Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

lumpajda
24. únor 2010

Ahoj holky, Peci, mám véééélkooou radoooost, tak zítra na tebe budu zase myslet, ať ti tam mimíska pěkně šoupnou a krásně se zavrtá. Miši, to mě moc mrzí, že musíš čekat, tak budeš bojovat zase s náma, to zvládnem, uvidíš. Budu teď mít dvě dvanáctky za sebou, tak se sem asi nedostanu. Myslím na vás a Kůń s vámi 🙂 papa

cibka
24. únor 2010

peci ja mam za sebou tri injekce dneska už me trosku bolí stehno mam píchat do svalu tak zejtra to prdnu asi do pravýho ja jedu na utz v patek tak uvidim jak folíci rostou pak bych mela jít jeste asi v pondělí to bude 9 den cyklu a pak mi reknou kdy mam prijít na opu bud v uterý nebo ve stredu jeste nevim hlavne ze se uzh neco deje ted se bojim pátku 😉 ☹

suzanna
25. únor 2010

Krasne ranko,
peci tak at se mimisek krasne uhnizduje 🙂
Ja koukala na hokej a des bes ☹

dada074
25. únor 2010

krásné dobré ranko,

Peci velká gratulace a držím na dnešek palečky ať se mimískovi i tobě daří.

Broučku velká gratulace k potvrzenému těhu!!!

Suzíku také jsem kvuli nim vstávala a teď si říkám,že jsem se na to měla vyprdnout,byla to hrůza.

suzanna
25. únor 2010

dada no a jak dopadla vcerejsi genetika?Co vam tam rekli??

cibka
25. únor 2010

Dobré ranko holky
eviku zase vaříš? 😀
peci tak uz ho tam máš vid 😉

misanda
autor
25. únor 2010

bré ránko,

peci, držím držím 🙂

holky, já to včera pořádně dostala a je mi teda zle jak psovi ☹ lítaj ze mě obrovský kusance 😖

cibka
25. únor 2010

miso asi se potrebujes poradne pročistit snad to bude ok
miso prosimte chci se te zeptat od pondelí picham injekce a zatim bricho vůbec necitim jako ze by se neco delo je to normalni

misanda
autor
25. únor 2010

cibi, já ho taky necítila a Suz myslím při druhém IVF (tom úspěšném 🙂 ) taky ne 😉 takže se neboj 🙂

cibka
25. únor 2010

miso díky rikam si ze traba muze být jeste i brzo snad to bude oki

misanda
autor
25. únor 2010

cibi a ty pícháš teprve čtvrtý den, ne?

cibka
25. únor 2010

jo jo dnes budu píchat po čtvrty docela me bolí stehno mam to pichat do svalu ale vy jste to vsichni pichali do bricha vid

cibka
25. únor 2010

pícham fostimon

suzanna
25. únor 2010

cibi teprve ctvrty den nic neucitis a nemusis ani citit nic vubec a folici rostou nemej strach 😉

suzanna
25. únor 2010

misi no ono po te stimulaci muze byt ms silnejsi ,je to taky normalni...lepsi je,ze to z tebe jde, nez aby se to tam vevnitr nekde usadilo 🙂

cibka
25. únor 2010

suzana - díky ja jen ze tu holky psaly jak mají bolavý pricha a nafouklý jak rostou ty folíci no budu muset vydržet zítra do toho utz pak snad budu trosku klidnejsí

misanda
autor
25. únor 2010

cibi, čtvrtej den je fakt ještě brzo, mě začalo pobolívat břucho snad až od osmýho dne stimulky a taky to žádná sláva nebyla a folíci byly 🙂

misanda
autor
25. únor 2010

suz, jj, určo...akorát mi štve, že musim mít tu vložku a to je fakt sado... 😒

suzanna
25. únor 2010

ty woe nesel mi chvili konik 😒
misi chapu,my zeny to nemame jednoduche.
pajka Tobe drzim palecky na UTZ na srdicko,ale ja vim,ze tam bude na tebe krasne blikat 🙂

