Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

l.u.c.i.e
24. říj 2009

Ahojky,

já se mám už docela ospale 🙂 Jinak dnešek byl fajn. Krásné počasí, tak jsme byli na dlouhé procházce 🙂

To je super, že už zítra zobneš poslední prášek... Už se ti to blíží. Tentokrát to bude úspěšné... Držím palečky, aby se to povedlo.

misanda
autor
24. říj 2009

lucí, úspěšný to bude...aspoň do toho tak jdu 🙂 že prostě 23.12. mám // na testu a hotovo!!!

lucí a co ty? nějaké příznaky krom ospalosti ?🙂

l.u.c.i.e
24. říj 2009

Správný přístup. 🙂 Uvidíš, že tam budou. Jaká je knížka o pozitivním myšlení? Už nám můžeš nějaký poznat z knihy předat?

Příznaky? Ani skoro žádné nejsou. Občas zabolí prsa, občas cítím podbříšek. Ne že by bolel, spíše takový tlak, plnost... Jinak bych akorát furt spala... 🙂

misanda
autor
24. říj 2009

Lucí,l no ta knížka je zvláštní...jako asi na tom je plno pravdy, ale chvílema mi to přijde děsně sektařský 🙂 každopádně pravda je ta že člověk si myšlenkama ovlivňuje život - přivolává si plno negativních věcí...viz já...taky od začátku zkoušení řikám, že nám to nepůjde a budeme muset na IVF...možná kdybych měla pozitivní myšlení, tak jsme nemuseli...

lucí, tak ty prsa a tak možná ještě dorazí...jsi těhu chviličku...jsem na tebe zvědavá. kdy jdeš na další ko???

l.u.c.i.e
24. říj 2009

Jojo, to mě povídej. Já jsem taky hrozná, všechno vidím černě a zbytečně se stresuju... Ale teď jsem trochu klidnější, i když mám strach... Raději si to nepřipouštím.
Na kontrolu s ultrazvukem jdu 3. 11. Tak doufám, že mimi bude v bříšku jak má být... Já mu, jí, jim věřím 🙂

misanda
autor
24. říj 2009

tak ono asi i když myslíš pozitivně a negativně, stejně si ze špatnýho výsledku sedneš na prdel...akorát u pozitivního myšlení se prostě do tý doby cejtíš líp 😉

abig
25. říj 2009

Dobré ráno holky, koukám, že jste po večeru diskutovali na pozitivním myšlením.
Misanda: máš správný přístup, taky jsem do toho šla s velkým nadšením .... a těším se na další a věřím, že to jednou výjde, to by přeci nešlo jinak 😀
Jinak jsem včera byla na "kinderpárty" své neteřinky Terezky, měla 3 roky, holka jedna velká a měla tam své sestřenky, z toho jedna má 2 měsíce, tak jsem si pochovala miminko. Musím se přiznat, že když jsem tam přišla a viděla ho, tak jsem musela odejít ven, protože se mi vehnaly slzy do očí .... tak jsem si ho pak "půjčila" a bylo dobře.

Ms zatím stále nikdy, 7den spoždění, tak jsem zvědavá, co bude zítra a na čem se dr.domluvíme. Zkoušeli jsme doma testit, ale skončilo to slzičkama v očích ... no věděla jsem, že je to zbytečné, jen nerozumím, kdy se mi ta mrcha zatoulala.

Přeji hezkou neděli.

mickis
25. říj 2009

Ahoj holky,tak vidím že se to tady hemží dobrýma zprávama 😉 .až na tu tvoji ms abig ☹ .přesně jak říkáš jednou to vyjde,musíííí!!!!no právě ta má kamarádka má taky každým dnem porodit,tak taky vím že se mi bude chtít řvát,až se půjdu kuknout na mim i...a pak si pořádně pobulím doma.ale snad se taky dočkáme 🙂.až dneska jsem si vlastně dočítala co jsi mi psala o těch svých rodičích,je mi to moc líto....nevím ani co na to říct,moc tě obdivuju,nevím jak bych zvládla kdyby mě naši nepodporovali...
Lucie OBROVSKÁ GRATULACE,však jsme ti všichni říkali že to dobře dopadne 🙂.
misando super přístup 🙂.taky se hrozně těším,nejlépe bych to taky už rozjela hned 🙂.úplně ti závidím 😔 .to máš pravdu,že budu mít taky určitě dlouhý protokol....ale teď se na tebe nalepím a budu sledovat každý tvůj krok ať vím co mě čeká a nemine 🙂.určitě to bude mít u mě podobný,ne-li stejný průběh.musíš vše psát 🙂.
mějte s e fajn holky.hezký zbytek víkendu.

mirabela
25. říj 2009

Ahoj kočky, všechny Vás zdravím. Vrátila jsem se ze služební cesty do Německa a tak hr na koníka, vidím, že mi funguje už i z domova. U mě jinak nic nového - kromě toho, že jsem dnes využila hezkého počasí a umyla okna. Pak jsem vařila a pekla jako divá, takže máme doma pěkně kalorické zásoby - a nejvíc jich máme v břiše 😉 Ještěžě je ve středu zase svátek a volno bude pokračovat. Co plánujete?

