Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
27. led 2010

Ratat ... ještě tebe zdravím .. 😉
Kolik embryjek dostaneš záleží na tobě, oni ti jen doporučí třeba jedno, když bude tvůj zdravotní stav špatný, ale většinou se s tebou o tom pobaví a nabídnou možnosti.

pajka00
27. led 2010

brouk-to jsi dobře napsala, že se hecují 😀 tak doufám,že to tak je🙂) zítra budu vědět víc.
no jsem napnutá evík co ti řeknou....tak doufám,že všech 7 je OK a pokračují ve vývinu. Mně taky řekla, že když tak dáme něco zamrazit....tak doufám, že mi tam zbyde aspoň něco na to zavedení...mrazáčky bych si dala taky-pokud bude co..
No venku kosa, ale už leze slunko.

abig
27. led 2010

Na o na Broučka jsem zapomněla taky ... ahoj.
K biolampě, nakonec jsem si jí pořídala ... svítím jak urvaná, pupen co raší nevyraší ... zatím dávám 1. Manželovi nasvěcuji zanícení prst na noze, a taky říká, že se mu zdá, že se to udravuje.

abig
27. led 2010

Pajka, kdy máte předpokladané ET ?

ratatooy
27. led 2010

Abig.já myslím že můj zdravotní stav není špatný ale chceme jen jedno.jelikož máme velkou pravděpodobnost dvojčat.mám plno prababicek z dvojčat.o jedny dvojčata už jsem přišla po přirozeném tehu.to bych nezvládla a ani si to neuzila.sice bych to měla zaraz.

abig
27. led 2010

Jinak hlásím, že jsem v komunikaci s nový Carem, neboť to moje pošahané tělo se rozhodlo menstruovat v 18DC, takže jsem to hlásila, až to skončí a bude schválená žádost, tak nasadíme Norethisteron a dr. psal (komunikujeme po e-mailu), že to vypadá, že to další cyklus stihneme .... tudíš poslední týden v únoru bych měla začít stimulovat ...

pajka00
27. led 2010

Abig nepíšeš jak debil..neboj🙂) Myslím, že úplně stejně jak my všecky-občas překlep, ale to v té rychlosti člověk ani nevnímá...Zítra jedu na transfér...tak jsem zvědavá a napnutá a doufám, že vajíčka jsou OK a pěkně se vyvíjejí🙂

abig
27. led 2010

Ratat, tak pokud je tvé přání jedno embryjko, tak ti ho nikdo vyvracet nebude. Je to jen a jen tvé rozhodnutí a myslím, že se na tebe nikdo zlobit nebude, to se neboj.
Já taky bojuji, já jdu 100% do dvou, ale raději bych čekala jedno děťátko a časem druhé, abych si je mohla náležitě užít a hlavně nestrhat své tělo a nedej bože moc brzy porodit ...

abig
27. led 2010

Paji, tak to si píšu, budu zítra na tebe myslet. Tfuj tfuj ... 😉

evik73
27. led 2010

abig já ještě nevím,kdy bude transfer,možná se to dozvím už dnes,až zavolám,ale vidím to pátek-sobota 😉 díky za info k biolampě,mamina si jí pořídila,tak jsem zvědavá,prý je dobrá na strije po porodu...no není zlatá ta moje mamuška?
Dneska mě bolí v kříži jako prase a pořád ty vaječníky cítím a to chlastám jako duha,až se nepoznávám,jak mi to jde...sakra kdy už ty propadený hormony vypadnou z mýho těla..aspoň některý ☹

pajass
27. led 2010

holky, zítra jdu na kontrolu vajec, tak držte pěsti, aby bylo víc a větší než v pondělí

abig
27. led 2010

Evi, to už máš za pár ... a ty hormony, no musíme vydržet, že ? Je dobře, že piješ hodně a nedělá ti to problém, bude to rychle pryč a uleví se ti.

