to hrozí 😒

misanda
autor
25. led 2010

salopa, v praze 😉

ty jo, já vim co to je PCO a jak to zhruba probíhá, ale vůbec nevim, že ti při stimulce zase hrozí hodně a malý...chjooo...to je fakt furt něco ☹

suzanna
25. led 2010

Holky moc dekuji.Vsak vy se take dockate 😵 My cekali 3 roky a vyplatilo se 😉 Moc Vam to vsem preju 😵

salopa
25. led 2010

misanda: já taky chodím v Praze 🙂
jojo..právě že jo... 😒 tak z toho mám obavy. je to na prdlačku, ale tak uvidíme po UTZ. držím ti pěstičky

tulanek
25. led 2010

Kurnaaa holky,to jsou fakt porad nejaky trabliky ☹ ale vajec bude urco dost a akoratnich a bude mega voplodnovak!!!! 😀

cibka
25. led 2010

ahoj žensky,
eviku - seš sikula zvládla jsi to parádne moc sem na tebe myslela, ted uz budou jen samý dobrý zpravičky
tuli- tak ty jsi takhle ponocovala ju 😉 to neva žes vstávala tak pozdě když nikam nemusís tak je to vpoho 😀
ted vás jdu dočíst

salopa
25. led 2010

Jsme se s manžou smáli, že musím mít vždycky něco extra:o))Prej když oplodnit, tak u toho musím mít víc lidí 😀 Pakouš 😀

tulanek
25. led 2010

Mno Cibi,ja se stydela sama pred sebou,nemohla jsem verit,ze je fakt tolik hodin,ted jsem taky jak svihla do palice 😝

salopa
25. led 2010

cibka: nazdáárek 🙂

tulanek
25. led 2010

No,vsak jo Salop,pekne divaky a spolupracovniky k tomu,kdyz uz tak poradne!! 🙂

misanda
autor
25. led 2010

salopa : na extra věci je tu hlavně mišanda 😀

tulanek
25. led 2010

Misi a kdyz jsi na ty extra veci,,neznas nejakej recept na extra rychlou a dobou babovku nebo buchticku? 😀 😀 😀 by se mi ted tuze hodil,jdu hodit ocko na net 😅

cibka
25. led 2010

salop čauky holky nebojte vajucha budou 😉
suz gratulace 😀

misanda
autor
25. led 2010

tuli, znááááám 😀 ale musela byych to dohledat... 😅

misanda
autor
25. led 2010

a já dneska udělám teda toho krtka na plech 😉

evik73
25. led 2010

tak jsem tady zase na chvíli,musela jsem se napapkat,jsem celá vyhládlá,svačinu jsem sice měla,ale hladíka ne,tak teď jsem to dohnala 🙂

mišo narkoza v pohodičce,v 8:20 jsem si vlezla na kozu a v 8:40 už jsem byla v pokoji na posteli a čučela na televizi...horší bude ET s plným močákem,snad se jim tam neucvrnknu 😀 😀

tuli jj od včera zase jeden křížek navíc a ke 40 se to nebezpečně rychle blíží...

suzi moc krásná fotečka,je skvělý,že je vše v pořádku...jen tak dál....

cibi ahojky,myslela jsem ,že nebudu spát a já usnula jak špalek,zato ráno...

máme tady dvě kosti z Pronatalu koukám...salop:ještě funguje Mardešič jako doktor,nebo už jen jako šéf sanatoria?

tulanek
25. led 2010

Jeee,ty jsi borec Misi!!!Dekuju moc,recepty vyborny,ale u kezdyho mi chybi aspon jedna ingredience ☹ ale adresy ukladam do pameti svoji a urcite vyuziju,pac vsechny ctyri recepty vypadaji uzasne,no a toho krtka bych si teda dala a hned,ten vypada fakt nejlip a pak jeste ta blazniva buchetka 😀 ja jsem nasla zasejc tady:http://www.mamincinyrecepty.cz/babovky-chlebicky-stoly... jsem to tu nasla,je tam toooolik receptu na vsechno 🙂

cibka
25. led 2010

eviku ono se musí pak hodne pít jo ja vypiju tak pulitr za den a holky tady píšou 4 litry ☹

misanda
autor
25. led 2010

tuli, pošli mi do IP tvůj email a já toho mám doma odzkoušenýho docela dost, tak ti můžu naposílat 😉

misanda
autor
25. led 2010

Evi, a jak dlouho jsi ležela na tom pokoji???

cibka
25. led 2010

holky vy se nejak činíte s tim pečením 😉

misanda
autor
25. led 2010

holky jak se má vůbec antoanet?? vůbec už sem nechodí... ☹

tulanek
25. led 2010

Tyy jo Eviku a ani si se nepochlubila,takovy dve udalosti dulezity hned po sobe 🙂 tak vsecko nej,opozdene ,hlavne zdravicko,mno a to nejdulezitejsi,za par dni prcouska v brisku!!! 🙂 ja snad nebudu mit ani takovej strach z te punkce nakonec,kdyz to tady tak hezky popisujes 🙂 Misi,hned to bude 😀 ja toho mam taky dost,ale na papire,bych ti to musela prepisat 😀 ja uz jsem nepekla ani nepamatuju,naposled cukrovi a ted teda ta slana zviratka 🙂

evik73
25. led 2010

mišo ležela jsem asi do 10.00,pak jsem šla lulat a mohla jsem jíst a pít..před 11.00 dorazil manžus,přišel emryolog,řekl co a jak a tahli jsme domu...vše rychlé a naprosto v poho...

cibi asi je dobré pít co nejvíc,pro mně trochu problém,pže já zase až takovej píč nejsem,ale vpravit to do sebe musim...nedá se svítit 😝

jo a receptíky mišo vypadaj luxusně...přesně tohle je pečení podle mýho gusta..promíchat upéct a ládovat se!!!

misanda
autor
25. led 2010

jééé, Evi, všechno nejlepší!!!!