Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
24. únor 2010

eviku 😀 nejstarsi uz u nas nebydli studuje v jinem meste tak ta prijede jen obcas.Snad ta prostredni ta ma moc rada male deti a ta nejmladsi mi rekla,ze se bude strat jen o holku 😀 ale nebude ji prebalovat 😀
Neboj urcite budes za chvili krasne tehulkovat 😵

marrad
24. únor 2010

ahojte babky, tak dnes sme absolvovali dalsi v poradi SPG....
opat vzorovy.... 😉

broukb
24. únor 2010

co to tu čtu..halo..halo..já tady nikdy nikoho starýho neviděla tak nevim o kom mluvíte 😀 😀

tulanek
24. únor 2010

Ahoj holcicky 🙂
Pecicko,moooc na tebe myslim a drzim palce,at bojovnicek bojuje!!!!! 🙂
Pajko ahoj,jo jo,ja mam vsechny zavadet,taky mi rekli,ze je to ucinejsi,ze pri polykani,je ucinnost jen 15%,tak me ted z toho pipina zacina slintat 😀 jo a me se normalne v noci ve 23:15 stalo,ze jsem dostala takovej hroznej hlad,az me bylo blbe z hladu,tak jsem si musela vzit banan a pak jsem mel afurt hlad,ale to uz jsem radsi zaspala a rano,o pul sedme hlad,jak krava 😀 a blbe mi ted fakt byva az vecer,kdyz sipredstavim jidlo,no ale o pul noci,se mi apetit zase meni 😀

Eviku,ja bych ti nejradeji se vsim tim jidlem jela pomoct,ale nevim,jesli by ti neco zbylo na hory 😀 😀 ja miluju bramborovy knedliky a spagety,ale dneska bych si hrozne dala uvareny vejce,po kterym je mi hned blbe,zabalila bych si ho do slaniny a k tomu bych si moc dala vlašskej salát,auuuu,ja ma na to takovou chut 😵 😵 😵

Broucku,tak to jsem rada,ze to v praci pochopili a muzes byt v klidku doma,to je hned lepsi pocit vid 🙂

Ostatni mooooc zdravim 🙂

jo a jeste,dnes jsem 16.den od ET a carka je konecne stejna,jako ta druha 🙂 dnes je ten muj oficialni den na testovani totiz 🙂

pajka00
24. únor 2010

Taky jsem si vzpomněla na Dadu....určitě to bude dobrý...brrr čeká to všechny vyšetření mimča-jestli je OK , už teď mám strach.
Dcera odchází v září na intr....mimčo se má narodit v říjnu-tak sice mi nebude tak moc smutno po dceři-když nebudu mít čas nad tím dumat a nebude tam ticho, ale bude mi mooc chybět i jako chůva. Však byla naštvaná,že se to narodí až v říjnu.)
Chůvy se vždycky hodí.

tulanek
24. únor 2010

vy jste holky prdly,v tehle diskusi nen NIKDO stary!!!!!!!!!!!!!!Jsme tu samy kocky mlady a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

mimzy
24. únor 2010

Ahojte kočky všetkých vás zdravím 🙂

tulanek blahoželám, chcela by som sa ťa opytať, kolky den si si 1x spravila test?

tulanek
24. únor 2010

Jeeee Dada,tyyy jo,ja uz mam tui hlavu z toho vseho deravou,taky drzim moc palce,pesti,at je vsechno v poradku a straseni bylo zbytecny!!!!!!!! 🙂

Pajko,no to verim,ze je ji to lito,ale o vikendu si vzdycky uzije o sto sest 🙂 🙂 a verim,ze i tobe bude chybet....

Mimzy,ahoj 🙂
dekuju moc!!Ja jsem to mela trochu jinak vis,8 den od ET mi brali krev na HCG a diky tomu jsem zjistila,ze se zadarilo a ze jsem tehotna,pak uz jsem jen zkousela delat postupne testy,jesli carka sili 🙂 ale nejlepsi je fakt udelat az tak ten 13-14 den podle me,to uz by mohlo byt hezky videt,ale je to opravdu u kazdeho uplne jinak,nekomu je to videt driv,nekomu pozdeji,zalezi jak komu to hcg roste vis...

mimzy
24. únor 2010

ďakujem za odpoved, ja som mala ET 15.2. bez PK, a dnes som sa testla aaaaa.... bol neg. :( tak ma to trocha vzalo, radsej si uz testy nebudem robit a pockam do pondelka na vysledok z krvi

tulanek
24. únor 2010

Mimzy,opravdu neves hlavicku,to je devaty den a bez PK to vetsinou trva dyl,nez je neco videt,ja mela PK-5dni vis,neboj,to je prave nejhorsi,delat brzo test a pak je z toho clovek trebas zbytecne smutnej,kdyz nevyjde na poprve,jak si preje...Drz se a ver,ze musis jen pockat jeste par dni!! 🙂 ja nez jsem vedela o te krvi,chtela jsem testovat az 13 den,nespechala jsem na to radsi,taky bych byla vynervovana totiz...

misanda
autor
24. únor 2010

ahoj holky, tak jsem zpět od mudry...další pokus cca květen-červen 😒

broukb
24. únor 2010

jéé Misi jak to??tělíčko si musí odpočinout viď 😖 nevěšv hlavinku holka...uteče to jako voda 😉

suzanna
24. únor 2010

misi rekla ti proc musis cekat?

