Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
24. únor 2010

vy jste pakoušci 😀 😀 😀

misanda
autor
24. únor 2010

boruvka : do Pronatalu do Prahy 🙂 jako ty 😀

boruvkova
24. únor 2010

ja jsem si to myslela, ale nebyla jsem si jista🙂 Misi a kdy jsi se objednavala na kontrolu? ja totiz uz nekdy 12.2. a rekli mi, ze me muzou vzit az toho 10.3...ach jo, to se mi nechce cekat a stejne mi zase reknou, ze az ten kveten🙂
Tak kdyz uz nic jineho, tak budeme mit doufam aspon hezky a budu se tetelit na zahrade a snad uzivat slunicka🙂

misanda
autor
24. únor 2010

boruvka : jenomže já chodim na kontrolu ke svojí mudře tady u nás...pro mě je to prosě do Prahy z ruky...a já teda k ní šla včera a chtěla mě hned dneska vidět, abysme se domluvily jak dál atd...

a co máte vůbec vy za problém??

cibka
24. únor 2010

miso treba to vyjde přirozeně kdyz se te máte snažit 😉

salopa
24. únor 2010

Ahojky kočulkyyy. Tak jsem se zase na vás přišla juknout. Nějak nestíhám..práce...OH ..manžílek 😀 Koukám, že je tu spousta nových zpráviček. Tak všem hočlenám co už jsou potvrzené těhulky moooc gratuluju a hezky užívejte pupíčkování:o)
peci: tobě držím na dnešek pěstičky, uvidíš, že to bude bojovník.
misando: Nebooojj...vydržíš čekání, i když to není nic příjemnýho. Prostě bude jaro a hned se to líp podaří. A nebudeš v tom sama 😉
jinak pokročilejším těhulkám přeju pohodové těhulkování i nadále...koukám,že se daří skvěle..

misanda
autor
24. únor 2010

cibi...ale mišanda se snažit nechce...a navíc tomu stejně nevěřim...přirozeně nám to nevyšlo dva roky...proč by mělo teď? blbost...

boruvkova
24. únor 2010

My mame na pritelove strane asthenoteratozoospermii. V rijnu byl na operaci s varikokelou (krecovou zilou v jednom citlivem miste), ktera mu to mohla zpusobovat, nazory na zlepseni se ruznily, tak jsme nechteli cekat.
Mne je 32, tak se snazit dalsi rok a nic a pak teprve car ... No a moje ovulace asi taky teda nic moc - sice podle testu ovuluji, ale folikulometrie nebyla zadna slava. Moje dotorka rikala, ze kdyz uz jdeme do caru, tak to nema cenu resit.
Do Pronatalu jsme se prave dostali pres pritelovi problemy - chodil k Sobotkovi, takze ne tou beznou cestou.
Stimulka teda na konec nebyla nic moc, tak doufam, ze to pri druhem pokusu bude lepsi.

ratatooy
24. únor 2010

Holky já to s těma pojišťovnama nechápu nám ani nic takovýho nikdo neříkal že by jsme to příště potřebovali?to musí každej?a proč teda poprvé ne?

tulanek
24. únor 2010

Ratat,ja taky nic takoveho u nas neslysela,ubec o tom nikdo nemluvil vid...

boruvkova
24. únor 2010

No me se zda taky priblbly, ze clovek musi cekat na schvaleni. Oni si podle me potrebuji evidovat po kolikate a na co daji prasule, ale proc bych je mela prosit a cekat na schvaleni. Ale bohuzel to tak proste je a nic s tim asi neudelame 🙄

boruvkova
24. únor 2010

Misi ke komu si v Pronatalu chodila?

cibka
24. únor 2010

miso vim ze si ted smutná nadeje umírá poslední nevzdávej to vim že asi kecam blbe nevim co bych dělala sama promin ☹

misanda
autor
24. únor 2010

boruvka já byla u Mardešiče 🙂 to je pěknej pan doktor..mooooc 🙂

jako my měli schválení od pojišťovny i poprvé...mělo by to se to dělat pokaždý. stará se o to doktor.

