Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
15. říj 2009

Holky ja ziji v male vesnicce.V Holland to neni tak jednoduche jako v CR nemuzu si zajit jen tak nekam na krev vsude musite mit doporuceni.Nemuzeme si ani prejit z cetra jen tak do jineho musime to mit schvalene nasim obvodakem,proste je to tady jinak.Musim to do pondelka vydrzet.

larri
15. říj 2009

Suzi,to bude v pondeli hcg opravdu hoooodne vysoke.

Abig,ja byla po laparce doma tri tydny,ale do toho mi vlezly Vanoce,tak proto a delam v restauraci.Hodne zalezi jakou mas praci.

wrtulka
15. říj 2009

Aha tak to jsem nevěděla Suzi tak držím palce aby tam ty // zítra byly a basta fidly 😉

abig
15. říj 2009

Larri: děkuji za odpověď. Asi to budu mít v pohodě, pracuji v kanceláři 😉 Jen zjišťuji, co a jak, ještě jsem "nepotkala" nikoho, kdo by šel za pár dní do práce .... stejně se nic nedozvím, než se do mě kouknou, když bude vše ok, tak jsem za pár dní doma, když se něco najde a odstraní, tak si holt pobudu doma.

larri
15. říj 2009

No ja jsem prave cetla,ze nektere holky sly po laparce za pet dni do prace,byla jsem v soku.

Ikdyz ja jsem byla v nemocnici ctyri dny a ted po mimodeloznim jsem sla domu hned druhy den.A to mne operovali v 17.00.

abig
15. říj 2009

Tak to by i sedělo. Jdu ve čtvrtek ráno, v pátek mě mají propustit, pak dva dny víkend, a pak šup do práce ....
Teď mám strach, aby mi nic nenašli .... trochu mě rozhodili řeči dr. že nechápe proč nám první pokus vyšel (a to mi před ním říkal, že s tím nemám počítat, že šance je 30%), že jsem "nadstandartní" od stimulky až nevím po co ... takže to prý nepochopil a proto se na mě mrkne zevnitř ... takže mě to nahlodlo a teď doma po tajnu fňukám ....

suzanna
15. říj 2009

Holky nebudu to hrotit.Co se ma stat stane se,ale jestli ms chce jako dorazit tak at uz dorazi ,chci totiz stihnot druhy pokus v listopadu 🙂

wrtulka
15. říj 2009

Suzi a to jako hned za měsíc? Po IVF se musí 3 měsíce čekat s další stimulací.. aby nebyl OHSS...

l.u.c.i.e
15. říj 2009

Ahoj, jsem zpět z nákupu... Nakonec jsem si koupila zimní bundu (černou s bílým kožíškem) a fialový huňatý svetr. 😉 1500kč v prčicích. Zimní boty jsem žádný pěkný nesehnala... ach jo. Půjdu holt zase zítra... Už se mi nechtělo běhat po městě, když tak venku chumelý... Jen aby tak chumelilo na Vánoce. To zase budou určitě na blátě. Stejně ta zima je tady nějak brzo.

Suzi, Wrtul má pravdu, že po IVF můžeš jít až po 3 měsících... Tělo se musí odpočinout od tak velkých dávek hormonů.

Misanda, tak co u doktora? Dobrý?

Abig, držím palečky, aby laparo dopadlo na 1* a ty jsi mohla začít se stimulací... Většinou se chodí do práce tak 3-4den po zákroku, pokud nenastanou žádné komplikace... Ale většinou to záleží na doktorovi.

dada074
15. říj 2009

Krásný zasněžený den všem :

Wrtul gratuluji a ať jde vše podle plánu!!!!!!

Abig : hodně štěstí a nestresuj se uvidíš vše bude vpořádku a nic tam nenajdou.

Suzi : to jsou pořád starosti s 2 IVF proč,prosím tě?Neboj zítra ten test bude //.

Larri : tebe pouštěli po mimoděložním druhý den a měla jsi laparku nebo to odeznělo samo?

suzanna
15. říj 2009

Holky ,ale ja mela malou stimulku 😉 jako pri IUI a na tu jsme chodili kazdy mesic.

abig
15. říj 2009

SUz: souhlasím s holkama, že tě k tomu pustí až za 3měsíce, přeci jen u tebe proběhlo OPU, takže tě nechají odpočinout ... ale počítají to tak, že kdyby se teď nezadařilo, tak je to už jeden měsíc, tak prosinec by jsi už mohla počítat jako nejbližší termín ... ale kdo ví, jak to probíhá u vás.

larri
15. říj 2009

Dada,ja jsem mela laparku pri mimodeloznim.Po ET jsem spinila a krvacela a hcg mi kolisalo.Pak jsem sla na kontrolu a za tri hodiny byla na sale.To jeste nevedeli,jestli je to potrat nebo mimodelozni.
Na sale mi rekli,ze ppokud to bude ve vejcovodu,tak mi ho vezmou.Na utz nebylo vubec nic videt,ale pri spineni jsem uz zacala citit bolesti na prave strane a tam to taky bylo.
V 17.00 na sal,v 19.00 jsem se probudila na JIPce,kde jsem 3 hodiny rano trpela jako zvire,protoze mi sestra neco udelala s drenem.Zacala jsem se potit,zvracet a nemohla zvednout levou nohu a ona mi dala do ruky cipek,at si ho tam strcim sama. 😠 😠

