Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
24. led 2010

Jen žvejkej žvejkej, at máš dost síly na těhu 😀
Jo a zapoměla jsem na Pajku pardon 😅 takže i tobě moc moc držim palce!! Kůň s tebou 😉

ratatooy
24. led 2010

Tulanek asi z unici ne to mi neřekla kde byli.teď v unice seděla paní a s někým telefonovala a stěžovala si na obilnak a helios.Lumpajda vůbec se injekci neboj do břicha to jde samo a ve čtvrtek dám vědět jak to šlo do zadku

cibka
24. led 2010

broukb to je jasný že palečky držíme všem 😉 potrebujeme to všichni, ty odcházíš jako včera evik 😀

ratatooy
24. led 2010

Tulanek asi z unici ne to mi neřekla kde byli.teď v unice seděla paní a s někým telefonovala a stěžovala si na obilnak a helios.Lumpajda vůbec se injekci neboj do břicha to jde samo a ve čtvrtek dám vědět jak to šlo do zadku.holky až půjdeme na opu tak to už jako na ten sál půjdu v ty noční košili nebo tam budu úplně nahá jak při operaci?taky jsem zvedava jestli mě bude bolet et.vím že všude říkají že to neboli.ale nevím nevím.já jsem ale posera.radši si vždycky řeknu jo holka a počkej porod to teprve bude masakr.

tulanek
24. led 2010

Chudinko,budu na tebe myslet furt,pac ja se sama doma taky bojim a jak ☹ jeee,ja jsem tak moc chtela kvalicka,ale mam alergii,tak nemuzu a ja bych fakt tak chtela 😢 ale mam Ppeinku a to je hlavni,taky ma srdicko a taky si pokecame 😀 tak za me toho tvyho Bubíčka pohlad od tety Tulanka 😀 Jo a i s folikama na tebe budu myslet,pac ti asi uplne presne rozumim,jak ti je 😅 Tak si to uzijte hezky,krasny vecer preju a moc nebulte u toho Avatara 🙂 jo a ja jdu na kontrolu az ve stredu,uz se na to uplne klepu,jesli se mi tam neco deje kurna 😕 my jsme zacaly uplne ve stejny den,ze? 🙂 a jak ti tedy je dnes,citis pupik?

Cibko a ja myslela,ze jsem prdlous a nejsem,jak koukam,to je vzdycky srdcervouci to louceni,vid? 😢 aj a ani za nama nebudes moct,tak to te lituju,budes odriznuta od sveta,bez netu,chjo,ale to rychle utece a budes doma u svyho zlatoucha a s nama 🙂

lumpajda
24. led 2010

I tobě broukb držím palce moooc, pak napište holky jak to vypadá, manža mi donese notas až večer, to si úplně okoušu nehty, jak budu napnutá.papa

cibka
24. led 2010

tulanek- proste sme takový citlivky no co se dá dělat, hlavne se mi tu moc nerozepište at mam sanci to dočíśt 😀
ratatooy je nevim ale myslim že pujdes v kosili holky to se musim dole asi oholit co 😀

tulanek
24. led 2010

Cibi,jo jo,pritel jel na hokej,jezdi s klukama z prace,jsou to zavislaci,jezdila jsem taky,ale ted uz se mi jaksi nechce mezi miliony lidi a hlavne neschopenka,proto jsem doma ze 🙂
Ratatooy, Je tak to jsem rada,ze si pani na Unice libuje 🙂 ja myslim,ze nam tam daji takovyho toho andilka,ale nevim,lhala bych,pac nam jeste presne nerikali,ty jsi napred 🙂 jo jo,zkouseli ti pruchodnost toho hrdla?Tak jesli to bude stejny ten ET,tak nic moc teda 😖 jo,musime si rikat,,ze porod bude vetsi zahul 😝

tulanek
24. led 2010

Cibi asi budeme muset urcite schodit srst,aby nam tam nezabloudily a pro ty vajca se dostali 😀 😀

cibka
24. led 2010

tulanek. tak si aspon odpocinex lepsí nez nekde mrznout, tuli ty me strasis jak se zkousi pruchodnost hrdla ☹