Pajas, takže další do seznamu, na které zítra myslet a držet pěstičky.

evik73
27. led 2010

pajass spolehni se na nás na tetky koníkovky,že budeme držet pěsti jako o život a určitě povyrostli,všem co jsme plašily to dopadlo dobře,tak teď jsi taky na řadě s dobrou zprávičkou 🙂 🙂

pajass
27. led 2010

díky
eviku, vidíš, můj manžel je stejně starý/mladý jako ty a je ještě pořád bezdětný ☹ skoro čtyřicátník

ratatooy
27. led 2010

Abig.ono máš zase větší šanci na úspěch s dvouma taky o tom přemýšlím ale furt mi moje podvědomí říká že by se zahryzli obě.a na redukci bych měla strach jít že se něco stane i druhému ikdyz to prý není možné.

evik73
27. led 2010

pajjas,tak radši mladý né?Ale teď si to pořádně užije,uvidíš...Mému drahouškovi bude v květnu 40 a myslím,že si to taky víc užije,než když jsme měli Báru...to mu bylo 21 a byl ještě takový nevyzrálý bych řekla,moc ho to nebralo...a ještě kdyby to byl kluk,to by byl posratý 😀 😀

pajass
27. led 2010

no na srazu ze základky byl jediný bezdětný, až mu baby spolužačky záviděly, ale už je nejvyšší čas, myslím aby ještě stihl děcka vdát a oženit, ne? vnoučátka už asi neuvidí, tak o tom přemýšlím já

broukb
27. led 2010

pajass mě taky dneska nic nebolí...a peru se s tim jako ty, taky furt přemýšlím proč. No doufám, že si ty naše tělíčka chtějí jen odpočinout 😀 Taky jdu zítra na kontrolu, tak už jsem nervní ted.
Abig to je super, že už tak brzy začínáš..to uteče jako voda 😉

marrad
27. led 2010

automaticky 2 mam napisane v zmluve

boruvkova
27. led 2010

Ahoj holky,

omlouvam se, ze jsem se vcera neozvala. My byli pozvany na transfer na 10.hod, jenze se vsim cekanim a konzultaci s embryologem a dalsima vecma jsme se dostali na radu az v11.30. Holky ja jsem se tam malem pocurala, no des, ono je pry dobry mit alespon z pulky plny mocovy mechyr, ze je na utz pak lip videt deloha a pomaha to i zahnizdeni embrysu.Jenze nez jsme se vsechny vystridaly, ja mela pupek jak mech. Zavedli my dve embrya a mam neschopenku do kdy budu chtit s vychazkami neomezenymi a nemam se rozcilovat 🙂 , na to jsem ovsem zapomnela okamzite, jak jsme prisli autu - ja se tesila rychle dom na gauc a my zjistili, ze nam vybrali auto, vymleli okna, takze jsem se okamzite s prominuti nasrala. V klidu jsem teda rozhodne nebyla a nez jsme dojeli domu byla jsem pekne vymrznuta. Na policii jsme to ani hned nenahlasili, protoze jsem potrebovala byt doma v klidu. Prijit na toho kdo to udelal, tak ho fakt zabiju pomalou smrti.

evik73
27. led 2010

ratatooy já si myslím,že je možné,aby se to po redukci podělalo,pořád to mám v hlavě,že to mělo vliv i na to moje těhotenství...ale nechci strašit,to fakt neee,jen bych asi radši,pokud máš strach,nebo si nejsi na 100% jistá,šla do jednoho mimíse...ale je to těžké rozhodování achjo babo raď!!!!

pajass
27. led 2010

broukb: no já z toho mám docela strach, že se něco stalo, když včera jsem nemohla ani dosednout, jak mě vaječníky bolely a během večera a dnes nic nebolí, jako by se ztratily☹ a ty chodíš na Obilňák do Brna? Myslím, že jsem tě zahlídla v diskuzi Obilňáku, já tam chodím taky a zítra právě jdu na kontrolu

pajass
27. led 2010

boruvkova: ty jo, to je na porypáku, hovada lidi

pajass
27. led 2010

já bych se vzteky svalila do sněhu a plakala a plakala, až bych usnula!