Já si Vás jdu dočíct. Tak hezký zbytek neděle.

misanda
autor
26. říj 2009

bré ránko 😀

mickis, jen mě sleduj 🙂 jako dneska jdu na první píchanec, ale pak se stejně měsíc nebude nic dít, no a pak to za měsíc rozjedu v plné kráse 🙂 mám pár dotazů na mudru, tak jsem zvědavá jak mi dneska odpoví 🙂

mirabela : ty teda jedeš..nechceš na ty okna přijet i k nám? já to nenááávidim!! a nejhorší je ten zasklenej balkon!!!

holky nevim jsem divná...mě jako malý děti takhle nedojímaj...nebo nedojímaj...prostě u toho nebrečim, nerozdejchávám...co mě dojímá je představa, že budu mít v náručí svýho prcka...to bych se klidně i rozbulela na místě 😀 to jsem dilča, co? 😀

dada074
26. říj 2009

Ahoj Misi a přoč hned taková slova,prostě každý to prožívá jinak,já po každém neúspěchu se na kočár také nemůžu ani podívat,ale za pár dní mi to přijde normoš.Pěkně jí tam vyzpovídej a hlaš nové zprávy!!!!

l.u.c.i.e
26. říj 2009

Ahojky holky, jdu váš pozdravit, jelikož se pak sem na týden nepodívám. Zítra již odlétám. Moc se těším na manžela...
Holky, já ani neuroním slzičku, když se kamarádce narodí miminko. Přeju jí to. Mě jen vždycky přijde líto, když mi nějaká oznámí, že čeká miminko hned na poprvé a pomalu si ani toho těhotenství neváží...

abig
26. říj 2009

Krásný den snažilky-čekatelky 😀

Misanda: Každý prožíváme své pocity jinak .... nemusíš si lámat svou hlavu tím, že citíš něco jiného než co tu občas popisujeme my .... 😉

Lucie: Tak příjemný let a pořádně si manžela užíj ....
Dada: AHoj ..

abig
26. říj 2009

Před chvíli jsem se vrátila od doktora, cestou zpět jsme se s manželem rozhodli, že už nepůjdeme do práce, ale budeme ještě lenošit a slíbil, že dneska uvaří on, tak se těším.

Jak jsem dopadla. Takže nula nula nic. Dr. s úsměvěm všechno v pořádku, že ? Já odpověděl, že vůbec, že mi nedorazila ms, udělala mi UTZ, zeptal se mě, jestli jsem byla pospěšná a udělala se těhu test (přiznala jsem se), prý když nejsou dvě čárky nic to ještě neznamená ......
Takže laparka se ruší.
Dostala jsem píchanec do dupky Agolutinu na vyvolání ms, pro jistotu odebrána krev na HCG ... pravděpodobnost těhu je 5% ..... děložné sliznice je na 12mm, co už je až moc, tak buď se to rozjede, nebo se zítra po telefonu dozvím, že nějaké HCG je a já začnu věřit na zázraky.

Pokud ms dorazí, mám volat přímo mudra, a domluvíme nový termín zákroku, ale nejbližší volný termín má až 19.11.
Takže holky uvidíme. Mám z toho všelijaké dojmy a nedojmy .... jsem z toho čekání unavená, jdu se přitulit k manželovi na gauč ...

dada074
26. říj 2009

Ahoj Abig : já jen aby jsi se zítra nedivila až to HCG vyjde pozitivní,víš ony se ty zázraky občas dějí.Tak pevné nervy a dej hned vědět.

Luci : užij si manžu, a je dobře,že ti lékař povolil tu padost přece musíte sdílet spolu a i když jste ve spojení není to ono.Tak šťastný let!!!!

abig
26. říj 2009

Dada: No už se těším, až to "jednou" uslyším 😀 😀 😀
Ale zítra to určitě nebude .... nečekám to, spíš čekám kdy dorazí ta zaražená ms 😠 ....
Určitě dám zítra vědět, ale až po obědě, výsledek bude kolem 11 .....

