Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
7. únor 2010

Jasně Cibko,tento rok bude plodný a my se všechny dočkáme 🙂 🙂 ..musím na chvíli přepustit net dcerunce,tak zatím pa pa... 🙂

cibka
7. únor 2010

evik pa opatruj se 😀

frflenka
7. únor 2010

Ahoj holky.Chtela bych se zeptat,jestli mam narok na nemocenskou od toho dne,kdy zacinam pichat injekce?Moc dekuju za odpoved.Pracuju na smeny a sama bych si je proste nepichla...Vim,ze jste o tom uz tady nektera psala,ale hledala bych to hodne dlouho a mam pred sebou dneska jeste furu prace a malo casu... ☹

tulanek
7. únor 2010

Pecicko ahoj,dekuju moc za podporu psychickou!!Urcite,jak dojedu domu a budu mit bobisky nebo bobiska v brisku,hned budu psat!!! 🙂
Salop dekuju moc i tobe za drzeni!!!Cibi i tobe patri velkyyyy diky,doufam,ze mate faktvsechny pravdu a ted uz si pro ne proste prijedu a daji mi je do pupika a uz je nikdy nepustim 🙂 pro me je to proste porad jako sen,to ze tam na me cekaji,je neuveritelny,ze uz zitra je to tady 🙂

tulanek
7. únor 2010

Ahoj Frflenko,promin,jsem zapomnela...Hodne holek zustalo doma az pozdeji a CARY primo davaji neschopenky az chvili pred punkci,ale kdyz pujdes k obvodnimu nebo ke gynekologovi,tak ti vystavi neschopenku urco driv,pokud se s nima da alespon trosicku mluvit 🙂 ja jsem byla v praci par dni,co jsem zacala s injekcema,ale taky mi to pichal pritel,pac ja jsem na sebe byla moc opatrna,chlapi jsou sikovni 😉

cibka
7. únor 2010

tulanku to je samozřejmost az takhle budu čekat treba já taky mi to bude pripadat jako sen 😉

misanda
autor
7. únor 2010

tuli, držím a věřím 😉

cibka
7. únor 2010

tulánku a pustit se musí ale az za 9 mesíců 😀 😀

cibka
7. únor 2010

frflenka určite záleží na dr pokud je nejaký s kterým se da mluvit tak ti neschopenku napíse hned, a určo bys to zvládla i sama holky si je taky píchaly samy 😉

cibka
7. únor 2010

a co handik už ti dorazila ms holky kde jste

tulanek
7. únor 2010

Cibi,diiiky.... 🙂 jo,za devet mesicu,to uz by mohlo 😀 ale driv ani ň 🙂

Misicko a tobe taky velky diiiiiiiiiiiiiiiky 😉

cibka
7. únor 2010

tulanku ja se snad tesim víc nez ty moc ti to preju a kolik minísku si nechás zavest

tulanek
7. únor 2010

Jsi zlatouch Cibi!!!Kdyz opravdu vydrzi,tak jak jsou ted a budou tedy dve embryjka vhodna,tak sup s nima do pupika 🙂 tak doufam,ze ta dve si tam na nas opravdu pockaji 🙂 moc by jsme chteli i dvojcatka 🙂

cibka
7. únor 2010

ty jo tak tulankové budou mít dvojčátka 😀 to je krásný, mam kolegyni v praci byla taky na umělým a má taky dvojčátka a dokonce páreček 😀
no a ani není vyloučeno ýe kdyz zavedou 1 ze nakonec z toho taky nebudou 2 😀

cibka
7. únor 2010

uz aby ste holky začly testit škoda ze to nejde tak za týden nebo drív podle toho jak ted všichni čekáte na testíky tak to budou porodnice narvaný 😀 to bude miminek
tulánku a co kdyby to byli trojčátka šli byste fo toho ja chci aby mel tulánek dvojčátka juchuu

tulanek
7. únor 2010

🙂 🙂 a povedlo se ji to na poprve? 🙂 no ani mi nemluv,jsem zvedava,co to se mnou bude delat ty moje nervy,myslim,ze u kazdyho curani budu nerv,jesli nepotkam cervenou 😅 no,abych pravdu rekla,asi by jsme si je nechali,pac se bojim,jak uz tu psala Evik,ze jak do toho clovek zasahne,abych neublizila tem dvema,tak jesli maji byt tri,budou...Ale to uz by byl teda megahukot 😅 Krasny by bylo jedno,krasny dve a za par let treba treti 🙂 a co vy,uz vite,kolik jich budete chtit?

cibka
7. únor 2010

povedlo se jím to na podruhý podruhé ale ona mela nejaký problém tak si to musela nechat vzít ale noboj ty ses jiný prípad
no já nevim zálezí co nám doporucí strasne bych chtela jen jedno ale asi pro jistotu necháme zavést 2 tobě doporučili zavést 2 nebo to nechali na vasem uvázení

cibka
7. únor 2010

a cobyste radši vim ze to je jedno ale manza by chtel holčicku, prej ze jí bude učit hrat na kytaru no jestli bude mít po me hudební sluch tak teda nevim 😀

