Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
10. únor 2010

No,myslim si,ze nejsem sracka a lecos vydrzim,ale fakt to bude asi tim,ze ten zadek spis nemam 😵 😵 ted bych si ho nejradsi vymenila s brichem,tam je matrose na rozdavani 😀 me boli zadek totiz i normalne kdyz dyl sedim,mam ho hrozne kostnatej,tak citim ty kosti,jak sedim 😅 😅 😅 fakt mam nadeleno az od pasu nahoru,to je ted prekerka 😖

tulanek
10. únor 2010

pichame pichame Eviku,tady se toho clovek napicha,ze by tomu nezasveceni ani neverili 😀 😀 😀 😀

evik73
10. únor 2010

Tuli tak my ti některé taky můžeme něco přihodit,aby jsi tak netrpěla 😀 😀 já tedy rozhodně 😝

tulanek
10. únor 2010

Eviku ja bych to brala hned,na oplatku muzu nabidnout tak dve cisla kozenek 😀 😀 😀

evik73
10. únor 2010

Jo jo aspoň takhle píchat,když jinak nemůžeme.Já to snad už ani nebudu umět,až budu moct 😀 😀

evik73
10. únor 2010

Tuli díky,ale kozénky momentálně neberu,to co mám mi bohatě stačí,ale zeptám se švagrový,ta pořád pobrekává,že má kulový 😀 😀

tulanek
10. únor 2010

No moje rec Eviku,uz ani nevim jak se to dela 😀 😀 nam rekla sestra,ze muzeme 3dny po ET,ale fakt teda me ani nehne,vydrzim to hezky do testu,asi jsem prdla,vim,ale nebudu zbytecne provokovat,mam en ato casu dost 😀

ratatooy
10. únor 2010

No a ještě jsem vám neřekla že je asi spíš těhotnej můj muž furt je nervózní je mu špatně nemůže spát atd.a já úplně v klidku.

tulanek
10. únor 2010

Ahaaa,tak pak jedine pupek 😀 😀 😀 ten je ted fakt festovni 😀 😀 tak se ji poptej,ja rada podaruju 😀 😀

evik73
10. únor 2010

Mně neříkali nic,ale já nějak nemám chuť ani,snad nebudu frigoška 😀 😀

tulanek
10. únor 2010

No to je rizek teda Ratat 😀 chudak,to proziva 😅 pockej,budes rada,ze je blbe jemu a ne tobe 😀 hlavni je,ze jsi sikulka a ze jsi v klidu,to je fakt pulka uspechu a je videt,ze je to pravda!!! 😉

tulanek
10. únor 2010

No prave Evi,to je jeste kamen urazu,jako ted bez toho fakt neumru,pac na to zrovna ani moc nevzpomenu 🙄 😀

broukb
10. únor 2010

Ratat děkuju já to právě znám a dnes jsem se měřila a teplotka 37,3 tak jsem měla úplně radost 😀 hned mě to naladilo..vím, že se na to nedá spoléhat, ale aspoň mě to uklidní 😉 jen jak psala Mišanda aby to neovlivnil ten utrouš..to mě nenapadlo to zkusit než tam bublinky byly...
Tuil, Ratat a na co ještě pícháte včelky?? to je na udržení? Já jsem ráda, že jsem se toho zbavila 😠 jauvajs

evik73
10. únor 2010

Ratatooy,že ty jsi na manžu přehodila těhubacílek? 😀 😀

Holky zlatý já to musím zabalit,je tu velký zájem o net ☹ takže na zítra Pajko a Lumpi budu držet palečky ať hlásíte těhulení 🙂 a nenechte nás dlouho čekat 😒

Všem krásný večer a zítra se budu těšit na další povídání 😅 😅

tulanek
10. únor 2010

Jo jo Broucku,aby se u nas prcinkum vic libilo 🙂 je to trapas,ja vim,ja ale ani tu teplotu neumim zmerit,Tulanek nevi jak 😕 😔

nana.76
10. únor 2010

berunky muzu se zeptat na co se picha ten agolutin 🙂

tulanek
10. únor 2010

na udrzeni a podporu tehotenstvi v nasem pripade 🙂

tulanek
10. únor 2010

jo a jako vim,ze se nemeri v podpazi 😀 ale nevim co ten postup nebo jak 😅

antoaneta
10. únor 2010

Ahoj holky!

