Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
8. únor 2010

handiku, neboj, uvolní se a všechno bude dobrý, nejsi na to sama, jsme přece s tebou 😀 😀 😀 všichni na jedné velké lodi 😀

pecicka
8. únor 2010

dadi ahojky a něco se ti am ukázalo tak brzy?

handikpindik
8. únor 2010

Je mi to jasný, já si tu cestuju časem jakoby nic a ty očima posunuješ kalendář 😀
No to sem mu Evi taky říkala, že tam zase nemůžem dávat starý dědky, že to chce krásný mladý ocásky... hmmm... neprošlo mi to 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀

handikpindik
8. únor 2010

Peci moc děkuju, seš zlato !!!

A víš co já udělám, koupím si velikánskou čokoládu a celou jí s nim a bude mi fajn 😀

evik73
8. únor 2010

Dad já bych taky testila,ale opravdu je to zbytečné,mohla bych být natěšená a pak prd...to radši vydržím 😅 Pokud nedorazí ta mrška,budu celkem klidná,že je velká šance na úspěch,ale je i dost možné,že ji brzdí Utrouš....někde na diskuzi jsem to četla...zatracený hormony posratýýýý!!!

pecicka
8. únor 2010

to chce abstinovat jak dlouho? 😀 😀 😀

evik73
8. únor 2010

Asi si taky rozbalím čokošku a hodím na všechno bobek a bude mi fajne 😀 Zatím si jdu udělat čajík a uvidí se,jestli odolám nebo podlehnu 😀 😀 😀

pecicka
8. únor 2010

eviku, netestuj, já testovala jako blbá, asi 3krát z tu dobu co jse čekala a akorát jsem z toho byla na nervy, že to bylo negativní a nakonec to i blbě dopadlo, nech to tak, všechno chce svůj čas a je to tak lepší, aspoň nebudeš ztrácet naději, když by náhodou vyšel blbě....pak už ti nikdo nerozmluví, že na test je brzy...

pajka00
8. únor 2010

Handi-ale spermouši by neměly být starší než 3-4 dny,protože pak zdechají a jsou nekvalitní🙂))říkali mi to v caru-než šel miláček poprvé na odběr-takže pozor🙂))
Nechci tě nějak zbytečně lakovat-jen píšu vlastní zkušenost...joo a to měla ségra už týden zpoždění-takže to nebylo 3 dni po sexu 😀 Tak mě to překvapilo, protože já testům věřím na 100% ještě mě nikdy nezklamaly....tak jsem ségře řekla, ať neblbne radši, opatruje se a pro jistotu zkusí další test....no a fakt byla těhu....teď je z toho 100%tního netěhu-jak říkal doktor 12-letá puboška🙂
No Eviku-já jsem napnutá za tebe!! Vím, jak mi bylo v sobotu ráno, udělala jsem si test, udělala kafe a mrkla na test a nic..žádná druhá čárka....tak jsem byla zklamaná, vzala jsem si ho sebou k TV a za chvilku mrkla a tam stíneček druhé...tak jsem to hypnotizovala očima a fakt do pár minut tam byla jasná-sice světlouná, ale byla🙂)
Dnes o tóneček tmavší, moc ne...ale přece jenom o fous ano.
Já mám prostě jenom hrozný strach, aby si to mimčo nerozmyslelo a nerozloučilo se...pořád mu domlouvám, tak doufám, že poslechne 😀
Peci já si myslím-podle toho, že mám 12den po zavedení emryí-a že test není moc tmavý, že se chytlo jen jedno....tak uvidíme🙂

pecicka
8. únor 2010

paji je to jedno kolik, hlavně že to bue, mám strašnou radost za tebe 😀 a moc se těším, ža ty už bude 4tt a já ti budu moci napsat, jsem v tom,hurá 😀

handikpindik
8. únor 2010

Já mu to říkala, že to chce nechce tam nechávat starouše a že je lepší pěkně vyprázdnit pytlik a nechat prostor novým, mladým a svěžím.... budu ho muset ještě ukecat 😀

evik73
8. únor 2010

Pajko to už je na 100% a rozhodně se nepustí a jestli je jedno nebo dvě,to bude překvápko až na UTZ 🙂 🙂

Pecičko budu silná žena a testovat nebudu...půjdu příkladem všem nedočkavkám,ať vidí,že to jde vydržet 🙂 🙂

dada074
8. únor 2010

Peci ano pozitivní testy jsme měli od 9 dne a to jsme měli jen 4 buněčná embryjka,ale u každé je to jiné u někoho se HCG vyplavuje pomaleji.

Evi : je to také asi u každé jinak,ale já i přes Utroš to měla na den přesně,neboj holčino to bude OK a Baruška bude mít brášku nebo sestřičku,teď jen doufám,že jsem si pamatovala dobře jméno dcery?

pecicka
8. únor 2010

aviku a kdy máš testovat?

pecicka
8. únor 2010

omluvta mi prosím dneska ty překlepy nějak mi to nepíše 😒 asi to pondělí

evik73
8. únor 2010

Dado správně si to pamatuješ,jsi šikulka....ta by chudák byla hodně zklamaná,pořád se ptá,jak mi je ,jestli mám nějaké těhupříznaky....a už si vydupala,že 16 jede se mnou do Motola na tu krev,má jít do práce na praxi a prej na to prdí..tak co s ní můžu dělat?Musím jí vzít prostě s sebou 😀 😀

pecicka
8. únor 2010

dadi, tak to je super 🙂 moc ti to přeju 🙂

evik73
8. únor 2010

Peci nemám testovat,rovnou na krev...a za překlepy se neomlouvej,každá občas vykouzlíme nějakou bejkárnu...hlavně že to po sobě přelouskáme nééé 😀 😀

holky těhule...nemáte někdo divnou chuť v puse?