tulanek
7. únor 2010

Nam rekli,ze je to na nas,ale ze dve je samozrejme vetsi pravdepodobnost a pac pritel uz chtel dvojcatka predtim a ja si na tu myslenku zvykla a dokonce se zacala i tesit,tak uz se nebylo nad cim rozhodovat 🙂 ja bych chtela radi asi chlapecka i kdyz driv jsem chtela porad holcicku...A parecek by byl nadhernej,to teda jo,ale jeste jsme si rekli,ze kdyz by to byly dva kluci,tak by se jmenovali po dedeccich a ty by meli silenou radost a my s nima 😀 ale i kdyby to mely byt dve holcicky,budeme nejstastnejsi rodice na svete!!!! 🙂 velkej Tulanek si porad planuje,jak je bude brat na hokej,na kolo a na čundry 🙂 do prkynka,uplne jsem se zasnila 🙂 jeee,na kytaru,to je krasny,manza hraje?A na jakou?To jsem vzdycky chtela umet 🙂 neboj,on by ji ten sluch vsugeroval 🙂 🙂

cibka
7. únor 2010

ty jo tak kluci a hnedka 2 to by byla doma přesila co 😀 jo manžel hraje má elektroakustickou a k vánocum si vybral elektrickou fendra tak byl celej nadšenej, ja jsme spís sportovní typ takže bych je brala taky na fotbal hokej atak kdyz reknou že je to na nás a bude treba málo mrazáčku tak pujdu taky do dvou manzelovi jsem to rikala tak se stim uz taky trosku smířil už se taky tesí 😀

evik73
7. únor 2010

Tak koukám,že už plánujete počty dětí a dokonce i koníčky pro dětičky 😀 😀 já se z vás picnu holky 😀 😀

cibka
7. únor 2010

eviku to je jen tak z dlouhý chvíle 😀 jak se más

evik73
7. únor 2010

cibko tak jak se můžu mít,jsem drobátko nervní,ale jinak to jde...občas tu píchne a tam bodne,snažím se to moc nevnímat,jen pořád chodím na wecko kontrolovat slipovku...a zatím ťuk,ťuk,ťuk musím to zaklepat....dobrý!!!Tak už bys taky mohla začít stimulovat 😀 😀

evik73
7. únor 2010

A když už tady řešíte,kdo co chce,tak my samozřejmě chlapečka,aby jsme byli 2 baby na 2 chlapy 😀 😀 a to nesmím počítat psí klucí 😀 😀

broukb
7. únor 2010

Brý večer 😀 teda tady se to rozjelooo 😀 My byly dneska na procházcena něco pokoupit.Manža si dal na plochu zvětšený embryko tak to jsem čuměla...asi se taky těší brouček můj 😵 , ale zatim kolem mě našlapuje a ňuchňá mě, ale bříško zatim ne...myslim, že potřebuje trochu času 😉
Tulánku držim palečky,aby si měla 2 krásný miminka do pupíčku a mooooc sis to užila 😵
Eviku obdivuju tvoje nervíky já už bych se tam nejradši koukla hned...a ty se mi zdáš strašně v poho.Ty prostě víš, že to vyšlo a my to víme taky 😀 😀
Cibko určitě to přijde uvidíš,začneš a ani nemrkneš a budeš mít toho svýho bumbrdlíčka muzikantského v bříšku 😀
Vítám nováčky...a frflenko inekcí se neboj, já normálně omdlévala i u odběru a stimulku jsem zvládla píchat sama i v práci. Ale pokud by si se cítila líp, tak si zajdi k obvoďákovi 😉

evik73
7. únor 2010

Tak dívky.....dneska to balím,jdu koukat na Smrt krásných srnců....pěkný film,ale smutný ☹

Tulánku plivat dneska pro štěstí už je si myslím zbytečné,protože tvoje štěstíčka už na tebe čekají 🙂 🙂 ale rozhodně si to užij,protože je to nezapomenutelný zážitek a hlavně podat hlášení,hned jak to půjde 😀

Míšo pro tebe ať mají zítra dobrou zprávu,že to není úplně ztraceno 😉

Jinak všem krásný nedělní večer a zítra se budu na vás zase těšit!!!Kůň s vámi!!

broukb
7. únor 2010

jo a my chceme nejlépe páreček, nebo dvě kočenky....tak se vsadím, že budeme mít 2 kluky 😀 ale to nevadí, oni to vědí, že nám to nevadí, akorát chudinečky asi nebudou mít jméno 😀 😀 to se dřív zabijem

evik73
7. únor 2010

Brouku díky za poklonu,snažím se to udržet na uzdě jak se dá,ale jsem trochu nervozní,jinak bych snad nebyla ani normální... 😕 a ty se nech hezky opečovávat od tvého Brouka,jen ať si uvědomí,co všechno musíme pro rodinné štěstí vydržet...taky si to užívám 😀 😀

tulanek
7. únor 2010

Jo jo Eviku,trocha jsme se tady zasnily 🙂 🙂 tak jsem teda zvedava,jak nam ta nase prani vsem vyjdou,co kdo budeme mit 😀 Eviku,Broucku,moc dekuju a slibuju,ze hned jak to bude mozne,pdam zpravu!!! 🙂 A Broucku chtela jsem se te zeptat,ty jsi mela dve do briska vid a kolik ti rekli den predtim?A kolikatibunecny mas?Ja jsem s tim dneska otravna,jak jsem zjistila,ze to muze mit vic bunek,jak osm 😀 jinak my to mame opacne Cibi,pŕitel sportovec a ja jsem spis hudebni tvor 🙂 tyyy jo,tak to musite mit doma rachot,coz? 🙂 a Broucku jeste,s tim pozadim to je nadhreny,ze si to tam dal,verim,ze jsi musela koukat 🙂

cibka
7. únor 2010

evik má fakt nervy jak ze zelaza klobouk dolu