Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

larri
7. lis 2009

suzi,ty nemusis cekat tri mesice na dalsi stimulaci?

mirabela
7. lis 2009

suz, tentokrát to už vyjde, uvidíš

mirabela
7. lis 2009

lucie, brrr, neumím si představit, co bych dělala já - určitě bych měla doma hysterický záchvat a hrozně bych se bála o mimčo. tak držím pěsti ,aby to už bylo v pořádku.

dada074
8. lis 2009

Ahoj holčiny!!!!!
Mám trošku zpoždění,ale naštěstí (pro mě) jste toho moc nenakrafali.
Jinak vítám všechny nově příchozí!!!!!
A hlásím,že od čtvrtka jsme začali stimulovat na to naše 6IVF.

Luci : docela jsi mě vyděsila,ale je nádherné,že to dopadlo takhle! 😉

Suzi : no konečně!!!!!Už jsem si myslela,že jsi dočista ztracená a nemůžeš najít cestu k nám.Jinak to vypadá,že jsme v tom zase spolu,jen to bude trošku posunuté,ale jen o pár dní.

suzanna
8. lis 2009

larri ne nemusim,pristi tyden az dorazi ms zaciname...
dada: ja jsem si potrebovala trosku od vseho chvilku odpocinout.Je parada,ze v tom nebudu sama. 🙂 Vy jdete jen na IVF nebo s metodou ICSI?

demizon
8. lis 2009

ahojte, manzel tu zalozil nick, chvilu pod nim pisal a teraz som tu ja. Vo svtrtok sme podali ziadost na IVF do VšZP. Máme taký problém, že mám nepriechodné vaječníky, ale po dosť komplikovanej operácii v minulosti nemôžem ísť na laparku, tak sme sa s lekárkou z GynFIVu rozhodli pre IVF. Tak dúfam, že im schvalovanie nebude trvať dlho a budeme môcť začať 🙂 tiež sme s rozhodli pre dve vajíčka, pre istotu 🙂 okrem mojho problému iný nemáme tak dúfam, že nám to vyjde. So aj zvedavá kľko nás to bude komplet stáť...

ahojte

mirabela
8. lis 2009

ahoj demizon, vítej a přeji brzo //. Jak Ti přišly na ty vaječníky, když nemůžeš na laparku?

demizon
8. lis 2009

Sonograficky, vstrekly do mna fyziologický roztok, ktorý mal vytekať cez vaječníky von, lenže nevytekal, narazil na prekážky a konec, to bola bolesť ako hrom, ale dostala som infúziu a po 2 hodinkách som išla domov, ešteže som mala šťastie na lekárku a sestričku, boli obe zlaté

mirm
8. lis 2009

Ahojte, ak mozem tak sa k vam pridavam. Cakame na schvalenie ziadosti a potom sa ide do toho. Dufam ze sa to stihne este tento rok 🙂

suzanna
8. lis 2009

Tak holky jako zazrakem ms dnes dorazila 22 den ,takze jsem dnes bodla prvni injekci decaceptylu...takze DADA zase jsme v tom spolu 🙂

dada074
9. lis 2009

Ahojky!!!

Teda Suzi to čučím ty se mě snažíš dohnat nebo co? 🙂 Jinak máme klasické IVF,manža má spermio,že by mohl od minuty dělat obecního b...!

Vítám Mirm,jen se přidej!!!!Jaký máte problém?

abig
9. lis 2009

Ahoj !

Vítám nově příchozí ... demizon, mirm ....

Suz: no konečně, už jsme si dělaly o tebe starost .... a jak koukám, tak neleníš ... takže budeme zase držet pěstičky.

Já se definitivně rozhodla vyměnit Car, už jsem objednaná na leden. V prosinci nám to bohužel nevýjde, ale nic se neděje. Takže nové zprávy odemně až v lednu.

Envy, kdepak tě máme ?

dada074
9. lis 2009

Ahoj Abig a co jsi nespokojená?

abig
9. lis 2009

Dada: Ano, jsem nespokojená. Jediné, co mě tam ještě drželo byl dr., který mě měl v péči, ale ten z tama odchází pro rozlišnou filosofii dané kliniky ...
Je toho víc, od komunikace s lékaři, sestry, které by tu práci dělat neměly .... OPU bez řádného předoperačního vyšetření, žádné doklady a podklady o výkonech, žádné doklady o placení ...
A nový Car použivá alternativní metody jako nativ nebo minimální stimulaci, při zavedení embryjek to můžu sledovat i s manželem na monitoru .... při mém ET ze mě vyšplouchla voda a já jsem byla zděšená, jestli to ze mě neodešlo i s embryjkama a hlavně jsem nechápala, jak může vědět bez UTZ, kam do ta dr. dává ..

abig
9. lis 2009

Tím nechci nijak hanit nynější Car, moje kamarádka, co do něj také dochází je zase nadmíru spokojená ...

