Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
8. bře 2010

Pecicko,neboj,ja myslim,ze je hlavne spravny to,ze citis ten pocit proste,ze je neco jinak nez minule,vis 🙂 a proto jsem ti psala,ze je lepsi testovat az treba dvanacty,trinacty den a hlavne rano!!!Pres den je to HCG,jak pijes opravdu hodne naredeny...Ja zkusila test odpoledne a carka byla svetla,druhej den rano uz byla stejna jak ta druha skoro...Az 16den po ET jsem mela obe carky stejny...Ale odpoledne fakt nema smysl si ten test delat...Drz se holka,myslim na tebe moc!! 😉

tulanek
8. bře 2010

tak andelicka oba popusinkujte a urcite to zabere!!! 🙂

cibka
8. bře 2010

peci nevzdávej to ještě máš do pátku čásek 😉
ikdyž vim ze jeto těžký já sem 2 den po et a nejradší bych taky testila, sla sem si do lékárny pro prednison a koupila 1 mamatest tak taky asi testnu dřív asi to nevydržim, ale chtěla bych to vydržet aspon do do toho 11-12 dne tak uvidim

suzanna
8. bře 2010

peci
jasne, andelicek prinese stesti a ja ti posilam tehu bacilky hepciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkk 🙂

tulanek
8. bře 2010

ja taky,budu se opicit 🙂 hepciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😵

cibka
8. bře 2010

suz - ja ci taký tehu bacílek aspon malilinkej 😉

suzanna
8. bře 2010

cibka hepciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkk to budou dvojcatka jak vysity 😅

broukb
8. bře 2010

cibko peci já vám teda taky posílám jeden pšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😀

tulanek
8. bře 2010

pro vsechny vas,co potrebujete nakazit posilam taky tehu bacilek hepciiiiiikkk!!!! 🙂 ale zbytek si taky musim nechat sobecky pro sebe 🙂

cibka
8. bře 2010

suz - me by stačilo jedno mrně a děkuju za bacílky
broucku dekuju snad se chytí prdelka mala domlouvam jim 😉 a rikam co tu na ne čeká

cibka
8. bře 2010

suz proc myslíš ze to budou dvojčátka , zrovna dneska mi volala mamča ze včera byli v praze a koukali na kočárky a ze tam meli i jeden pro dvojčátka tak jí rikam proč mi to povídá ze nám stačí 1 😀

cibka
8. bře 2010

tulanku to je jasný ze nemuzes všechno rozdat

suzanna
8. bře 2010

cibka uvidime,oni jsou treba ze zacatku dve a stejne jedno zanikne jako napr. u me a u pajky...jasne,ze jedno staci, aspon je pak na nej vice casu... 😉

tulanek
8. bře 2010

🙂 ted jeste musim byt sobecek,ale cim dal budu,tim vic budu plivat 🙂

pecicka
8. bře 2010

holky, jste moje sluníčka, moc děkuji 🙂

ratatooy
8. bře 2010

Holky vy tady po sobě prskate bacili já můžu taky ale chřipkovy.to jsem teda zrovna nepotřebovala.je mi zle.jestli po tomhle bude mimi v pořádku tak už až do konce.

cibka
8. bře 2010

holky tady je nejak mrtvo
kdepak mame evika
ratatooy neboj mimisek bude v poho, moje švagrova taky mela chripajznu a mimisek se narodil zdravej

ratatooy
8. bře 2010

No asi to bude ok.holky já se těším na ten novej seriál zázraky života.to bude o nás.

vysocanka
8. bře 2010

ahoj kočky, taky se moc tesim na zazraky zivota.
Zitra jdu na utz drzte pestaky sem nervozni jak bejk. 😒 doufam ze bude vse ok.

nana.76
8. bře 2010

vysocanka tak hodne stesticka a berusky co mate v brisku embrysky tak je pekne chlacholte 🙂 a ty co maji uz mimisky tak taky 🙂 🙂 🙂

cibka
8. bře 2010

ratatooy kdy to davají
vysocanka drzim palecky bude to ok

tulanek
8. bře 2010

Holky Vysocanko,Pajko,zitra strasne moc drzim palce,pesti!!!!!! 🙂

broukb
8. bře 2010

já se taky přidávám a držim palce..tfuj tfuj tfuj 😀 Vysočance i Pájce a těšim se na fotečky i na vaše vyprávění.Jo a koukeje se ozvat co nejdřív,ať nejsme na prášky ju ?

tulanek
8. bře 2010

moje řeč Broučku 🙂

pajka00
9. bře 2010

ahoj holky🙂 tak já jedu až na 13.15...takže napíšu až k večeru..ale taky jsem zvědavá, jestli je vše OK,ale podle toho jak mi je předpokládám, že ano🙂

dada074
9. bře 2010

Ahoj holčiny,

Pajka,Vysočanka : dnes hodně štěstíčka a moc,moc dobrých zpráv.Pajko : tak ve 13:15 držím palce.

cibka
9. bře 2010

dobré ranko holky
tak pajka a vysočanka drzim palečky a teple se oblečte je tam pekná kosa

vysocanka
9. bře 2010

Pajko taky na tebe budu moc myslet, ja jdu uz na desatou. Našteští mam nemocnici, kde je CAR asi tři minuty pěšky.
zatim pá ozvu se Vám 🙂

pampeliska36
9. bře 2010

pajko a vysocanko drzim pesticky 😀

pampeliska36
9. bře 2010

holky chtela jsem se zeptat? hormonalnim profilem zjisti, jestli i ovuluji?