Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
12. únor 2010

Ahoj holčeny koníkajdy 🙂
dneska jsem si teda přispala,ale s přestávkou,vstávala jsem s tatíkem ve 4.30 a když odjel,ještě jsem zalezla a světe div se...usnula!!Ovšem teď jsem jak přejetá parním válcem ☹

A co vy čekatelky na mrchu a na čárky na testu?

Pajko,tak ty jsi taková tajnůstkářka,že ani děti to neví?To bude překvápko 😀 😀 Určitě je lepší to zbytečně netroubit do světa,lidi jsou někdy hnusně neomalený a vlezlý s těma věčnýma otázkama,co člověku zrovna nejsou nejpříjemnější 🙄 🙄

evik73
12. únor 2010

Salop tak ty už jdeš v pondělí,to je paráda nééé?To už budou brzy pupíci v pupíku 😀 😀

Peci tak další závislačka na koníka jo? 😀

broukb
12. únor 2010

ahoj zlatíčka...máte pravdu já to hned všem vykecala a teď toho lituju, každej den zprávy..tak co vyšlo to???A jak to je?? Něco cítíš...atd a já pak o tom přemýšlím, jestli vážně něco cítim a jak mi vlastně je a tak... 😖 Takže kdyby to náhodou nevyšlo, tak druhý kolo už si nechám pro sebe 😅 jestli to teda vydržím.

broukb
12. únor 2010

Jo a dneska semi zdálo, že jsem si šla ráno udělat test a byl tam ducháček 😀 , ale pak se to nějak pomíchalo a já si nebyla jistá, jestli tam je... 😀 Tak jsem tady se sebou ráno bojovala a nakonec jsem usoudila, že je ještě brzy 😀

evik73
12. únor 2010

Ahoj brouku,tak to je znamení takový sen,ale ještě vydrž nějaký den s testíkem,aby jsi nebyla zklamaná 😢 Já jsem si myslela,že si ho udělám v pondělí,ale už to fakt vydržím do úterý,protože když tady kolikrát čtu,že testík je sněhobílý a krev pozitivní,tak na to prdím 😝

Mastím si do krámu pro něco dobrýho,ale ještě nevím pro co,nechám se překvapit 😎

pecicka
12. únor 2010

salopko, tak to bude dobrý, neboj🙂, hlavně že máš mimina 🙂 Eviku zdravím, jo jo přesně jak to říkáš, závislák 🙂

pajka00
12. únor 2010

Já jsem to fakt nikomu neřekla a dětem to oznámím nejdřív za týden po UTZ...ať je zbytečně nenapínám...
No brouk-tak takový sen jsem měla přesně taky...den před tím než jsem si dělala test te´d🙂 a co myslíte?Byly tam!!🙂 tak věřím, že i tvůj sen byl "prorocký"🙂

salopa
12. únor 2010

ahojky eviku:o) Mno musíš taky odpočíívat:o)A ne že budeš ranní ptááčeee, když nemusíš.Jojooo..v pondělko jdu na KO, tak jsem zvědavá a doufám,že už v pupíku budu mít za chvilku naše prďolky 😀 Jsem úplně nerfní, co mi řeknou:o))
Brouku ..koukám, že máš taky zajímavé sny. Já poslední dobou úplný fantasmagorie 😀 Cheleee..ještě chvilku počkej...ta čárka se ti neztratí 😉

salopa
12. únor 2010

pecicka: mno snad jooo...já už se cejtím skvěle, tak je na čase:o))naštěstí mimísci jsou, tak snad i když je rozmrazej, tak budou siláčkové:o))
s tím závislačením je to děs...když nemám čas napísat, tak musím aspoń nakouknout a čííst 😀

antoaneta
12. únor 2010

Ahoj holky,
teda brouku, to byl sen, to já bych nevěděla jestli se mi to jen zdálo, nebo jsem opravdu čůrala na test. 😀 Ale taky myslím, že je to znamení...

