Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
11. únor 2010

jj,ale odpo opakují ten dnešní díl....my jsme čučeli na VKV,ale ty skončily,tak teď koukám na ordinaci a snažím se to tam nějak pochopit,kdo je kdo,kdo s kým a tak 😀 😀

misanda
autor
11. únor 2010

Evi, tam všichni se všema, něco jako Beverly Hills 😀

evik73
11. únor 2010

sprcháč je bomba,ale bohužel jsme ho nenacpali...hlavně že máme dva hajzlíky,protože někdy jsou boje 😀 😀

lumpajda
11. únor 2010

Určitě jen sprcha holky! Teď mě dorazila tchýně, že prej se na to teď tak půl roku nemáme soustředit a pak se to prý povede přirozeně 😠 , já se pose..., asi nepochopila, že to teda fakt nepůjde. No jo stará škola a ještě pokaždy otěhotněla jen na ní tchán hodil trenky. Musím se na tyhle chytráky psychicky připravit to bude vopruz.

misanda
autor
11. únor 2010

Evi, kakání je důležitá věc 😀

misanda
autor
11. únor 2010

Lumpi, z toho si nic nedělej...občas takový hlody jsou i u nás 😀 že na to moc pospícháme (nevim jestli dva roky jsou moc ? 😀)

každpádně dneska jsem říkala v poklidu tchýňce, že jestli dojde na druhý pokus, tak se to nedozví krom mě a Úžasňáka nikdo!!!

evik73
11. únor 2010

Tak to stejný,jako VKV,tam to taky 😀 kámen cihlu 😀 😀

jsem zase vytlačovaná od netu,tak se radši rozloučím,kdybych už se nedostala...hezký večer 🙂 🙂

misanda
autor
11. únor 2010

papa Evi, já se taky půjdu svalit k Ordinačce!!!

ratatooy
11. únor 2010

Tuli já ti zapoměla říct na ty injekce agolutinu je prej dobrá heparinova mast tak jsem si pro ní zašla a jdu se namazat🙂 no nejradši bych se fakt namazala ikdyz se přiznám včera jsem si dala deci bílého vína.to byla dobrota.a zítra jdu na narozky ale nemůžu si dávat deci každý den že?ikdyz je to jen deci.

lumpajda
11. únor 2010

Co, Miši, tak dneska by sis asi volský očičko nedala, vid 😀 , máš koukat na Barrandov, dávaj tam Animáčka, malej na to čučí před spaním-Kačeři a Šmoulíci 😀

misanda
autor
11. únor 2010

Lumpi, to neznám!!! já mám nejradši kocoura Hádanku na Minimaxu 😀

alex001
11. únor 2010

ahoj holky, nevíte některá jakou má funkci injekce LUVERIS je to něco jako cetrotide?
díky

misanda
autor
11. únor 2010

holky, miziiiim, kůň s vámi!!!

lumpajda
11. únor 2010

Tak papa holky, myslím na vás a držím palečky.Zítra na vás zase mrknu. Kůň s vámi 🙂

ratatooy
11. únor 2010

Alex tak to je na podporu tvorby žlutého tělíska které je potřeba na podporu tehu a nebo ho pak dávají množna na vyvolání ms.mi tady většinou všichni používáme utrogestan nebo agolutin ale bude to samé už jsem o tom slyšela.

alex001
11. únor 2010

ratatooy: no já to moc nechápu jsem dnes 10tý den stimulace mám dlouhý protokol a píchám 225j Gonal a 75j Luveris poprvé - takže jestli to dobře chápu tak je to na podporu rozvoje folikulů?

ratatooy
11. únor 2010

No tak to bude ono neboj dr.ví co dělá já měla taky dlouhý protokol sice jiné léky ale někdy se mi sešli i tři naráz.

broukb
11. únor 2010

Je Lumpi to je mi líto, si strašně statečná a jsem ráda, že jsi relativně v pohodě 😉 uvidíš, žý příští pokus určitě vyjde!!! A my všichni budeme s tebou... 😵
Ratat, myslim, že decka ti nic neudělá..jinak dobrý šidítko je od Bohemky nealko šampáňo 😀 aspon má člověk pocit, že pije 😀

ratatooy
11. únor 2010

No taky myslím že mi nic neudělá.tak to abych zítra na oslavu přišla z vlastním šampaněm.lumpi no to snad neee taková tchýně nechápe co?no ale mám něco podobnýho nás se zase ptala proč jsme jako šli zrovna do brna a proč ne do státního institutu a taky že jsme moc hr a že by bylo určitě ještě jiný reseni atd.no a manza když od ní přijde tak vždycky s tím že mu tam nabulikuje že se na to tak moc třepem že budem určitě zklamaní.taky bych ji kopla🙂

cibka
11. únor 2010

ahoj lumpajdi - je mi to moc líto, ses silná holka a zmaknes to tady ti budou všichni pomáhat a neboj příste to vyjde 😉
jinak me sestra u dr rekal ze to po injekci dostanu tak do 14 dnů ☹ tak nevim

