Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
16. únor 2010

Tak holky,přesně dle plánu,negativní ☹ co se dá dělat,tak doufám,že aspoň vám se zadaří 🙂 teď aspoň aby se rozjela ta svinucha červená!!!26.2.jsem objednaná do Caru,aby jsme vyřešili,co a jak dál 😖

tulanek
16. únor 2010

Jo,Salop,musis verit,ja vim,ze je to nekdy tezky,ale fakt je hrozne dulezita psychika 😎

Evíku,no tak to je v prdeli...Ach jooooo Eviku,me to fakt tak za tebe mrzi 😠 drz se zeno,upni se na mrazacky a musime verit,ze se to povede s nima....Jeste ze je mas,aspon trocha pozitivniho i kdyz ted te to asi neutesi...Drz se,myslim na tebe!!!

salopa
16. únor 2010

ahojky eviiii....chjooo a já tomu tak věřila ☹ ale drž se zlatíčkooo...zmrzlinky jsou tammmmm a příště to klapne 😉 mušíííííí 😉 tak se budeme podporovat navzájem v tom březnu, to už muší klapnouuttt. Drž see prdelko😉

salopa
16. únor 2010

tuli: jojo...psychika je mrška zrádná

evik73
16. únor 2010

Tuli jojo to je život,někdy je fakt posranej,ale pořád tu je naděje,že se to ještě povede s mrazáčkama i když ta šance je menší,ale při mým štěstí si nechám zavést dvě a chytnou se obě 🙂

tulanek
16. únor 2010

Ja si taky myslim Eviku,cekas od toho min,jak od samotnyho IVF a nakonec budes dvojcatkovat 🙂 jsi sikulka,ze dokazes myslet pozitivne!!!! 🙂 ted bych te obejmula a dala hudlana taaaaaaaakovyho 🙂

evik73
16. únor 2010

Salop spoléhám na tebe,že jdeš do toho se mnou 🙂 jsem naprosto v pohodě,dneska jsem ráda,že jsem si ten test včera udělala a byla jsem připravená na tu špatnou zprávu 😒

salopa
16. únor 2010

evik: jasně že jdu do toho s Tebouuu...bude nás víc, nebudem se bát vlka nic 😉 A počkeeeejjj nakonec budou prďolky dvě 😀 To věřím, že člověk tak částečně čekal i tu horší zprávu...páč mě to včera zase srazilo, když řekla, že v žádném případě. Když mě minule doktor navnadil, že jo. Jsi fakt obdivuhodná, kolik máš pozitivné energie.

pajka00
16. únor 2010

Evi to mě mrzí-byla jsem přesvědčená-že je to tam...No co se dá dělat....na ket můžeš brzo-tak aspoň se dáš do toho rychle a zbytečně na nic nečekat...moc ti držím palce🙂

pajass
16. únor 2010

Eviku: je mě to moc líto, ale hlavu hore! Půjdeme si pro mrazáky spolu zároveň? Ale úspěšnost je jen 15% a z toho některý (až 50%) to rozmrazení nemusí prej přežít, to je jedno z těch našich dvou. Ale ty jich máš víc u ledu, ne? Dr.mi říkal, že můžu klidně hned tento cyklus po ivf.

pajass
16. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin 30 let, 13.2. 20 foliků, OPU 17. 2., Fertimed Olomouc

Čekatelky na // :
1) Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
4) ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6) Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
7) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
8) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
9) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
10) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Pozitivní test:
1) Pajka ET 28.1. -6.2. //
2) Broukb, 25let Genett Praha ET 6.2. - 14.2 //

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Čekatelky na další IVF:
1) Lumpajda, 29 let, (PCO a teratospermie) další pokus duben/květen - 2.IVF
2) Antoaneta, 30 let, (1 vejcovod, pomalé spermie), březen/duben - 2.IVF
3) Abig, 29let (PCO, malé množství spermií, co si myslí, že jsou na Hawai), březen/duben - 2.IVF
4) Boruvkova, 31 let, (astenoteratozoospermie), Sanatorium Pronatal, 2.ivf duben/květen
5) Pecicka, 38 let, Reprofit Brno, 2. IVF únor