cibka
24. led 2010

kdyz jsem sla na laparku tak to muselo taky dolu 😀 takže me to ani moc neprekvapuje to je pro nás asi to nejmenší 😝

tulanek
24. led 2010

Vsak pipiny ted vystavujem dokturkum kazdou chvili,tak uz nas to tam nezabije 😀 😀 jo jo,jsem rada,ze jsem doma v klidu,v teple a hadej co delam?Rvu do sebe chlebicky ze vcerejska,prasarna pokracuje 🙂 no on rikal,ze vezme nejakou kovovou tycku a zkusi mi s ni projet skrs to hrdlo,jesli je pruchodny,aby mi tamtudy pak mohli dat embrijka a nezjistili,ze to nejde treba vis..No nejlepsi bylo,ze jsem to dopredu ubec nevedela,takze jsem se ani nestihla moc bat,ale jak mi to tam rekl,tak jsem myslela,ze zdrhnu,zni to hnusne totiz 😅 ale da se to vydrzet,normalne ti tam strci to lesenicko,jako pri sterech nebo pri prohlidce a strci tu svinu kovovou a trva to tak 5 vterin,bylo to neprijemny to jo,sestricka rikala,ze kdyby nejak moc potom bolelo bricho,ze si muzu vzit ibalgin,ale tak hrozny to teda nebylo a za chvili o tom clovek skoro nevedel,fakt to jen hrozne zni,ale da se to v pohode vydrzet... 🙂

cibka
24. led 2010

tuli tak to je teda sila ja byla na tý laparce tak by snad melo byt vse ok aspon to rikali tak jim musim verit jinak ikdyz du na prohlídku tak mi to docela bolí ☹ nevim čim to je , jen si dej do nosu chlebícky budes sílu potrebovat

ratatooy
24. led 2010

Tulanek přesně jak říkáš taky jsem to dopředu nevěděla a jak mi to řekl tak jsem vyvalila oči.pak jsem viděla tu tyčku tak jsem myslela že uteču taky.já jsem to necítila jen jako když ti dělají stery ale pak mě hrozně takovou rychlou bolesti zabolelo jak uvolnil a vyndal ty zrcátka.myslím že et bude lepší.a hlavně už to bude finále.

cibka
24. led 2010

fakt me holky desíte a to vám delai kdy todle ☹

tulanek
24. led 2010

Ja jsem dala navenek machra,pac byl vevnitr pritel,doktor a sestra,ale v duchu jsem byla poprdena az za usima 😅 ja tu tycku ani nevidela myslim,mam ten talent,jak se mi neco deje,koukat se hned nekam jinam 🙂 me to bolelo v tu chvili,teda,jako neco ostryho a pak jak to vytah tak uz ne,ja ty zrcatka nemam rada,dycky me prijde,ze mi to tam roztento... 🙄 jak pises,hlavne pro cloveka to bude spis krasny,protoze bude poprdenej,co se mu tam zrovna bude dit,ze zadnou bolest asi vnimat nebude 🙂 A Cibi,kdyz mas za sebou laparku,tak by to snad melo byt v pohode,tam te asi prohlidli skrs na skrs 🙂 ja mam teda to stesti,ze me ani prohlidky moc neboli,asi to tam mam tak vykvedlany,ze to ani neboli 😀 😀

tulanek
24. led 2010

Cibi neboooj,to je fakt chvilinka a to vydrzis,musis si rikat,ze to delas pro miminko,me to pomohlo teda 🙂 a fakt uz si urcite zazila horsi veci,takovej zubar treba,to at m radsi zkousi pruchodnost kazdej den 😀 me to delali prvni den injekci,toho Dipherelinu,coz bylo 6.1....

