Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
1. únor 2010

Evi, jako sladkou roládičku jo? já miluju i kuřátkovou 😀

Brouku, to máš fuk...hlavně že tam manža zajede..já se dneska taky vracela pro léky 😀 a ještě jsem si zapoměla říct o novej recept na prednison 😀

pajka00
1. únor 2010

néé evi...to by mě ani nenapadlo,že bys to myslela zle-spíš naopak mě potěšilo,že jsi zaregistrovala,že se někde courám🙂 Právě přemýšlím, co bych odpoledne udělala....mám chuť na něco.....kyselejšího, ostřejšího.....jestli pomazánku s tatarkou nebo ....No v pátek jsem si uvařila kastrol zelňačky a kdyby si dcera neodchytla jednu misku-tak nezbylo.....normálně jsem ten hrnec snědla sama!!!! hrůza🙂 a zas bych si dala..miluju zelňačku

misanda
autor
1. únor 2010

pajko, miluju zelňačku..já jsem fakt polívková 🙂 a zelňačku mi musí vařit maminka, ta umí nejlepšííí 🙂

pajka00
1. únor 2010

Bohužel-moje mamka už nežije....ale vařívala ji tchýně a moje sestra a každá vaříme úúplně jinou...a musím říct-že nejvíc mi chutná ta moje. Když ji vařím-tak slyším-jéžiš zas zelňačka 😀 A to ji dělám jen 1x za 14dní....takže to není zas tak často🙂

misanda
autor
1. únor 2010

Pajka..mě jí mamina dělá taky takhle :-d prostě furt...manžel to už nemůže ani cejtit a mišanda to vždycky žere celej víkend...nejhorší je, že to zelí nedělá mišandě moc dobře na trávení 😀 takže pak celej víkend větráme 😀

pajka00
1. únor 2010

no naštěstí mně to zas moc nevadí-cítím,že se mi cosi honí v břichu-ale tím to končí-ale ten smrad z toho zelí🙂) dcera taky protáčí panenky a tak jsem jí uvařila teď tu její fazolovou polévku,aby bylo po jejím🙂

misanda
autor
1. únor 2010

fazolačku taky miluju, ale červenou 😀 jo a taky savojská bramboračka je mooocinky dobrááá!!! 😀

pajka00
1. únor 2010

savojskou bramboračku neznám

pajka00
1. únor 2010

dík🙂tak jsem si ji vytiskla a uvařím🙂

misanda
autor
1. únor 2010

doufám, že ti bude chutnat, já jí fakt miluju 😉

evik73
1. únor 2010

Zase u žrádýlka 😀 😀

mišo jj sladkou roládku a už ji mám v sobě a teď bych zase něco od masíčka,třeba tu kuřátkovou roládu 😀 😀
polívčičky miluje můj drahoušek,takže ty se u nás vaří dost často a zelňačku má taky jednu z nejoblíbenějších 🙂

pajka00
1. únor 2010

tak pro dnešek se loučím kočenky-zítra papa...a dobrou chuť 😀

misanda
autor
1. únor 2010

no já bych taky vařila, když u nás to zase ten můj nemusí, a sama to žrát celej víkend mě krom zelnačky nebaví 😀...takže už abych měla ty děti..je naučim na polívky a čokoládku 😀

evik73
1. únor 2010

mišo nová fotečka?já jsem myslela,že máme někoho nového a prd....míša změna image 😀

evik73
1. únor 2010

to je dobrá vize,polívky pro dětičky(a mišandu) a čokošku zřejmě taky viď?jen bacha a opatrně s tou čokoládou,aby jste děti neposílali na odtučňovačku,jako my naší holčičku...pořád jsme měli radost,jak krásně papá,až se nám to vymklo z ruky...takže jsem poučená a už jen střídmě všechno!!!!!

misanda
autor
1. únor 2010

nj, jem tam dala aktuální zmrzlou mišandu 😀

misanda
autor
1. únor 2010

evi jak na odtučňovačku?? to byla tak kulatá???

