Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

lumpajda
27. led 2010

Ahoj holky, tak nám dnes volali z CARu, z 8 bojovníčků nám zůstali jen 4 nejstatečnější ☹ . Doufám, že do zítra alespoň nějaký vydrží, máme přijít ve 12:30 a ve 13:00 nám je zavedou, pořád přemýšlíme nad těma dvěma, jestli to nerisknout. možná nebudem mít ani mrazáčky, to je v prd...

tulanek
27. led 2010

Lumpajdi,tak ty ctyri to urcite zvladnou,to jsou ti nejsilnejsi a ty uz to ted nevzdaji,vis!!!!!Nebooooooj,ctyri jsou nadhernej pocet!!!!!To budou i mrazacci,vid? 🙂

tulanek
27. led 2010

No to vis,ze ze ctyr budou i mrazacci!!!! 🙂 Trocha pomaleji mi to bere hlavinka 😅

hegricek
27. led 2010

ahoj lumpajdo, nezoufej! Nám z 6 zůstaly 3, zítra budeme volat a v pátek transfer, kéž by zůstaly alespoň dvě!!!na ten transfer, my chceme určo dvě nechat zavést.Budu držet pěsti zítra! trápí mě jedna věc, máš po odběru bolesti??? Já docela dost, v podbříšku mě píchá, musela jsem si vzít třikrát ibáč, mám strach že bych ten transfer nerozchodila jestli mě to takto bude bolet i v pátek... ☹

cibka
27. led 2010

tak jsem vás konečne dočetla 🙂 no holky dnes moc dobrých zpráv nebylo docela me děsíte ☹
eviku ty te teda nervujou na sobotu budu držet pěstičky
broukb ke komu chodíš do genetu
lumpajda to je dobrý nebou určo se to povede
tak já zítra ráno odjíždím a vracím se v nedeli tak se mi tu moc nerozepiste at si nemusím brát dovolenou

hegricek
27. led 2010

zeptám se blbě, nejsem si jistá, dělají před transferem ultrazvuk???? tak by zřejmě zjistili jestli mám vaječníky ok ne?

cibka
27. led 2010

holky kde ste ☹

misanda
autor
27. led 2010

jéé, tuli má album 😉

cibka
27. led 2010

🙂 jdu se vykoupat za chvilku se vrátim tak mě nenechte ve stichu a přijdte 🙂

cibka
27. led 2010

misa ahojky , koukal jsem

misanda
autor
27. led 2010

no, já taky půjdu hodit sprchu a pak se asi začtu a hezky usnu 😀 a zítra jdu na předoperační, takže do práce dorazím později, to je báááájjo 😀

cibka
27. led 2010

misa ty mas toho v albumíku na foce toho požehnane to fak vypada na fetácky doupátku 🙂

evik73
27. led 2010

Tak já jsem zase tady,ale jestli tu nikdo není,tak už to balím 😝

Lumpi na tebe bych holka zapomněla a neboj nic,šikulové to zvládnou skvěle a ty už budeš zítra nááádherně pupíčkovat a hejčkat si míma nebo mímo v bříšku...

tuli v sobotu až budu ležet na koze a uchcánkovávat jim tam,tak budu na tebe myslet a prosit všechny svatý,ať je to všechno dobré ju?

cibko,kam vyrážíte?a to si piš,že se z toho dočítání opupínkuješ!!! 😀 😀

cibka
27. led 2010

misa tak at je vše ok at uz je pondelí to bude dlouhej víkend ☹

cibka
27. led 2010

eviku ahoj jsem tu

evik73
27. led 2010

hegricek určitě se nejdřív podívají ultrazvukem,jak to vypadá,než tam ty pokládky šoupnou...a jestli tě uklidním,tak mě taky pořád bolí břicho a dneska ještě k tomu záda a na OPU jsem byla v pondělí... ☹

cibka
27. led 2010

jedu na soustředění budem trosku behat dokud muzu tak zatim sportuju dál sice nevim jak to bude až si začnu píchat na to se musim práve zeptat no a po opu teda jestli k nejakýmu dojde podle zpraviček z dneska asi skončim

cibka
27. led 2010

eviku tebe bolí břuch asi to je normální co fakt mam docela strach jak to dočítam a samý trápeníčko ☹

misanda
autor
27. led 2010

cibka, a kdy jdeš ty k mudře???

hegricek
27. led 2010

eviku diky za odpověd a snad ti bude brzy lepe

misanda
autor
27. led 2010

já jsem teď nějak mimo...vůbecnevíííííí, pomooooc!!! měly bysme si udělat další tabulku 😀

cibka
27. led 2010

holky vubec nevim v kolik hodin si mam píchat injekce teda až to vypukne, dělam na 3 směny takže to bude docela sranda 😉

cibka
27. led 2010

misa ja jedu v podnelí mam tam být v 11

misanda
autor
27. led 2010

cibka : injekce bys měla píchat ve stejnou hodinu...já třeba píchám každý den v půl 11 🙂 a je lepší píchat třeba až dopoledne...pak když bys šla k mudře na kontrolu folíků ráno, aťsi můžeš hned píchnout upravenou dávku 😉

misanda
autor
27. led 2010

no vidíš, tak to jdeme spolu, já tam jdu v 9:45 😉

cibka
27. led 2010

misa no prave ale pokud mi to vyjde o noční tak budu muset kvuli tomu vstavat chodim spat kolem půl 8 az 8 takže to vidim bud na 2 nebo 4 hodinu odpoledne ale jeste nevim

misanda
autor
27. led 2010

jj, odpolko můžeš taky, prostě ve stejnou hodinu 😉

misanda
autor
27. led 2010

anebo si nechej vypsat neschopenku už na stimulaci, ne????

cibka
27. led 2010

a jdes ke komu ja chodila prave k tý vykysalý ale ona tam od toho unora není takze pujdeme poprvé k lovasový i s manželem jeste musíme na krev, nejsem si jistá ale mozna ze uz si to psala ke komu chodís akorát já mam v fom uplnej maglajz jeste jak to pak za celý den dočítam 😉

misanda
autor
27. led 2010

cibka, já chodím ke svojí mudře tady...ta mě nastimuluje a odešle na OPU a ET do Pronatalu 😉 prostě to řešim přes ní...