Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
12. únor 2010

Jste tu ještě někdo?Já jsem se nějak nemohla připojit,asi nějaké přetížené bo co 🙄

pecicka
12. únor 2010

cibko, třetí den začínám 🙂

pecicka
12. únor 2010

eviku ahojky, ještě chvilku ano, nž skončím v práci 🙂

cibka
12. únor 2010

sem tu

cibka
12. únor 2010

ja mam začít druhej a píchat 8 dní a ty
ahoj eviku jak je vyspinkana 😉

pecicka
12. únor 2010

cibko, já nepíchám, beru glostybegyt 3x1 třetí až sedmý den mences

evik73
12. únor 2010

To jsem ráda,že jsem ještě někoho chytla 😀 Pěkně jste tu zase kecaly Peci jsem zjistila...tak hele...mně je 37 a rozhodně si nepřipadám stará a nevěřím,že ty si tak připadáš 😀 😀 musíme jít mladým roštěnkám tady příkladem,že na miminko není nikdy pozdě 😀 😀

Cibi a co ty a tvoje noční múra PERIODA?Pořád kdesi poletuje a ne a ne zavítat co?

pecicka
12. únor 2010

evoku, děkuji, je to krásné to slyšet 😀 mám mladýho chlapa, tak se cítím mladá a po mimi moc toužím 🙂

cibka
12. únor 2010

peci ja myslela ze taky píchás ja brala taky clostik od 3 do 7 dne jednu tabletu dene a meli sem to zkoušet prirozene no a stejen z toho nic nebylo i kdyz to bylo načasovaný kdy presne

evik73
12. únor 2010

Peci ty jako vůbec nebudeš píchat?Později sna d jo néééé?Jdeš vůbec na IVF...nejsem nějaká mimoňa 😅

pecicka
12. únor 2010

já už jsem to na cibku plivla a furt nic 😒 mě dorazila dneska, tak aspoň nějaké pozitivum na víkend 🙂

pecicka
12. únor 2010

nejsi mimoňa, jdu na ivf a nepáchala jsem ani poprvé, jen den před odběrem jsem si píchla pregnyl,divný? 😨

cibka
12. únor 2010

eviku pořád při starym ☹ asi me ta injekce v pondělí nemine, to je dobře že porád nekde jsi aspon se nenudís ja taky nestíham tendle tejden sem mela ranní a v nedeli uz jdu zas na noční a v praci nemam sanci neco napsat a číst ☹

pecicka
12. únor 2010

cibi jen den před odběrem

evik73
12. únor 2010

Peci neděkuj,přece nebudu říkat,že jsme staré větve no nééé?A ještě když máš mladýho kozlíka,to jsi musela tuplem omládnout 😀 😀 Já mám pořád stejnýho,ale za nic bych ho nevyměnila....jako občas bych ho taky zabila,ale pořád se máme o čem bavit a to je ve vztahu si myslím hodně důležitý....

cibka
12. únor 2010

to ja brala prave taky ten clostik a dostal sem i pregnyl a rekli nám ze druhý a následují den se máme snažit ale na ivf sem myslela ze musí být injekce ja mam teda problém s ovulací a pokud je peci redy tak jí asi stačí ten clostík

cibka
12. únor 2010

holky nejste starý jste jne dřív narozený a to je dost velký rozdíl no né 😉

evik73
12. únor 2010

Je to trochu divný,aspoň mně to připadá,injekcema vlastně stimuluješ,aby bylo více vajec...teda co vím,tak tady všechny holky píchaly...a kolik máš vajíček při tom?

evik73
12. únor 2010

To jsem z toho jelen 😝 a ještě Peci ty jezdíš do Brna?Proč nechodíš někde u vás u Holomóca?

pecicka
12. únor 2010

měla jsem 4 a prý to stačí, já jsem jinak na 100% zdravá, nic mi nechybí

pecicka
12. únor 2010

holky valím domů, přeji všem krásný víkend a v pondělí se těším 🙂 pa kočenky a držte se, myslím na vás 🙂

pecicka
12. únor 2010

Reprofit je prý lepší, tak nevím 🙂

evik73
12. únor 2010

Cibi s tím couráním...přesně tak,snažím se zabavit si hlavinku něčím jiným,než přemýšlením,jak to všchno dopadlo 😅 Ještě víkend nějak přežít,v pondělí volám do Caru,aby mě v úterý ráno čekali na krev 😀

cibka
12. únor 2010

peci hezký víkend

cibka
12. únor 2010

eviku tichá závist, moc ti to preju uvidís ze vse dobre dopadne 😉

evik73
12. únor 2010

Peci tak ahojky a krásnýýý víkend 🙂 4 kusy to je nádhera bez dopování tolika hormonama 😅

cibka
12. únor 2010

a kde pak máme misandu dneska se ani neukázala snad je v pohode kočanda naše

evik73
12. únor 2010

Cibi doufám,vnitřní pocit mi to taky říká,že to dopadlo dobře,tak uvidíme 😀
Teď tak 15-20min tu nebudu,musím jít zatopit 😝 😝

cibka
12. únor 2010

jasne pak se přihlas 😉

cabalkova
12. únor 2010

Ahoj kocenky, tak se vam hlasim po delsi dobe... dneska rano jsem 13. den po ET udelala testik, a je to tam... druha je sice slabsi, ale je videt v kazdem svetle a bys "vytahovani ocima" a podobnych nesmyslu... pristi ct jdu na utz, tak snad se to tam potvrdi, ale vypada to, ze jsem tehotna, nebo co.... 😉