Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

lumpajda
11. únor 2010

Ahoj holky, díky moc za držení palečků, ale zázrak se nekonal, hold někdo musí plnit statistiku. Tak doufám, že jsem poslední negativní testík a teď už jen //, jasan. Našla jsem internetovou adresu na tu Plzeň, www.IVF-INSTITUT.cz, tak tam můžete mrknout, ikdyž vy už to potřebovat nebudete 😉 .Pajka, obrovská gratulace HCG přes 600, to budou dvojčátka.

Cibka, po té injekci by jsi to měla dostat nejdýl do šesti dnů.

Budu mít ještě celý příští tyden neschopenku, do práce vůbec nespěchám, mezi ty můry se mi nechce, ale doufám, že v dubnu zase začnem a snad se to už povede. Asi nás čeká nějaké další vyšetření, DR. si nás objednal hned za týden, že to s námi musí probrat, tak jsem zvědavá co si na nás vymyslí a na další týden jsme objednaný na ten pohovor do té studie, tak uvidíme jestli se tam dostanem, nebo ne.Každopádně to nevzdáme a budem bojovat dál.

evik73
11. únor 2010

A ted už přemýšlím,co budu vařit zítra a hlavně na víkend zase...to je strašný tohle pro mně,něco vymyslet a hlavně se trefit všem(zatím dvěma)do chuti 😀

tulanek
11. únor 2010

jo presne,takovy ty hovinka 😀 ale jak pise Evik,clovek si do toho prihodi jeste bramburky,klobasky a taaaak a je to moooc velka mnamka 🙂 no,ale domaci polivky jinak jsou samo nejlepsejsi 😀

misanda
autor
11. únor 2010

lumpi, je mi to fakt líto...!!!! ale příští pokus to jistí...!!! prostě hlavně rok 2010 to jistí!!!

jinak ten institut je trapnej...!!! neberou ženský s problémama...to je jasný, že pak budou mít nádherný výsledky v tý jejich debilní studii...

misanda
autor
11. únor 2010

holky, já zítra dělám br.kaši, ale jenom ze smetanky, žádný mlíko do toho, a pak prodávaj v Kaufu takový jakože předpřipravený kuřecí stehna, jenom to šoupnete do trouby a je to děsně dobroučký!!! 😀 a večer přijde tchýně, slaví naarozeniny a s tchýní přijde co? chlebíčkyyyyyy!!!! 😀 😀

evik73
11. únor 2010

Lumpi tak to jsem nechtěla číst ☹ ☹ ale je z tebe cítit bojovnost a to je správný,že to takhle bereš...jsi úúúúžasná bojovnice a příští pokus je ten pravý 😉 hlavně zůstaň mezi námi,ať ti i příště můžeme držet palečky 🙂
já letím do spršky 😅

misanda
autor
11. únor 2010

holky, fanošu si tady zapnul zase Faktor strachu a zas tam budou žřát zvířecí bulvy!!! já ho zabijuuuu!!! 😠 😠 😠

tulanek
11. únor 2010

Ach joooo Lumpajdi,to me fakt mrzi,ja jsem porad verila ☹ vypada to,ze to neses statecne,tak posilam plivance,at to netrva dlouho a muzete jit do toho dalsiho a ten at je ten posledni a hlavne zdarilej!!! 🙂 drz se Lumpajdi,si statecna holka a s tou praci te chapu nejvic,jak si umis predstavit,me se tam taky ubec nechce vracet...Ted uz o vas zase budou vedet vic,tak i pres bohuzel neuspech jste se hnuli jakoby dal....Tak hlavu vzhuru!!! 🙂

misanda
autor
11. únor 2010

lumpi, jaja, tý práce se taky bojim...že na mě všichni budou čumět jak debilové a děsně mě litovat a kecat, že nemám bejt smutná, že to vyjde příště...tyhle lidi si hrajou na chytrý, jak tomu rozumí a přitom ví prd...