Pajas: nezoufej, to je fakt ještě moc brzo, aby se něco ukázalo, ratory je světlá výjimka 😀
Jinak jsem zrovna dneska na netu četla, že ty citlivější těhu testy, ne ty 25, ale ty 10 mohou ukázat těhu až o 1,5 až 2 dny dříve než ty silnější. Takže holky, netrpělivky, pokud Vás svrbí ruka, tak běžte raděj do těch citlivějších!!!

A holky, tulánku, vy si pícháte ještě po ET Agolutin a kolik a jak dlouho a proč? Mně píchli jen jednu injekci, a to myslím po opu, nebo po et? jéé teď už nevím. Každopádně pak už nic 😒 Jen jsem po et brala utrouš. A vy máte ještě nějaký jiný léky?

Misando: A ty se neboj. V horším případě ty bolesti mohou být syndrom (ale to určitě ne 😉 ), v tom lepším (a to určitě ano 😉 ) si to tam mimouš všechno prohlíží, dál se hezky vyvíjí, roste a hledá místo, kam se zavrtá. 😉
Jo jinak já už dobrý, děkuji 🙂 . Psychika sice občas se mnou zacvičí, ale jinak dobrý. Ale s kterou z nás ne, že? Už se ale těším a plánuji další pokus. Hned jak to bude možné, jdeme do toho znovu. 🙂 Možná už v březnu/v dubnu 😀

A propó, holky, která z Vás je taky ještě ve fázy čekání, plánování a nestimulování? Ať vím, s kým to budu pak táhnout a bojovat. Vím jenom o Abig, ale je tu ještě někdo další, takový opozdilec? 😉

tulanek
10. únor 2010

Antoanet,my pichame úz od OPU,na udrzeni a podporu tehotenstvi,k tomu jeste Estoferm,Prednison a listovku,fetačci dal a dal 🙂

cibka
10. únor 2010

ahoj holky tak se hlásim
lumpajdi držim palečky na zítra
antoanet ja čekám na mrchu abych mohla začít stimulovat ale ta zatím nikde měla dorazit 8 holky já se zbláznim jak to že nepřišla podle plánu jak dlouho mam čekat ☹

cibka
10. únor 2010

no tak holčiny kde jste 😉

lumpajda
10. únor 2010

Moc díky holky, za podporu, naděje umírá poslední. Miši je to Varskej CAR-IVF institut, ale jedna z podmínek je, že nesmí být endometrioza 😖 . Antoanet, to nejspíš budem stimulkovat spolu, doufám, že už v dubnu budu moct. Holky neznáte něco na zlepšení spermíků?

cibka
10. únor 2010

lumpajdi ja osobne neznam nic ale určo mají nejaký vitamíny v lékárně 😉

lumpajda
10. únor 2010

Cibka, tak si dojdi pro provokačku, mě to píchli a za pět dnů konečně dorazila a já mohla začít, jinak bych čekala snad do Velikonoc.

cibka
10. únor 2010

lumpajdi tak ja si zkusim zítra zavolat k dr a uvidim co mi rekne no prave se bojim abych taky nečekala třeba do léta to telo si fakt delá co chce ☹

cibka
10. únor 2010

koukam že nikdo nic tak se loučím a všicí se opatrujte dobrou noc a krásné sny takový ty miminkovský 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

brouku, já když chodila do tématu IUI tak právě holky psaly, že jim Utroš tu teplotu zvedá...tak to zkus, uvidíš.

já měřit nechci, naměřila jsem se dost a navíc u mě ta teplota funguje lehce jinak 😕 🤐

cibka
10. únor 2010

ze by prece nekdo ahoj miso 😉

misanda
autor
10. únor 2010

antoanet, jestli to nevyjde nám, tak my do toho asi v dubnu půjdeme taky znova...takže já možná budu tvůj bojovník do nepohody 😀