evik73
25. únor 2010

Ahojky holky 😀 mě teda taky nešlo připojit se na koňa sakja ☹

Peci tak na dnešek tfuj tfuj tfuj,za chvíli už budeš těhula 🙂

Pajko tobě taky tfuj tfuj tfuj na dnešní UTZ ať srdíčko/a krásně bliká/jí

Všechny ostatní kočky zdravím při dnešním slunečném dni 😀 😀

suzanna
25. únor 2010

eviku slunecnem dni?Ja muzu napsat leda tak destivem 😒

cibka
25. únor 2010

ahojda me taky nesel kun ajinak u nás krásne svítí sluníčko to je parada jak ten sníh leze dolu uz aby tu bylo jaro 😉

evik73
25. únor 2010

Suzi tak to víš jsi pár kilometrů dál,ale tady je vážně nádherně a sluníčkově,prostě jaro ve vzduchu,ale ještě to mohlo vydržet,ať na těch horách máme nějaký sníh 😀 😀

cibka
25. únor 2010

eviku neboj na horach sníh bude 😉

evik73
25. únor 2010

Cibi já se nebojím,jen mám strach 😀 😀 a i kdyby,tak se nějak zabavíme,hlavně,že člověk vypadne z baráku a pročistí si hlavinku 😉 ...zítra jdeš na kontrolní UTZ,jak rostou viď?Ted už to frčí jako po másle,za chvíli máš OPU a Etík a pupíčkování na dosah 😀 😀 Já taky jedu zítra,tak jsem zvědavá,co pan doktor vymyslí!!!!!

tulanek
25. únor 2010

Ahoj ženušky 🙂
Mooooc,strasne mooooc myslim na Pajku,at je vsechno v poradku a muze ji spadnout balvan ze srdce!!!!A taky na Pecicku,at si to hezky uzije a prcek,at se poradne zavrta!!!

Jinak n ahokej jsem koukala n aposledni tretinu,normalne,to by clovek brecel,ja jsem taaak zklamana,tak jsem se na hokej tesila a oni to takhle potento...Ale hlavni je,ze mame Sáblíčka,to jsem měla slzičky,to je borka nad borky 😀

Cibi neboj,zitra foliky budou a ty posvistis cobydup na OPU 🙂

Misicko,tak to te lituju,je to hnus normalne,kdyz to z cloveka jde,ted to musi byt aasi tuplem hnus,drz se!!! 🙂

Zdravim Dadu,Suzie,Evika a ostatni prozatim nezucastnene 🙂

Holky ja dneska poradne nemohla spat,bolelo me ceou noc bricho jako na mrchu,bylo to neprijemny,dycky me to vzbudilo a pak jsem to zaspala,muze me ted to bricho tak bolet jeste,jesli se mi tam treba neco zvetsuje??Ted to boli taky ale min,taky nevim,jesli to nemuze byt z toho prechodu z Agolutinu na Utrous...Pajdon,ze si zas stezuju ☹

suzanna
25. únor 2010

tuli to se ti zvetsuje deloha ja to mela ze zacatku taky to ted budes obcas mit pocity jako na MS neboj je to jen dobre znameni 🙂

cibka
25. únor 2010

eviku tak ti budu držet palečky at ti řekne jen dobrá zpravičky jo a eviku kdy si myslís ze bych mohla jít na opu podle protokolu bych mela jít v pondělí znovu na kontrolní utz to bude 9 den tak asi ve středu nebo čtvrtek vid

misanda
autor
25. únor 2010

evi, tady ten sníh na horách začíná být lehce mokrej, takže hejbněte zadkem 😀

jinak je tu mlha, ale hroznááááááááá, ani na druhou halu z okna nevidim 😀

Tuli, si tam Tulánčata jenom budujou pořádnej bejvák, no...dělaj přístavbu, tak se nediv 😀

evik73
25. únor 2010

Tuli taky jsem vstávala na hokej a radši bych si nafackovala,že jsem nechrápala....takovej hnus...ty se zase předvedli hošánci....tak jsem ještě skoukla Slováky a to bylo něco jinýho,mělo to grády a švih a hlavně postoupili 😅
To bolení nic nebude,prostě se ta děložka připravuje až poroste a poroste...neplaš se zbytečně 🙂