Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
31. led 2010

Budu na tebe myslet,aby si mohla byt doma ne ve spitale,to by byl hnus ☹ i kdyz by to mozna znamenalo dobry zpravy,to si fakt clovek nevybere...Ja to chapu,kdyz to zvladnes a manza nemuze,tak ses odvezla sama,hlavne ze to slo 🙂 ja bych musela asi na kole 😀 ale ne,ja to mam tak 20-30min mestskou...Jo jo,s tim mocakem to znam,kdyz v noci spim a pak me vzbudi,jam me to dole boda,ze ho mam plnej...I pres den,kdyz nejdu hned je to hnus...Uz aby jsme mely pupiky a uzivaly si to z te hezci stranky,vid? 🙂

ratatooy
31. led 2010

Jj to už pak bude lepší.tak zatím pápá

aladin
31. led 2010

Ahoj holky, jste šikulky. Všem vám moc držím palečky. A čekám, že za pár dní budete všechny hlásit dvě oranice //. Já jsem začala stimulovat. Pořád vás dočítám a těším se, až budu moct taky něco nového přidat. Čeká mě OPU v době, kdy byste měly testovat (okolo 17. 2.)
Kočky, hodně štěstí a ať se vás ti mimišci nepustí.

tulanek
31. led 2010

Ahoj Aladin 🙂
Jsi moc hodna!!!I tobe preju hodne stesti,at vse probiha v pohode,folici rostou a hlasis po KO krasnej pocet!!!Klidne s nama klabos ut ted,jsi nase!! 🙂

aladin
31. led 2010

Tulánku, ty jsi sluníčko 🙂 . Já to všechno s vámi úplně prožívám, ale jak říkám, není toho u nás moc nového. Mám dlouhý protokol, stříkám si do nosu Synarel a ve čtvrtek jedu na KO a pro stimulační výbavičku.

lumpajda
31. led 2010

Ahoj holky, tak jsem vás musel pěkně dočíst. Dneska jsem byla na kontrole, tak vodu mám už jen v podbřišku, ale vaječníky pořád stejný a břicho taky, ale už nebolí, konečně jsem se dneska vyspala a už nechodím á 10 minut na záchod. Ester mi udělala radost a pokud by zhoršení po Et opravdu znamenalo mimísky, tak to tomu syndromákovi ošklivákovi i odpustím, že mě tak potrápil. Ty vaječníky trvají prý dlouho než se zase zmenší, tak jsem zvědavá.Ratatooy, gratuluji ke krásným embryikám, jen tak dál. Tulanku, ty jsi éro s těma kokynkama, fakt dobrý 😀

lumpajda
31. led 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1./ET 30.1.jedna blastocysta v bříšku ko.16.2.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, OPU 1.2.
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února, špatné spermio

Stimulující čekatelky :

3) Pajka
4) pajass-OPU 30.1.-9 vajíček z 16 folikulů(3 šance normálně a 6 metoda ICSI) , dál to bude osud
5) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
6) Tulanek
7) Cabal, OPU 27.-28.1.
8) Broukb OPU 1.2.
9)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
10)Misanda: kontrola "vajec" 1.2.
11) Ifet: kontrola vajec 2.2.

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

lumpajda
31. led 2010

Tak jsem se k tobě Evíku připsala 😀 ,

tulanek
31. led 2010

Aladin,takze ve ctvrtek drzet palce,az budou modry,aby bylo vsechno v pohode 🙂 🙂 vsak my to s tebou taky budeme prozivat,neboj se nic!!
Jeden za vsechny,vsichni za jednoho!!!!! 🙂 🙂

Lumpajdi,tak to mam radost,ze je to lepsi a ten parchant se dava na ustup!!!Jsi sikulka sikovna,ze to zvladas!!To jo,kdyby to znamenalo mimisky,tak ho clovek bude mit zpetne jeste rad 😀 a kdypak se chystas testit,co bobku?Mas uz nervicky neboo jsi ta z nas,co ma trosku klidnejsi hlavinku? 🙂

lumpajda
31. led 2010

Testovat budu asi 9 týho no možná už 8mého, to asi stejně nevydržim, se znám 😝 . Jsem koukala na ty témata s OHSS a nevím, není to moc brzo, když se mi to zhoršilo už den po ET, to ty miminka ještě nemůžou být zavrtaný nebo jo?

tulanek
31. led 2010

No at tak nebo tak,musis nam dat vedet,at ten den drzime co jde a popliveme te poradne pro stesti! 🙂 Ja myslim,ze to neni brzo Lumpajdi,pac to telo reaguje na zmenu tech hormonu co se ti tam deje a tim padem ten OHSS,no nevim doktor nejsem,ale pisou ze proste jak je to po transferu a den uz nepisi,ze by to melo byt dobre 🙂

lumpajda
31. led 2010

Ty jsi opravdu zlatíčko Tuli, určo dám vědět před testíkem, abych dostala flusanečky. To je mazec holky, nervíky na pochodu.

