Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
29. led 2010

tuli, tak já ti napíšu číslo a pošleš mi smsku? moc na tebe myslim!!! a zítra budu ráno a dopolko pryč, abych si mohla přečíst jak jsi dopadla!!

ratatooy : skvělá zprávička 🙂 a jak je tobě???

misanda
autor
29. led 2010

holky jinak já mám docela šílenou depku ☹ furt tady čtu, jak vás pobolívaj ty břucha atd a já prostě nic ☹ ☹ ☹ a to už mám nahlášenou nemocenskou a všechno..fakt se na to vyprdnu ☹ člověk plánuje a příroda to nakonec stejně změní ☹

tulanek
29. led 2010

Tyyyy jo,no to je nadhera Ratatooy,to je uzasny,moc drzim pesti,at to tak dal pokracuje...Vis,jak to tu psaly holky,pak uz je to jen na prirode,tak musime jen drzet palce a doufat,ze se te bude prcosek drzet jako kliste!!! 🙂

evik73
29. led 2010

Krásné dopoledne mé drahé přítelkyně 🙂
od rána stojím u plotny a vařím,peču,smažím,aby jsme zítra nepošli hlady,když se budu jen válet 😀 😀
Tak jak se máte při pátečku?

Mišo,už se ti to krátí,za chvíli je pondělí a hodina pravdy je na spadnutí...ty nerváčku..uvidíš,jak budeš překvapená,co ti mudra řekne 😉

Suzi ahojda kočko,to je skvělá zpráva,že vám to dopadlo výborně a nemusíš na amnio,já už teď přemýšlím,jestli ji podstoupím nebo odmítnu...mám z toho docela strach ☹

Ratatooy tobě gratulka ke krásnému počtu oplozených vajínek,jsou to embrya šikulky!!!

Tuli na tebe pořád myslím a věříííím,že zítra to bude dobré..prostě musíííí 🙂 🙂 kdybych tak měla křišťálovou kouli a mohla se podívat,jak všechny dopadneme 😉

Brouku tobě děkuji za tak úžasnou podporu a ať ti to v práci rychle uteče a můžeš být tady s námi na koníkovi 😅

Pajass a ty nestresuj...zítra je velkýýýý den a ty to zvládneš na 1!!!

tulanek
29. led 2010

Misando urcite,jsi zlaticko,ze na me myslis,fakt me to moc psychicky pomaha!!!Hned jak budu vedet,napisu ti,ju?!!!A neboj se bobiku,bolet te bolel a to jsi mela vyssi davky,tak to rostly folici rychleji a ted budou mozna rust pomlaeji a uz to nebudes tolik citit,ale urcite to nic spatneho neznamena,neboj!!!!Nekdo neciti ubec nic a ma urodicku a tebe prece ten levej bolel vic jeste jak pravej a ja jsem te preci ocarovala,takze se neboj ubec nic,vsecko bude!!!!!!!! 🙂 Me ted taky boli bruch min a je splasklej,tak chvilema rapluju,ze moc velkej,pak zas moc malej,ja myslim,ze kdyz uz nic,tak z toho budeme urcite poradne na palici 😀

tulanek
29. led 2010

Suzzan a tobe velka gratulace,ze je vse v poradku a muzete si s mimiskem uzivat 🙂 Eviku ahoooooooooooooj,dekuju moc,jo ted by se ta koule fakt moc moc hodila,prcic uz jsem i na velkej byla a myslim,ze do vecera pujdu jeste aspon petkrat 😅 A co ty,jsi nervozni???? 🙂 to uz je takova ta hezka nervozita vid? 🙂 🙂 a copak kuchtis dobreho?Udelej nam chute! 😀

evik73
29. led 2010

Tuli zatím nejsem nervozní,to přijde až večer 😀 ale těším se to jako jo,teď už to hlavně já moc neovlivním,tak jen budu čekat a čekat a modlit se,ať to vyjde 🙂
vařím ptáčky španělský a peču perníček....to zase neodolám 😀 😀

misanda
autor
29. led 2010

Suz, to je super...aspoň si už můžeš oddychnout!! a te´d si to začni pořádně užívat!!!!

