Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
4. únor 2010

Handi-to je k vzteku s tou mrchou.Já když jsem čekala na IUI....tak jsem měla zpoždění-že jsem si už myslela /naifka/, že jsem těhu....bohužel-jen se madam neuráčilo přijít. Nikdy se mi nezpozdila a zrovna,když jsem si ji přála dostat-tak nic...Takže to až vyřešila vyvolávačka....
Evik-jak se cítíš? Já pořád stejný, břicho občas trošku zabolí zlehounka, mám furt hlad,prsa bolí-ale ty už měsíc a břicho mám nafouklé...ale to mám z těch hormonů všechno. Čekám na sobotu-na 10-den aspoň, abych se testla....sice to možná bude brzo...ale až do čtvrtka nevydržím čekat🙂

handikpindik
4. únor 2010

Abig, přeju, aby to čekání nebylo dlouho a brzo byla žádost schválená. Opatruj se a těším se až na nás budeš mít víc času 😉
Papa

dada074
4. únor 2010

Ahoj kočenky,

Koukám a dočítám a čtu jen dobré zprávy,to je paráda.

Evíku bláznivá dorota nejsi já to kontroluji ještě dnes,pokaždé když jdu na oo.

Jinak všem co jdou dnes na ko nebo volají do CARu držím palečky,myslím na vás na všechny a hlavně jsem zvědavá na ty co už to máte za sebou a čekáte na ty //,která bude první,tak všem tfuj,tfuj,tfuj!!!!

handikpindik
4. únor 2010

Evik + Pajka:
Holky dneska 32 DC, obvykle chodí mezi 29 - 31 dnem, břicho mě lehounce bolánkuje, kozenky pobolívají, zkrátka příznaky jako každý měsíc, akorát mi nechce zčervenat klín... ona se snad bojí za mě 😀

Dado jak se cítíš coby budoucí maminka???

dada074
4. únor 2010

Handi : snažím se to užívat,ale zatím mi to moc nejde,pořád se člověk bojí aby bylo vše OK,nejdřív to bylo čekání na ty // pak na HCG,potom přišel UZ zase jsem se bála aby bylo vidět srdíčko a tak je to pořád do kola.Jak má přijít ko u doktora začínám panikařit.

evik73
4. únor 2010

dado,tak to je svatá pravda,pořád se člověk něčeho bojí a myslím,že to je už napořád...holka je už dospělá a když jde za kulturou,tak se pořádně nevyspím a bude to nanovo!!!!Prostě o ty děti se budeme bát už navždy!!

abig no vidíš,jen tě člověk trochu oprudí a hned jsi mezi námi,ale v dobrém samozřejmě,chápeme,že máš moc práce,vždyť taky práce šlechtí!!!!a už brzo začneš a budeš snad na tom časově lépe 🙂

pajko pořád stejný stav...bříško jen nepatrně pobolívá a prsejčka citlivý..jinak jsem naprosto OK...tak v sobotu jo?moc ti budu držet palečky,aby ten testík na tebe vybalil //...máš velikou šanci ze dvěma kulíškama a zrovna třeba se zakousli oba.... 😀 a hlavně budeš můj hnací motor do toho 16.2. 🙂 🙂

handiku...tak hodně divoký sex,teda nejdřív vínečko a pak nějakou divočinu a to by bylo aby nebylo sakra!!!!

broukb
4. únor 2010

Handik...mě taky mrcha meškala asi o 3 dny...jak jsem si to přála, tak se mi opozdila 😀 kráva jedna rudá 😀

tulanek
4. únor 2010

Ahoooooooj moje brouckove 😀
Strasne moc se omlouvam,ze jsem na vas tak prdela,ale velkej Tulanek si me hlida a vcera mi bylo trocha nic moc,nez jsem sla spat,dnes uz je to lepsi,jen jsem fakt,jako bych dostala valeckem na testo pres bricho 😅 nejlip mi bylo jeste tam na pokoji,to jeste asi po te narkoze 😀 ale doufam,kdyz si me hyperstimulak nenasel do ted,ze uz si me nenajde 😝 🙂 mela jsem tedy 8 vajuch a dnes rano jsem volala a bylo mi zdeleno,ze dve byly spatny a zbylych sest se zdarne oplodnilo 🙂 🙂 jeste zitrek bude napinavej,jesli se zacali delit,ale verim jim,ze ted uz to nevzdaji,aspon dve do briska pjosiiiiiiiiim 🙂

