Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
25. led 2010

Tak Evik se na probudil 🙂
Tak japak je,doufam ze lepe a lepe 🙂

salopa
25. led 2010

tulanek ratatoy..mno jsem si myslela že jen já jsem učůraná 😀 dneska je to nejhorší. břicho mám nafouklý jako balon a na záchodě bych mohla bydlet 😀 a dnešní cesta domů...myslela jsem,že každá díra mě zabije 😝
chtěla jsem se zeptat..když se jde na OPU, kdy se odebírají manžovo potvůrky?se ptám blbě mnoo, ale nějak mi to došlo na mysl 😅

nana.76
25. led 2010

solapa u nas to bylo tak ze nejdriv mi udelali ultrazvuk,zjistili jestli tam foliky jsou a nedoslo mezitim k ovulaci a pak teprve manzilek dal ty male potvurky,ale v kazdem caru je to asi jine 🙂

salopa
25. led 2010

nana: jasný...na UTZ jdu zítra a pokud tam budou, tak asi dává potvůrky v den kdy jdu na OPU, ne? 😕 🙂

nana.76
25. led 2010

evik me tenkrat nejdrive pichli pregnyl a az pak jsem sla ET 🙂

nana.76
25. led 2010

ano tak to je 🙂 v den opu

salopa
25. led 2010

nana: díky moc 😉

evik73
25. led 2010

no ba,ale nespala jsem,jen se válela,zato tatík vedle mně vytuh 😀 není to tak strašný s tou bolestí,ale jsem pořád taková nafouklá a to mě neba.. 🙂

salop mě ani ko.Utz nedělali,rovnou jsem se šla převlíct do jejich apartní košilky a punčošek a manža hned na honitbu...ale byla jsem tam dneska sama samotinká,žádná spolubojovnice,tak jsem nemohla ani s nikým kecat...tak snad to bude všude tak nějak stejné v těch Carech s těmi spermoníky 😀 😀

nana a jak ty jsi daleko?promiň,ale ztrácím přehled

nana.76
25. led 2010

ja byla v listopadu na prvnim IVF ALE TO NEVYSLO TAK TED NA KONCI UNORA ME CEKA DRUHE.TED JSEM MELA DVE INSEMINACE,ALE BEZ USPECHU ☹
SOLOPA neni zac 🙂

evik73
25. led 2010

nana já taky v sobotu píchla Pregnyl,ale v protokolu ho mám napsaný ještě 4.a 7.den po ET

a ještě vám musím vyčinit za ty řeči,co jste tady vedli...jak že nedojde k ETu...vy potvůrky jedny mizerný,takový řeči už nechci tady na diskuzi vidět...jinak dostanete naplácáno na řiťky 😅 😅

kde se courá ta Pajka,že nás nechá tak dlouho čekat na zprávu..

nana.76
25. led 2010

Evik asi to ma kazdy jinak me uz pak pregnyl nedavali jen jsem uzivala 3krat denne utrogestan. 🙂

evik73
25. led 2010

nana to je fakt,že každý si to dělá po svém,proto taky máme hlavy jako škopky...kdyby jsme měly všechny všechno stejné,bylo by to jednodušší 🙂 to je škoda,že vám to nevyšlo,ale tento rok bude mega plodný a zadaří se všem 😀 😀 já tedy věřím,že nám to vyjde,ale zároveň jsem i smířená s možným neúspěchem,proto bych byla ráda,kdyby zbyly i nanučky,pže toto je můj poslední hrazený pokus 😝

nana.76
25. led 2010

evik ja taky uz taky doufam ze to konecne vyjde.kazdej se nas pta,tak kdyz uz to konecne vyjde atd.a z toho uz mam taky hlavu jak balon a proto jsme se rozhodli ze tentokrat to nikomu nerekneme 😉 budu to vedet jen ja a manzilek a vy konikokovske holciny 🙂 🙂

