Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
28. říj 2009

abig : safra, a já už doufala, že aspoň ty budeš mít štěstí!!! tolik jsem ti to přála ☹...takže leden je náš...doufám teda, že mě zase ta endoška do tý doby s prominutím nezasere...

abig
29. říj 2009

Dobré ráno holky !!!!

Misanda, to víš, že do toho půjdeme v lednu spolu. Uvidíme, jak dořešíme tu laparku, přemýšlím, že bych se ji vyhla, když nebyla zapotřebí dodnes. Když tak bychom do toho šla po druhém IVF, kdyby se nezadařilo.
Jinak ms se dneska lehce odhlásila (41DC), zatím bez bolesti, tak uvidíme, jestli se rozjede, tak jak má.

Endošku přeléčite, a bude dobře, hlavu vzůru.

Jakpak to vypadá u ostatních ?

misanda
autor
29. říj 2009

brýýý den 🙂

tak dneska už mám lepší náladu...laparku zvládnu, a pak to uteče...ten den stejně prospim a pak další a jdu domů 🙂 nejhorší bude den před laparkou. to čekání ☹

s tou endoškou se právě bojim, že nepřeléčíme - mudra mi říkala, že se to dost vrací zpátky...jakoby ta tekutina ve vaječnících a celkově, endometrioza debilní ☹

ale jsem ráda, že budu mít s kym stimulovat 🙂...jsem zvědavá jak mě teď budou dva měsíce utlumovat - ten umělý přechod - jak se budu cítit...no, ale myslim, že to bude pěkně na pikaču 😀

co tvoje ms??? užžžž??? 🙂

jinak my byli v úterý v pze, potřebovala jsem to volno, abych se dala dohromady...no, řvala jsem ještě včera...dneska už je to ok...uvidíme, co bude dál...

abig
29. říj 2009

Misanda: Nesmíš to vzdát před samotným bojem, zkolí tě jiné věci, projít si skrz IVf taky není procházka růžovou zahradou, tak to nevzdávej a bojuj !!!!

MS se hlásí o slovo, takové nijaké špinění, ale aspoň něco, uvidíme, jak se to vyvrbí.

Už tě utlumí nyní, nebo to špatně chápu ?

misanda
autor
29. říj 2009

abig : nene do přechodu mě budou dávat až po laparce 🙂 tak jsem na to zvědavá 🤐

tak to MS do večera určo dorazí!!!! teď jdi zatlačit 😀

dckami
29. říj 2009

krásné odpoledne děvčata 😉 ,
vrátila jsem se z Pronatalu, tak vám muísm rychle napsat - paní dr. mi potvrdila těhu, dle utz jsem 5+6tt, mimi má 4,4 mm, na další utz pojedu 16.11., to už má být vidět srdíčko a rozloučím se s CARem. Termín porodu spočítala na 25.6.2010. 🙂 😵

wrtulka
29. říj 2009

Ahojky Dckami mooooc velká gratulka!!! tak moc ti to přeju stejně je vidět že když člověk bojoje že nakonec vyhraje 😵

abig
29. říj 2009

Dckami: Super, budeme se těšit, jak budeš pupíčkovat ..... jsi pro nás "důkazem", že to funguje a je to pro nás motivace ...
Krásné letní miminko, se budeš chlubit, viď? Budeme rády ... 😉

Misanda: Tak to jo, jsem si to nějak nedokázala dát dohromady .... 😅
No, tlačit nebudu, bolí už i břuch, takže mrcha mrchovatá dorazí ...
Zítra budu volat mudrovi, jestli se mu hodíme na sál na počátek prosince, nebo to necháme až po dalším (pokude se nazadaří) pokusu.

Jsem to počítala, buď bych mohla začít stimulovat kolem 27prosince (pokud mrcha nebude dělat cavyky) nebo až na konci ledna ... ale to by došlo k ET až v únoru a na to jsem dost netrpělivá 🙂

Otázkou je, za jak dlouho po laparo můžu jít na IVF.

misanda
autor
29. říj 2009

abig : já myslím, že důležitý je, že po IVF dodržíš "šestinedělí" a pak můžeš začít stimulovat. uvidíš co ti řekne mudr..jsem zvědavá!!! ty jo, bych potřebovala to tvoje hnaní se na laparo 🙂 a proč ti teda tu laparo neudělají ted? v listopadu??? stejně by se měla dělat po MS...ne???

já už radši nic nepočítám...vidíš jak jsem dopadla..t.aky jsem počítala 🤐

kami : super zpráva!!! tak hlavně ať máš celé těhu v pohodě !!

abig
29. říj 2009

Misanda: Taky jsem si říkala, že to tak o týden posunou ... ale chce to dělat přímo dr.z Caru a musí mít zamluvený sál ... a má plno ... a chce to dělat jen a jen po ms .... takže nevím, jak se domluvit, když se mi ms zase zpozdí ...