no a boruvko, neboj, oni ti dají příště určo větší dávky a bude!!!

boruvkova
24. únor 2010

Tak Mardesice jsem jeste nevidela, to jste meli stesti🙂 je prej super kapacita. My jsme natrefili pri 1.ivf na Voborila, ted jdeme k Pasekove, tu neznam, ale nekde tady v diskuzich ji chvalili, takze uvidime.
Ja bych na jednu stranu dalsi pokus chtela hned, na druhou stranu kdyz si ten blazinec zase predstavim, tak mozna ta pauza mezitim bude dobra, aby se clovek trochu srovnal. 🙂

misanda
autor
24. únor 2010

boruvka : mě taky nevadí jakože přímo ta pauza, mě vadí ten stres okolo...abych při utz byla v pohodě a nemusela na vyčištění, abych prostě měla nějaký vejce...jakože toho se bojim úplně nejvíc...fakt psycho..vůbec nemám chuˇ%t do toho všeho znova jít 😔

boruvkova
24. únor 2010

Mam to uplne stejne🙂 a koukam, ze jsme tady jedine pesimistky.. a taky nam to nevyslo, mozna ma ten optimismus neco do sebe 😉
Ja jsem pri tom prvnim byla ze zacatku v pohode az do utz, kde mi rekli, ze mam jen 4 vajicka, OPU bylo jetse horsi, to jsme meli jen 2 zrala a pak uz to pro me byl jeden velky stres.. a to jsem jako v poradku, takze to byla docela dobra pecka..
Tak ted uz to snad vychytaji.

pajka00
24. únor 2010

Mišo nezlob.....uvidíš, že to bude dobré...prostě si dáš pauzu, budete si užívat sexu bez plánování jak se vám bude chtít, v červnu půjdeš na iVf a hotovo. Pokud ti najdou zas tu mrchu endom.tak ti ji vyčistí a můžeš se vrhnout na IVF a uvidíš, že to tentokrát vyjde...Taky jsem se snažila přirozeně 2 roky a nic.....mezitím jeden potrat-to taky člověku nepřidá. Já tě moc dobře chápu, že si z toho unavená, je to pořád dokola,vyšetření, injekce, čekání-ale uvidíš, že se zadaří!!

misanda
autor
24. únor 2010

Hele, víš že na to pesimistický myšlení vliv nemá 🙂 to tady psala pajass 🙂 že se na to ptala v CARu 😀

No, máš štěstí, že u tebe to vychytají, ale já na tom prostě budu furt bídně...uvidíme uvidíme...nejhorší bude zoladex ☹ pro mě ☹

misanda
autor
24. únor 2010

pajko, ono to neni tak jednoduchý, že jen tak vyčistí endošku...bohužel...operace, bolesti...pak tři měsíce v přechodu a budu ráda jestli budu ok...prostě tohle je ten největší strašák na světě...a po operacích se taky nedá furt lítat...

ratatooy
24. únor 2010

No tak u nás to vyřizují tu pojišťovnu buď doktoři a vůbec nás tím nezatěžuji nebo to nechcou.

misanda
autor
24. únor 2010

rat, mě tím taky nikdo nezatěžuje 🙂 jenom musim čekat 🙂

boruvkova
24. únor 2010

Misi, misi, ja se z tebe picnu. Treba to na to vliv ma a treba taky ne🙂
Ja jsem se zarekla, ze do dalsiho pokusu na to nebudu myslet nic.. a podivej, sjizdim to tady kazdy den, i kdyz neprispivam a mam z toho hlavu v pejru, tak vidis, ze predsevzeti je pryc 😠
Ted se snazime prirozene, i kdyz spis bez sanci, kvuli diagnoze, kterou mame, ale co myslis, pri kazdem krknuti na to hned myslim a hledam priznaky.
U me to vypada, ze jsem v poradku, ale na 100% to nevim, kdyz nasli problem u pritele, me uz nevysetrovali...
Hele Misi, nemysli ted na to. Na jare se pry vajucha chytaji lepe, tak budeme doufat.
Jo jeste me napadlo - co kdyby sis zjistila tel na pojistovnu a trosku je zaprudila??