evik73
1. únor 2010

noooo byla pěkně macatá 😀 😀 ale naštěstí chtěla sama,takže v poho,protože doma se nám to srazit nevedlo,taky tam ze začátku trpěla hlady chuděrka,ale povedlo se,přijela po 6 týdnech lehčí o 13 kilo a naštěstí už to zvládá od té doby sama....občas něco nabere(vánoce)pak zase shodí a dokolečka dokola....jako většina ženských 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

evi..takže má jakoby horší metabolismus? a jako za to můžou třeba rodiče v mládí? nebo jak??? jako já asi taky pojedu po IVF na nějakou odtučňovačku 😀 potřebuju shooodittt!!! ale fakt jsem ráda, že díky IVF nemám ani deko hore haj a já se tak bála!!

misanda
autor
1. únor 2010

jéé, evi já si všimla až teď že máš v albu to miminko 🙂 já cííí takyyy!!!🙂

evik73
1. únor 2010

asi za to můžeme my,že jsme jí tak vykrmili,když ona jak byla nedonošená,tak jsme jí prostě dopřávali a až jsme jí roztáhli žaloudeček a už se to s ní vezlo....ale všechno dobře dopadlo...jako v pohádce 😀 😀

už jsem dala do alba to naše štěstíčko,tak můžeš načíhnout 🙂 🙂

evik73
1. únor 2010

tak co chceš shazovat,když jsi nic nenabrala ty šmoulo!!!!!já asi 2 kila,ale to není z hormonů,ale z toho prokletýho žrádla....co se dá dělat 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

Evi...a žili dokud se nepřežrali 😀

misanda
autor
1. únor 2010

evi, já nabrla tři přes vánoce a nějak jsem to do IVF nedala dolů...takžě mě to čeká 😠

evik73
1. únor 2010

tak jsi rychlejší,pže jsem to tam šoupla před chvilinkou 🙂

tulanek
1. únor 2010

Jeee Eskymacek 😀 hezka fotka Misi!!
A dejte pokoj furt s tim jidlem! 🙂 Ja zelnacku taky miluju a taky se mi po ni honi prdiky 😀 ale davam si ji jen u maminky moji sikovny,pac ta ji ma na celym svete nejlepcejsii a vi,jak ji mam nejradsi a ja si nechci kazit iluze,tak ji sama nevarim 😀 jinak na polivky nejsme ani jedenmoc,nam staci dvojita porce druhyho 😀 ale jeste miluju rajskou,cesnecku,bramboracku,vyvar s nudlema a knedlickama jatrovyma,pak takovou tu bilou s ovesnyma vlockama,gulasovou a cockovou,no a taky pismenkovou se zeleninovym vyvarem 🙂 tak jak na to tak koukam,mozna mam i polivky rada 😀

Jinak ja jsem taky jako mala byla pekna kule,ale tak ve 13 jsem z toho pres prazdniny vyrostla a taky jsme litaly dost na kole 🙂 no jo,co by pro ty ditatka clovek neudelal ze,to mysli s nima dobre! 🙂

handikpindik
1. únor 2010

Holky, tak polívková sem taky, hlavně ty hustý, hutný, ale nepohrdnu ani vývarem.
Každopádně mí favoriti jsou: hrachová, fazolová na všechny způsoby, čočková, bramboračka, pórková, květáková a nesmím zapomenout na frankfurtskou 😀
Můj brouček má rád zase krémy: takže vařím houbový krém, pórkový krém a frankfurtskou po tý se může taky utlouct 😀

evik73
1. únor 2010

jo tak to já přes vánoce taky 3 kilečka,jsem myslela,že se počítá až to od stimulky 😀 😀

tulanek
1. únor 2010

Jeeeeeee malilinkaty Evicatko 🙂 hezky 🙂 a nereste zase ta kila,jinak me mrskne!!! 😀