Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

salopa
26. led 2010

Mno nic holčiny, tak já taky utíkám. Přeju krásný zbytek dne a dobrou noc a na zíttra velkýýýý poflusání na ramínka, aby byly další super zprávičky.
tulíku..a ty dej co nejdířv vědět 😉 ať nejsem nervéééés 😀

tulanek
26. led 2010

Sak me jeste nejakej obrazek napadne 🙂 i tobe Salop krasnou dobrou noc!!Neboj kolem jedenacte nejdyl jsem tu doufam jak na koni 😀 😀 jsi hodna,ze na me myslis!!!!!Paaa 🙂

kruela
26. led 2010

salop:gratuluju k takové super velké úrodičce
Misando: napiš jak se ti líbil new moon, já na tom ujíždím už pár dní. I teda na prvním dílu. 🙂 A všem přeji jen ty nejlepší zprávy.

broukb
26. led 2010

Ahoj zlatíčka...no teda salop, mě úplně spadla brada..no ty si hustá, taková úrodička vééééééélkááá gratulace. 😀 šup chrchlanec na nás všechny at se nám taky tak zadaří 😀
Tuli žádný nervíky, budeš tam mít vajec nastl(r)áno ...neboj neboj to bude úrodička jak při žních 😉
Já si dneska první den píchala ke Gonalu ještě Cetrotide a měla jsem na něj alergickou reakci jak prasátko...normálně mi to okolo toho vpichu vyběhlo, strašně to svědilo a bylo to červený...tak koukám do kontraindikací a tam ten samej případ 1-10 pacientek ze 100 😀 to bych nebyla já, abych neměla něco extra. Zůstala mi tam pěkná boule 😒 a volala jsem do Caru a mám si to zítra píchnout na druhou stranu, tak jsem si dělala v práci srandu, že budu mít 2 kozy na špeku 😀

broukb
26. led 2010

Hej neutíkejte mi všichni...teprv za hodinku jdu domu a jsem sama, tak nebudu mít co dělat 😢

tulanek
26. led 2010

Broukuuu,prectu a jsem u tebe 🙂

kruela
26. led 2010

no jasně tuli, žádný stresy. Bude určo bohatá úrodička. Posílám taky jeden flusanec pro štěstí

tulanek
26. led 2010

Dekuju,za utesenicko,pomaha na nervovy bebinko,uz to na me jde,jsem hrozna,nevim co budu delat pri OPU atd... 😀 chuderko,to muselo byt neprijemny,chjo...Snad si na to pupik zvykl a zitra da pokoj 🙂 budes mit ctyri kuzlatka 😀 😀 taky jsme strany prohazovali i ted se snazime kazdou injekci kazdy den na jinou stranu,ale to uz je mozna zbytecny 🙂

tulanek
26. led 2010

Kruel,dekuju mooooc!!!Vy jste tak hodny holky!!Kujna to by bylo,aby tam nic nebylo,kdyz jsem poflusana od hlavy az k pate 🙂 fakt dekuju!!

broukb
26. led 2010

se úplně koupeš v těch flusancích...jsi taková naše druhá Pepinka 😀

broukb
26. led 2010

taky se koupe pořád, tak ty od dneška taky...Zítra budu taky držet palce 😉 to je jasný a počkej natahuju chrrrchrrrchhhr fluuuuuus, přidáno dobrý? 😀

kruela
26. led 2010

Holky tak dobrou noc a těším se na samé pozitivní zprávy. Dobrou

tulanek
26. led 2010

Hele bacha uz jsem dneska za flusance dostala sperung,ale Evik mi to odpustila a kdyz je to prej pro stesti tak muzeme 😀 nedelalo ji to chudackoj dobre,az moc jsme to asi rozebiraly 😅 Ale jinak strasne za ne dekuju!!!Fakt jsem na ten zitrek zvedava 😅 jo asi skocim za Pepinkou,myslim ze ma ted cistsi vodu nez jsem ja 😀

tulanek
26. led 2010

Kruel i tobe krasnou dobrou noc a jeste jednou dikas!! 🙂

broukb
26. led 2010

No já jsem taky pěkně nervozní, celý den mě bolí lřuch tak nějak jinak než jindy a na KO jdu ve čtvrtek...tak uvidíme no. A to bysme měli jít na OPU zhruba nastejno vid?? mě to vychází n sobotu, max pondělí...

tulanek
26. led 2010

Neboj,picha te v nem,jakoby?To je ted asi normalni stav,jak se nam to tam zvetsuje... 🙂 Jeee,to nam to fakt vychazi na stejno,ja bych mela jit utery ci streda,podle teda uplne puvodnich planu,zitra se asi priblizime skutecnosti 😅

broukb
26. led 2010

no tak to se budem navzájem utěšovat, že ten čas vůbec neutíká 😅 a že máme obě dvojčátka v pupíku...já tomu fakt věřim, že tam ty 2 prostě budou u tebe i u mě 😀 a u ostaních co chtěj dvojčátka a ty co chtějí jedno budou mít jedno....prostě všichni dopadnem dobře a už tady žádný ošklivý zprávy nebudou 😀
Jinak asi máš pravdu se nám to tam ani nevejde, jak se tam ty vajucha množí to bude ta bolest 😉

tulanek
26. led 2010

Brouku,ty jsi zlaticko zlatickovaty!!! 🙂 jo,budeme si zkracovat cekaci chvile a travit je cely dny na konoj 😀 jo,vajecniky mame pulmetrovy z toho,jak rostou vajca!To bude proste onoooo 😀

lumpajda
26. led 2010

Ahoj holky, tak jsem se k vám konečně dostala, ten náš lumpík nechtěl vůbec usnout, za to já usínám i dopoledne, mám v hlavě úplně vymeteno, ty hormony jsou svinstvo. Tuli, díky za optání, bříško bolí ale už míň jak včera, odběry dopadly dobře. Eviku, Pajko, veeeelikánská gratulace ke krásným mimískům. Salop, ty brďo, ty jsi snad rekordmanka, super úroda. Tuli na zítra tfuj,tfuj,tfuj, ať je pěkná úrodička a všem co zítra něco čeká držím palečky. Vítám nové holčiny, budu muset kouknout na tabulku, mám v tom guláš. Zítra ráno budu volat, jak jsou na tom mimískové, tak držte palečky.