ratatooy
27. led 2010

My jsme na 99%rozhodnutý pro jedno.to by nám musel nařídit dr.jinak ne.natalka no tak to by mě ranila mrtvice.a jaký ten transfer byl?trochu se ho bojím.a to se dělá za pomocí utz?právě jsem nevěděla proč máme mít plný mocak

evik73
27. led 2010

boruvkova..tak teda super překvápko co?to je hnus,co se dneska děje,ale teď už se nerozčiluj a hezky hladit bříško,ať se mimískům u tebe líbí,ale těmhle vandrákům bych sekala pazoury...kdysi nám ukradli taky auto a nic příjemnýho a to přímo pod oknama hajzlové..teď máme jiné priority,než auťáky,musíme myslet na miminka 🙂 🙂

abig,tak to musí vyjít koncem února,budu tě podporovat z hor při stimulce 😀 😀

pajka00
27. led 2010

borůvko tak to mě moc mrzí-lidi jsou fakt hajzlové!!Neboj, mimískům to neublížilo, ale že ses totálně naštvala-to se ti nedivím-já bych byla vytočená na nejvyšší míru!!Tak teď lež a odpočívej🙂
To zírám, že má být plný močový měchýř-to mi nikdo neřekl!Zítra jedu na transfér a nic....Tak pro jistotu se napiju-abych byla nachystaná🙂
Taky jsem četla, že někde dělají předoperační vyšetření....u nás nic...prostě mě vzali na kozu,měřili tlak,píchli injekci a už jsem spala....Myslím, že to není operace v pravém slova smyslu s uspáním klasickkým.
Jinak-já si nechám 100% zavést 2 emryjka i za cenu toho, že se uchytí obě...ale budu spíš šťastná, když se uchytí aspoň 1🙂 Ale samozřejmě, že je to na každém zvlášť, že si musí rozhodnout, kolik. Přemýšlela jsem i o 3...protože jsem starší a je menší šance, že se to podaří-ale co když je náhoda blbec a uchytly by se všechny?? Takže nebudu riskovat a dám jen 2🙂

broukb
27. led 2010

Pajas nene já chodím do Genetu v Praze..já mám taky strach a čím dál tim větší, páč mě včera taky bolelo břicho víc než předtím a navíc jsem pravděpodobně měla Ovu hleník..tak mě to úplně vyděsilo, ale pořád se snažím si to odůvodnit, že je to jen z těch hormonů.. 😢 Ale přijde mi to nesmysl, protože já mám normálně Ovu 13 den a včera jsem byla ´teprve 7 den, tak doufám, že to byl jen nějaký výtok ☹
Boruvko, gratuluju k těhu, hlaď bříško a odpočívej. To je děs s tím autem, bych toho dotyčnýho zabila 😠 máš být v klidu a hned toto..no tak hlavně aby se už teď nic nestalo a ty sis mohla užívat pupíčkování 😉

pajass
27. led 2010

broukb: a jo, tak to jsem se asi spletla, z Prahy do Brna je to přece jenom kus cesty... já mívám ovu až tak kolem 22.dne a dnes jsem 10, tak nevim... ☹ , ale už se nemůžu dočkat zítřka, co mi řeknou, ach jo

evik73
27. led 2010

pajko já taky budu muset mít plný močák,tak si vezmi raději s sebou vodu,kdyby náhodou...jestli se jim tam zdojím...to bude ostuda bože!!!Je divný,že si nemusela mít předoperáčo,mě brali 5 zkumavek krve,dokonce i manžílek musel mít vyšetření z krve ,EKG křivku a další bejkárny.... 😝