Evíku to tě teda obdivuju, tvoji trpělivost a odhodlání. Jako máš pravdu s těma negativníma testama a krví pozitivní, ale i tak. Já se potřebovala na tu špatnou zprávu asi doma už připravit. A toho co jsem chtěla, jsem nakonec docíllila. Když mi ji doktor potrvdil, tak jsem se držela a před ním neplakala!

Lumpajdičko: Jsem s tebou...obdivuji tvou sílu. Vím, jaké to je. Ale ty jsi narozdíl ode mě moc statečná. A neboj, příště to už vyjde!! I já tomu věřím. A holka moje rozmilá, třeba začneme spolu!! Už jste přemýšleli, kdy byste chtěli jít do druhého? Hned po té doporučené pauze, nebo později? My bysme chtěli jít co nejdřív. Nejlépe už tak v březnu. Vidím to ale spíš až na ten duben. A vše taky záleží na doktorech co nám řeknou. Od toho nezdařilého, jsme tam ještě nebyli.

ratatooy
12. únor 2010

Ahojky.tak vám nevím s tím ztracenim druhé čárky.dneska jsem po dvou dnech dělala znovu test akorát jiné značky a zdálo se mi že je slabší tak nevím jestli se mi neztrácí.

boruvkova
12. únor 2010

Ahoj holky,

dlouho jsem tady nebyla, presneji receno neprispivala, jen vas kazdy den ctu🙂
Gratuluji vsem, co maji pozitivni testiky a hlavne jim preju, aby vsechno probihalo bez komplikaci🙂

Lumpi, my jdeme take do druheho pokusu, ale myslim, ze v dubnu nas jeste asi nevezmou, spis to vypada na kveten. Holky ja jsem z toho byla tyden uplne na hlavu. Ja dostala mrchu o tyden driv nez jsem mela a kdyz jsem chtela prestat brat hormony, tak mi v caru rekli, at pokracuju, ze menses nic neznamena, ze 1/3 tehotenstvi menstruuje, takze to moje zklamani vlastne zdvojnasobili -nejdriv jsem obrecela, ze jsem to dostala, pak znovu zacala doufat, test jsem mela delat dnes a je negativni, takze jsem to obrecela po druhe. Na dalsim postupu se muzeme prijit domluvit nejdrive v 12.brezna, do te doby maji plno...
Ale kolegyne, ktera byla na ivf 4 krat (bohuzel ani jeden pokus nevysel) rikala, ze mezi pokusy musi byt 3menses a nepocita se ta po ivf.. proste uvidime.
Nejradsi bych dala dalsi uz od zitrka🙂
Kazdopadne Lumpi jsem rada - i kdyz ti negativni vysledek nepreji - ze mam spolubojovnici 😉

ratatooy
12. únor 2010

No ale je tam🙂 to je důležitý.

salopa
12. únor 2010

ratatoy: Určitě neztrácí. Ony ty testy jsou fakt různý a přesně jak to tu holky říkaj...100% jsou krevní testy 😉 Hlavu vzhůru a pupíčkuj.

pajass
12. únor 2010

Ahoj holky, zdravím

Ve 4:11 mě vzbudilo kvákání manželova mobilu, že má slabou baterku a ctěl by nažrat, myslela jsem, že mu omotám šňúru od nabíječky kolem krku! No musela jsem vstát a dát ho do elektriky, jinak bych to musela poslouchat až do rána, nesnáším to. Miláček se ani nehnul a ráno se divil, že se nabíjí mobil 😠

Taky se mi zdálo o dvoučárkových testech ten den, kdy jsem vyčurala jenom jednu čárku, zdálo se mi, že se na to jdu podívat pozdějc a druhá se pěkně vybarvila po limitu. Ach jo, kdyby to tak bylo!!! 😉

ratatoy: nesmutni, třeba je to tím, že je to jiná značka, tak ta čárka vypadá jenom jinak

salopa
12. únor 2010

jako holky, to jsou vážně nervy..strašný...furt čekání a nevědomost...chjoooo 😠

pajass
12. únor 2010

Ještě tři dny do kontroly!!!!! Ale podle grafu bazálních teplot to na těhotenství nevypadá ☹