Pajass,gratuluju k dvoum miminkum v brisku a dvema nanuckum,to je krasnyyyy!!!! 🙂

Abig ahoooj,rada ,,te vidim,, 🙂 to me mrzi,ze si davaji v pojistovne nacas!!!Ale jeste chci podekovat za drzeni palcu a ze na nas myslis,jsi moc hodna!!!!! 🙂

A taky dekuju tuuuuuze moooooc vam, vsem co jste na me myslely,byly za me nervozni a drzely palce,Tulankoj to moc pomohlo!!!! 🙂 a taky dekuju mooooc Misande,ze vam podala zpravy,kdyz jsem byla invalida 😀 holky moje,utika to jako blazen,fak ubec nemuzu verit tomu,ze uz jsme tak daleko... 🙂

A Brouckuuuuu,to opravdu pujdeme spolu pro miminka,sobota nebo nedele bych mela jit,ja uz bych brala tu sobotu,jsem nedockavec 🙂 doufam,ze to dobre dopadne a fakt mi tam aspon jednoho miminka soupnou...A taky gratuluju Evikovi,ze mrcha neprisla,to uz neprijde neboooooj!!! 😎 🙂 jinak zdravim vsechny a preju krasny den 🙂

evik73
4. únor 2010

Ahojjjj Tulanku,jsem ráda,že už to máš za sebou a teď už tě čekají jen samé příjemné věci 🙂 🙂 a o miminka se neboj,jsou to šikulkové a už se taky nemůžou dočkat,až vplují k tobě do bříška..... 😉 s hyperákem si hravě poradíš,jsi statečná žínka,nebude mít šanci na tebe vyzrát 😀 😀 hezky se opatruj a poslouchej pana Tulánka...buď hodná holka 😀

tulanek
4. únor 2010

Eviku,ahoooj 🙂 dekujuuuu!!!Doufam,ze mas pravdu a boleni bricha bude uz jen ustupovat a ja se budu moct tesit na sobotu ci nedeli,na vylet pro miminka 🙂 vid ze jo,taky si rikam,ze kdyz uz to dali vajcata se spermijkama do hromady,tak proc by to ted meli vzdavat 😅 a s tim hyperakem debilnim snad nic nebude a ja ho akorat tak pozdravim,az bude prochazet kolem 😀 pana Tulanka posloucham,ale ted sel do prace a vrati se az v pul osme,tak ja obcas nakouknu,jo??!!! 🙂 a copak Misanada,jsem napnuta,jak struna!!! 😕

pajka00
4. únor 2010

ahoj tulánku-tak držím moc palce,ať je vše OK a mimísci se oplodňují. Krásný počet-6..jako já🙂Takže ti ještě zbydou i mrazáčci🙂 Super-tak odpočívej, nic nedělej, opatruj se a o víkendu se máš na co těšit🙂

cibka
4. únor 2010

ahoj holčiny
handik : já taky čekám na mrchu mela by dorazit kolem 8 minulý mesíc jsem to dostala 10 ale bohužel nemám žádný příznaky ☹ dycky me tak 14 dní dopredu boleli prsa a ted nic dnes sem byla na předoperačnim zitra jdu na krev a odevzdat moč jo a ješte se musim objednat na internu ekg mam totiž abnormálně nízkou tepovou frekvenci srdce takže dycky kdyz jdu pod narkozu tak musim na internu, doufam ze mrcha dorazi včas abych nemusela delat predoperační znovu ☹

misanda
autor
4. únor 2010

nazdááááárr 😀

tulanek
4. únor 2010

Ahoj Pajko,dekuju moooc!!No jo,vzdyt ty jsi mela taky sest vid? 🙂 doufam,ze to opravdu zmaknou mno a budou i mrazacci,byla bych poprdena blahem!!! 🙂 snazim se furt pololezet a bumbat a bumbat 🙂 vy to tak hezky pisete,ze ja si pripadam,ze se toho vikendu snad nedockam 😅 a jakpak je tobe? 🙂