evik73
25. led 2010

to ti schvaluji nano,že si to prozatím necháte pro sebe,ty lidi jsou někdy vopruzný s tím vyptáváním...my to taky moc netroubíme do světa,vím to já,manža,dcera moje mamka a švagrová...ostatním se to řekne pokud se to povede až po I trimestru...a to bude spousta lidí čučet,protože všichni vědí,že děti mít přirozeně nemůžu...ale co je komu do toho že?nikdo nám to živit nebude,tak ať si každý trhne.. 😝 😝

kruela
25. led 2010

ahoj holky, návaly mám taky. Ale už je to teď lepší, ale vzhledem k tomu, že mám endometriozu jako misanda tak mám taky dlouhý protokol - tudíž vyčkávám jako misanda.
Evik: a bylo ti eviku řečeno, proč ty pokusy nevychází?

evik73
25. led 2010

kruel jaký pokusy myslíš?

nana.76
25. led 2010

evik tak,tak ja uz taky ditko mam,ale to prislo prirozenou cestou ale uz ma 12let a ted mi zjistili anovulacni cykli asi proto to nejde,ale uz to zkousime 2,5roku a porad nic proto jsme sli do caru. ☹

salopa
25. led 2010

evik:díky evíku za radu...já jen kvůli času jak je třeba aby tam manža byl 🙂 kují moc. myslím,že to bude asi všude stejný.
jsem nějaká nervozní z toho zítřka co mi řeknou 😝

nana.76
25. led 2010

solopa jaky mas protokol jestli se muzu zeptat? 🙂

evik73
25. led 2010

tak ty už máš taky ratolest?kluka nebo holčinu?

kruela
25. led 2010

no myslela jsem ty IVF co už máš za sebou - teda jestli jsem to dobře pochopila co jsem tu vyčetla 🙂

nana.76
25. led 2010

evik mam holku i kluka.kluk uz ma 16let a holcina 12let takze uz samostatne deticky porad to nekde lita hlavne Dominik a tak je nam doma tak nejak smutno.vis oni me pri kazdem nezdarenem pokusu drzi nad vodou 😉 to mi hodne pomaha 😉

evik73
25. led 2010

kruel.nikdo mi nic neřekl...tak první beru jako zkušební a druhý se skoro povedl,tak věřím,že ten třetí bude ten pravý 🙂 🙂

kruela
25. led 2010

evik však víš, že se říká, že do třetice všeho dobrého. 🙂 tak držím pěstičky, mě to už nervuje teď, a to jsem teprve u prvního pokusu

evik73
25. led 2010

nana tak dvě dokonce...to je super 🙂 🙂 taky si myslím,že to neponesu tak těžce,kdyby to nevyšlo,jsem prostě šťastná,že mám aspoň tu holku mojí,ale přeju to strašně moc holkám,co ještě dětičky nemají,aby si to taky užili 🙂 🙂

evik73
25. led 2010

kruel,to věřím,že se nervuješ,to já taky,ale musíš věřit,že to vyjde a bojovat i přesto,kdyby to poprvně nevyšlo,ale moc ti přeju šťěstíčko a na konci dvě // na testíku a o pár měsíců později uzlíček v náručí 🙂 🙂

kruela
25. led 2010

moc ti děkuji eviku. 🙂 A kolik je tvé dceři? 🙂

evik73
25. led 2010

kruel mojí holce je 18 let,už je to velká koza,kdyby byla po mně,tak už bych mohla být babičkou,ale je rozumná a ví,že jí nic neuteče,teď se těší na mimi a já vím,že mi hodně pomůže a hlavně se naučí spoustu věcí,což se jí bude hodit do života 😀 😀

nana.76
25. led 2010

evik a holcina prisla normalni cestou asi taky ze jo.ja si vzdycky rikam ze kdyz mi bylo 18 tak to prislo ani nevim jak a clovek na to ani nebyl pripravenej a ted kdyz je mi 34 tak to nejde,ale to tak v zivote nekdy chodi 🙂

evik73
25. led 2010

holčiny prozatím se loučím,jdu do vany a pak asi bude noťas prohánět Baruš,tak krásný večer a všem kočkám,které zítra čeká kontrola tfuj tfuj tfuj,ať hlásí samé dobré zprávičky 🙂 🙂