Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
7. bře 2010

pa,pa, zitra nakouknu 🙂

cibka
7. bře 2010

tak holky pa zítra

cibka
8. bře 2010

dobré ráno koníkářky,
tak jakpak ste se vyspinkaly ? 😉
peci jak je?a co suzi, evik, limpajdi ratatooy misanda broukb a všichni ostatní co je u vás nového

suzanna
8. bře 2010

dobre ranko holciny,
tak ja myslela,ze dnes uz v nove diskusi ne??

pajka00
8. bře 2010

dobré ranko.....no suzi....až od středy....tula jede ve středu na kontrolu, takže teprve pak udělá novou🙂

evaav
8. bře 2010

dobré ráno všem těhulkám moc gratuluji a čekatelkám cibka,pecicka držím moc moc ,pěsti at to dobadne.
Já byla 2.3 na Ket dala jsem si dvě embria ze tří to dvě zvládli jedno bylo čtyřbuněčné říkali,že je pěkné a jedno bojovalo bylo prý sedmibuněčné a to prý tak dobré není tak se čekalo jestli se vzpamatuje ze šoku rozmražení,ale vzpamatovalo se tak jsem ještě dvě hodiny před transférem musela volat jak se drží a to vám byli pěkní nervi,ale bylo vše ok tak ted jsou u mě aspon doufám v jedno test doma mám,ale nevím jestli si ho udělám,ale nemám mamatest,ale nějaký gravitest manžel to kupoval tak nevím
Jinak jsem se snažila tři dny tak nějak polehávat,ale ted už se snažím fungovat normálně jen nic netahám tak uvidím a jaký byl váš režim po transféru? Doktorka mi říkali at těch pět dní se moc nenamáhám ach jo kéž by to dopadlo i když se říká co jsem vyčetla,že ten ket je méně úspěšný než ET tak bojím,bojí a to jsem si říkala,že to budu brát sportovně ☹

pecicka
8. bře 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím v novém týdnu 🙂

pecicka
8. bře 2010

evaav-tobě taky přeji hodně štěstí, at to dobře dopadne 🙂

pajka00
8. bře 2010

evaa hodně štěstí,ať se aspoň jedno uchytí🙂
Peci-jak ty?? kdy máš jít na krev?

broukb
8. bře 2010

Evaav no to je krásný, budu moc držet palce at je vše ok a děti se uchytí 😉
Peci ahoj kočinko tak jak se cítíš?
Pajko co ty a nevolnosti.???..na mě to přišlo o víkendu..celej víkend mi bylo zle..ale furt od oběda do té doby než jdu spát.No a dneska ráno mi bylo blbě i po jogurtu s rohlíkem 😖
Takže ode dneška máme jen suchou stravu 😀 aspoň trochu zhubnu to mi neuškodí

tulanek
8. bře 2010

Ahoj holky 🙂 Evaav taky preju moooc stesticka!!! 🙂 Peci a Cibi,jak je vam?? 🙂
Holky vas trapi nevolonosti potvurky a ja mam do vecera vetsinou klidek,nekdy me to chytne pred nebo po veceri,ale zadny blinkani 🙂 jeste dva dny a bereme roha doufam a tady se to vytridi a zacne nova vyssi navstevnost 🙂

Vysocanka a Pajka jdou zitra na utz ze? 🙂

broukb
8. bře 2010

Ahoj Tuli ..tak co už se těšíš viď 😉 já už jen 7 dní...bdud si škrtat kalendářík 😀 mě teda taky bylo blbě vždycky jen večer, ted už je to celodenní...
Holky mě o 3 dny nevyjde ani prednisol, ani utrouš..takže já si pojedu ve čtvrtek zas pro léky a v pondělí jdu na utz skara to už těch pár dní je fakt tak důležitejch??to jsem to mohla rovnou spojit.... 🙄 jo a chtěla jsem se zeptat jak dlouho se ty léky vlastně berou ??