tulanek
11. únor 2010

Misi,jesli neco miluju,tak bramburkovou kasi a naprosto ke vsemu,volskaci,opecenym parkum,masu,rybam a samotnou a taaak 🙂 a se smetankou,ty jsi teeeda zvire 🙂 mnam proste!! 🙂 nechces ji poslat do Brna tchyni? 🙂 ta moje mi taky nosi chlebicky,ale ma chudak moc behani pres tyden,ma nas vic marodu a taky svoje starosti,budu muset vydrzat 😀 no co to je za prasarnu teda?Fuuuuuj 😝 😝

misanda
autor
11. únor 2010

tuli, já jí taky jim samotnou, je to moje láska přílohová největší 😀

pošlu za tebou tchýni s kravskýma bulvama, chceš? když do nich kousneš, tak jsou krásně šťavnatý 😀

tulanek
11. únor 2010

jo a jak nas strasne litujou a ze strasne vedej,ze casu dost,ze mame jeste dalsi pokusy a ze to jeste chvili vydrzi clovek,kdyz se to nepovedlo ted,no Lumpjadi budu na tebe moc myslet!!!! 😉

misanda
autor
11. únor 2010

je to prostě zasraná psychická cesta za miminkem...fakt to pochopí jenom ti, kteří tim prochází...

tulanek
11. únor 2010

Miso,ty PRASAAAAAAAAAAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😀 ja chtela chlebicky nebo nejlip tu kasicku bjambojovou 😀

misanda
autor
11. únor 2010

tuli, já tady taky bleju...tak ať v tom nejsem sama...pusť si Cool 😀

tulanek
11. únor 2010

jo jo,kdyz by vsichni ti strasne vsichni z prace co s nami citi,radsi drzeli usta,udelaly by lip o mnoho lip...

tulanek
11. únor 2010

Tak dik Misi,vzdycky za vsech okolnosti pri sobe!!!!!!!! 😀 ja bych se poblila,nemuzu se podivat 😀

misanda
autor
11. únor 2010

tuli, co bych pro tebe neudělala 😀 😀 teďd tam má pani pěknej proslov, jak to kravský oko nemohla rozkousnout 😀

evik73
11. únor 2010

Už jsem tady,byl to fofr...holky otázečka...sprchujete se ,nebo šup do vany?

lumpajda
11. únor 2010

Nebojte holky, mě se jen tak lehce nezbavíte, musím přeci ještě fandit a posílat pozitivní energii. A v dubnu si pak od vás za to vezmu těhulbacílky, to už budete pěkně v klidu pupíčkovat a budete moci zase držet palečky vy mě 😉 . Jo s těma chlapama je to síla, manžu to taky pěkně sebralo, pořád doufal, dneska na mě koukal, že nebrečím, ale já už to obrečela v neděli, takže dneska jsem už v pohodě. Je to moje zlatíčko, udělal mi večeři, výbornou kotletku se šunkou a volským okem a k tomu bagetku, ňaminka.

misanda
autor
11. únor 2010

fuj...lumpi jedna voko 😀 😀

misanda
autor
11. únor 2010

Evi, já se sprchuju...a navíc v CARu stejně řikali, že teď žádný nakládání do horký vany...

evik73
11. únor 2010

A faktor strachu je někdy fakt chuťárna...to očička jsou ještě nic proti tomu,co tam kolikrát naservírujou 😝 😝

misanda
autor
11. únor 2010

Evi to jo, ale jak jim to vždycky křupne v puse a vystříkne...mě je blbě...teď jsem tady ječela jak kráva jak mu to tam prasklo 😀

evik73
11. únor 2010

Já se taky sprchuju,ale už bych se naložila...néééé do horký vody,ale prostě se pěkně svalit a porochnit,radši to ještě vydržím...

misanda
autor
11. únor 2010

Evi, já fakt tu vanu moc nemusim..hlavně že máme doma kravskou...ale miluju horkou vodu 😅

evik73
11. únor 2010

Já na to dneska nekoukám,tak to sčíhnu zítra,jestli nezapomenu....

misanda
autor
11. únor 2010

Evi, zítra už budou nový 🙂 já se těšim na ordinačku, aspoň něco trošk normálního za celej den 😀

evik73
11. únor 2010

No právě,my máme taky rohovku a sprchovat se v ní není ono a sprcháč se nám už nevešel,to by bylo taky jiný 😅

misanda
autor
11. únor 2010

Evi, jj, já jsem si dala ultimátum, že až budou děti větší, chci sprcháč...navíc my šetříme každej kousek a vzniklo by tam krásný místečko...podle mě se vana hodí spíš do velkých koupelen do baráku, no...