Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
9. únor 2010

Jeee Pajass,ty jsi sikulka,asi na tom opravdu neco bude,s tim testovanim 🙂 jen je clovek nedockavecek a tezko se to hlavičce vysvetluje 😀 a jakpak se citis,co?? 🙂 Jinak zdravim Cibku a Broucka,to vis Broucku,tady to jede 😀

ratatooy
9. únor 2010

Ahoj holky taky jsem nedočkavka tak jsem to zkusila a jsou tam// sice zatím slabé tak doufám že vydrží.ráno mě zas tak bolelo břicho že jsem myslela že už nacvicujeme porod.

pampeliska36
9. únor 2010

no teeeeeeeeda ratatooy... super parada!!! potichoucku gratuluju 😀 at to vydrzi 😉

pampeliska36
9. únor 2010

a kolikaty den jsi po...?

ratatooy
9. únor 2010

Jsem teprve 7 den nepočítám den et.

dada074
9. únor 2010

Ratat : strašně potichounku gratuluju,hlavně ať tam ty // vydrží.Držím palečky !!!!! 😉

ratatooy
9. únor 2010

Děkuji holky říkám to jen vám a manzovi jinak zatím to neřeknu nikomu dokud to neuvidím na vlastní oči na utz.ale já to říkala že tento rok to pofrči takže každá taky cekejte //možná na tom něco opravdu bude že nejdůležitější je tomu věřit mi jsme to s manzou už od začátku brali jako hotovou věc.

suzanna
9. únor 2010

ratat: Take moc gratuluji 😵 a drzim moooc palecky 😵

broukb
9. únor 2010

Rata teda moooc gratuluju..somozdřejmě tichoučce...tak to vypadá na dvojčátka, když už se 7 den ukázali ne?? 😀

handikpindik
9. únor 2010

CIBKO, je to jasný, dáme si rande v Gennetu 😀 A to by byla prča, kdybysme šly spolu i na OPU 😀

Ratat... jako všechny ostatním tichá gratulace, abysme ty prcíšky nevyplašily 😉

Letošní rok 2010 je magický... v horoskopu na letošek píšou, že pokud se chystáme založit rodinu, tak tenhle rok je pro to velice příznivý, do toho ty kartářky se svýma věštbama... no hele prostě je to tutovka, letos porodíme všechny co sme tady a založíme novou diskuzi s názvem "vánočky" 😀

ratatooy
9. únor 2010

Brouk coooo?no to by mě dojalo máme zavedeno jedno mimo že by se kurňa rozdělilo.holky no to by byl zákon schválnosti.ale víte co když si tak pro sebe říkám co asi dělá v bříšku tak ikdyz vím že tam mám jedno tak mluvím v množným čísle safra že by podvědomi?no to by manza měl oči jak balóny.a já taky.ale lepší než nic.

handikpindik
9. únor 2010

Tuli, nevim jestli už ti někdo odpověděl, ale blastocysta se zavrtává rychleji, takže můžeš testit tušim že za týden a ne za 14 dnů jako u morulek.
Teda já doufám, že to nemotám, ještě v tom nejsem tak zběhlá, ale hltám to ve velkym 😀

handikpindik
9. únor 2010

Ratat, to ty woe já nevěděla, že máte jen jedno a gratuluju rovnou ke dvěma 😀

ratatooy
9. únor 2010

No ty vogooo tak to bude nářez jestli máte pravdu.tuli já jsem na netu vycetla že blastocysta se zavrtá i do 24hodin.

broukb
9. únor 2010

no to jsem teda zvědaváááá 😀

evik73
9. únor 2010

Nádherná zpráva Ratatooy...tak se připojuji a potichounku polehounku gratuluji k mimískovi...teda jednomu,ale jestli se ti zalíbilo,že by mohly být dvojčátka...tak ti klidně blahopřeju ke dvěma 😀 😀

Tak hezky mi to dopolko utelko...až dorazí mladá,zajedeme na nákup a něco musím upéct,pže zítra bude zase návštěva..přijede spolužačka ze střední ze 3 holkama(1+dvojčata) 😀 ale to už jsou velký kozy v první třídě....já bych si tak pomuchlovala voňavý miminko majintatý 🙂 🙂