pajka00
8. bře 2010

Jo jo já jedu zítra po o na kontrolu-tak jsem zvědavá. Takyby mě zajímalo, jak ten utrouš budu ještě dlouhá brát-už by mi to mohl vysadit..je mi zle i tak a né ještě, když se oblbuju práškama. Prenison i anopyrin mi stáhl už dřív....takže jen ten utrouš.
Tak brouku tobě je taky blbě? Je to otrava,že? My jsme měli jít v sobotu na ples, ale lístky jsem naštěstí v pátek prodala a ležela jsem, protože večer je to nejhorší. Přes den to ještě jakž takž rozdýchám a zajím, ale večer to na mě padne......a v 21hodin už spím-někdy i dřív. To je blbý, že musíš jet zbytečně jen pro prášky...a neposlali by ti recept?Zkus tam brnknou,ať ti ho pošlou-to by stihli🙂

cibka
8. bře 2010

ahoj holky
evavv tak ty más taky 4 bunečný ja taky 2 tak doufam zese aspon 1 mrnousek uchytí
čauky tulanku u mě dobry jen me porad trochu bolí to břicho jakoby teń močák ale uz je to lepsší
jinak dnes sem 2 den po et a zatím žádný příznaky nepozoruju asi je sete brzo mam strach se nebudou bojovat

pecicka
8. bře 2010

ahoj holky, byla jsem na nehtíky a neodolala, tak jsem si koupila test a te jsem ho zkusila...bohužel nic ☹ začínám být z toho hodně nesvá, jinak mám testovat v pátek a pak volat...jsem z toho smutná a rozhozená ☹

suzanna
8. bře 2010

peci jeste nehazej flintu do zita...to ze se nekomu objevi / driv nez za 14 dni zalezi na hodne veci...na stari embrya ,na poctu a nekomu stoupa hcg pomaleji...vydrz jeste 😉 drzim ti moooocccc palecky.
Kolikaty jsi dnes den po ET?

pecicka
8. bře 2010

ahoj suzzi, dnes 11 a mělo 2dny

pajka00
8. bře 2010

peci,nechci tě nijak uklidňovat, ale opravdu to může být ještě brzy....já jsem měla emryjka staré 4 dny a testila jsem 10 den a čárka fakt světlounká a HCG mi roste hrozně rychle.....takže to že ty tam dnes nic nemáš ještě nic neznamená...koupila bych si ještě jeden test a ve středu ráno! ho zkusila....a už by tam snad měl být aspoň stín.....takže ještě to neoplakávej🙂 moc bych ti to přála!!

suzanna
8. bře 2010

tak to je porad jeste brzy... 😉 ja kdyz nam to nevyslo uz jsem mela 9 den ms a u nas v centru rikali,ze kdyz to nevyjde ms prijde driv...nadeji mas,tak ver.

pajka00
8. bře 2010

jo? fakt by přišla MS dřív....no vidíš, to mě nenapadlo...je fakt, že dokud nekrváčíš, tak se ještě nic neděje

pecicka
8. bře 2010

holky, já zatím nic, břichi stále nafoukle, občas stavy na mrchu, bradavky pořád citlivé a tak 3den cítím už i prsa, jsem na tom uplně jinak než poprvé, tak právě pořád doufám, že to tam bude 🙂

suzanna
8. bře 2010

ja fakt mela ms uz strasne brzo...a i jsem o tom cetla,ze ms se dostavi drive po tech hormonech..normalne mi prisla i pres Utros..
peci ty mas sanci jeste urcite,jen to cekani je desne,ja vim...

pecicka
8. bře 2010

suzzi, děkuji moc za podporu tobě i vám všem......už je mi líp 🙂

pecicka
8. bře 2010

je fakt ten, že když nad tím přemašlím, tak všechny jste tady měli vložené víc než jedno embryjko, že\, \má to nějaký vliv na rust hcg?

suzanna
8. bře 2010

Ma to vliv,jestli jsou tam dve nebo jedno..dve embryjka ti vytvori vice hcg...ja myslim,ze jeste tak dva dny a zkusila bych opet testnout.

chrobacek
8. bře 2010

ahoj Peci ještě může druhá čárka pořád být dokud není mrcha tak není nic ztraceno 😉 jsi teprve 13DPO
víc embryí má vliv na HCG pokud se obě chytnou... i když třeba pak jedno zanikne...ale pokud z těch dvou se jedno neujalo hned nemá to vliv na HCG, protože to tvoří placenta embrya

pecicka
8. bře 2010

jo holky zkusím, ms zatím nic, tak věřím dál

suzanna
8. bře 2010

tak je to spravne peci... 🙂

pecicka
8. bře 2010

🙂 🙂 🙂 dneska mi manžel koupil takového malého andělíčka na mobil, tak třeba přinese štěstíčko 🙂

pajka00
8. bře 2010

🙂 tak vidíš🙂třeba se zadaří..a je fakt,že když jsem byla na IUI a brala jsem utroš, dostala jsem mrchu-v termínu jak měla přijít, ale i přes ten utroš-takže ten to fakt neudrží.