evik73
24. únor 2010

Míšo ahojky,to jsi asi nechtěla slyšet což?Co se dá dělat,ale teď bude krásně jaro a opravdu to uteče....já vím,že tyhle kecičky jsou na h...o,pořád holt musíme čekat a čekat...je to na palici ☹

misanda
autor
24. únor 2010

suz,no, tak od mojí pojišťovny trvá schválení 6týdnů 😒 no a pak budu nadopovaná opět zoladexem...holky, nejhorší je, že se celá ta situace kvůli tý mojí endometrioze může opakovat... 😖

misanda
autor
24. únor 2010

no a teď máme měsíc snažení doma 😒

boruvkova
24. únor 2010

Ahoj Misando,

tak to me tedy mrzi☹ takze to vypada, ze asi pujdeme spolecne, kdyz to tak vidim. V Pronatalu maji plno, takze jsem jeste nebyla na KO po neuspesnem prvnim pokusu, coz znamena, ze ja jeste vubec nevim, kdy bych mohla jit na druhy pokus. Nejblizsi mozny termink kontroly, ktery nam dali, je az 10.3. a az tam se dozvime co dal. Takze si myslim, ze nez mi schvali leky pojistovna, tak se asi zase sejdeme v terminech🙂
Co mas za pojistovnu?

suzanna
24. únor 2010

misi to s tema pojistovnama to je fakt na ho..o 😖 nechapu,proc nezaridi nejaky jiny system, kdo ma porad cekat nez oni neco schvali.No se neda nic delat nez cekat 😒 ale bude hezky pocasi a utece ti to.

tulanek
24. únor 2010

holky,tak aspon jedna dobra zprava,schvalili zpatky materskou,jaka byla minulej rok 🙂

evik73
24. únor 2010

To nechápu,co jim na tom tak trvá,schválit to až za 6 týdnů...jsou to hňupové!!Míšo,určitě to zvládnete,máš to určené z karet 😉

misanda
autor
24. únor 2010

boruvka : já mám tu průmyslovou - dříve českou národní. a u ní to prostě trvá. zase ale posílá víc léků než třeba vzp.

ty jo, a úplně mě jebne, jestli tam pak přijdu před prvním zoladexem, mudra mi udělá utz a budu zase celá zasratá ☹ a budu muset na laparo ☹

pajka00
24. únor 2010

Miši....a nevychází to náhodou podle kartáře, který ti řekl, žemáš rodit,kdy?v únoru 2011? Tak to by přesně sedělo🙂
jo tuly-už jsem to četla-to je aspoň dobrá zpráva, že dostali rozum a vrátili zpátky peníze...kreténi.

boruvkova
24. únor 2010

☹ je to naprd, ale zvladneme to. Ja snad endometriozu nemam, zase jsem ale mela pri stimulaci prd reakci, takze to si nevyberes. Me hlavne zarazi, ze u nas v caru, si muzes dojit na krev kdyz chces, ale klasickou kontrolu po ivf proste nemas, objednava se na utz pouze kdyz je test pozitivni, na krev jdes kdyz chces sama, nikdo te nedoporucuje, v podstate kdybych si tam kvuli tomu nevolala, tak ani nevim, ze ta moznost tam je. Takze ja u te doktorky tedy jeste nebyla. Ted si rikam, ze pujdu v pulce brezna a nez se to vsechno vyridi, tak bude kveten-cerven. Ja kdyz holky vidim, jak to tady tehotni, tak proste nechci cekat tak dlouho.. 🙄

misanda
autor
24. únor 2010

paji, kartářka řekla jenom 2011 🙂 jenomže já se prostě bojim, mi mudra říkala, že to endometrioza mi způsobuje málo a nekvalitní vajca a že se to může i nemusí opakovat...ale že super kvočna nebudu už nikdy...a že bohužel může dojít i na věc, o který zatim nechce mluvit - takže na darovaný vajíčka ☹ ☹ ☹

já to nějak prostě nemůžu rozdejchat a řikám si, že bez toho snažení a IVF by mi snad bylo mnohem líp.

misanda
autor
24. únor 2010

boruvko, já jezdim do Pronatalu jenom na ty zákroky, takže nevim ☹ ale chápu tě...já jsem proto ráda, že se o mě ta moje mudra takhle separátně stará...aspoň vim, co bude nebo nebude a můžu si podle toho aspoń trošku zařídit život 😉

tulanek
24. únor 2010

Misi jo,neboj,kartar to jisti a ty mu preci veris!!!! 🙂

Pajko,ani mi nemluv,ja byla tak nasrata,ze maj stesti,ze to vratili zpatky,idioti....Hlavne,ze by meli na automaty 😠

misanda
autor
24. únor 2010

tuli, právě že už po dnešku nějak nevěřim ničemu 😒

boruvkova
24. únor 2010

Holky ja na kartarku radeji nespoleham, ja jsem totiz udelala uplny opak, nez mi doporucila, takze kydz je tady rec o kartarce, tak se klepu. Radeji se na to snazim moc nemyslet. Tenkrat mi nedoporucila milacka, ze bych se z nej zblaznila... no tak jsme spolu.. tak doufam, ze neskoncim v tech Bohnicich 😒

misanda
autor
24. únor 2010

boruvka : se tam kdyžtak sejdeme 😀 a dáme si místo pupků polštáře a budeme si hrát na těhotný 😀

boruvkova
24. únor 2010

misi: 😀 asi tak nejak 😀, muzu se zeptat, kam chodis do car?