Ahoj Cibi,neboj ona dorazi,jen te napina,to dela hodne holkam,dava si na cas,aby te vynervovala,ale nenech se!!! 🙂 to je mi lito s tou tepovou frekvenci,ja mela vcera 120 😀 sestricka na me cucela jak jojo,chudak,ze to snad ani neni mozny a to jsem si nepripadala tolik na nervy 😀

tulanek
4. únor 2010

No tak coooooooo ty zviratko nase,jak to dopadlo,coooo????Podle smajlika predpokladam,ze na vybornou!!! 😀

misanda
autor
4. únor 2010

tssss, doktorka ze mě byla docela nadšená 😀 ukazovala mi peřinku na miminko a že je veeeeejikáá 🙂 no a vajuch mám napravo 6 a nalevo 4 a všechny jsou 21mm 🙂

misanda
autor
4. únor 2010

takže dneska ve 21:00 Pregnyl a v sobotu v 7:30 ráno Pronatal 🙂

tulanek
4. únor 2010

No ja se picnu,to je naaaaadhera,ty samico jedna!!!! 😀 vidis,tak to je fakt krasnyy!!! 🙂

misanda
autor
4. únor 2010

tuli 😅 kuju..si to snad ani nezaloužim..no uvidíme, jestli v těch vajcách ještě něco bude, až je v sobotu snesu 😀

jinak jsem se ptala mudry, co když to nevyjde, tak mi říkala, žýe bysme tři měsíce na další stimulku asi nečekaly, že bysme to rozjely zase hned, kvůli tý mojí endometrioze, abysme jí nedali šanci se rozjet...ale že prej jsem švihlá, že na to myslim teď, když mám všechno před sebou 😀 😀

tulanek
4. únor 2010

a taky jses a poradne!!!!! 🙂 Tyyy jo,hned jo,tak to klobouk dolu!!! 🙂 ale ty to nebudes potrebovat,Hugous se proste povede a ne ze ne!!!! 🙂

tulanek
4. únor 2010

Ja zas musim mazat lehnout,se omlouvam,ale telo vola 😀 hned jak budu moct se pripojim!!! 🙂

misanda
autor
4. únor 2010

jo a to si představte, že na HCG na krev už mám jít 22.2. 😔

misanda
autor
4. únor 2010

tuli, jsi hezky odpočívat, víkend je náš!!!! 😀

broukb
4. únor 2010

Ahoooj Tuli tuli Tulánečku...6 je krásný počet 😀 gratulejšn.. To si to pro ně pokvačíme o víkendíku.Já říkám to jsou tatínkovi mazánci už teď, víc se mu to hodilo o víkendu, tak dětičky poslechly a odložily to na víkend. 😀

broukb
4. únor 2010

Misi supeeeer a ty si takový pesimista... 😀 😀 takže víkend bude opět plodný 😀 To víš ty slepičando, že budou vajuch aplná k prasknutí .. no a 21mm to je bomba

misanda
autor
4. únor 2010

brouku, zase z toho mám ale větší radost, když to nečekám 😉

pajka00
4. únor 2010

teda mišo-super🙂krásný počet a i velikost....takže víkend to jistí...aby to tulinkovi nebylo líto,že?🙂)
tuly já pořád stejné...pobolívá mě břicho chvílema, prsa-ale to už měsíc z hormonů a tak čekám na sobotu-abych testla...tak se nechám překvapit🙂

misanda
autor
4. únor 2010

pajko, už v sobotu???? 😲 😲 😲

pajka00
4. únor 2010

jo je to 10-tý den od ET, tak snad by tam mohlo být něco vidět-co?

misanda
autor
4. únor 2010

pajko, jasně že tam bude něco vidět 🙂 ale hrozně to uteklo, co?? proto čumim jak blázen!!