Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
4. únor 2010

Tééééééda Míšo ty kvočando..to je náááádhera!!!To těma nevěřícíma kecíčkama jsi vybičovala folíky do takových rozměrů..moc moc gratuluju 🙂 🙂 a v sobotu bude den Superden..takových čerstvých skorotěhulek co bude...senzace...budu mačkat pěsti,ať vám přinesou štěstí.....a Pajce samo taky na testování...už se nemůžu dočkat!!!

Mám z vás takovou radost holky,že to ani neumím nijak vyjádřit....a pozitivní zprávy jsou tady móóóc potřebný!!!

ratatooy
4. únor 2010

Míša no vidíš já ti to říkala.Tulanek nazdar tak jak se ti líbilo na opu?byla tam taková starší sestra blondýna menší hubena.já ji tam měla i při et.

ratatooy
4. únor 2010

Pajka už 10den?já až 15.

tulanek
4. únor 2010

Tak sobota velky,opravdu velky den 🙂 doufejme,ze to pro nas pro vsechny bude ta prava sobota,stestickova 🙂 Ratatooy,no nejlepsi na tom celym byl ten motak pri narkoze,nez jsem usnula,to byl fakt narez,jsem cekala,ze z toho lehatka uletim 😀 jinak to slo,fakt to nebylo tak hrozny,jak se vsechny pred tim bojime 😅 akorat ted jsem jak ztriskana,tak doufam,ze to bude den o de dne lepsi 🙂 jo mela jsem ji tam,presne tu,asi me vdela i ze salecku,ale ja si tu cestu ubec nepamatuju,pamatuju si,az ze jsem se ptala v deliriu,jesli si muzu oblict kalhotky,to uz bylo na pokoji a pak az si pamatuju,jak jsem se tam probudila 🙂 a byla jsem tam s moc fajn holcinou,uz byla chuderka podruhe,tak me zasvetila uz predtim a prej kdyz jsem prisla z toho salu,tak jsem se hrozne smala a prej jaky to bylo,tak jsem ji rekla,ze dobry 😀 by me zajimalo,co jsem na sebe vsechno vykecala jeste na salecku a po ceste na pokoj 😀

ratatooy
4. únor 2010

Jojo motaček se mi taky líbil.už se teš na et je to moc hezky zážitek hraje ti tam u toho taková romantická hudba.je tam vedle tebe manza akorát já tele nevěděla která bije a ta sestra mě před tím trochu vyvedla z míry tak jsem to celý probulela.možná i úlevou že je to za mnou.

tulanek
4. únor 2010

Ta sestra se moc nepare,ze? 🙂 a jeje,tak ja myslim,ze budu bulet taky jak zelvicka...To musi byt,jak pises hrozna uleva,ze uz jsi ve ,,finale,, a ten pocit,ze ti do briska davaji fakt vas,nase miminka,to musi byt neuveritelny...No ja budu urcite bulet,uz ted jsem na mekko,kdyz si to predstavim a to si to ani poradne asi predstavit neumim 🙂 jsi hodna,dekuju za pripravu,bude mi hned lip,ze nejdu uplne do neznama 🙂

tulanek
4. únor 2010

Tak jsem si na vecer od Tulanka objednala misto vecere poradny Magnum,nejradsi karamelovy,mam taaaaaaaaaaakovou chut na sladky,ze bych za to Magnum vrazdila 😀 😀

handikpindik
4. únor 2010

Ahojky díftky, já se hrozně omlouvám, že sem vypadla a ani nic neřekla, ale měli jsme tu opět přepadovku a já musela lítat sem tam jak kryploň... každopádně už mám pohůvek, ale jen na půl hodinky, pak razím za miláčkem a konečně budu mít PADLA !!!! 😀

Holky, moc děkuju za podboru, jste opravdu zlatíčka.

Evičko, tvrdej sexík proběhnul, vínečko taky proběhlo a mrcha pořád nikde 😀 😀

Brouček + cibka: holky, já příznaky mám, pupik mě bolí, kozenky bolí, už mě začíná pobolívat i hlava, nervózní sem jak svatební pes... to je jasný znamení, že je za dveřma, ale já už bych radši, aby vstoupila, ani klepat nemusí 😀 😀 😀

Spolusnažilky je to jasný, já to vidim tak, že to dostanu v sobotu ráno a budu nahánět sestry v Gennetu a budu muset jet do Prahy... to by mě švihlo, ale i kdybych měla zavařit telefonní linky a měla tam jet autobusem, tak si pro ty injekce dojedu... páč další měsíc se mi čekat nechce.

handikpindik
4. únor 2010

Teď mi to docvaklo, sobota bude velký den pro spoustu z vás... takže se z dovolením přidám a bude to velký den i pro mě, protože konečně dorazí mrcha 😀

ratatooy
4. únor 2010

Tuli já bych zase vraždila už od úterý za svíčkovou mnam mnam tak jsem si ji objednala u tchýně na sobotní obidek se snad těším víc než na testování.