evik73
31. led 2010

nazdááááárek krasotinky kopretinky 🙂 🙂

lumpi no to je snad jasný,že jsi se připojila,aspoň nebudu tak samotinká ☹ ☹

a koukala jsem,že je nás tady víc těch vyvrhelů....i tuli a lumpajda mají u tabulky porušování pravidel 😝 😝 ale to je spíš,aby se někdo.kdo třeba nechodí umazal,ale mi nikoho mazat nebudem,pže chceme,aby nás tady bylo moc a moc 😀 😀

lumpajda
31. led 2010

Já ti nevím Eviku, proč se nám to tam ukazuje, budem dělat, jako, že nic 😉 .Holky musím končit, tak papa dobrou noc, zítra všem co je něco čeká Tfuuj,tfuuj,tfuuj a Kůň s vámi.

evik73
31. led 2010

Tak kozénky,všechny někde couráte a já už se nedostanu na PC,takže na zítra 🙂 Mišo a Brouku tfuj tfuj tfuj pro štěstí,ať má Miša dostatek krásných folíčků a Brouk z folíčků kopu nádherných kindervajíček!!!!!
Krásný zbytek neděličky a zítra zase nakoukneme s Pešulátkem,jak si vedete a hlavně chci číst jen suprové a pozitivní zprávy...jiný nepište,protože se nesmím stresovat!!!!!!! 🙄 🙄 .
Kůň s vámi 🙂

broukb
31. led 2010

ahoj Koníkajdy 😀 prej kokýna Tuli já se z tebe poseru 😀 Já už od odpolka pěkně hajám doma,zamáčkla jsem slzu v práci a ted už tam hoooodně dlouho neci 😀 Dneska už brůško bolí víc,už se mi to tam asi nevejde, ještěže jdu už zítra ráno 😅 trochu se bojim,ale to zvládnu levou zadní když vím, že tady na mě budete myslet 😉 Taky mě pěkně bolí prsíčka, ale na to si musíme zvykat to bude v těhu furt co? 😀 😀
Ratat uvidíš, že se tě ten hroznej OHSS pustí a už se nerozjede...Lupajdi je dobře, že už je ti líp, aspon si už ted můžeš naplno užívat pupíčkování.
Aladin to víš, že se přidej hned, aspon ti to rychleji uteče 😀
Ještě si přijdu pro plivance tak zatim pááááá 😀

misanda
autor
31. led 2010

děláte vy vůbec něco jinýho než jenom drbete? 😝 😝 😀

holky, zítra na mě myslete, mě z toho vomejvaj už teď 😀

brouku, tobě to dobře dopadne!!!! a budeš mít kindervajec na rozdávání!!!

cibka
31. led 2010

ahoj holčiny, tak sem to všechno dočetla bylo toho teda od čtvrtka požehnaně ale zmákla jsem to,
Eviku tak už to más za sebou a jen čekás vid, jinak všem ostatním co mají krásný emryjka nebo foliky moc gratuluju a nebojte dobře to dopadne a tem co to nedopadlo nevěste hlavy příšte to určite vyjdo no musí 😉
\broukb na zítra držím palce i tobe missi a všem co ně´kam jdete
ja razím zítra na 11 do genńetu na konzultaci a injekce a asi nám budou brát i krev
takže se všichni opatrujte a tfuj tfuj tfuj koník s vami 😀

tulanek
31. led 2010

Nazdarek kasparek krasavice!!!! 😀
Heledte se jo,aby jste si nemyslely,ze jsem uplnej pakošek,tak mate bonbonky pro pipinku v albumku,aby jste mi verily,ze jsou fakt jak ty cucaci 😀 😀 asi jedina Ratatooy je teda mela taky 🙂

Brouckuu,neboj se nic,zitra folikulky vycucnou a bude brisko hnedle mensi!!!A urcite na tebe budeme myslet,uz jsem ti to taky zaridila nahore,takze se ubec,ale uuuuubec neboj!!! 🙂 a o prsejckach ani nemluv,jak se dotknu bradavky,vrazdila bych sama sebe 😠 😀