lumpajda
26. led 2010

Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, předpokládaný začátek stimulace 19.1 - Gonal
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února

Stimulující čekatelky :

1) Evik73 OPU 25.1. získáno 10 kindervajíček z toho 7 oplodněno
2) Lumpajda OPU 23.1. 15 vajíček z toho 8 oplodněno ET 27.1. nebo 28.1.
3) Pajka
4) pajass-krev a folikulometrie 28.1.-11DC, 8DC:7 folik. asi 11mm(nic moc )
5) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb
9)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
10)Misanda: kontrola "vajec" 1.2.

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

lumpajda
26. led 2010

Tak berušky, loučím se papapa, dobrou noc a sladké sny. Kůň s vámi. 🙂

tulanek
26. led 2010

Lumpajdo diky moc moc i ja tobe na zitra posilam poradny flusance!!!! 🙂 🙂 chuderko,tak hlavne kdyz to alespon trosku pujde,tak odpocivej 🙂 hormoni jsou trosku hajzlici 😝 tak pa pa a zitra same dobre zpravy 😉

cibka
26. led 2010

lumpajda - hodně štěstí a ozvi se všechny se ozvete co nejdřív at nečekáme dlouho kdo to tu má pak vydržet 😀 😀

cibka
26. led 2010

broukb ty chceš dvojčátka? mě by se taky líbili ale stačí mi jedno manža by to asi nerozdejchal 😉

cibka
27. led 2010

Dobré ranko holčiny, vstávat už je ráno já ještě hodku a pul a frčim domu do hajan, tak se tu opatrujte a ten kdo dnes vyráží k dr tak tfuj tfuj tfuj at donesete dobrý zpravičky 😉

evik73
27. led 2010

🙂 Krásné mrazivé raníčko 🙂 🙂
teda holky teď jsem vezla starouška do rachoty a -23 stupňů...to je mazec...fakt jako na Sibiři 😒
Pro Tulánka pochrchlanýho od hlavy až k patě a všem pro dnešek(pro mě taky z dovolením) pozitivní a nej nej zprávičky 😀 😀

cibi a ty rychle domu a do pelíšku,je to mega zimoš!!!!!!

pajka00
27. led 2010

dobré ranko....tak u nás "jen" -17°C....ale pěkná kosa i tak! Evi kdy budeš dnes volat? Já tam chci taky brnknout-asi po o...a zeptat se, jak se jim daří🙂 Včera jsem říkala kolegyni, že je divné, že se někde s miláčkem oplodňujem-ani u toho nejsme...divné 😀

evik73
27. led 2010

Ahoj Paji,no je to divné,že naše děti vlastně dokonce plodí někdo jiný...já tam mám volat zase kolem té 14 hodiny,ale nevím,jestli to vydržím!!!chtěla jsem se tě zeptat,taky bereš Utroše?A jestli jo,tak polykáš nebo zavádíš?Já ode dneška zavádím a nevim,jestli zavést i to ráno,až bude transfer...trotlík jsem se neoptala!!!

salopa
27. led 2010

Bré ránko zlatíčka 🙂 Tak opět v práci 🙂 Přeju šťastné vkročení do dalšího dne. Všem co dneska mají volat, kontrolovat apod. tak mooocc držím pěstičky , aby ty zprávičky byly jen ty NEJ NEJ NEJ 😉
tuli: ještě jeden fluusanec do zásoby
evik a pajka: hezky volejte, aby mimískům nebylo smutno 😉
kruela: moc díky:o)
brouku: mno je to až neuvěřitelný 😀 doma jsem nazývána výstavní kvočnou 😀 😀 Neboojjj..na všechny toho naflušu tolik, že to by mušelo bejt , aby nebyly jen samý dobrý zprávičky 😀 Jinak moc děkuju. Jsem moc ráda, že tam jsouu:o)
lumpajda: Mno to snad nééé...rekordy netrhááámmmm 😀 ale kují za podporu 🙂
Holky to jsou tu te´d takovýýý nervy 🙂 Se nemůžu dočkat nových zpráv 🙂 prostě tohle je drogaaa...tak holčiny opatrujte se a kůň s Vámi 😉

abig
27. led 2010

Dobré ráné, mrazívé, co ? Hlásím také -23stupňů, připrzlý zadek, ale už hňapím v práci.

Baby jedna, drbaleny, kdo vás má dočítat ? No, tak to si asi budu muse fakt na to vzít dovolenou ....

Vítám nově příchozí, až si vás dočtu, tak se dozvím, co je tady nového ....

Gratuluji k těm krásný oplodněným vajíčkám ... Evi to je super .... ostatním samozřejmě taky, fakt nestíhám dočíst ....

Myslím na Vás ... zase se ozvu, a až budu mít chvilku, tak snad i dočtu.
Hezky pupíčkujte.
Kůň s Vámi. 😉