pecicka
8. únor 2010

eviku, já jsem dnesk jak praštěná, to ten týden hezky začíná 😒 asi si půjdu uvařit kávičku, nechcete se přijít dát někdo se mnou? 😀 😀 😀 😀 chutnala by mi víc 🙂

dada074
8. únor 2010

To víš co na praxi,a je skvělé,že máš i v ní takovou oporu!!!U nás to nejvíce prožívá manželova ségra,někdy si myslím jestli to mimčo nečeká sama.I když včera mě dostala,když pronesla že chce aby to byl kluk,tak jsem jen prohodila ať si řekne manželovi.

broukb
8. únor 2010

Eviku neboj to prostě musí vyjít, jinak by už mrchá dáááávno dorazila...a taky to vyjde protože ten mimís vidí, jak si statečná a vydržíš čekat!! 😀
Holky mě to vůbec neutíká, teprve 2 dny a já mám pocit, jak kdybych je tam měla týden.. 😀 a taky se ve mě furt pere co můžu a nemůžu dělat..snažim se chovat se normálně, akorát v sobotu a neděli jsem ležela (jen v neděli už jsme byli na procházce) no a dneska mám jít na nehtíky a ouplně se to ve mě pere, jestli mám jít, nebo ne...ale zas tamjen sedim a je to na hodinku. ach jooo... 😖 fakt nevim
Dadu, zrovna tu špekuluju kdy začít testit...sakra si mi to neulehčila 😀 😀 no říkala jsem si, že bud nevydržim a zkusim to už na valentýna, nebo počkám a prubnu to na svý narozky 😀 (to doufám, že už to bude vidět je to 10 den po ET) to bude dáreček panečku, 2 dárečci 😀

handikpindik
8. únor 2010

Dado, koukám, že švagrové to maj hozený jinam. To tam moje mi neustále posílá smsky jestli už sem to dostala a jestli si píchám, tak sem jí napsala, aby se mě pořád neptala, že jí dám vědět až se začně něco dít. Přijde mi jakoby měla jít na to IVF ona a ne já.

evik73
8. únor 2010

Peci já bych si jí s tebou klidně dala,ale do Olomouce je trochu daleko 😀 😀

Dado...tak já mám taky spojence v manžově ségře a ta to snad taky prožívá víc než já..blázen 😝 ale aspoň to můžu s někým probírat kromě vás tady a ona naslouchá,protože je zvědavá jak opice,všechno jí musím líčit do podrobna a to je dospělá a má 2 děti 😉 😉

pecicka
8. únor 2010

brouku, já si myslím, že by jsi na nehtíky měla jít, příjdeš aspiň na jiný myšlenky a ber to tak, že spostu holek chodí do práce a chová se normálně jako jindy a vyjde to. Jestli se to má chytit tak se to chytí 😀 a tobě se to chytí, kde by těm mimouškum bylo líp, než u tebe? 🙂

pajka00
8. únor 2010

Broučku-vůbec se na nic neohlížej....na nehty klidně běž, aspoň budeš krásná mamina....Pokud tě nechtařka nebude nutit přehazovat kilové bedny z prava do leva-tak to neva🙂
Já jsem měla 8-buněčná emryjka v sobě a 10-tý den včetně toho dne, kdy mi to zaváděli jsem si udělala test...
Joo a přes utrouš by jsi to určitě dostala...já jsem měla inseminaci-brala utrouš- a přišla mi mrcha..takže se vůbec neboj.
Já posunuju kalendář taky očima....ale nějak mi to neutíká🙂

dada074
8. únor 2010

Broučku : já na tohle byla vždy prdlouš,podle mě se neřiď a nech si to opravdu až jako dárek k narozkám,to bude paráda.A na ty nehty zajdi aspoń přijdeš na jiné myšlenky,a opravdu nemá cenu ležet,to ničemu nepomůže.

Eviku : ze začátku jsem měla v puse jak v polepšovně!!! 😀

pecicka
8. únor 2010

eviku nevadí, ale až porodíme, tak bychom nějaký srazík mohly podniknout na středu cesty? 🙂 jinak já jezdím do Prahy, tak až tam budu mít cestu, dám ti vědět a kdyby jsi chtěla, můžeme si tu kávičku spolu dát 🙂

pajka00
8. únor 2010

Jo s tou chutí-teď jsem si napustila vodu z kohoutku-fuj..chutnala jak železo a přitom ji normálně piju....takže jsem ji vylila a nalila si jakousi matonku🙂

evik73
8. únor 2010

Brouku ahojky...nechci tě deptat,ale to čekání bude horší a horší 😝 na nehtíky si klidně běž,protože na přilepení už měli času habaděj a teď už je to na přírodě,jestli to má vyjít,tak už je to hotové a vyležet se to opravdu nedá!!Na test vydrž až na ty tvoje narozky,vždyť už jen týden skoro... 😀 😀

dada074
8. únor 2010

Tak můj nejlepší spojenec,tedy krom manžela samo,byla sestřenka,prošla tímhle vším dvakrát,tak jí člověk alespoń nemusel říkat co a jak.