Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
17. únor 2010

Tuli..samozřejmě, že do //🙂 se zapiš....ať je nás tam víc....No a jinak pokud jsi měla MS naposled 14.1...přesně jako já, tak jsi v 5.týdnu:)
Evi prdej na to-však on ti ten úklid neuteče....aspoň mně se to ještě nestalo 😀

tulanek
17. únor 2010

Kecas?????? 🙂 ja uz jsem takhle pekne tehotna,jo?? 😀 tyyy jo,tak my to mame takhle stejne nakonec,to je mazec,jesli by nas to na zacatku napadlo,co? 🙂

suzanna
17. únor 2010

Holky tady si muzete vypocitat termin porodu a objevi se vam tam i stari plodu.
http://www.emimino.cz/htm/vypocet.htm

tulanek
17. únor 2010

holky,ja jeste na pridani do tech dvou pockam,do toho 24,2 to je oficialni test,jo??? 🙂 nezlobite se ze ne? 😕

evik73
17. únor 2010

Však já taky nebudu dělat kdoví jakej úklid,jen tak trošinku,aby se neřeklo 😀 😀

Suzi....vypadáš na klučíka,moc ti to sluší 🙂 🙂

suzanna
17. únor 2010

eviku,ty jsi me potesila 😵 aleee kazdy mi pri 3 holkach vzdycky rikal,ze budu mit kluka 😀
Tak ja nevim,ale prala bych si ho moooc.

pajka00
17. únor 2010

Tuli-já jsem taky čekala až na výsledek krve..né že bych byla pověrčivá...ale pro jistotu🙂 takže jo, my to vydržíme🙂)
díky suzy hned mrknu

suzanna
17. únor 2010

holky ja si taky do nastaveni hned nepsala :cekame miminko,taky jsem se bala,abych neco nepoto...moje babicka mi jeste ted rika,zadny veci si jeste nekupuj,ale ja uz ted nakupuju 🙂

salopa
17. únor 2010

ahojky držtičky ukecaný 🙂 jste toho zase napsímenkovaly 🙂
misando: To mě mrzí, ale ty jsi holka šikovná..takže další pokus to jistí.
Prostě jak říkám..bude nás víc, nebudem se bát vlka nic. 😉

misanda
autor
17. únor 2010

jsou to držky 😀

já mám uklizeno, vypráno a vy furt krafete 😀

evik73
17. únor 2010

Suzi neboj,teď to vyjde a bude to kluk jako buk 🙂 🙂 Těch bab už vás je na toho tvého chlapa až až 😀 😀 no a i kdyby to byla holčina,tak stejně budeš šťastná vid?

evik73
17. únor 2010

Míšo a ty jdeš na kontrolu do Pronatalu?Nebo ke své dr.?

misanda
autor
17. únor 2010

evi, já půjdu ke svojí mudře...snad mě vezme hned příští týden...

suzanna
17. únor 2010

eviku no jasne,ze budeme stastni i za holcinu,jak se proste rika:Zdravi je prednejsi 🙂

suzanna
17. únor 2010

misi jak uz jsi psala: 1IVF je na to,aby se zjistilo na co jak telo reaguje a tak a po druhy to klapne to mi ver! 🙂 Ja jsem toho dukazem 😉

evik73
17. únor 2010

Jo a ještě co se mi dneska zdálo...fuj tajbl sen!!!Kromě křečí a bolesti břicha jsem se probudila uplně spocená....můj drahoušek se chtěl se mnou rozvést a odstěhovat se k nějaký fuchtli s děckem 😢 😢 když jsem mu to ráno říkala,tak prej ty jsi praštěná 😀 😀 tak jsem hned věděla,že na rozvod to není 😀 😀 no nejsem já blbka?

misanda
autor
17. únor 2010

Suz, to věřim 🙂 víc než kdy předtim a hrozně se těšim 😀

asi jsem fakt řáchlá 😀

misanda
autor
17. únor 2010

evi, to jsou sny 😀 koukám, že jsi měla pestrou noc celkově...já se vzbudila asi ve dvě a měla jsem úplně zpocenou deku...?...snad na mě nic neleze...?

