Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ratatooy
10. únor 2010

Evik teda ty jsi furt samá návštěva já jsem ráda když někdo přijde jednou za čas asi spíš chodím na návštěvy já.a kdy ty testujes?neblíží se ti to takhle náhodou🙂 ?už se nemůžu dočkat za vás.no brouk mě taky rozesmál to byla cílená procházka kolem lékáren?🙂 no jo holky tak já vás dnes zas opouštím za chvíli jdu s kamarádkou vyvetrat jejího prcka a asi se stavíme do cukrarny na kafe a něco dobrého.pápá

misanda
autor
10. únor 2010

Peci, neboj, mám je zastrčený za záchodem 😀 i s mym čůracím hrníčkem, na kterej se tam práší už dva roky 😅

pecicka
10. únor 2010

ratatoy, tak si dej i za mě a nedělej nám chutě🙂

pecicka
10. únor 2010

misi a za 14dní ho oprášíš🙂

misanda
autor
10. únor 2010

peci, za 14dní už budu mít i po krvi 😀 já myslím, že když budu oprašovat, tak příští týden...abych prostě věděla na čem jsem...

misanda
autor
10. únor 2010

ty jo, taky bych si dala něco sladkýho 😀 holky já fakt žeru teď jak prase... 😝

evik73
10. únor 2010

Ratatooy tak ty mi něco říkej o návštěvách...sama pelášíš taky 😀 musíme ten čas nějak zkrátit 😀 já testit neb udu,v úterý to na vás vybalím na 100%,jen si možná jeden testík potom olúlám,abych si ho mohla dát do albíku 🙂

Míšo a myslíš,že odoláš,když je máš prostě skoro při ruce? 😀 😀

Proč to nejde zjistit tak do 2 dnů?Krucipísek,nebyly by jsme nervésovééééé!!

misanda
autor
10. únor 2010

Evi, nevydržim, za týden si ho udělám 😀

evik73
10. únor 2010

Míšo tak vítej do klubu nenažranců...... 😀 😀 dva kousky koláče do mně zajely,ani se nestačily rozhlídnout 😀

pecicka
10. únor 2010

holky, nebuďte nedočkavky 🙂

evik73
10. únor 2010

Myslíš ode dneška za týden?Já bych možná vydr do příštího víkendu...ale jak myslíš 😉

pecicka
10. únor 2010

já vím, mě se to kecá a nebyla jsem lepší🙂

misanda
autor
10. únor 2010

evi, já si to zjišťovala u Dady, kdy jí vyšel test 😀 tak budu testovat podle ní 😀 ona taky měla čtyřbuňáka.. 😅

misanda
autor
10. únor 2010

jinak to v pátek dostanu...takže abych byla připravená...

evik73
10. únor 2010

Peci já jsem zvědavá na tebe 😀 😀 ...taky tě budeme brzdit,aby jsi počkala......ale to je vážně na psycho čekat a nevědět,jestli jooooo a nebo nééééé 😀 😀

evik73
10. únor 2010

a Dada měli jedno nebo dvě?

misanda
autor
10. únor 2010

evi, měla dvě...řikám, že jsem v silný nevýhodě 😢

pecicka
10. únor 2010

evi ti říkám, že jsem byla ještě horší, já jich za tu dobu udělala 6 a ani jeden nevyšel ☹

evik73
10. únor 2010

Míšo...ty blázínku,tak jsem to rozhodně nemyslela,jen,že měla docela brzo //,tak jestli to nebylo ještě se dvěma a pak to jedno to vzdalo víš?
To já bych to taky mohla takhle brát třeba oproti Pajce,že jsem v nevýhodě,protože mám jen jedno....když i jedno se má zahryznout,tak to udělá a hotovo...máme to nalajnovaný se shora 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

evi, máš výhodu, že máte evíka po kultivaci 😉 myslm, že to je hodně velikej náskok!!!

Daduš mi psala, že ale na to musela mít ten super citlivej test, že mama jí to třeba neukázal...

misanda
autor
10. únor 2010

jinak holky, já fakt nenávidim těhotenský testy...kdybych mohla, přidám se do nějakýho antitest skupiny 😀

handikpindik
10. únor 2010

Ahoj holky,
moc se omlouvám, že sem vůbec nezaskočila, ale dneska je v práci správnej blázinec. Ani nemám čas vás dočíst, takže jenom ve stručnosti o mě.

Nevím jestli se stihnu za vámi podívat do konce týdne, takže kdyby v práci pokračoval stejný blázinec i zítra a v pátek, přeju všem klidný zbytek týdne, pohodový víkend a všem kteří čekají na ET, OPU nebo // držím všechno, aby to vyšlo.

Pac a pusu
Handik

pecicka
10. únor 2010

ahojky handi, tobě taky a v pondělí chci slyšet, že přijela mrcha a začínáme společně🙂

evik73
10. únor 2010

Já si prostě myslím,že jestli je to blastoška nebo čtyřbuňák,tak už je to daný,jak to dopadne....podívej já před lety...žádná PK nebyla,za 2 dny mi je šoupli zpátky a všechny se přisáli....a já teď taky nenávidím těhutesty,když si je nemůžu udělat 😝

evik73
10. únor 2010

Ahoj Handiku...ty jsi jak uragán 😀 😀

Míšo,zase spousta holek nedá na mamatesty dopustit a na jiné nadávají,tak já fakt nevím...prostě krev je krev 🙂

cibka
10. únor 2010

☹ ahoj všicí jdu vás jen pozdravit stavim se až večer nestíham
jen co jsem tak prolítla peci ty snad začnes dřív nez já já nemam ani náznak na mrchu ☹

misanda
autor
10. únor 2010

evi, já myslím, že mama testy jsou špičkový...fakt...ale určitě ti to neukážou hned pár dní od oplodnění...ty vyžadujou delší dobu...tak jsem to myslela. na ten příští týden mám speciálně citlivý 😀

pecicka
10. únor 2010

cibko, budu solidární, zadržím to a čekám na tebe a na handika, aby jsme mohly začít spolu 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

peci se zašpuntuje 😀

misanda
autor
10. únor 2010

holky, zatím se loučím, jdu si chvíli číst, večer se stavim 😉