Sakryš, když do toho laparu půjdu v prosinci, tak konec ledna to jistí .... to mám za to, že jsem netrpělivá ... necháme to doktorech .... jen jsou to moje soukromé "plány" ....

misanda
autor
29. říj 2009

hele, třeba bude nakonec nějakej odpadlík a to místečko se uvolní, ne? stejně nechápu, proč ti chtějí dělat "kontrolní" laparo 🤐

abig
29. říj 2009

Třeba, necháme se překvapit ... uvidím, jak to zítra bude vypadat s ms a budu volat a domluvím se, tedy jestli sea domluvím 😀
Tak to taky nechápu, proč se do mě chtějí podívat, no ale pro klid v duši .... z druhé strany zase, co když něco najdou a bude se to moci řešit ? Tak bych eventuelně kvůli nějakému problému mohla zbytečně promrhat další pokus .... ale to si fakt nemyslím .... kvůli manželovi musíme mít ICSI, moje vaječníky "vyprodukovaly" nadstandartní počet vajůch, oplodnit se oplodnily ..... tak nevím, kde je problém ... no asi v těch procentech úspěšnosti ...
Kdybych vyhlásila sázku, že se tam nic nenajde, tak bych asi vyhrála ... doufám, že se teď nerouhám 😅

Když dojde k laparu, budu si naprosto jistá, že jsme pro to udělali úplně vše.

mirabela
29. říj 2009

Holky, ahooooj. Dckami, moc gratuluji ještě jednou, mám moc radost z budoucího letňáčka.

mirabela
31. říj 2009

Teda, holky, špatně vidím, či co? Nikdo nikde už 2 dny? Tak snad je to proto, že si kráááásně užíváte víkendu! 😵

assh
1. lis 2009

Ahoj holky 🙂 mohla bych se k vám přidat? už vás nějakou dobu čtu... 🙂 Taky čekáme na první IVF... doufám, že bude brzy, minulý týden jsme byli na první konzultaci, chtěli ještě kontrolní spermio, ta to jde manžel v úterý a já příští pondělí na ultrazvuk - a tajně doufám, že už bysme se mohli domluvit co a jak přesně, kdy bysme začali stimulku... IVF nám bylo doporučené po manželově špatném spermiu

abig
2. lis 2009

Dobré ráno holky!!!!

Assh, samozřejmě, že jsi u "nás" vítána.

Dnešní hlášení ode mne je, že ms v pátek dorazila a dnes pomalu a jistě končí. Pokusím se dneska dovolot mudrovi a domluvit se, jestli do toho lapara půjdeme nebo ne .... spíš hlavně kdy, protože chci jet s manželem na vánoční Prahu, tak ať s tím není problém .....

Mirabel ahoj, o víkendu tady holky moc nechodí 🙂 Většina z nás asi píše z práce a občas nakoukne k večeru z domu.
Misanda: Tak jak ti dneska je ? Už je to lepší ?

larri
2. lis 2009

Ahoj holky,
abig po laparce muzes stimulovat dalsi mesic.Ja jsem byla v prosinci na laparce,v lednu pri MS jaem sla na hormonalni profil a u dalsi stimulovala.Ty uz na hormonalni profil asi nepujdes,tak muzes zacit ze stimulaci.

Misando,psala jsi,ze po IVF se musi dodrzet sestinedeli.Po IVF muzes stimulovat az za tri mesice.
Vlastne pri treti MS od predesleho IVF,muzes stimulovat.

evik73
2. lis 2009

Ahojky děvčátka,jsem další adept k vám do diskuze,taky čekatelka na IVF...můžu se přidat?Taky vás občas pročtu a koukám,že těch problémů je všude plno,tak se do toho opřeme a za pár měsíců 😀 ,budeme šťastně držet míma v náručí,co vy na to?

sophiejane
2. lis 2009

larri, mě řekli v car, že to je mýtus, že musí být 3 měsíce pauza... ale že to stejně tak zhruba vychází, když se znova žádá pojištovna...ale povinná pauza 3 měsíce prý není...

envy
2. lis 2009

čau holky 😉

u mě dobrý...už mi pobolívá břuch, takže doufám, že MS na cestě...??? tak po antiko snad přijít musí ne? 😅

envy
2. lis 2009

hele ta pauza mezi IVF by ale podle mě být měla 😖 aspoň co se stimulací týče - nepočítám KET na který stimulovat nepotřebujete. Si vem zatížit vaječníky dva měsíce po sobě 🤐

envy
2. lis 2009

abig : už jsi zjistila co s tím laparem????

abig
2. lis 2009

Vítám nově příchozí 🙂 Evík, Sophie ..,

Envy: dneska budu volat, jestli jo nebo ne a hlavně pokud ano, tak kdy 🙂

evik73
2. lis 2009

abig díky za přivítání a sophi tobě ještě jednou ahoj

envy
2. lis 2009

abig : no vidíš, nakonec budeme mít nastejno víc věcí 😀

Evíka taky vítám 😉

sophiejane
2. lis 2009

jo holky a omlouvám se, že jsem vám sem tak vpadla... 😉

abig
2. lis 2009

Sophiejane: nemusíš se omlouvat ... pokud ti můžeme nějak "pomoci", tak jsi vítána .. 😉

abig
2. lis 2009

Envy : Nakonec budeme stimulovat naprosto souběžně 😀 , tebe čeká dlohý protokol, viď ? Tak uvidíme, jak se sladíme ... pokud bude laparo, tak já začnu až ke konci ledna, ale pro změnu, já budu mít krátký prototol ..
😵

evik73
2. lis 2009

envy díky a budu držet palce všem,ať nám to vyjde.Pro dnešek se loučím,Pc obsadí dcerunka,tak já mám smůlu.Mějte se holky krásně a pozitivně 😀

larri
2. lis 2009

sophie a mi to takhle rekli u nas v CAR,ze muzu zacit stimulovat pri treti MS.Hlavne taky kvuli vajecnikum,to uz tady nekdo psal.

Kdyz jsem byla na laparce pri mimodeloznim,tak mi bylo taky receno,ze mam mit pauzu tri mesice,ale vzhledem k me situaci,otehotnim jedine IVF ,tak at se objednam na dalsi konzultaci tak,at muzu stimulovat nejdriv za tri mesice.