suzanna
17. únor 2010

Misi to teda nejsi,protoze ja mela uplne ten samy pocit a na druhy IVF jsem se moc tesila.
eviku to ja mela obcas taky desny sny a mam i ted...zdalo se mi ,ze porad rodim a rodim nejdriv jednu holku pak 2,3 a nakonec byl kluk 😀 tak by se to mohlo aspon splnit 😵

evik73
17. únor 2010

Míšo já jsem taky důkaz,první Ivfko nic a potom ric.....třetí mi nevyšlo,tak budu spoléhat na ketík,že vyjde,s tím nemám zkušenost!A jaro by pro mě mohlo být plodnější období....s Bárou jsem otěhu na jaře a to 2 IVF bylo taky na jaře 🙂 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

suz, dííík 🙂 já měla vlastně ten první pokus úplně stejný jako ty, co? 🙂

ty jo, rodit tři děti...no to bych asi nechtěla 😀 já bych naopak brala jenom samý buchty zase 😀

misanda
autor
17. únor 2010

jj, já si myslím, že jaro je celkově pro organismus lepší, je takovej víc nastartovanej 🙂 tak uvidíme. Evi a ty půjdeš do toho KETu kdy?? hned další měsíc??

pajka00
17. únor 2010

Ono když to 1.IVF nevyjde-tak to není žádná katastrofa, takže vůbec se neplaš a evi-tobě ten ketík vyjde-je super, že máte mrazáčky-takže o to to máš lepší. Misa si to prostě všechno zopákne znova-je to mladá holka,ne?🙂 a už víš do čeho jdeš a ten porod příští rok to jistí-holt kartář určitě nelhal-já mu věřím-já jsem toho důkaz🙂

misanda
autor
17. únor 2010

pajko, já jí taky věřim, zatim mi to fakt vyšlo všechno, i to, co se netýká dětí 🙂

já doufám, že příští pokus dojdeme aspoň k té PK, za to bych byla moc ráda...je to přece o dost větší jistota 😉

suzanna
17. únor 2010

Cetla jsem,ze teplejsi obdobi je pro oplozeni vhodnejsi ,tak ti budeme Eviku drzet moc palecky na KET,vzdyt mate 6 bojovnicku tak on se urcite jeden chytne ,tim bych si byla jista 😉
jj misi my meli pri 1 IVF take jedno 4bunecne embryjko...

pajka00
17. únor 2010

v každém případě je jaro lepší....na všechno a já se už neskutečně těším, až poleze tráva a stromy se budou zelenat, ptáci řvát a bude mi dobře jenom ve svetru a vonět vzduch..některé si budou dělat testíky a budou mít //..no netěšíte se taky?🙂

misanda
autor
17. únor 2010

já milujuuu jaroooo! až na ty narozeniny 😀 furt je mi víc a víc, nějak tomu nerozumim 😀

pajka00
17. únor 2010

HOlky ono je asi fakt rozdíl, když vám zavedou 1 čtyřbuněčné nebo 2 osmibuněčné...já jsem ten druhý případ a vidíte, jak se krásně chytil...suzy to stejné, takže misi- příště už budou 2 osmi-a uvidíš ten frkot🙂

evik73
17. únor 2010

Jasně Mišo,hned v březnu,nač to odkládat,příští pátek to jdu domluvit do Caru,jak to pak probíhá před Ketíkem,pže s tím fakt nemám zkušenost a asi taky záleží,jestli budu nějak stimulovat sliznici,nebo nevím,jak to je,jestli se začína při MS,tak by to mělo vyjít nějak kolem půlky března.

misanda
autor
17. únor 2010

ty jo, evi já ti dám kdyžtak svojí sliznici 😀 já jí mám i v normálním cyklu jak kráva 😀

takže Evik začíná éru jarních těhulí 🙂