ratatooy
24. únor 2010

Misanda aha já myslela že někdo si to musí vyřizovat i sám.tuli a jak je tobě?mě taky bývá blbě spíš k večeru.ale není to jako na blinkaní ale je mi tak hrozně zvláštne.úplně jako bych se trepala a byla nervózní a motam se.no hnus.a hrozně mi začali vadit tchánovci nevím jestli to je tím ale nemůžu je ani vidět.

salopa
24. únor 2010

misandooo...ono to klapne, jen prostě trošku později...kartář si nevymejšlel 😉

s tou pojišťovnou je to všude stejný...jen záleží na pojiš´tovne za jak dlouho to vyřídí..a taky na lidech v té pojišťovně, protože někomu to ve stejné vyříděj za 2 týdny a druhýmu za 4

tulanek
24. únor 2010

Ratat 🙂
Ja mam taky veder obcas jakoby zimnicku,upne presne,jakoby byl clovek nervozni,pritom preci neni a hlavne jak si potrebuju dta veceri,nemuzu si ubec predstavit jidlo,ubec na nic nemam chut,pripadam si,ze se asi poblinkam,kdyz se najim a nekdy to dopadne dobrre a nekdy krkam az treba do jedne do rana a z toho pali ta zaha 🙂 ale jeste jsem taky neblinkala...Asi mame Unicacky bacily stejny 😀 tchanovci 😀 tak to musi mit radost 😀 ja jsem spis na toho myho Tulanka chvilema protivna,ani sama nevim proc,ale on mi vzdycky rekne,ze mu nevadi,ze jsem na nej zla,ze me ma stejne rad 🙂 to bych si vzdycky dala facku 🙂

misanda
autor
24. únor 2010

Boruvka : tak já stejně musim prvně do toho um.přechodu kvůli tý endomrše, takže to pojišťovna stihne krásně schváálit...myslim, že začátek dubna to tam máme. Ted budeme mít přirozenej cyklus a se začátkem další MS si zavolám jestli mi ten zoladex nechtěj píchnout místo tý HA a uvidíme...

Jinak právě proto já už doslova nenávidim to domácí snaženíčko 🙂 člověk se furt pozoruje...i nechtěně...čeká na ovuli, pak honem do toho bušit, a pak čekat...tohle mě nebaví ☹

misanda
autor
24. únor 2010

jo a ještě taky jdeme na genetiku 8.3., tak jsem teda zvědavá...

boruvkova
24. únor 2010

Me Misi taky ne, hlavne nam se do toho snazeni ani moc nechce. Meli jsme s tim porad problemy uz od srpna. To jsme brali na nejaky ty ueroplazmata nebo jak se to jmenuje 6 tydnu antibiotika, bylo mi po tom na zvraceni a snazit jsme se nemohli, pak mel pritel tu operaci, to mel byt v klidu dalsich 6 tydnu, pak to chvili slo, ale pri hlidani ovulace na to snad nemam ani chut, no a pak ivf, zase klid a ted opet snazeni. V pronatalu nam rekli, ze at s prirozenym otehu ani nepocitame, ze je to vyloucene, moje mudra si zase mysli, ze by to mohlo jit.
Nejhorsi je, kdyz nam v tomhle da nekdo aspon malinkou nadeji, to pak kazdej mesic cekam a testuju a testuju... 😠
Chapu ze to mas s endom. narocnejsi, ale nejak to zvladneme. 🙂 Kdyz chces mit mimo, tak proste musis 😉

boruvkova
24. únor 2010

Tak genetiku mame uz nastesti za sebou, ale to jsem obrecela, byli jsme na ni v zari nebo v srpnu a ja si myslela, ze v rijnu pujdeme na ivf a oni nam rekl, ze az jak dopadne genetika.