abig
9. lis 2009

Teda holky ..... nikdo nikde .... občas si tu povídám sama ze sebou .. ☹

dada074
10. lis 2009

Dobré ranko,

Abig promiň na něco se optám a pak nic viď? 🙂 nedostanu se sem tak často jako předtím,jelikož se flákám doma již 4 měsíce sehnala jsem náhodou práci na doma a tak u toho vysedávám.
a jinak ti to schvaluji pokud se tam necítíš dobře tak by ti změna mohla jen prospět,no ne?Já jsem o tom uvažavola,když se nám to nepovedlo ani na porřetí,ale pak jsme zvažovali tu finanční stránku a zůstala jsem,ne že bych tam nebyla spokojená sestřičky i lékaři jsou super.
a je pravda že na ně své neúspěchy svalovat nemohu dělají co umí!!!!!

dada074
11. lis 2009

Dobré ranko,holčiny jdu dnes na UZ tak doufám,že to dopadne lépe než minule a nebudu mít takové nervy až do ET jako v září. ☹ ☹ ☹

abig
11. lis 2009

Dado : ahoj ... nemusíš se omlouvat, to bylo tak jakože na všechny holky .... nějak se všechny rozutekly ...

Tfuj tfuj tfuj, ať to dopadne, tak jak má, ju?

dada074
11. lis 2009

Ahoj,ahoj,
tak hlásím 11 folíků,to je u mě po tom září úspěch tak jen ať z toho vydolují co nejvíce vajoch.V sobotu jdeme na věc,rychle narostli,no abych se přiznala trošku jsem jim pomohla 😉 no a výsledek je zatím uspokojivý.

abig
11. lis 2009

Krásné číselko, krásné .... prosím tebe, co jsi prováděla, že jsis pomohla ? 😎
Takže příští týden tě bude čekat ET, tak to ti to teda hodně rychle uteklo ... jen tak dál.
Jé ... ty budeš mít krásný vánoční dáreček .....

larri
11. lis 2009

Dado,at to dobre dopadne,od nas z diskuse maji tri holky rozjete IVF a dalsi tri cekame. 😉

dada074
11. lis 2009

Děkuji holčiny
a ano Abig po té minulé bídě je to nádhera dnes se bude slavit.A jak jsem si pomohla,trošku jsem zvedla dávky no,ale dopadlo to na výborně. 🙂 Teď ještě aby klapla ta sobota a odebrali jich co nejvíc.Dnes a zítra máme navíc ještě Orgalutran,aby nám náhodou nepopraskali dřív.Tak to snad bude v pořádku.

misanda
autor
12. lis 2009

ahoj holky, zdravím vás po delší době. jsem po druhé laparce a teď čekám doma v pelechu co bude dál 🙂

odstranili mi zase kvanta endometriozy - vaječníky už přirůstaly ke stěně ☹ napadlo to vejcovody...nakonec vše zachráněno a ok. a tohle se stalo během dvou měsíců ☹ . dneska jsem dostala první injekci Zoladexu...další dostanu za měsíc a pak buď ještě jednu, nebo už IVF - léky už mám u mudry.

misanda
autor
12. lis 2009

abig: a jakýpak CAR budeš mít???

Dada : skvělý, gratuluju!!!!!!! a povést se to musí, budou přece vánoce!!! a na vábnoce se plní všechna přání, takže musíš hodně věřit!!!

abig
12. lis 2009

Ahoj holky !!!
Tak dneska nakukuji, až když už jsem doma.

Dada: ty jsi teda číslo, ale důležité je, že je ti dobře a my ti tady držíme pěstičky, a moc ti to přejeme.
Misanda: přeji rychle uzdravování a ať už ti ta potvora jedna hnusná dá pokoj.
Jinak Car do kterého jsem se objednala je Reprofit Brno, pobočku mají i v Olomouci.
Takže já mam 2 měsíce času na to nemyslet a "užívat" si ....

dada074
13. lis 2009

Ahoj holčiny,
Misi jsem ráda,že jsi v pořádku a že to takhle dopadlo,koukej se dát do pořádku,pořádně odpočívej,ju? 🙂
Abig jak číslo,jen jsem tomu trošku pomohla,a snad to vyšlo,no uvidíme v sobotu co odeberou.

dada074
13. lis 2009

Abig ještě jsem zapoměla do Reprofitu v Olomouci chodí kamarádka a je tam moc spokojená,tak držím palečky aby to tam klaplo.A kdy tam vůbec jdeš?

abig
13. lis 2009

Dobré ránko !!!

Dada: Děkuji za palečky, já na tebe taky budu v sobotu myslet .... 😉 tfuj tfuj tfuj
Pohovor mám až v lednu, prosinec jsme si nechali s manželem volný, kvůli jeho pracovnímu vytížení ... jedeme tam 11.1.2010 a plus mínus 14 na to bych měla mít ms ... tak se snad hezky domluvíme a začneme stimulovat už v lednu.

misanda
autor
13. lis 2009

abig : no vidíš...prostě my dvě jsme si se stimulkou souzený 😀

já teď víc jak po miminu teda toužim, abych byla v pořádku...tak snad...