cibka
24. led 2010

tuli to je fakt takovej zubař to je tak síla bych mohla vypravet zrovna loni mi trhali zub a samo ze za 2 dny se mi udelal zánet no parada a 2 roky pred tim mi trhali stoličku a byl tam zánet a ani jedna z dvou injekci nezabrala 45 minut to rvala to byla bolest. holky až ja pujdu na opu tak vy už budete určite tehule 😀

tulanek
24. led 2010

Auuuuuuuu,vsadim se,ze tak do pul hodiny me bude bolet cela huba 😀 jejku,tak to jsi chuderka,to te fakt uprimne lituju,fuj 😝 😝 😝 me trhali zatim jeden,moudrak,dira jak do pr...,zubar ho nemohl vyrvat,tak prisla matka,co dela vedle,oprela se do me,zub nejdriv nechutne krupl,zlomil se a pak mi ho po dvou castech vyrvala 🙂 ale zanet nastesti nebyl...ale fakt radsi vsechny tyhle procedury,nez zubaka i kdyz mam uplne uzasnyho,strasne hodnyho,peclivyho,ale fakt radsi tejden k zenskymu 😀 😀

tulanek
24. led 2010

jo a diky tomu trhani jsem prestala kourit,pac jsem mela prave hroznej strach,abych nechytla zanet,tak jsem to vydrzela tyden,pritel nekouri,tak mi nadaval,ze bych byla hloupa,kdybych zase zacala a vsichni kolem taky,tak jsem to fakt vydrzela 😀

cibka
24. led 2010

no ja nemusim ani jedno dycky kdyz sem sla 1 nebo 2x na kontrolu na gyndu tak sem byla nervozní ale ted to bude na dením porádku takže si začínam zvykat 😀

tulanek
24. led 2010

Jo neboj,to uz ti ani neprijde,uz budes delat vsechno automaticky 😀 a kdy zacinas stimulovati vlastne? 🙂

evik73
24. led 2010

Tak holky moje koníkový....jdu se rozloučit a pochytat pár těch flusáků pro štěstí...joooo a pěkně zase blafete,takže zítra dopo žádný velký rozhovory,ať se z toho dočítání neosypu!!!
Předem vám všem děkuju za morální a duševní podporu a držení palečků a slibuju,že hned jak to půjde se připojím a budu do detailu informovat,jak jsme dopadli....a ze zubařem dejte pokoj 😝

cibka
24. led 2010

jeste presne nevim 1 unora si mam prijit pro injekce tak kolem 8 bych to mela dostat a od 2 dne cyklu bych mela začít píchat hlavne abych to dostala mívala jsme to nepravidelne i sem na to brala prasky ale po pul roce to po tech praskách bylo jeste horsí tak mi je vysaili a ono se to samo srovnalo pak sem byla v prosinci na ty laparce a poprvé od laparky sem to dostala 10 ledna tak počítá kolem toho 8 ze mrcha dorazí

cibka
24. led 2010

eviku tak jeste jednou tfuj tfuj tfuj at je tam pekná urodička nebo jano nic nenapísu budu spinkat po noční

tulanek
24. led 2010

Tak Eviku,fluuuuuuuuuuuuuuuuuusanec az z paty posilam,at je uroda co nejvetsi a at nemas bebinko!!!Budu na tebe myslet a netrpelive cekat,az dorazis a sdelis nam informace!! 🙂 Drz se a hlavu vzhuru!

cibka
24. led 2010

melo tam být ráno ne jano 😀

ratatooy
24. led 2010

Evik tak ať to dopadne co nejlíp může.budu na tebe myslet.cibka neboj zubak je stokrát horší než tohle všechno dohromady.už jsem to tu taky nekterej den psala.já se tak bojím zubaka ikdyz mám taky suprovou Zubařku ale bojím se tak že klidně i týden před tím než tam mám jít tak bluju a bluju.no a tady se mi ani špatně neudělalo.manžel mě vždycky pochváli koupi mi za odměnu něco dobryho a já na to hned zapomenu.když jsem začala se stimulkou tak jsem byla vedle a říkala jsem si ještě mě do toho může chytnou zub a to už bude všechno.

cibka
24. led 2010

nejak mi blbne net strasne dlouho se to načítá asi počasí 😒

evik73
24. led 2010

holky díky moooooc a až mám od těch plivanečků zalepený oči,tak to musí dopadnout jedině na jedničku....

jsem dneska nějaká umordovaná,ale vím,že až si lehnu,tak nebudu moc spát...škoda cibi,že z práce nemáš přístup na koňa,protože dnešní noc bych potřebovala parťáka na pokec.... 😀 😀

pajko...jestli se ještě objevíš,tak hodně štěstí zítra a taky podat hlášku co nejdříve to půjde jasan?