Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

handikpindik
1. únor 2010

Evičko, určitě to bude mít šťastný konec - mrkala sem do albíčka. Je to nádhernej zázrak přírody a až budeme mít takový začátek i my, tak si u mudrů řeknu, aby nám dali taky takovou fotečku 🙂 Jestli to teda jde v každym CARu

handikpindik
1. únor 2010

Tak tedy, abych netrhala partu, já přes vánoce přibrala dvě kila, ale už sem je shodila, máme od nového roku mírně fofry kolem bytu, chystáme se pronajímat, takže stěhování, malování, uklízení atd.... no a kilča lítaj dolů ani nevíš. Jenže nebojte holky, jen co se hodím do klidu a budu se válet doma tak to pojede nahoru ani nebudu vědět jak.

Já byla vždycky oplácaná, do svých 24 let sem vážila 72 kilo, pak přišel bacil, uhnízdil se mi v pupiku a já se za třičtvrtě roku dostala na 53 kilo, naštěstí sem se dala dohromady, dodnes vlastně ani pořádně nevím co mi bylo, protože doktoři sami nevěděli, protože všechny testy dopadly na výbornou, ale důležitý je, že sem v pohodě, zažívání mám srovnaný, i když je znát, že nemůžu konzumovat jako dřív, ale najíst se můžu bez problémů, dokonce sem se vykrmila na 62 kilo a loni na podzim jak sem měla nervíky kolem mimouše sem to shodila na 58 kilo a ty si pořád držim.

misanda
autor
1. únor 2010

holky, asi uděláme nějaký polívko-chart 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

handi, tak voplácánek se 72kg jsem já 😀

tulanek
1. únor 2010

Ty Misi nemas 72kg,neverim!!! 🙂 🙂

misanda
autor
1. únor 2010

handi a můžeš prosimtě mišandě zopakovat jak to vy s tím IVF máte??? mě se to nechce dohledávat a vim, že jsem trapná, ale prosim prosim 😀

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, no to teda mám !!! 😀 ale dobrý je, že mi to netipuje fakt nikdo...asi těžký kosti 😀 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

počkejte, já vám sem lupnu fotku zezadu 😀

misanda
autor
1. únor 2010

holky, tak jsem tam dala fotku zezadu...vidíte ty faldíčkatý záda? 😀

evik73
1. únor 2010

tak mišo,jsem s tebou v týmu,pže i já mám krásných 72 kilínek.... 😀 😀

tulanek
1. únor 2010

Kecas,dyt to ubec teda nevypada! 🙂 ja mela vahu tak 62-63kg,pred Duphastonem,Clostillem a pred Vanocema,o Vanocich uz se vsema moznyma cukrovima,chlebickama,praskama zasejc a antikocepci,veselejch 66-67 😀 ,pak mi to tak pred 3 tydnama spadlo na 64 a ted?? Vesele zasejc 67 😀 fuj tajksl,ale to jsou ty folikule tezky!!!! 😀 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, krásná váha...za 67kg bych snad i vraždila 😀 ale mišanda má po IVF a dětech naplánovaný kozy, prdel a stehna 😀

tulanek
1. únor 2010

Ty jsi blbon,by jsi nechtela videt ty moje 😀 mam na kazde strane takovou tu prdel a veprostred dolik na pater 😀 ale fotku nemam na dukaz 😀

evik73
1. únor 2010

tuli to je furt krásný a máš vlastně máte výhodu s míšou,že vám vycucnou folíky a budete jako proutí,kdežto já už je mám venku a nic se nemění!!!já na to peču,prostě ze mně nikdy twigoška nebude,protože rodově to mám daný,jsem prostě holka krev a mlíko 😀 😀

tulanek
1. únor 2010

Ze ti vyrostou nebo zhubnout? 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, ty jsi ale blábolice obecná !!! 😀 hlavně, že nemáš ďůlky na pipině 😀