Čekatelky na KET:
1) pajass, 27let, špatné spermio, IVF+ICSI negativní

evik73
16. únor 2010

Pajass na statistiky a procenta úspěšnosti se vykašli,vyšlo to jiným,tak nám to přeci vyjde taky néééé?Máme 6 mrazáčků,tak snad nějaký vydrží....jinak půjdu až v březnu,teď doufám,že se rozjede,pak si užiju hory a pak do boje 🙂
Jinak jste strašně hodný,ale už bylo dost smutku,tak zase zvesela a holky co jste na řadě,lepší zprávy než my 😉

pajass
16. únor 2010

no, dík Evi za tvůj optimismus, ale já na zázraky nevěřím
ptala jsem se dr., jestli může zahnízdění ovlivnit psychika, jako černý myšlenky apod. a říkal, že ne, že je to o tom, jak je to embryo životaschopné, protože můj chlap mě říkal, že jsem si to snad aj zavinila sama, když jsem tomu moc nevěřila, tak proto jsem se schválně zeptala a řekla jsem mu, že už od něj nechci slyšet kecy o tom, že jsem svýma černýma myšlenkama pomohla tomu, že se to nepovedlo, tak sklapl a řekl, že to tak nemyslel.

evik73
16. únor 2010

) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin 30 let, 13.2. 20 foliků, OPU 17. 2., Fertimed Olomouc

Čekatelky na // :

4) ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6) Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
7) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
8) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
9) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
10) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Pozitivní test:
1) Pajka ET 28.1. -6.2. //
2) Broukb, 25let Genett Praha ET 6.2. - 14.2 //

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Čekatelky na další IVF:
1) Lumpajda, 29 let, (PCO a teratospermie) další pokus duben/květen - 2.IVF
2) Antoaneta, 30 let, (1 vejcovod, pomalé spermie), březen/duben - 2.IVF
3) Abig, 29let (PCO, malé množství spermií, co si myslí, že jsou na Hawai), březen/duben - 2.IVF
4) Boruvkova, 31 let, (astenoteratozoospermie), Sanatorium Pronatal, 2.ivf duben/květen
5) Pecicka, 38 let, Reprofit Brno, 2. IVF únor

Čekatelky na KET:
1) Pajass, 27let, špatné spermio, IVF+ICSI negativní
2) Evik,37 let,bez vejcovodů / 6 mrazáčků /březen

evik73
16. únor 2010

Upravila jsem se v tabulce,prostě musím projít všema kolonkama 😀 Doufám,že opravdu projdu všechny 😅

pajka00
16. únor 2010

skvělé holky, že to tak berete..nic jiného ani nezbývá a další pokus se už zadaří🙂
Já mám ve čtvrtek krev a UTZ-tak jsem zvědavá, jak to dopadne a "co" tam najdou🙂
Tak šup-další následovnice do //....ať nás přibývá a pak hned čekatelky na KET🙂

antoaneta
16. únor 2010

Ahoj, holčičky,
nemám čas si vás teď zpětně dočíst, takže reaguji, jen na tuto stránku 😒
Evinko, mrzí mě to. Ani mě nenapadl u tebe opak, fakt jsem věřila že se povede. Říkala jsem si, ty jo, jeden mimísek, to bude mezi bojovníkama úplnej generál! 😉 .....mrzí mě to. Myslím si, že si ale udělala dobře když si testovala před ko, člověk tu zprávu přece jen musí trochu vstřebat.....
Ale super, máte mrazáčky, což je úžasný!!! A moc se máš!
A vzájemně se budeme zase podporovat!!! Budeme rády, že v tom nejsme samy!

