Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
5. únor 2010

Evikuuuu,tak dobrou a hezky vecer 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, to má dobrý ten tvůj..ten můj bývá od prosince do konce února doma...jak je zima, tak nemaj co stavět 😀 jenomže letos dělaj i vevnitř, ale doma by měl být od příštího týdne, tak uvidíme. jinak chodí i soboty ☹ a každej den od 7:00 do 18:00 ☹ já jsem zvědavá jaký to bude, až budou jednou děti ☹

misanda
autor
5. únor 2010

Ifet, proč bys nešla? 🙂 jen jdi 🙂

já se na to ptala mudra a ona říkala, že od ET jakože hodně odpočívat, ale určitě furt neležet 😉

tulanek
5. únor 2010

Ifet,ja jsem od OPU venku nebyla,pac me je az dneska docela dobre,ale stejne nechci moc mezi lidi,abych byla fit na transfer 😅

misanda
autor
5. únor 2010

jj, záleží jak se kdo cítí 😉 ale proti gustu...no znáte to 🙂

teď hrozí asi největší nebezpečí pochytání bacilů a chřipajzny...

ifet
5. únor 2010

No holky já už jsem šla na OPU s kašlem...trochu jsem se bála, že mi nedaj narkozu, ale nakonec to klaplo 😀

misanda
autor
5. únor 2010

ifet, mi nepovídej..já dneska celej den čekala, jestli na mě vleze bacil nebo ne..nakonec nic...ale stejně si myslm, že dorazí... 😔

tulanek
5. únor 2010

Chjoo ,tak na jednu stranu jako dobry,ze ma obcas v kuse vlno ,ale co pres rok,vid ☹ az budou deti,bude z nich poprdenej a nejak si to zaridi 🙂 ja po ET budu taky chodit ven,ale terbas az treti den 😅

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, já po ET asi budu doma, nebo to plánuju...ať se manža stará 🙂 jako těch pět dní asi jooo, nebudu teda furt ležet..ale chození mi dělá problém už teď..jako já někam jdu..stačí abych šla k sousedovi 😀 a mám mokrý i kalhoty...to je sííílaa!!! jak kdybych tou pipinou chlastala 😀

ifet
5. únor 2010

jo jo misando...když jsme si byli vyzvednou injekce, jeli jsme rovnou na hory...tam bylo -17 stupňů a lyžovali jsme a od tý doby jsem měla zadní rýmu týden a pak mi to slezlo na kašel...taky týden...teda ještě kašlu...ale už to bude dobrý... 😀

tulanek
5. únor 2010

Jako to jo,to ja se taky necham opecovavat 🙂 ja myslela kooosek na prochazku treba,kdyz by bylo hezky treba 🙂 no jo,pred tou punkci tesne,uz to byl fakt hnus 😅 co u souseda? 😀 😀 😀

misanda
autor
5. únor 2010

tuli...sousedi jsou moc kinderlata 😀 tak jenom jako na ukázku 🙂

ifet, hlavně abys byla v pohodě na ET!!!

misanda
autor
5. únor 2010

ifet, jak jsi vůbec měla velký vajca?? vím, že jsme stimulovaly obě dlouhý protokol, viď?

ifet
5. únor 2010

Ne Misando, já jsem měla krátký protokol s Gonalem...a na OPU jsem byla už 10. den...a jen vím, že 7. den jsem je měla 15mm...ale dneska jsem se nějak zapomněla zeptat...

misanda
autor
5. únor 2010

ifet..to jsem trubka a já myslela, že jsi měla dlouhý...tak niiic 😀

broukb
5. únor 2010

😀 😀 😀 Ty voe se tady řechtám jak kůň prý brouci dělaj místo mimískům 😀 😀 😀 starej brouk je v háku a já tu měla kamarádku abych se nakazila bacilem (miminkokok obecný) ...má krásnýho 4 měsíčního prcínka a jsem z něj totál vyplesklá..ty úsměvy 😵 Holky když to nevyjde beru si jeho 😀

tulanek
5. únor 2010

nooo,Misanda se nezda 😀 😀 ja vim,prirovnavka,chapu 😀 😀

misanda
autor
5. únor 2010

mišanda je divoch 🙂 počkej v létě 😀

holky, ale sraza bysme udělat mohly, ne???? cooo?????

brouku, mě taky včera jeden kolega psal, že prej jestli se mimina fakt daj koupit...jsem mu psala, že si jedeme koupit...no blb...tak jsem mu napsala, že maj zrovna akci v Kauflandu, 1+1 zdarma 😀 tak nechceš? 😀

broukb
5. únor 2010

Jinak to se ví, že se musíme připravit na transfér...pak to dlouho nepůjde 😀
Jinak Ifet já byla po OPU taky doma,ale jen kuli tomu, že po tý dřině v práci jsem ráda, že jsem doma a jsem líná jak to pjasátko 😀 😀

broukb
5. únor 2010

joo tak to mi je dej rovnou a fertig 😀 😀 rozdělíme se ju??

broukb
5. únor 2010

Manža si objednal česnečku, tak myslim, že si to místečko budou muset bobánci vytvořit sami 😀
Jinak se srazem souhlasíííím 😵

misanda
autor
5. únor 2010

mňam, česnečka!!!!!!!!!!!!!! dík za nápad co uvařit 🙂

broukb
5. únor 2010

jo Mišando to si dej a aspoň vypálíš i toho posledního bacila 😉

tulanek
5. únor 2010

Ahoj Brouckuuu 🙂 🙂
Jeee,to musi byt krasny,kdyz se na tebe ten prcek rechta 🙂 ja chci taky sraz,kjuci pisek 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

nj, ale nezvyšuje česnek imunitu? 😕

tulanek
5. únor 2010

Zvysuje a kyselina listova taky 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

tak dáme sraz až budeme mít všechny po, co říkáte??? viděla bych to třeba na prahu..to je tak nějak ve středu, ne??? 😵

broukb
5. únor 2010

ted tu tak přemýšlim když je Tulánkův velkej Tulan, můj starej brouk, tak tvůj je kuňďák mišanďák??? 😀

misanda
autor
5. únor 2010

můj je Fanošu George 😀

tulanek
5. únor 2010

Jak ze to Misi?Prece uz jen je vecer 😀 😀