Suzi tak jak těhulíno,všechno dobré? 😉

ratatooy
9. únor 2010

Evik děkuji.no to jsem sama zvedava ale já bych to asi nezvládla chci si to hezky užít.takhle bych běhala od jednoho k druhému.a co víc kam by jsme se naskládali bydlíme v 1+1 domeček budem stavet až v létě nejdřív no ale je to práce tak na dva roky.no to aby jsme si s manzou pořídili patrovky na spaní a pro děti taky nějaký přihrádky.

evik73
9. únor 2010

Byl by to ale pech co?Tak vás čeká práce a práce a práce....budete stavět sami,nebo firma?My už to naštěstí máme za sebou,ale bylo to drsný a jelikož jsme to stavěli spíše sami,tak jsem musela vyvařovat a vypejkat a basy piva tahat...fuuuj,bolí mně ruce,jen si na to vzpomenu 😝
Ale začali jsme v květnu a na konci listopadu jsme se stěhovali..a teď už je to paráda 🙂

ratatooy
9. únor 2010

Taky budem stavet většinou všechno sami.no tak já asi ne a vyvarovaní nechám asi tchýni nebo moji mamce podle toho kde budem stavet pozemek máme sice od tchánovcu ale mě se tam už vůbec nechce je to hned na proti nim.no a víš jak to je?a pak ještě koukáme po pozemku u mých rodičů staví tam i brácha tak by jsme tam měli aspoň víc známých.a je tam i školka škola pošta a tak.

evik73
9. únor 2010

Tak to by určitě bylo lepší,pokud tam je všechno....my tady nemáme teda vůbec nic,je to taková prdýlka světa,ale klídek...a hlavně ten pozemek jsme měli,pže tady kolem Prahy je to neskutečně mastný,to by byla hypoška jen na pozemek a za co by jsme postavili,to nevím ☹ Ale jezdí sem MHD a hlavně stejně všude autem,tak to neřeším...ale mají nám tady taky začít stavět...tak se to snad trochu zmodernizuje 😀 😀
Jo a tchýně je dobrá,ale mít ji na blízku není nic moc... 😀 😀

misanda
autor
9. únor 2010

ratatoy : moooc gratuluju 😉

handikpindik
9. únor 2010

No tak my máme holky budování bydlení za sebou, začly jsme ještě před svatbou, ale měly jsme na to firmu a je to ponaučení pro příště, že co si neuděláš to nemáš... dělaly nám nový příčky, zděný jádro a všechny stěny sou křivý jak když chčije pes. Předloni jsme se z pražskýho bytu odstěhovaly, protože se přiznám bez mučení, bylo mi tam těsno, bydlíme s mými rodiči na baráku, takže dojíždím každé ráno do Prahy do práce, ale to mi nevadí. Teď se chystáme byteček pronajmout, zatím se nám nikdo neozval, tak uvidíme, kdy zavolá nebo napíše první zájemce. Můžete se mrknout a kdybyste věděly o někom kdo shání bydlení, budu jedině ráda, když nás dáte jako typ 😉
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/2+kk-praha...

misanda
autor
9. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Cabal, OPU 27.-28.1.
3) Ifet: OPU 5.2.
4) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

evik73
9. únor 2010

Ahoj Míšo,jak se máte s Hugoušem?

misanda
autor
9. únor 2010

evi já se mám faaajn, hugo nevim... 😀 ale mám nějaký větry, tak tam asi pěkně levituje 😀

handikpindik
9. únor 2010

joj, teď sem si všimla, že sem vám poslala blbej odkaz, kde je špatná cena
Platí tenhle s nižším nájmem
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/2+kk-praha...

ratatooy
9. únor 2010

Ahoj míša tak přece jen hugo bude huraaa🙂

misanda
autor
9. únor 2010

ratatooy : jestli bude nevim, se dozvim za pár dní... 😖 kdyžtak jsem připravená jít do dalšího boje a doufám, že s lepším výsledkem...

evik73
9. únor 2010

Tak větérky jo?Tyyyyy voe a pozitivní myšlení na další boj...holka co tam s tebou udělali v tom Pronatalu?Prozatím další pokus nebude třeba,až na druhýho mimíse....akorát že ty dvojčátka nebudou...holt to tady bude muset zachránit někdo jiný 😀 😀

misanda
autor
9. únor 2010

evi, právě že si moc pozitivní nepřipadám, ani tam toho pozitiva moc hugovi neposílám 😔

co ty s tím testem???