Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

wrtulka
14. zář 2009

holky 😀 😀

ester32
14. zář 2009

tak tady to nejak umrelo 🙂

abig
15. zář 2009

Dobré ráno holky, koukám, že vy snad ještě spinkáte .. 😀

suzanna
15. zář 2009

abig no jo pravda,ja dnes spala az do 9 😀

abig
15. zář 2009

Suz to je dobře, že jses vyspinkala .... člověk má odpočívat, když může .... a to počasí taky nepřídá, co ?

suzanna
15. zář 2009

No prave ,prsi a prsi tak to te uplne nabada k tomu z te postele proste nevstat...

wrtulka
15. zář 2009

Tý jo Suzi až do 9 to by se mi taky líbilo spát..
to já už od 7 mi straším v práci.. a nic moc teda..
všici pruděj 😠
a ty nechodíš do práce?

suzanna
15. zář 2009

wrtul ja do prace nechodim...tady je to v celku normalni zenska je doma a chlap vydelava.Nejdriv jsem do prace chtela,ale vedeli jsme ,ze chceme mimi tak jsme se usnesli na tom,ze to vlastne ani nema cenu.Ja takhle normalne dlouho nespim,ale to pocasi a hlavne pred ms to mam vzdycky tu unavu...uz jen aby dorazila 🙂

abig
15. zář 2009

Já jsem sice už od 7 v práci, ale taky jsem unavená. A ikdybych mohla spát třebas i do devíti, tak se mi to nepošťestí .. jak je člověk navyklí, tak vstáva, takže soboty to jistí v sedm ... 😀

A snad je to taky tím počasím, už několik dní mě bolí břicho či vaječníky, včera jsem se ani zohnout nemohla, dnes už je to lepší, tak nevím nevím ... a to sezení v práci mi taky nepřidá ... ještě že tady není šéf .. 😉

wrtulka
15. zář 2009

Suzi tak to ti to moc závidím.. 😀 😉
máš pohodu .. a nenudíš se občas? nebo máš pořád spoustu aktivit? Jsi takhle spokojená?
To já od rána od 7 mi v práci.. do 4 nebo tak pak domů .. uklidit.. udělat svačiny a padnout..
a takhle to jde den co den

suzanna
15. zář 2009

no u me to neni jine ten kolotoc....kazdy den to samy rano vstanes ,poklidis,pak si jdu vetsinou zabehat pak se psem na prochazku pak prijdu ,pripravuju veceri ,po verceri ty svaciny detem do skoly a do prace manzovi atd....a az v 21 hod.usedam k tv....to vis,ze se nekdy nudim a doma me to neba,ale zase si rikam kdybych chodila do prace a tohle vsechno musela okolo stihat tak budu nadavat taky nehlede,ze nektere vikendy pomaham manzovi s administraci.Jo a kdyz si vezmu jeste kolik hodin denne mi sezere konik..... 😀 😀

wrtulka
15. zář 2009

Suzi 😀
jo jo koník je žrout 😀
hm a s kamarádkama si někam nechodíš sednout?
Nebo někam třeba na vílet nebo tak si nemůžeš vyrazit? A na nákupy nebo tak to chodíš ne?
No já bych se asi nudila..ale když si člověk čas rozplánuje tak pak je to pohoda.. pak se nenudíš a ještě si ten časík užiješ.. víš třeba prochajdu se psem dopoledne kdy jsou všichni v práci jo to by se mi líbilo 😵 😵 😵
Navíc brzo budeš těhu a to si budeš uživat dvojnásob 😉 😵

suzanna
15. zář 2009

Na to tehu uz se prave tesim a pak zase na ten kolotoc,ze budu dostatecne vytizena,to mi nekdy chybi.Holky se prece jen uz o sebe dokazi postarat.
To vis,ze na nakupy chodim kazdy tyden 🙂 ,ale posedet s kamoskama to ne,jen obcas prijde sousedka nebo ja k ni na pokec.
V lete to jeste jde,ale ta zima je desna....to pak na tom koniku travi clovek jeste vic casu.

wrtulka
15. zář 2009

Suzi to mě doktor zakázal internet abych pořád nehledala infošky o IVF apod.
Asi má pravdu.. nicméně mě strašně moc uklidňuje se o tom pořád dokolečka bavit.. no..

wrtulka
15. zář 2009

Počkej Suzi až budete čekat ty dvojčátka a až se naroděj to se nezastavíš hezkejch pár let 😉 😵 a pak to průběžně přejde v hlídání těch vnoučat 😉
Tý jo volala mi kamarádka co je těhu - 5 měsíc že měla výrobek jak na něj upozorňujou s tou listerií 🤐 😖 😖 naštěstí trošku jinou šarži takže ufff ale obvolala chudák půl republiky než si oddechla.

