Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
4. únor 2010

Ratat,to je dobra predstava 😀 😀 aa jak si ho parchanta poznala ten den po OPU,promin ze se ptam jak debil,ale ja jsem asi jen zaplynovana,vcera jsem mela pres den o 2cm vic a do rana o centak min,nez jsem mela v CARU,ale ted mam o tri centaky,ale myslim,ze to bude zase do rana dobry a kdyz ne,tak tam rano zajedem asi radsi.. 😅

lumpajda
4. únor 2010

Tulanku, mě narostlo břicho až po tom jak se mi to vrátilo po Et, při tom prvním mě břicho jen bolelo, takový křečovitý bolesti a pořád jsem chodila čůrat a jak se mi to vrátilo, tak jsem se cítila nafouklá a hrozně rychle mi to břicho narostlo o 14 cm a bolesti byly obrovský, nemohla jsem se narovnat a ani ohnout.Důležité je chodit čůrat, papej jogurty a sýry. Držím palečky ať tě ten sviňák nedostihne

ratatooy
4. únor 2010

Mě to začlo bolesti kolem žaludku břicho se mi nezvětšovalo ale tobě jo to radši jed.já jsem volala na to číslo co je v rozpise mobil.bolelo mě to mezi lopatkama hůř se mi dýchalo.chodila jsem taky furt curat a nemohla jsem se hnout.chvilkama to polevilo.a pak jsem zas nemohla udělat krok.fakt je lepší to chytnout hned pac si nedokážu představit ty bolesti pak.pajas a ty jsi kolikátý den po et?

broukb
4. únor 2010

Kočky já šla na OPU v košilce s žirafama a na prdeli mi čouhali nohy tý žirafy (někdo to blbě natisk) 😀 😀 na nohách croksy s beruškama no parádnice největší 😀 jenže já mám doma samý sexy modýlky a saténový košilky a to by se jim taky asi nelíbilo 😀
Dneska pořád myslim na ty svoje šňufánky, že už tam jsou 4 den a bez maminky 😢 určitě se tam beze mě bojej. Nejraději bych si je odnesla domu všechny 😀 , ale to by manžu asi kleplo paterčata 😝

pajka00
5. únor 2010

dobré ranko....tak mišo-já jsem měla miláčkovo tričko-protože má 195cm-měla jsem to jako noční košili,protože žádnou svoji nemám..Pyžamové kalhoty nechej doma,protože tam jsi stejně pořád s holým zadkem...A všimla jsem si, že jen 1 ze 4 měla noční košili-jinak všechny trička....tak si z toho nedělej vůbec žádné nervy. Joo a vzala jsem si žabky, protože ty moje domácí nazouváky už jsou takové zoufalejší, bych si připadala jak socka...Stejně přijdeš, lehneš do postele a skoro z ní nevylezeš....ty papuče jsou skoro zbytečné.
Tak zítřek to holky jistí pro všechny!! Já budu nervózní jak pes! Do rána asi nezaspím, jak budu nervní z testu-a co teprve vy-které si jdete pro mimoše🙂) Ale už na vás čekají natěšené emryjka, tak se těšte🙂 Já jsem byla včera v kosmetice-u kamarádky,ta ví, že se snažíme a říká mi-tý jo-ty máš kozy, ani do podprdy se ti nevlezou....tak jsem ji uklidnila, že to mám z těch hormonů, co do sebe cpu neustále....bohužel splasknou🙂Ale mohly by zůstat-nebylo by to špatné 😀

pecicka
5. únor 2010

ahoj holky, včera jsem se sem ani nedostala, tak zachvilku začnu dočítatm co novýho

paji-tobě držím všechny palečky co mám a neboj, zítra se říkají jen same pozitiva🙂

dada074
5. únor 2010

Dobré ranko všem,

Pajass : neboj ty bolesti bříška jsou normální,je to spojeno jedno s druhým,OPU ty léky ET,vše bude OK.

Pajko : neboj kozenky zůstanou,spíš ještě povyrostou a v sobotu //,už se těším až budete zaplńovat tu dolní tabulku.

Míša : tak se to blíží,a na košili opravdu nezéleží,když budeš spát je ti to přece jedno,no ne?Jinak na zítřek držím vše co mám,jsi statečná holčička a zvládneš to.