tulanek
4. únor 2010

Pindiku,tak na sobotu drzim taky palce! 🙂 Jeee Ratat,to jsou chute,vid 😀 kujna svickovou bych si taky nechala libit,ale maminka mi ji uvarila na posledni navsteve u nich pred neschopenkou,tak na ni nemam takovej abstak,jako ty 🙂 ted jsem ve spajsce objevila studentskou pecet,na kterou jsem uplne zapomnela,tak jsem si dovolila sloupecek ulomit a sezrat 😀 tak sobota bude i pro tebe dulezita 😀

ratatooy
4. únor 2010

No to sou chutě a to jsem nějak na svíčkovou nebyla to mě naučil až manza taky co jsem s ním jsem o 13kilo těžší.no jo ale se sotva povalim a co teprve s pupikem to bude po porodu makacka.jeee to máš dobrý zásoby o kterých nevíš tak to u nás se nestane.ale někdy to mám takhle z penězma že jsou po kapsách a už o nich nevím.to je pak překvapko🙂

tulanek
4. únor 2010

Nebyla jsi na svickovou,jo??? 😲 🙂 tyyyy jo,tak to se malokdy slysi 🙂 ale vidis,prisla si ji na chut,to je taky zradlo,ty brusinky,ta slehacka,to masicko,ta omacka auuuuuuuu 😀 se mas s manzou dobre,tak to ma byt!!! 🙂 no to se u nas stane malokdy,ale Tulan ji vcera dostal od sousedky za pomoc,duchodkyne aby jste si nemyslely 😀 😀 tak mi to uplne vypadlo 😅 s tema penezma se mi to stavalo hlavne na ucnaku,ted uz bohuzel malokdy,pac prekvapeni to bylo vzdy opravdu prijemne 🙂 Ratat,kolikaty den jsi byla na te kapacce?Ja si furt tak naivne rikam,ze uz by ten hyperstimulak nemusel dorazit 😅 jsem dneska spala v tom polosede,to byl narez 😵

misanda
autor
4. únor 2010

ahoj holky,

mám dotaz...řekli mi, že musim mít na opu noč.koš...fakt?? nemůžu mít jako normálka tríčo a pyž.kalhoty???? já nemám noč.koš!!!

misanda
autor
4. únor 2010

a jakou narkozu dávají při opu? do žíly nebo plyn??

misanda
autor
4. únor 2010

holky, ta sobota, to bude fakt mega den 😀

misanda
autor
4. únor 2010

mňam, svíčková..mišanda by si dala...tu pravou pečenou 🙂

ale mišandu bolí břuch a má nějakou střevní chřipku...chjoooo ☹ ☹

mimzy
4. únor 2010

Ahojte 🙂
som v procese stimulacie a dostala som nádchu, neviete mi niekto poradit ak s tym mate skusenost, či mozem brat nejake lieky pri pichani injekcii, alebo myslite ze mi stopnu stimulku?

misanda
autor
4. únor 2010

mimzy : ahooj, já myslím, že stopnout se nic nemusí...tak zkus jenom čajíčky, bylinky, ne??? nebo už máš naplánovanou i opu???

mimzy
4. únor 2010

este nemam naplanovanu OPU, pichám len 4-tý den, uz 2 dni lezim vipila som asi hektolitre cajiku aj paralen som si dala ale stale kicham, soplim, tak bojim bojim nech mi to nestopnu 😒

ja som zasa čítala ze na OPU treba pyzamko- vrsok a nohavice

evik73
4. únor 2010

Mišo,já jsem neměla nic na OPU a dostala jsem tu jejich,ale to je státní nemoc.,Pronatal je sanatorium,tak proto máte mít asi svoje....aby jste byly krasavice 😀 😀 v košili polezeš na kozu a to by v případě kalhot pyjamových dost dobře nešlo...nedostali by se ti na rebeku...nebo si vezmi dlouhé trído,jestli máš 😝

narkoza do žilky 🙂

mimzy bohužel ti neporadím,bude nejlepší zavolat svému dr.a poptat se 😠

misanda
autor
4. únor 2010

mimzy...to vyležíš!!! hezky zachumlat a potit!! ještě budeš kejchat tak dva dny a pak už to bude ok, tak nebooj!!

misanda
autor
4. únor 2010

nééé, narkozu do žilky neeeee 😀

misanda
autor
4. únor 2010

rebeka ? 😀 😀 😀 nene, mišanda má kačenku 😀 😀

misanda
autor
4. únor 2010

chjoo, jsem zvědavá co na sebe teda jako oháknu 😅 já jsem socka 😀 😀

mimzy
4. únor 2010

všetkým vám velmi držím palčeky, idem sa zabalit a potiiiiť 😉 musíme to dobojovať do úspesneho konca- sme predsa silné bojovnice ked sme sa na to dali 🙂

aladin
4. únor 2010

1) Abig čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF - 2 embryjka 8buněčné zavedeny,4 mrazáčci
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1./ET 30.1.jedna blastocysta v bříšku ko.16.2.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, OPU 1.2.
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února, špatné spermio

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda: kontrola "vajec" 1.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

aladin
4. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem dneska vyfasovala Puregon a od zítřka jdu na píchando grando 😀 . Holčinky, moc blahopřeju k úrodičce vajuch a přeju všem hodně hodně štěstí a pevné nervíky na klíčovou sobotu a i na další dny a všem, které už čekají co nejdříve pěkně tlusté //, ať máme my, co nás to čeká v druhém kole, sílu a motivaci 🙂

misanda
autor
4. únor 2010

1) Abig čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF - 2 embryjka 8buněčné zavedeny,4 mrazáčci
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1./ET 30.1.jedna blastocysta v bříšku ko.16.2.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, OPU 1.2.
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února, špatné spermio

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda: kontrola, 10 vajec, 6.2. OPU
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

misanda
autor
4. únor 2010

tak já se taky lehce upravila...

aladin, tak to je super 🙂 už se těšíš? 🙂