Jo a ubec se ani jedna nebojte,pac tam mate nadilku jak na Velikonoce,akorat to zatim vim jen ja a zitra vam to jeste potvrdi doktori!!! 😀 fakt ze jo,to vim!!! 🙂 Takze Misi heeele jo,zadny nervy a pozitiva posilam o stodeset zpatky k majitelce!!!! 😀

misanda
autor
31. led 2010

tuli, tak hlavně aby si ty bonbonky nespletl pan Tulanek až ho bude v noci honit mlsná 😀 😀 😀

tulanek
31. led 2010

Tyyy voe,by mel hned o dve vajca navic potom 😀 😀 ne ne,kdepaaak,mame to zaobalkovany,pripravim mu radsi haslerky na lednicku 😀 😀

broukb
31. led 2010

kukuju kočinky 😀 jste moje zlatíčka..Tuli já ti to zas oplatím jo?? Misando tobě přeju krááásný folíky uvidíš, že jich tam budeš mít pěknou ourodičku 😀
Cibko tak to se tam potkáme já jdu na OPU v osm 😀

tulanek
31. led 2010

Jo jo Broucku,beru!!!!Ale hlavne zitra vam vsechno pozitiiiivum 😀

salopa
1. únor 2010

Ahojky zlatíčka a dobré ránko 🙂 Tak všem co dneska čeká KO, odběry a podobně držím mooc pěstičky 😉 Za chvilku to tu bude samá pupíčkovááá..to bude super 😀
Jinak se hlásím opět v práci. Se mi vůbec, ale vůbec nechtělo vstávat.

handikpindik
1. únor 2010

Ahojky děvčátka,
hlásím se na příjmu, dneska se budu snažit s vámi být celý den, ale uvidíme jak se na mě navalí práce.
Eviku moc děkuju za podporu a držím palečky, abys viděla na testíku jenom // !!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

ester32
1. únor 2010

ahoj holky)))
Misando na dnesek ti drzím pesti at je dost folíku,ale zase tak akorát)))) konecne ses taky dockala))))a hlavne at n konci más krásný //
jinak já se na svuj uz teda 5 pokus chystám asi tak 20.2.jak dojde MS jdu zase do boje))))

Vsem tady drzím pesti at jsou na konci// a ty co mají trápení s OHSS at je brzo líp!!

Lumpajdo nevím v jakým stádio miminka byly kdyz ti je dávaly???pokud to byly blastocysty a treba k tomu jeste hatchující tak ty se prý zavrtájí pomalu okamzite))))ale jinak 1 den po ET je brzo,ale ono je to jedno mají tu nej perinku a hlavne prírodní tak odpocívej drzím pesti!!!!

evik73
1. únor 2010

Krásné ránko spolubojovnice 🙂
Od probuzení myslím a držím palce mišandě a broukovi,ať jim to holkám našim dopadne co nejlépe...míša ať má dostatek krásných folíčků,ať už je v klidu a nestresuje a broučkovi hodně hezkých vajíček a ať je po Opu ready a nemá žádné boleníčko!!!
Ahoj cibko...ty tulačko jedna 😀 tobě taky tfuj tfuj,ať dneska dobře pořídíte a začneš už taky sakra s námi prožívat ty radosti a starosti v tom kolotoči oplodňovacím!!!! 😅 😅

Jinak všechny zdravím děvčátka a přeji vám dnes pohodový a úspěšný den 😉 😉

evik73
1. únor 2010

Tuli 😀 😀 tak jsem koukla na ty cukrlata a máš pravdu,jen je rozbalit a šoupnout do papuly....ale ta chuť by asi nebyla nic moc... 😝

handiku děkuju ti moc a věřím,že ty // najdu,ale to čekání nevím jak přežiju ☹

salop...ty blázne,už zase makáš?Aspoň ti to rychleji uteče a nebudeš pořád myslet na jedno a to samé.... 🙂 🙂

handikpindik
1. únor 2010

Evik: čekání přežiješ s námi a my tě tu budeme hezky podporovat !!!
Už se těším na ty krásné zprávy od Mišandy a Brouka, protože oběma holkám to určitě dopadne na výbornou !!! O tom nepochybuju !!!

Esterko moc držím pěstičky, aby ten pátý pokus byl úspěšný !!! Každopádně všechny sme tu bojovnice a já věřím, že každá z nás zvítězí !!!

ratatooy
1. únor 2010

Dobré ráno.všem posilam kousíček sil navíc sama si říkám co všechno vydržím že už nemám sílu ale mám ještě dost.dneska už je mi o kus lépe tak doufám že to tak vydrží.zrovna do sebe sosam kapacku.zítra už bude et.už aby přišla embryoložka jsem zvedava jak se mají naše mimi.včera jsem říkala manzovi že by bylo super kdyby nám je tu vypěstovali a mi si ho pak přišli utrhnout jak ze zahrádky.taky máte po těch hormonech tak blbý nápady?