Na druhy den jsem sla na pokoj,kde jsem dostala kapacky a odpoledne domu.

misanda
autor
15. říj 2009

holky, tak dneska jsem se dotkla dna...a přesvědčila se, že v imumedu v pze jsou fakt psycho!!! musim jít na endokrinologii...našli mi protilátky které vytváří štítná žláza...ale asi to brali jako samozřejmost a neupozornili a mě a nic...takže....26týho jdu znovu na gyn. tam mi píchnou tu startovní na dlouhý protokol, neboli uspávačku vaječníků 🙂 no a hned týden po jdu s tou štítnou, znovu na vyšetření a podle toho jak dopadnu, tak se budˇstimulka rozjede, nebo ne ☹ jako už jsem z toho fakt hotová. dr mi říkala, že takovouhle imunitu už dlouho neviděla...

Abig : já jsem po laparu šla do práce skoro hned...v úterý jsem byla na laparo a další úterý už v práci 🙂

suzanna
15. říj 2009

misanda tak at ti ta endokrinologie dobre dopadne.

misanda
autor
15. říj 2009

ty jo, já jsem z toho dneska úplně hotová..nevim, co si o tom mám myslet ☹ ☹ v ordinaci mi dr řekne, že před stimulací musí být štítná v pořádku, i pro těhu, takže by se to kdyžtak muselo šoupnout, a pak mi volala a řekla, že na naší léčbě se nic nemění..tak já už fakt nevim, nechápu, nerozumim... ☹ nikde nemůžu najít žádný info ☹

mirabela
15. říj 2009

Ahoj holky, to je zachumelený den 🙂

Suzi, furt nic? Já jsem snad napnutější než Ty! 😀 😀 😀

mirabela
15. říj 2009

Misando, to mě mrzí s těmi protilátkami. Oni Ti na tu štítnou žlázu nekoukli už dřív? Mě poslali na ultrazvuk a na krev kvůli šž po roce snažení.

misanda
autor
15. říj 2009

mirabela: ale ju, dělali..já mám štítnou v pořádku..jako celek...prostě je ok..ale ty protilátky nejsou ok...nevim sama, jak to vysvětlit 😔

mirabela
15. říj 2009

Misando, tak to je mi líto 😔 Hlavně abys mohla na IVF a bylo úspěšné s // Koukám, že už jste byli 2x na IUI.

misanda
autor
16. říj 2009

jj, ale já tomu IUI nějak moc nevěřim...takže už bych asi nešla...

suzanna
16. říj 2009

bre ranko,
holky tak ten test je opet negativni. ☹ a ms stale nikde ☹ Za chvili jdu volat do centra co mam vlastne teda delat.To je hrozny ja musim mit vzdy neco jinak 😠 ach jo 😢

suzanna
16. říj 2009

Jo a jeste jsem si schvalne rano zmerila bazalni teplotu a ta byla 37,3 a utros jsem mela naposledy v pondeli ,myslite,ze by jeste mohl pusobit?

ester32
16. říj 2009

ahoj Suzan mooooc me mrzí,ze se ti nazadarilo,me tedy taky ne((( i ten muj bojevnícek to vzdal(((
po ultrosi do 4-5 dnu by mela prijít ms ale kazdá to má jinak me dodazila hned za 2 dny ale je pravdou,ze ms jsem cítila uz týden intenzivne jinak já uz o dedneska stimuluji na dalsí nativ a v uterý ultrazvuk.

Vsem co to nevyslo foukám a cekatekám preji ty krásný//

suzanna
16. říj 2009

ester no ja se prave ani na ms vubec necitm.Volala jsem ted do centra a mam v pul druhe volat znova a to uz budu mluvit s dr. tak uvidime co navrhne.Doufam,ze krev,aby bylo jasno.
Tobe drzim palecky do dalsiho kola 😵

ester32
16. říj 2009

suzan já jsem byla na krvy uz v uterý,ale po negativním testu bylo jasný jak to je,ale cloveku to stejne nedá kdyby náhodou.Taky ti drzím pesti at muzes jít hned znovu do boje a tentokrát toho posledního a na konci//

suzanna
16. říj 2009

My vsichni tem co to ted nevyslo a jdeme dal to urcite priste na 100% vyjde!!! Preci nemuzeme mit porad smulu.

l.u.c.i.e
16. říj 2009

Ahojky všem, Suzi, teď už záleží jen na krvi. Aspoň budeš mít jistotu. Moc ti přeju, aby ti to vyšlo. Dej pak vědět.
Ester, to mi moc mrzí... Příště už to vyjde. Musí.

ester32
16. říj 2009

Luci známe to tady vsechny a verím,ze na vsechny to miminko tady ceká jen si to nekteré budeme muset víc vychodit))))

abig
16. říj 2009

SUZ: to neva, že je test negativní, překvapujemě tvoje BT, toto spíše vypadá na // než na přicházející ms ... nevím, jak pravidelně měříš .... pokud klesne v následujícíh dnech, tak ms můžeš očekávat, pokud zůstane, tak si myslím, že se mimísek zavrtal ..... utroš nemá vliv na BT ..

Ester: musíme doufat ... každý možnost nového pokusu je plus ...