salopa
12. únor 2010

pajass: ještě počkej..prostě ještě není nic jistého 😉

broukb
12. únor 2010

No já doufám, že to bylo proroctví 😀 no uvidíme. Ratat neboj důležité je, že tam je a když už tamje, tak se jen tak neztratí 😀 je to určitě jen tim jinym testem. Holky to čekání je děs, manžel se mě furt ptá jestli bych se nemohla jít na gyndu ,,oskenovat" (zajímavý název UTZ) aby jsme viděli jestli rostou 😀 😀 A nejhorší na tom je, že se člověk tolik těší až to zjistí, ale zároveň se stráááášně bojí 😅

broukb
12. únor 2010

Pajas neboj, třeba to ještě dopadne...a kolik máš tu teplotku?? Jinak já zjištovala jak je to s tim utroušem a myslim si, že teplotu nezvedá ...zkoušela jsemse měřit ráno po celý noci kdy už byl teda asi účinek utrouše minimální, pak jsem ho zavedla a zkoušela jsem půl hodky potom a teplota pořád stejná..takže si myslim, že to na to nemá vliv. 😀 ale nevim je to jen má studie. Jo a ještě jsem se vchtěla zeptat, někdo tady se mnou taky bere Anopyrin na ředění krve, jak dlouho se má brát?? mě to příjde dost zbytečný, ale poctivě zobu 🙄

pajass
12. únor 2010

jo jo, já bych se šla Broukub taky nejradši "oskenovat " 😉
večer si tak představuju, co tam mimina dělají a nejradši bych se ohnula dole, strčila si hlavu dovnitř a podívala se tam, kde jsou, jestli plavou nebo jsou přilepený k děloze a jestli jim není smutno nebo zima 😀

pajass
12. únor 2010

broukb: mám teplotu tak mezi 36.7 a 36.9, 37 jsem měla jen jednou
uvidíme, jestli začne klesat a přijde menzes, tu čekám pondělí úterý, a v pondělí jdu na krev na hcg

broukb
12. únor 2010

😀 😀 teď si mě fakt pobavila ohnout se dolu a podívat se jestli plavou 😀 Hele to by bylo bezva, ale asi bysme si museli nechat vyndat jedno žebro jako Merlin Menson 😀

pajka00
12. únor 2010

Broučku-anopyrin beru taky-ráno jednu tabletu..+ utrouše a + prednison-ale tu mi snížil včera jen na 1/2 tablety denně....
Ratat..to že máš na jiném testu světlejší čárku nic neznamená. Já jsem si dělala 3x mamatest...a tam čárka pěkně tmavla...dnes jsem si udělala jiný-a čárka je tam sotva vidět-takže je jasné, že každý test ukazuje jinak...vůbec bych to neřešila a proto je asi lepší používat jen jeden druh.
Oskenovat je super výraz🙂)asi ho začnu používat.))

tulanek
12. únor 2010

Ahoj holky,kdyby to slo ted hned oskenovat,bylo by tonadhernyyy,by clovek mel hned po nervech,ale bohuzel 🙄 jo a me se dneska taky zdalo,ze mam // na testu,ale nevim,jesli nevadi,ze ten test pocural predtim velkej Tulan 😀 😀 😀 asi ho budu muset dneska proklepnout 😀

broukb
12. únor 2010

Jo tak to je v pohodě..já beru 1/4 anopyrinu 400, 1/2 prednisolu, utrouše a listovku 😉 j měla jen blbej pocit z toho, že je tam napsaný, že byse neměl užívat v těhu a dlouhodobě...ale tak snad vědí ci dělaj 😝

broukb
12. únor 2010

Tuli nekecej on ti je samou láskou sežral?? 😀 😀

pajass
12. únor 2010

jdu čumákovat na tv, odpoledne přijdu, zatím pa

pecicka
12. únor 2010

tak vás holky všechny zase zdravím, jsm opět tady, nemůžu to při pátku takhle přehánět v práci, ro by nešlo 🙂

pecicka
12. únor 2010

holky a zkoušely jste někdo brát calibrum baby plán? Bere se to když chce člověk otěhotnět a první 3měsíce v těhotenství, prý je to moc dobrý