já na to pondělí snad ani nebudu spát... 😅 Tuli, děkuju za podporu, očarování a okecávání 😀

misanda
autor
29. led 2010

Evi, miluju perník!!! potřenej marmoškou a zalitej čokoládkou 😝

luckan.
29. led 2010

Ahojky, já zatím ani nevím kdy mě to čeká :( zatím nám dělají odběry. Měli jsme už začít od unora...jenže nevím proč ale musím jít ještě jednou na odběr hormonálního profilu...takže zase čekat na mrchu a další měsíc zabitej.. :( a už ste se některá z Vás s tím setkala že jste museli dvakrát na h.p??? není to divné...

evik73
29. led 2010

Mišo já ho potírám ledovou polevou a je to taky mňamózní a hlavně rychlý a to mně baví 😅

misanda
autor
29. led 2010

co to je ledová poleva???

tulanek
29. led 2010

Ja chci perniiiiicek a ptackaaaaaaa 😀 az me sliny kapou 😀 jo jo,musi clovek rychle zalehnout a co nejrychleji usnout 🙂 Vsak nemas ubec za co Misi,hlavne ze nam to jde a drzime se nad vodenkou 😀 joooo a nebo s bilou tou citronovo rumovou polevou,holkyyyy ja chci perniiik 😀 ja tu zobu psylliovy tycky,abych se vykakla a uz jsem byla,heč 😀

suzanna
29. led 2010

Hlky moc dekuju.Vsak vy si to vsechny uz budete taky brzy uzivat.
eviku,ja jsme take planovala amino,ale dr me od toho odradil,rikal ze je tam riziko potratu a kdyz tyhle testy dopadnou dobre (coz dopadly) tak neni duvod amino podstoupit.Pak se jeste ve 20 tt dela ten 3D UTZ na organy tak snad to taky dopadne dobre.

Holky jsou to porad starosti.Ceka se az narostou folici,pak se ceka na odber ,pak kolik se jich oplodni,pak jestli se zadarilo no a nakonec kdyz se zadari ,zacne zase starost jestli je mimi v poradku...

misanda nic si z toho nedelej,ze te neboli bricho,pri prvni stimulaci me bolelo a bylo malo foliku a pri druhe nic a bylo jich vic ,na bolesti bricha fakt nezalezi,hlavni je pohodicka 😉

misanda
autor
29. led 2010

t yjo, s kakáním nemám problémy 😀 chodim dvakrát denně 😀

ratatooy
29. led 2010

Misanda mě je ok.byla jsem už dneska i venku trochu mě poboliva břicho ale ne tolik jak včera.ahoj Evik taky jdu vařit budeme mít dneska plněny kuřecí řízek sunkou a sýrem a brambory.a ještě se chystám udělat na přilepšenou bavorské vdolky ať se jednou zas před manželem blysknu.tak já padim ať to stihnu než přijde z práce.zatím všem pa.

evik73
29. led 2010

Míšo tak to jsi šťastná žena,že tak krásně vyprazdňuješ....já zkusím tu pohanku a uvidíme...

ledová poleva je moučkový cukr,vřelé mléko a můžeš tam do toho dát třeba potravinářské barvivo,aby byl perníček krásnější na pohled 🙂

tulanek
29. led 2010

Holky,tak jeste napiste,ze mate nekdo zemlovku nebo rajskou a ja si k hube poridim okap 😀 😀 tak to tise zavidim Misi,ja jsem i zacala od vcerejska strasne zrat,nevim jesli je mozny ze je to tim HCG,alee ctyri parky na posezenicko a u patyho uz jsem si musela kroutit rukou,abych si ho nevzala,byly debrecinsky,takovy ty moc dobry z plechovky 😀 a vecer jsem malem vrhla savli,jak jsem byla plna 😅 kdyz nemam priteleho doma,tak jsem cune a jim na co mam chut,takze zdrava vyziva trosku kulha...Ratat,tak to je dobre,ze jsi v pohode a dokonce takhle kuchtis 🙂 Eviiiiiiku netrap,ja ho uplne vidim,cejtim,jen se zakousnout 😀