Kdepak se nám zatoulala Suz? Snad je v pořádku ....

dada074
26. říj 2009

Abig : také by mě zajímalo kde ji holku máme,třeba se ozve až kolem toho 6.11. to mají jít do Caru.
A s tím HCG také bych to bývala nečekala a když mi to v tom červnu říkala sestra do telefonu nevěřila jsem,sice to bylo mimoděložní ale alespoń člověk zná ten pocit,když ti to říkají,je to paráda a chci to zase zažít.

misanda
autor
26. říj 2009

ahoj holky, takže už se nebudu nikdy na nic těšit..jsem zase dole... ☹

za 14dní jdu na laparo 😢 😢 😢 pač se mi uvnitř vaječníků vytvořila nějaká endometrická tekutina nebo co a musí to ven, jinak by nebyly kvalitní vajca ☹ a pak na dva měsíce vaječníky uspíme..a budu doufat, že se tam ta tekutina neudělá znovu ☹ když ne...tak bysme mohli v lednu stimulovat...já se tak těšila ☹

a na laparo se mi nechce ☹

dada074
26. říj 2009

Misi : já vím,že je to hrůza ty si to tedy vybíráš kočko,ale neboj dočkáš se a je lepší si počkat a být v pořádku,ne?Než to lámat přes koleno. 😉

abig
26. říj 2009

Misada: Moc mě to mrzí ... ale lepší být úplně v pořádku než si vyčítat,že jsi zbytečně zahodila jeden pokus ... Achich jo ... takhle by ti to stopli u prostřed stimulky a to by ti bylo ještě hůře...

Neuknikneš tomu, jen si počkáš a ty se dočkáš .... 😉 Jen se zbytečně netrap s něčím, za co nemůžeš.

abig
26. říj 2009

Dada: Jsem příšerně unavená, právě jsem se probrala po 3hodinovém spánku 😎
Zítra vážně nic nečekám, to si na tu dupku radši šokem sednu, než si potom utírat slzy 😉

misanda
autor
26. říj 2009

no, holky, ono by ke stimulce ani nedošlo...dr říkala, že s tímhle by mě nenastimulovala...jako endometrioza jedna pitomá ☹ ☹ ☹

abig : kéž by aspoň zítra byly dobré zprávy od tebe!!!

misanda
autor
26. říj 2009

já mám zítra psycho volno...musím se dát do kupy...jedu si něco kopuit do prahy..nějaký pěkný knížky 🙂 po laparo prý budu doma 2-3týdny...tentokrát...předtím jsem byla týden, i s nemocnicí...

abig
26. říj 2009

Misanda, tak si ty nákupy pořádně užij .. něco hezkého si kup, potom budeš doma odpočívat.
Můžeš to spojit s předvánočními nákupy 😀

Já vím, že je to pro tebe teď těžké, ale věř mi, může být i hůř, během stimulky může dojít k různým problémům, nemluvně o ET, takže to vezmi z druhé strany, musíš se dát pořádně dohromady, ať ten leden jede jako po másle. No vidíš, alespoň se my dvě budeme v lednu podporovat ....

mirabela
26. říj 2009

Ahoj misando, to je pech ☹ Ta endometrióza je fakt prevít, moc mě to za tebe mrzí 😔
Kup si něco hezkého, za ty nervy a ten šílený stres si to zasloužíš.
Já jsem byla po laparce 3 týdny doma. Hodně mi to tam čistili, mám endošky plné břicho a řekli mi, ať si pořádně odpočinu. Tak pak hlavně nechvátej do pracovního procesu. Budu moc držet pěsti. Taky nenávidím to čekání, tak ať ti to rychle utíká.

Abig - moc držím pěsti. Šance 5% není nulová šance. Kéž by ti to vyšlo!

abig
27. říj 2009

Dobré ráno holky, koukám že se tady opětovně spinká 😀 , kdybych mohla, taky z pelechu nevylezu.
Jinak jsem si včera dala ve dvě odpoledne šlofíka a skončilo to tak, že jsem se probrala v pět. No a o půl deváté večer jsem si do postele zalezla znova 😀 🙂

Tak za 2 hodiny zkusím volat do Caru .... ms nikde, ani žádný náznak ... ach jo, proč musíme furt na něco čekat. Momentálně čekáme na zázrak ... haha 🤐

Jdu zase pracovat. Papa

abig
27. říj 2009

Mirabela: děkuji moc moc ....

abig
27. říj 2009

Zázraky se nedějí .... testy jsou negativní a já jsem zmatená ... ☹
Takže leden to jistí ... 😉

mirabela
27. říj 2009

Ahoooj, holky. Abig, jsem moc napnutá jak kšandy, napiš co je nového.
Já byla normálka v práci a nového u mě není nic 😵

abig
27. říj 2009

Mirabel, psala jsem výše, že zázraky se nedějí. Hcg nula .... ms se stále nikde, takže další čekání než dorazí ...
Chci v lednu na druhé kolo IVF, tak tu laparku asi nestihnu, fakt netuším, jestli je to nutná záležitost ... protože laparku bych stihla nejdřív v prosinci a nevím, za jak dlouho bych pak mohla na další stimulku ... a já se o tu lednovou nenechám připravit .... stačí mi že je to po půl roce ... holt jsem netrpělivá ..