misanda
autor
11. únor 2010

cibi, jj, moje kamarádka to dostala za 15dnů 😉 vydržž!!! třeba to dostaneš dřív 😉

pecicka
12. únor 2010

ahoj holky, tak jsem včera měla vplni, rychle jsem teď sjela, co jste tady včera napovídaly 🙂samozřejmně musím na prvním místě pogratulovat Pajce, Paji moc ti to přeji a nejenom tobě, ale náj všem, jsem moc ráda za takové krásné zprávičky 🙂musím vám holky napsat, že je to tady pěkná droga 🙂 já jsem včera měla volno a na net chodím převážně v práci a já celý den přemýšlela nad tím, co je tady nového, co Pajka jak dopadla, komu přijela a nepřijela mrcha no prostě docela legrace 🙂 já pořád nic, mrcha si dává nějak na čas ☹snad se o víkendu ukáže a bude všechno v pohodě

pecicka
12. únor 2010

měla volno, zase mi to dneska nechce nějak psát 🙂

pajka00
12. únor 2010

Dobré ranko kočky....já vás zastřelím-vy máte pořád debaty o jídle!! Tak mě přepadl takový hlad, že jsem se musela okamžitě nasnídat🙂)
Lumpi-moc mě to mrzí....ale je skvělé,že máš na to takový náhled a energii pokračovat-protože není vůbec nic ztraceno....Já mám taky takový názor na věci, prostě poplakat a vrhnout se na to znova...nemá cenu se v tom hrabat proč a nač.....
My jsme to teda nikomu neřekli, že jdeme na IVF....krom mé kolegyně v kanclu-které mi bylo trapné si pořád něco vymýšlet a jedné mojí kamošky, která tím taky prošla-tak nikdo ani neví, že jsem těhu🙂Bojím se to ještě někomu říct, tak jsem ráda,že mám vás tady a můžu si s váma o tom pokecat.
Díky peci za přání-taky vám to moc přeju a těším se na další následovnici...přece mě v tom nenecháte samotnou?🙂!
Kůň je droga-to je fakt....když jsem v práci, tak co půl hodinu musím kuknout,co se děje nového a když jsem doma....tak už je to problém.....ale i tak na vás myslím🙂

pecicka
12. únor 2010

Paji, já když jsem šla poprvé, tak jsem byla taková nadšená, vědělo to moc lidí a potom bylo velké zklamání, znervoznovali mě otázky typu a už něco víš, tak co, a kdy budeš dělat test a proč se to nepovedlo atd......teď jsem se rozhodla nikomu nic neříct a být v tom s manželem a s váma. Právě mě potom všem napadlo najít si vás a je mi líp 🙂 dík holky, že vás mám 🙂

pajka00
12. únor 2010

🙂určitě je to lepší, když to nikdo neví-protože přesně proto,jsi ušetřena těch otázek....Myslím si, že šéfa to už napadlo, když často jezdím pryč..ale nezeptá se...však on se to dozví, až bude ten pravý čas. A až to bude 100%tak to řeknu i mému otci a jeho rodičům a svým dětem a ségře a všem🙂) a budu šťastná.....ale teď to ještě tutlám.

pecicka
12. únor 2010

tutlej Oaji, jsem pro a potom si to užiješ v plné parádě 🙂 taky bych se toho chtěla dočkat

salopa
12. únor 2010

Bré ránko kočenky:o)
Lumpi: To je mi líto ☹ Ale ty jsi tááák statečná holka...příště to určo vyjde 😉 A my se tě ani zbavit neceme..ceme, aby jsi tu byla s náma fuuurtttt..podporovat navzájem se musíme neustáále 😀
cibi: Netrap se tou mrchou, vím, že je to děsný, ale nebooj. Ona přijde 😉 A po té vyvolávačce ti to může přijít do 14 dnů, ale taky i do 3 dnů. Tkaže hlavu vzhůru ženo 😉 Já jich měla hodně, těch vyvolávaček, a pokaždé to dorazilo jindy. A s tím předoperačním si hlavinku nelámej...kvůli pár dnům tě neposunou dál 😉
eviku: už se to blíížííí..jsi holka šikofnáá, že jsi to tak zvládla 😉 a úterý je tu cobydup 😉
Já jsem teda taky pěkně netrpělivá na pondělí co mi řeknou.

pecicka
12. únor 2010

ahoj salopko a jak jsina tom ty? já čekám na mrchu a ona nikde ☹

salopa
12. únor 2010

ahojky peci: já mám mimísky zamražený, protože po OPU se mi objevil mrchouš hyprouš a tak mi je tam nemohli šupnout 😒 A v pondělko jdu na kontrolu a domluvení, kdy by mi tam prcoušky mohli dát. Neboooj..dorazí. KDy tě měla navštívit mrcha jedna červená?