suzanna
15. zář 2009

to jsou potom nerviky....hlavne,ze to dobre dopadlo.
Na tu honicku s dvojcatkama uz se moc tesim 😵 😵

misanda
autor
15. zář 2009

Suz, já taky nechci chodit do práce 😀 nebo chci dělat něco co mě baví...tak snad po mateřský...tady už to nějak doklepu...doufám, že to nebude trvat už dlouho!!

jinak vás zdravííím!!!

tak dvojčátka budeme mít určitě i my...pač se jim hrozně bránim 😀 ..jako vadit mi to nebude, to určitě ne... 🙂

suzanna
16. zář 2009

Krasne ranko vsem cekatelkam 😵
misanda dvojcatka jsou prece nadhera... 😵

wrtulka
16. zář 2009

Dobré ránko všem!
Teda Suzi ty jsi dneska ranní ptáče 😀
Holky to já to s těma dvojčátkama měla takový střídavý.. prvně jsem chtěla první miminko holčičku a jen jednu 😀 ale po tom všem..? Klidně beru i dvojčata kluky 😀 😀 Hlavně že to bude naše 😉 😵

suzanna
16. zář 2009

wrtul ja vstavam skoro pokazde brzo, jen obcas si pospim 🙂
U me to taky bylo tak,ze jsem chtela hlavne kluka,ponevadz 3 holky uz mam 😀 ,ale ted uz mi je take po tom vsem uplne jedno i kdyby to byli dve holky, hlavne ,aby vse probihalo v pohode a dite bylo zdrave. 🙂

wrtulka
16. zář 2009

jj přesně po tom všem beru cokoliv v jakémkoliv množství jo a i černouška 😀

abig
16. zář 2009

Dobré ráno holky ... taky se hlásím do klubu chtivých dvojčat ... ať je to, co je to 😀

Jdu vás jen pozdravit, dnes mám volno (v práci nejde elektrika 😎 ), tak frčím do rodného města zařídit pár věcí a pak skočím na návštěvu a možná i nějaký ten holčičí nákup ...

jmisa
16. zář 2009

Ahoj, omlouvám se, že sem lezu, ale zahlídla jsem známné jméno.
Suzann, koukám, že jdeš do IVF, tak držím palce, aby to už vyšlo.

Samozřejmě to přeju vám všem. Taky to máme za sebou, takže si dovedu představit čím procházíte.

wrtulka
16. zář 2009

ahojky abig tak to moc přeju krásnej den 😵 a kup si něco hezkýho 😉 😵
holky nakupovací terapie je super! Já si po nepovedeným IVF koupila kráásný nový šatky a ještě další věci a jak to zahřálo na dušičce a hned zvedlo nálatu 😉

abig
16. zář 2009

Wrtul : to víš, že si něco koupím 🙂
Až na to, že po IVF se mi jaksi změnilo tělíčko, narostly mi stehna a břuch ani nebudu komentovat, takže se nyní dost špatně nakupuje ... ale váha zůstala stejná 😝

Teď už vážně letím, mějte se krásně.

jmisa: klidně k nám můžeš chodit psát ... je to čekání, takže kdokoli a kdykoli, vzhledem k tomu, že jsi s malým došla až do konce, tak to budeš takový úspěšný světlý bod pro nás.

wrtulka
16. zář 2009

abig tak to já musím zaťukat já po hormnech nepřibrala, ani se mi nic nezvětšilo ani nezmenšilo (což je v případě břuchu i škoda 😀 )

jmisa souhlasím s abig já se taky vtírla ani nevím jak 😀 😀

suzanna
16. zář 2009

jmisa ahoj 🙂
dekuji .Alex je kouzelnej to vis,ze te sleduju 😀 a koukam ti do albicka jak ti to krasne roste 😉

suzanna
16. zář 2009

jo a ms uz se hlasi o slovo takze do patku je tady 🙂 huraaaa

jmisa
16. zář 2009

No roste jako z vody nebo vlastně z mlíka 😀 Je o neskutečný, před třema měsíceme mě okopával uvnitř a teď do mě čutá z venku 😀

suzanna
16. zář 2009

Jmisa ,ale je to radost ja ti uplne zavidim 😉 ...ale utika to strasne rychle,to je fakt.
Ja zacinam uz tenhle tyden stimulovat mam kratky protokol ,tak uz se na to i tesim.Jen mam strach,aby se nam neco oplodnilo atd. proste takovy ty smiseny pocity.