Kdo jde na ko nebo volá do Caru posílám poplivání pro štěstí,držte se kočeny.

dada074
5. únor 2010

Míša : a s tou tabulkou dobrý nápad,já to jen schvaluji,je v tom šílený bordel,tak to prober!!!!

pecicka
5. únor 2010

dadi-vám to vyšlo napoprvé? Jsem tady nová teprve týden a tebe tady vidím poprvé, tak se omlovám za ty otázky 😨

dada074
5. únor 2010

Ahoj Pepičko : ne nám to vyšlo na 6 pokus IVF,ale neboj já tě nechci lekat,jsem jedna z mála co musí podstoupit tolik pokusů,jinak všem přeji ať to vyjde už z těchto pokusů!!!

misanda
autor
5. únor 2010

holky, vy jste ftipný 😀 já si asi nechám dát tu jejich košilu s tim, že jsem socka a spim nahatá 🙂

jnak dobré ráno všem 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

jééé, pecička má frajerskou fotku 😉

misanda
autor
5. únor 2010

pajko, ty se neboj ničeho!!!! zatim jsi nedostala MS a to je dobré znamení. mě mudra říkala, že když se to nepovede, dostanu Ms kolem toho 20tého 😖

dada074
5. únor 2010

Miša stejně se ti na tý koéze vyhrne až do pasu,tak co,ale ta saténová by nebyla špatná,to by čučeli!!!

misanda
autor
5. únor 2010

ahoj daduš naše 🙂 ...no, kdybych si vzala tu saténovou a byl tam nějakej kunďák doktor, tak by mi mohl tou mašličkou tahat a rozvázat prsa 😀

pajka00
5. únor 2010

Díky peci🙂doufám,že bude fakt úspěšný den. No já to mám dostat až za týden!!Takže podle toho se řídit nemůžu. Myslíš jako 20DC?? Není to nějak brzo? Když jsem byla na IUI....tak jsem to dostala přesně ten den ráno, kdy jsem šla do CARu na krev...což bylo 14 dní po inseminaci...a brala jsem utrogestan stejně-takže i přes něho mi mrcha přišla...No uvidíme. Včera jsme večer vymýšleli jména pro miminka....tak jsme se u toho pobavili...samé lepší mi četl ten můj miláček🙂)Chudáci děcka.

misanda
autor
5. únor 2010

no, já jsem počítala že toho dvacátýho to bude vlastně 14dní od ovulace, a to vychází, takže to kdyžtak dostanu.

Nejlepší jména budeme mít my, Hugo a Bruno 😀

dada074
5. únor 2010

Miša : co doktor,vem si nějakého oplzlého zřízence,ta představa je lepší 😀 😀 😀 a Hugo a Bruno mě berou ještě dnes,když to čtu 😉

Pajka a co bylo vymyšleno u vás? 😅

misanda
autor
5. únor 2010

holky jenom tak čistě teoreticky?? co kdyby se mi do zítřka rozjela nějaká chřipajzna?? jak mi daj narkozu??? 😕

evik73
5. únor 2010

Hezké ránko kočičandy...tak jak při pátku? 🙂
Já jsem nějaká opruzelá a nic mně nebaví..to zase bude den 😝

dada074
5. únor 2010

Míša já ji měla v září taky a docela jsem to zahrála do autu,sice se doktorka cukala,ale nakonec dala.A ty už zase maluješ černé scénaře,nebo co?

misanda
autor
5. únor 2010

dada, nn, ale včera mi bylo blbě a dneska cejtim bacila v krku, takže se bojim. a oni by mi odmítli udělat narkozu, kdyby se mit o rozjelo, jo? 😕

misanda
autor
5. únor 2010

Evi, nebuď líná a odpověz mi na IP 😀

dada074
5. únor 2010

Prosím tě ničeho se neboj narkozu dostaneš,já měla tak šílený chrchel,že jsem jim málem nechala plíce na stole,ale udělali,dej čajdu a mazej si lehnout,to je rozkaz od matky čekatelky.

Evíku dobré ranko,já také přemýšlím,že bych měla jít uklízet,ale mám nějakou lenoru,nebo co.

misanda
autor
5. únor 2010

čaj dovařen 🙂 půjdu zalehnout 🙂 rozkaz bude splněn 😀

evik73
5. únor 2010

Mišo,máš to tam 😉

dada074
5. únor 2010

Míša : hodná holčička!!!!Nikdo mě takhle neposlouchá 😀 😀 😀 ani ten manžel ne!!!

misanda
autor
5. únor 2010

fakt? 😀

misanda
autor
5. únor 2010

no tos mi teda poradila, Eviku 😀

evik73
5. únor 2010

Dado,já přemýšlím,ale prostě se nedokopu asi k žádné práci 😝 to budou nervíky z toho zítřku,jsem na betla místo holek,jako bych měla zítra já podstoupit něco důležitého 😉

míšo a ty zase nemaluj čerta na zeď...zítra mastíš na výcuc a basta...vajíčka jsou nadržený na oplodňování 😀 😀