Pajass:, taky na zázraky nevěřím, a i když si myslím, že na psychice hodně záleží, tak v tomhle jsme asi malí páni. Přece jen, co víc pro nás už ti doktoři mohli udělat, - dyť nám to dali jako na zlatým talíři! A já si zrovna nemyslím, že bych měla nějaký černý myšlenky. Jo, strach, občas obavy, to jsem měla, ale za spoustu těch mých emočních výlevů mohly určitě i ty hormony. Ale to víš, že jsem si taky říkala, že si určitě za to můžu sama, že se nám to nepovedlo. Že to bylo třeba i tím, že jsem předtím pořád uvažovala, jestli dvě, nebo jedno, že jsem ty dvě původně nechtěla, protože jsem se bála, že dvojčata nezvládnem a co bysme si počali, a tak. No a pak když nám stejně nakonec zbyly jen ty dvě, tak jsem si je tam nechala dát obě a to mooooc ráda!!! A vidíš. Stejně nic. Tak jsem si to pak vyčítala, že za to určitě můžu já, těma svýma myšlenkama. Takže pokud tě něco takovýho taky napadá, tak je to asi normální, ale to máš dovolený jen ty, a jen ve svý hlavě! Manžela za to vytahej za uši!!! 😉 Pokud ti něco takovýho říká!
I mně doktor pak řekl, že záleží na tom, jak jsou ty embrya životaschopný...... neřekl ti něco k tomu ještě víc? Jestli se to dá nějak ovlivnit a nějak tomu pomoct, aby příště byly?

cibka
16. únor 2010

eviku ☹
neboj nakonec budeme v breznu spolu ja nez to dostanu a začnu stimulovat tak mi to vyjde taky nakonec az na brezen ☹

broukb
16. únor 2010

Evi zlatíčko to mě staršně moc mrzí, i já si myslel, že u tebe je to tutovka...tak alespoň KET bude tutovka !!!! 😉 Jsem ráda, že do toho jdeš s pozitiven uvidíš, že se určitě zadaří. 🙂
Holky já si myslim, že se to ovlivnit nedá, myslim, že se to prostě rozhodne za nás, aniž by to člověk ovlivnil..každá z nás tady nakonec ten boj vyhraje a bude tady přemimískováno 😵 musíte věřit!! A pak budete tolik šťastné, že na tohle rázem zapomenete 🤐

cibka
16. únor 2010

broukb - kez bys mela pravdu 😉

tulanek
16. únor 2010

Broucku jeden usata,ja s tebou souhlasim... 🙂

pecicka
16. únor 2010

ahojky holky, všechny vás zdravím a nestíhám nějak dočítat 🙂 Evi, hlavu vzhůru,bude líp a příště je to tutovka 🙂

pampeliska36
16. únor 2010

eviku... to je moc lito! jsem rada, ze budes dal bojovat 😉 a jak te ze cteni znam... tak poradne! drz se a mrazcci jsou SUPER... ze je mate! 🙂

pecicka
16. únor 2010

holky, jaká je tady dneska nálada? Už je to lepší než včera? 😉

pajass
16. únor 2010

kde je dneska misanda??

kruela
16. únor 2010

Ahoj holčiny, okamžitě zažeňte všechny chmury. 🙂 Evi moooooc mi je to líto. Jinak pecičko, chtěla jsem se zeptat jak si spokojená s reprofitem, chodím tam totiž taky? 🙂
Pajass - taky by mě zajímalo kde je míša?

pecicka
16. únor 2010

salopa- já ti sluníčko děkuji za nový titul 😀 a běda jak to tak nebude 😀

pecicka
16. únor 2010

ahojky kruelko, jo jsem moc, už tam mám i ivf za sebou a teď stimuluji a čekám 🙂 a jak jsi na tom ty?

lumpajda
16. únor 2010

Ahoj Eviku, je mi to moooc líto, drž se kočko, jsi statečná, nanučky to jistí. Já myslím, že KET má větší pravděpodobnost než 15%, vždyť 15% má IUI. Nám říkala sestřička, že je to o něco málo míň než ET, ale spíš proto, že nemusí všechna embrya přežít rozmražení.

Antoanet, máš pravdu, i já jsem si říkala jestli jsem to nezavinila já, že jsem tomu nevěřila, ale určitě nejvíc záleží na kvalitě embryí, nám na konec zbyla taky jen dvě a ještě se spomaleným vývojem, myslím, že nás čeká imunologie a možná genetika, jinak jsem koupila manžovi nějaký vitamíny, nevím jestli můžeme udělat něco víc.

kruela
16. únor 2010

pecicko: jojo já jsem právě byla taky moc spokojená. No já už to mám za sebou - příští týden si budu dělat testík. A když jdeš teď podruhé změnili ti prášky, injekce nebo ti nechali stejné jako při prvním pokusu?