Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
18. únor 2010

Tyyyyyy voe,no ja padnu,Haniiiiku, i tobe moooc gratuluju,modlim se za nas za vsechny,at ty vysledky krve a ultrazvuky dopadnou krasne a jsme vsechny stastny dal a dal 🙂 Ratat,mno prave,co jsem se hnula,to krkanec,tak z toho byl chudak vyvalenej,tak jsem se ho ptala kam to mam kdyztak hodit,jesli na nej nebo mezi zed a postel 😀 😀 😀 tak ty jdes o tyden driv jak ja,no moc na tebe budu myslet a drzet palce,urcite to bude vsechno v poradku!!!! 🙂 ja nam to tak vsem preju!!! 🙂 no brzo vzhuru-hokej preci,ten me z postylky vytahne zarucene 🙂 ale ted jdu padnout za vlast a vstavat budu tak ve dvanact,vstavali jsme v 5:50 😀 😀 😀

hannii
18. únor 2010

moc děkuju... 🙂 sice jsem psala sanusátko ale taky možná sanusátka... 😵

ratatooy
18. únor 2010

Gratuluji vám všem konečně bude hromada tehulek a miminek.já už včera pokukovala po kočárkach a řeknu vám že to bude dřina.až moc velkej výběr já bych mohla mít každej měsíc jinej kolik se mi jich líbí.

suzanna
18. únor 2010

Hannii taaak takyyy moooc velka gratulace. 😵 😵 😵
Ja mam za vas, za vsechny takovou radost 😵

broukb
18. únor 2010

Jéééééé nejdřív ne mě vykoukne v albíčkách Vysočanka...tak si říkám kujňáá vidim dobře má tam testíííík 😀 😀 a pak to tu otevřu a jejda Handík se nenechal zahambit 😀
HOLKY mooooooooc vám gratuluju, je to úžasný co?? 😀 Já mám radost....

ratatooy
18. únor 2010

Tuli tak dobrou.no jo hokej to já koukám jen s manzou sama ne.

vysocanka
18. únor 2010

je to uzasny, ale jeste neni vyhrano.. a to si plne uvedomuji.

hannii
18. únor 2010

ještě moc jednou děkuju...u nás se stal takový zázrak života..
taky jsme koukali na kočárky...dokonce i pro dvojčátka..pro jistotu, abychom měli nějaký rozhled..co kdyby tam byly dvě fazolky.. 😎 jen je šílený, že toho je hodně a člověk přesně neví co a jak.. 😨

hannii
18. únor 2010

přesně tak vysocanko...nemáme vyhráno, ale všechno je na té nejlepší cestě.. 🙂

ratatooy
18. únor 2010

Hani já bych představu měla jenže buď je moc drahej to dávat nechcem tak do 12.tis.a nebo se zas nelíbí manzovi on je takovej hrozně kouká na ty funkce co to má a umí a nic se mu nelíbí.třeba je dost problém sehnat kočár aby měl přehazovaci rukojet všechny dělají to že sundás korbu a otočís ji to si nedovedu představit když budeš chtít kočár otočit jak budu vyndavat dítě držet ho a ještě jednou rukou otáčet korbicku

hannii
18. únor 2010

no my jsme se taky koukali...a říkali jsme do 15tis.(pro dvojčátka) ale teprve teďka začnu zjišťovat, jaký vlastně chci...říkala jsem si hlavně s těmi 5 bodovým pásem..to je na míma nejlepší..znám to od švagrové a oproti kšírám, jaké dřív byly..tak úplně nebe a dudy..a taky chceme otočná kolečka..no a budeme muset hodně měřit..kvůli výtahu.. 😒

hannii
18. únor 2010

No musím se jít podívat na kolegyňky do rachoty..jak se jim daří a donést tam nějaká lejstra..tak se zatím mějte hezounky a držte se!! 😉

broukb
18. únor 2010

tak knečně se mi podařilo dát do albíčka testíky 😀

vysocanka
18. únor 2010

jezis brouku to sem ráda.. hned jdu na ně. 🙂))))))))))))

ifet
18. únor 2010

Ahoj holky, mooooc veliká gratulace, jste šikulky 😀
Vysocanko a ty jsi měla taky PK? A kdy jsi měla ET?

vysocanka
18. únor 2010

Ifet ja jsem mela PK pet dni kultivace celkem a ET byla 9.2.2010

ifet
18. únor 2010

Tak to jste taky obě ty i Hani, skoro jako já...já měla ET 8.2. ale bez PK...ještě se bojím testit... 😝

vysocanka
18. únor 2010

Ifet tak pockej tak do soboty.. moc ti budu drzet pesticky... 😎

ifet
18. únor 2010

Jo počkám...díky...a máš nějaké příznaky???

vysocanka
18. únor 2010

uz od zacatku me reze v brise a silene me boli prsa ale fakt nevim jestli je to k tehu nebo k tem hormonum
tezko rici
ale opravdu ty bolesti bricha obcas sou sileny takovy rezani jak kdyby ti tam projel nuz.
nevim jak to jinak pripodobnit

ifet
18. únor 2010

Hmmm...no mě bolej prsa, ale jen tak na dotek, ale to už taky celou dobu od ET a břicho trochu jako takový nafouklý...no jsem na to zvědavá...

vysocanka
18. únor 2010

moc moc ti budu drzet palcáky a na krev jdes kdy?

ifet
18. únor 2010

Mám zavolat do Car v pondělí...po testu a oni mi řeknou...díky

vysocanka
18. únor 2010

tak dej hned echo po testiku prosim

ifet
18. únor 2010

jasan...dám...

broukb
18. únor 2010

tak teď jsem naštvaná 😀 ne kecám, jsem volala do CARu, že mi dochází utrouš, tak kdy si mám pro něj dorazit a mimo jiné jsem se jí zmínila, že mám pozitivní testíky a najivně jsem si myslela, že mě vezmou na krev dřív...no a ono ne..musim si počkat do pondělka a dnes se jen zastavit pro utrouš 😖 když člověk je tááák netrpělivej 😀 no a na utz prý po 5 týdnech od ET to je jak 100 let 😅

chrobacek
18. únor 2010

Broukb to je za strašně dlouho proč? u nás v caru se chodí v podstatě hned po pozitivní krvi ... vždyt ti musí vyloučit mimoděložní !! to je podle mě důvod proč to dělají

broukb
18. únor 2010

no zas mimoděložní to být nemůže ne, když ti to přímo vložej do dělohy..nebo ne?? no zkusim to tam osobně tahle sestra mi přišla nějaká zmatená 😝

martafoni
18. únor 2010

Zdravím všechny čekatelky na dvě čárky i ty co již je mají.
Chtěla bych se zeptat těch co je našli jaké pociťovali příznaky. Jsem 5. den po ET a nic necítím a tak se bojím, že nám to nevyšlo. Budu moc ráda za vaše zkušenosti!

chrobacek
18. únor 2010

broukb bohužel může ... ono se to embryo může dostat i do vejcovodu .........
hele zeptej se a kdyby tě nechtěli vzít dřiv tak běž normálně na gyndu opravdu nevím proč by jsi měla čekat takto dlouho ........u nás se chodí každé dva dny na krev aby zjistili zda se mimčo dobře vyvíjí .. pak asi 3 x na UTZ v podstatě jak je srdíčko tak tě pak už pošlou do péče gynekologa... tj. 5 týdnů po ET už ani nejsi v CARu tak nevím