evik73
29. led 2010

Ratat...tak vdoleček hmmm,to bych si dala říct,to je můj perník normální břídil a nemůže konkurovat tvým vdolečkům 😀 😀 kdyby byly amarouny,jako v Návštěvnících,tak si nemusíme dělat chutě,ale co by to bylo za život,kdyby jsme si nemohli dopřát něco dobroučkýho že jo?Už takhle nás ten život sejří,tak se aspoň nadlábnem 😀

tulanek
29. led 2010

Moje řeč Eviku 😀

misanda
autor
29. led 2010

suz, kolik jsi měla folíčků bez bolení břuchu?? pro moje pondělní srovnání 😀

misanda
autor
29. led 2010

holky a měla jsem vdoleček 😀 k obědu 😀

tulanek
29. led 2010

Ja snad pujdu neco upict 😀

evik73
29. led 2010

mišooooo 😀 já už taky do sebe tlačím ptáka jarabáka s rýžičkou 😀 😀

misanda
autor
29. led 2010

holky, já měla br.salát s obalovanym file..mi kolegové nakecali, že je to file, který nesmrdí..jenomže se z toho vyvrbil pangasius a já se po něm v srpnu v Řecku tak zeblila, že už ho nemůžu ani "cejtit" nebo spíš vidět...takže fakt super...takže jsem měla bramborovej salát s vdolkem 😀 😀

misanda
autor
29. led 2010

a tuli, ty máš nárok na to se klidně teď přežírat, to je na nervy asi nejlepší a já, jelikož skoro nežeru, tak ty nervy mám!! i za tebe!!! chceš? 😀

salopa
29. led 2010

Ahojky zlatíčka, tak jsem se přišla na vás kouknout a to je zase zpráviček:o)
Moc moc moc vám všem děkuju za podporu. Dneska už je líp, i když stále nic moc:o(Piju jak duha a mám pocit, že mi to leze i ušima 🙂 Ale co by člověk neudělal,aby byl pro mimísky co nejdřív v pohodě.
misanda: Musíím bojovat..nesmít to vzdát.Už tak blízko. Jent y dva měsíce mě tak trošku děsí.
marrad: Drž se holčinooo...Moc mě to mrzí.Ale uvidíš, že příště se to povede, tělo už bude vědět do čeho jde.
evi: mooc gratuluju ke krásným embrijkůůům a držím pěstičky 😉
dada: Hezky se opatrujte s mimííískem a pěkně mu povídej a zpívej, ať je mu tam u tebe co nejlíp:o) A i tobě moc děkuju za podporu. Aspoň, že je taková úroda, a snad budou i držáčci:o)
brouku..pěkná úrodička..to je krásný. jen tak dál.. 😉 A i tobě moc děkuju za podporu, ani nevíte jak mi to pomáhá.
tuli: a jakpak je tobě? určitě se tělo hezky umoudřilo a uvidíš, že bude vše o.k.
pajka: tak hezky hlaď a hlaď mimísky:o)
lumpajda: Jééé..tak to je super zprávička, hned mi zvedla náladu, tak snad to tak bude a poštěstí se. A už za 1 měsíc, jo? Hmm..mně doktorka říkala nejdřív za 2:o/ Prý se to tělo musí vzpamatovat:o/ A ty hezky hlaď, zpívej, povídej ..odpočívej, ať se mimískům daří co nejlíp.

salopa
29. led 2010

Fuf...to je román, ale vyjmenovat vás všechny, to dá zabrat. Snad jsem na nikoho nezapomněla. A jestli ano, tak se omluvám 😕

misanda
autor
29. led 2010

salop, tohle čekání jsem měla taky a ani teď nevim jestli se něco s prominutím neposere. Víš, já jsem měla stimulovat už koncem listopadu, jenomže jsem to musela o dva měsíce odložit...a ty dva měsíce fakt rychle utekly, i když jsem se toho děsila...takže se neboooj...bude zase dobře!!!

salopa
29. led 2010

misanda: Snad fakt utečou jako voda a bude. Jen te´d mi to přijde jako věčnost. Jak mi říká kolegyně v práci...se s tím smiř, že musíš vždycky mít něco extra...a nemůže to jít jen tak.Jojo..musí být dobře..te´d musím hlavně tu mrchu hyperstimulační vypudit ven aby neotravovala. A co ty, ty jdeš kdy na KO?