misanda
autor
1. únor 2010

evi, já jsem taky krev a mlíko...máme to tak všechny ženský v rodině...prostě moravandy, no 😀

handikpindik
1. únor 2010

Miško máme to asi takhle.
4.11.2009 první návštěva Gennetu, zjištěno, že máme málo spermií 6mil. a ještě ke všemu línejch, 70% spermoníků odpad, nepoužitlených, 30% dobrý ale líňoučký jak vešky 😀
asi 20.11. ultrazvuk, který se nakonec nekonal, protože musíme na genetiku kvůli špatnému spermiogramu a potvrzeno, že musíme podstoupit IVF + ICSI
30.11.odběr krve na genetiku
6.1. voláno pro výsledky genetiky - vše OK
21.1. konzultace ohledne IVF, podána žádost na pojišťovnu, předány reversy k pročtení
28.1. kontrolní UTZ před stimulací
momentálně čekám až přijde mrcha a jakmile přijde, začnu píchat injekce. Dorazit by měla do 4.2.

evik73
1. únor 2010

no jasně mišo,aspoň je za co chytit néééé?a ještě budeme po porodu čupr holky jen se neboj 😅 😅

možná tam má tuli dolíčky na pipce,když jí dává ty bonbonky,tak se jí tam dělají při cumlání 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

handi, jé, tak to už jste udělali veliký krok směrem kupředu. super!!! to byla rychlost to schválení..to snad jenom mě to tak dlouho trvá. zase ale mi poslali víc hormonů než posíl prý VZP...říkala doktorka...co je na tom pravdy nevim...

misanda
autor
1. únor 2010

Evi 😀 😀 😀 tulánkovo dolíčkovatá pipina 😀 😀

po porodu se asi půjdu zabít do hlavy 😀

handikpindik
1. únor 2010

Bože holky, co je na tom krev a mlíko??? Já bych vám taky ukázala sebe, ale nemám tady fotky, ale počkejte, však já doma zapátrám, založím si album a to budete teprve čumět na tlustici 😀
Teď už teda ne, ale bejvávalo hrozně 😀
Teď sem se svou figurou spokojená, i když nemusela by být celuliška, trošku pevnější kejtičky a prdelečku bych taky snesla, ale to by pindik nesměla bejt líná něco proto udělat 😀 😀 😀

evik73
1. únor 2010

handiku to je už je coby dup....takže se těšíš už viď?až nám budeš podávat hlášeníčko z každé návštěvy v caru a my ti budeme držet palečky 😀 😀

tulanek
1. únor 2010

ale ja takyyyy,od pasu nahoru 😀 😀 a na pipine zatim dulky nemam,to prijde s vekem,zatim jen na zadech jeden a na prdeli a stehnech mam miliony doliku 😀

misanda
autor
1. únor 2010

pindik je na profilový fotce hubená jak koza a bude tady něco mektat o celulišce, jo? 😀

misanda
autor
1. únor 2010

tuli, s věkem se ti spíš ta tvoje pipi smrskne a bude vyschlá 😀 😀

handikpindik
1. únor 2010

No jéje Evičko, už aby to bylo. Jak už sem psala, tluče se to ve mě, těšim jak malá a zároveň se bojim. Hlavně je mi tu s vámi hrozně fajn a hrozně mě to dodová sil a začínám věřit čím dál víc, že se to prostě povede a nedochází mi, že by mohl být i neúspěch.

tulanek
1. únor 2010

aaaaaaaaaaa 😀 zitra vam dam vedet,jak se pipnce mlaskalo a chrochtalo po bonbonku 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

pindíku 😀 počkej, to budou ještě nervy, jestli budeš po mišandě 😀 😀 😀 já jsem třeba dneska ráno před návštěvou mudry trhala od půl 8 záchod 😀

tulanek
1. únor 2010

a ptaka postevaka budu mit vytahanyho az na zem 😀 😀 😀 nechte toho,se me uplne chudak stahla,kdyz si to precetla!!! 😀